top of page

Güneş Balık Burcu'nda...
Sevgili Arkadaşlarım,


18 Şubat saat 19.41’de göklerin kralı, üst benliğimiz ve yaşam enerjimiz Güneş’imiz artık Balık Burcu’nda seyahatine başlıyor.

  • Güneş’imizin 1 ay boyunca Balık Burcu’ndaki seyrini başlatması ile birlikte,

  • Ruhsal olarak enerjimiz sakinleşmeye,

  • Egomuz yerini teslimiyete devretmeye başlayabilir.

  • Yaşayabileceğimiz olumsuzlukları kabule geçme bilincine ulaşabiliriz.

Duygularımızı yoğun yaşarken, bir yandan da empati duygumuzun yükseldiğini hissedebiliriz.

Sezgilerimiz güçlenirken, gördüğümüz rüyalar bizim için haberci olabilir.


Bu bir aylık süreç içinde, sanatsal konularla ilgilenmek, içimizdeki yaratıcı ışık ile bağ kurmak faydalı olabilir.


Manevi ve ruhsal çalışmalar için de oldukça destekleyici bir enerji içinde olabiliriz.


Unutkanlık ve dikkat dağınıklığı kaynaklı oluşabilecek kazalara karşı da temkinli ve tedbirli davranmayı ihmal etmemeye özen gösterebiliriz.


İç dünyamızda fazlası ile merhamet ve iyilik barındırabileceğimiz Güneş Balık seyrinde;

  • Fazla tevazuunun zarar getirebileceğini,

  • Merhamet duygumuzun yüksek olabileceği bu süreç içinde, hayatımızın merkezinde öncelikle kendimize yer vermemiz gerektiğine, sonra yardımımıza muhtaç olduğunu düşündüğümüz kişilerin yanında yer almaya odaklanabiliriz.

Ruhsal açıdan, kurban psikolojisine sürüklenmeden sosyal çevremizin ve sevdiklerimizin yanında huzurla yer bulabileceğimiz bir döngüyü deneyimlemek dileğiyle…


Şifa Olsun...
Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Güneş Balık Burcu seyrinde ruhsal enerjimizin zaman zaman düşük olduğunu hissedebilir ve yeni farkındalıklarla değişim içeren ve hayatımızda ileriki günlerde iyi ki diyebileceğimiz gündemler içinde olabiliriz. Beklemediğimiz yönde sürprizleri huzurla kucaklayabileceğimiz bir döngünün başlangıcını deneyimleyebiliriz. Bilinç altımıza bastırdıklarımızın ortaya çıkabileceği ay genelinde bizden saklanmış gerçeklerle ve iç dünyamızdaki korkularımızla yüzleşmek durumunda da kalabiliriz. Bu enerjinin farkında olarak teslimiyetimizin artabileceği bu süreçte kontrolümüz dışında olabilecek gelişmelere karşı akışta kalmak, etrafımızdaki kişileri yargılamamak ve olanları sorgulamamak ruhsal olarak kolay bir geçiş yapmamıza olanak sağlayabilir.


Dilerseniz bu süreçte sarı ve turuncu tonlarında kıyafetler tercih edebilir, kalabalıklar içinde biraz inzivaya çekilebilir, oluşturduğumuz bağımlılıklarımızdan arınmaya niyet edebilir, ruhsal şifa içeren faaliyetlere yönelebilir ve yatağınızın baş ucunda güneş sembollerini bulundurup enerjiyi olumlu yönde dengelemeyi deneyebilirsiniz.Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Güneş Balık Burcu seyrine devam ederken yakın çevremiz vesilesi ile sürpriz olumlu gelişmeler yaşayabilir ve onların hayrına olabilecek çalışmalarda yer almak isteyebiliriz. Sağlığımızla ilgili rutin kontrollerimizi yaptırmak içinde ideal bir zaman içinde olabiliriz. Alma verme dengemizi korumamız gereken bir dönemi deneyimleyebiliriz. Kariyer alanlarımızda beklediğimiz hak edişlerimizle karşılaşabiliriz. Aynı zaman da kabul etmek istemediğimiz gündemler içinde olabilir ve değişime direnç göstermeden geleceğimize sağlam adımlar atarak ilerlemek isteyebiliriz.


Bu süreçte kulüplere derneklere önemli organizasyonlara katılabilir, gönüllü olarak hayvan barınaklarına bağışlar yapabilir ve altın aksesuarlar kullanmayı tercih ederek enerjiyi olumlu yönde dengelemeyi deneyebilirsiniz.İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Güneş Balık Burcu seyrine devam ederken kariyer ve hayat hedeflerimiz anlamında istediğimiz yönde bir başarıyı yakalayabilir, bilinçli olarak enerjimizi önümüze çıkabilecek yeni iş fırsatlarına çevirerek değerlendirmek isteyebiliriz. Yeni ve radikal fikirlerimizle toplum önündeki statümüzde değişimleri deneyimleyebiliriz. Uzun vadede aldığımız kararlarımızın sonuçları adına rahat bir nefes alabileceğimiz ve kendimi zorlanmadan ifade edebileceğimiz bir zaman içinde olabiliriz. İrademizi doğru kullandığımız taktirde kariyerimiz için şanslı olabilecek sürpriz gelişmelere açık bir enerji içinde olabiliriz. İş başvurusu yapmayı planlıyorsak bu zamanı rahatlıkla değerlendirebiliriz.


Dilerseniz bu süreçte güneşli günlerde uzun doğa yürüyüşleri yaparak, sarı tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek ve biraz yoğun iş temposu içinde ufak molalarla ruhunuzu dinlendirmeyi ihmal etmeyerek, enerjiyi olumlu yönde dengelemeyi deneyebilirsiniz.Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Güneş Balık Burcu seyrine devam ederken yeni kültürler keşfetmek isteyebilir, Güneş’in enerjileri altında yarım bıraktığımız eğitimlerimize geri dönmeyi planlayabiliriz. Yaşamımızda var olan sorunları aydınlatan, rahatlatan ve yeni olabilecek hak edişlerimizi alabileceğimiz bir süreci deneyimleyebiliriz. Beklemediğimiz yönde fırsat ve sürprizlerle karşılaşabiliriz. Ebeveyn olmaya karar veren Yengeç burçları içinde oldukça şanslı ve destekleyici yönde bir enerji hâkim olabilir. Yabancı bir dil öğrenme programları içinde yer almak kendi kişisel gelişimimize adım atmak içinde ideal bir zaman içinde olabiliriz.


Dilerseniz bu süreçte gittiğiniz uzak şehirlerin remi olan basit buzdolabı magnetlerini kullanarak, sarı tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, farklı kültürleri anlatan programlar izleyerek olumlu yönde dengelemeyi deneyebilirsiniz.Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Güneş Balık Burcu seyrine devam ederken daha fazla kendi içimize dönebilir ve ruhsal olarak enerjimizi düşük hissedebiliriz. Ortak paralar, miraslar, krediler gündemimizde olabilir. Ticari faaliyetlerimiz ve devam eden ortaklılarımızla ilgi gündemlerimiz oluşabilir. Karşılaşabileceğimiz blokajlı durumları hemen sonuca ulaştırmak isteyebileceğimiz bu dönemde, akışta kalarak yaşamın detaylarında boğulmamaya ve kontrolcü, kaygılı bir iletişim tarzını seçmemeye özen göstermeliyiz.


Dilerseniz bu süreçte ruhsal şifa içeren çalışmalar yaparak, ihtiyacımız var ise bireysel danışmalıklar alarak enerjileri olumlu yönde dengeleyebiliriz.başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Güneş Balık Burcu seyrine devam ederken yaşamlarımızda daha çok iş ortağımız ve parterimiz önemli bir şekilde yerini alabilir. Kadersel yol arkadaşlarımıza karşı artan empati ve merhamet duygumuz sebebiyle zaman zaman stres içeren durumlarla karşılaşabiliriz. Geleceğe dair planlarımızda ve yakın çevre ilişkilerimizde yoğun bir tempo içinde olabiliriz. Günlük rutin işlerimizde ya da iş yerimizde yoğun bir tempo içinde olabileceğimiz bu dönemde kaygılı bir ruha bürünmeden ve gereksiz kriz yaratabilecek ortamlardan uzak durarak enerjimizi dengeli kullanmayı deneyebiliriz. Geçmişte yaptığımız spekülatif yatırımlardan kazanç elde edebileceğimiz zamanı huzurla deneyimleyebiliriz.


Dilerseniz bu süreçte ikili ilişkilerimizde partnerimize ufak hediyeler alabilir, altın aksesuarlar tercih edebilir ve ruhumuzu dinlendirecek kısa bir tatil planı yaparak olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Güneş Balık Burcu seyrine devam ederken günlük rutin işlerimiz ve çalışma ortamlarımızda istediğimiz başarıyı yakalamaya açık bir enerji içinde olurken, farkında olmadan sırtımıza daha fazla sorumluluk yüklenebiliriz, İçimizdeki gücü keşfedebileceğimiz bu süreç içinde çevremizde kişilere karşı daha merhametli yaklaşabiliriz. Geçmişten bu zamana memnun olmadığımız rutinlerimizde yeni başlangıçlara adım atabiliriz. Bağımlıklarımızdan kurtulmak ve yeni bir beslenme programına geçiş yapmak için ideal zaman olabilir. Sağlığımızla ilgili yaptırmamız gereken rutin bir kontrolümüz var ise bu zamanın enerjileri değerlendirmeyi ihmal etmemeliyiz. Küçük ev kazalarına açık olabileceğimiz bu süreçte beklettiğimiz bir ev içi tadilat projemizi başlatmak içinde uygun bir zamanda olabiliriz. Yoğun tempomuzdan kaynaklı ayak bileklerimizde hassasiyet hissedebiliriz.


Dilerseniz bu süreçteki enerjileri altın objeler kullanarak, günlük rutinlerin programlarımızı bir kâğıda aktararak ve altın renkli gösterişli bir kalem tercih ederek olumlu yönde dengelemeyi deneyimleyebilirsiniz.


Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Güneş Balık Burcu seyrine devam ederken partnerimizle ve çocuklarımızla olan ilişkimizde beklediğimiz öz veriyi bulabilir ve hayatımız adına olumlu yönde olabilecek değişimlere adım atabiliriz. Sevdiklerimize karşı empati duygumuzun yüksek olabileceği huzurlu bir döngüde olabiliriz. Riskli yatırımlar içinde olmak isterken bir anda borsa ve kripto paralar ilgi odağımız haline gelebilir. Ani bir aşk kapımızı çalabilir. Yakın çevremizle iletişim kaynaklı olabilecek kazalara karşı dikkatli olmalı ve trafik kurallarına uymaya özen göstermeliyiz. Kontrolümüz dışı gelişebilecek kazaları deneyimleyebiliriz bu enerjinin farkında olmak tedbirli davranmak bizler için daha faydalı olabilir. Baş ve boyun bölgemizde hassasiyet hissedebiliriz.


Dilerseniz bu dönemde sarı tonlarında kıyafetler tercih ederek, içimizdeki yaratıcı gücü ortaya kolayca çıkarabilecek sanatsal faaliyetler içinde olarak, d vitamini takviyesi alarak ve doğada güneş altında vakit geçirerek olumlu yönde dengelemeyi deneyimleyebilirsiniz.Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Güneş Balık Burcu seyrine devam ederken ailemizin, evimizin varlığının değeri güvenliği ve sağlığı daha çok gündemimizde olabilir. Sevdiklerimizin faydasına işler içinde olmak bizleri mutlu edebilir. Kariyer alanlarımızda istediğimiz başarıyı yakalayabileceğimiz ve toplum önünde alkış alabileceğimiz bu süreçte daha çok ailemizle ev ortamlarında vakit geçirmek isteyebiliriz. Geleceğe yönelik aldığımız kararlarımızda beklediğimiz yönde olumlu olabilecek bir tamamlanma içinde olabilir ve bize hizmet etmeyen her duygumuzdan arınma yaşayabiliriz. Finansal varlıklarımızda yükselişlerle karşılaşabilir ve rahat bir nefes alabileceğimiz bir zamanı deneyimleyebiliriz. İşimiz vesilesi ile kısa seyahatlerimizde artış olabilir.


Dilerseniz bu dönemde ruhsal bütünlüğü yakalamak adına ailenizle birlikte bir tatil programı ayarlayabilir, güneş ışınları altında açık havada uzun yürüyüşler yapabilir ve ruhsal şifa içeren çalışmalar içinde olarak olumlu yönde olabilecek bu enerjiyi dengelemeyi deneyimleyebiliriz.Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Güneş Balık Burcu seyrinde bireysel olarak kendimizi mutlu hissetmek adına daha sık seyahat programları içinde yer almak isteyebiliriz. Fazlası ile gerçekçi olabileceğimiz sezgilerimizin bizleri yanıltmayabileceği bu dönemi yeni olabilecek kişisel eğitim programlarına katılarak değerlendirebiliriz. Yakın çevremizle iletişim tempomuz artabilir ve onların karşılaşabilecekleri krizli durumlara karşı bireysel olarak merhamet duygumuz gereğinden fazla yüksek olursa bu enerji bizleri ruhsal olarak yorabileceğinin farkında olalım. Yurt dışı bağlantılı işlerimiz içinde verimli ve başarılı bir dönemi yaşadığımızı düşünebiliriz. Alerjik reaksiyonlara açık olabileceğimiz bu süreçte yediklerimize ve içtiklerimize ekstra olarak dikkat etmeyi ihmal etmeyelim. Ani olabilecek yeni sürpriz yönde gelişebilecek fırsatları deneyimleyebiliriz.


Dilerseniz bu süreçte altın aksesuarlar kullanarak, sık sık yakın çevremizle kısa seyahatler düzenleyerek ve kariyer hayatında adeta güneş gibi parladığına inandığımız kişilerle fikir alışverişi içinde olarak olumlu yönde dengelemeyi deneyimleyebiliriz.Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Güneş Balık Burcu seyrine devam ederken maddi ve manevi anlamda aradığımız istikrarı yakalayabilir ve aniden gelen önümüze çıkabilecek yatırım fırsatları ile karşılaşabiliriz. İçinde bulunduğumuz zaman dilimi sebebiyle alma verme döngümüzde dengesiz durumlarla karşılaşabileceğimizi unutmadan, merhamet ve empati duygumuzdan kaynaklı aşırılıklara kaçan istekler içinde olmamaya özen gösterelim. Bu enerjinin farkında olarak ayağımızı yorganımıza göre uzatmamız gerektiğini unutmayalım. Var olan borçlarımız için yeni yapılandırmalar içinde huzurlu bir dönemi deneyimleyebiliriz. Bilinçaltımıza bastırdığımız bize hizmet etmeyen, enerjimizi olumsuz yönde etkileyen travmalardan da uzaklaşmak için ideal bir zaman içinde olabiliriz. Yeni değişimleri sevgiyle kucaklamak ve teslimiyet göstermek bizler için daha faydalı olabilir.


Dilerseniz bu süreçte oluşabilecek enerji olumlu yönde dengelemek için, mor renkli bir cüzdan kullanmayı tercih edebilir, altın tonlarında aksesuarlar kullanabilir ve ayrıca ayna da Güneş’in sembolü olduğunu hatırlayarak çantanızda ayna taşımayı deneyebilirsiniz.
Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Güneş Balık Burcu seyrine devam ederken çevremizde ki gözler üzerimize çevrilebilir ve ilk bakışta enerjik olan yaşam dolu bir imaj içinde olabiliriz. Girdiğimiz ortamlarda ilgi odağı olabilir ve ruhen kendimizi iyi hissedebiliriz. Âdeta hayatın neşeli ve keyifli bir dönemini deneyimleyebiliriz. Arkamızdan dönen gizili işlerle karşılaşabiliriz ve gece uykuya dalmakta zorlanabiliriz. Bunun farkında olarak kendimize gereksiz stresler oluşturmamalı ve geleceğe yönelik planlarımız olgunlaşana kadar yakın çevremizle paylaşmayı bekletmek bizler için daha iyi bir fikir olabilir. Ani kararlarla hayatımızda önemli olabilecek fırsatlar karşımıza çıkabilir. Kısa seyahatlerimiz vasıtası ile hayatımız adına değişim içeren deneyimler yaşayabiliriz.


Dilerseniz bu süreçte üzerimizde güneş sembollü bir aksesuar taşıyarak, sarı tonlarında kıyafet tercih ederek, sarı renkli gıdalar tüketerek ve güneşli havada yürüyüşler yaparak olumlu yönde dengelemeyi deneyimleyebiliriz.

Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88
Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page