top of page

Güneş Aslan Burcu'nda...
Sevgili Arkadaşlarım,


Güneş saat 17.31’de Aslan Burcu’na geçiş yaparak 23 Ağustos’a kadar bir aylık seyrine başlıyor.


Ruhumuzun ışığı Güneş kendi yöneticisi olduğu Aslan Burcu’na geçerek doğasını rahatça sergileyerek yaza damgamızı vuracak şekilde bizlere güçlü bir enerji sunuyor.


Sıcak günlere merhaba diyoruz.


Gündüzün yöneticisi benliklerimizi, bilinçlerimizi ateş elementinin etkisin altında adeta bu dönem coşturarak eğlenceli, romantik zamanlar hediye edebilir.


Güneş Aslan seyrinde,


  • İkili ilişkilerimizde daha çok önemsenmek isteyebiliriz.

  • Bulunduğumuz ortamlarda dikkat çekmek isteyebiliriz.

  • Karar verme mekanizmamızın etkisi ile doğal akışta liderlik becerilerimiz ile sahnede olmak isteyebiliriz.

  • Sevdiklerimiz tarafından onaylanmak isterken, isteklerimizi çocuksu bir şekilde istemekten de uzak durmalıyız.

  • Bu süreçte en çok önem verdiğimiz duygumuz gururumuz olabilir.

  • Lükse olan ilgimiz artabilir, yaşamdan daha fazla keyif almak isteyebiliriz.

  • Sıcak günlerin rehavetine kapılıp zaman zaman tembellikte yapmak isteyebiliriz.


  • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

  • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.


Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Hayatımızda romantizm fazlasıyla yer alabilir. Çocuklarımız ve kişisel hobilerimiz ön plana çıkabilir. Aşırı riskli yatırımlardan uzak durmalıyız. Spora başlamak içinde uygun bir zaman dilimi olabilir.


Göklerin mesajı: İçindeki çocuğu sev.


Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Ailevi ilişkilerimiz ön planda olabilir. Evimizde sevdiklerimizle huzurlu ve keyifli bir dönem yaşayabiliriz. Sevildiğimizi daha derinden hissedebiliriz. Köklerimizin desteğini alarak hayattaki hedeflerimize kolay ulaşabiliriz.


Göklerin mesajı: Ailenin varlığını yüreğinde hisset.


İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Kardeşlerimiz ve yakın çevremizle birlikte daha çok vakit geçirmek isteyebiliriz. Duygusal olarak daha çok destek alabiliriz. Fikirlerimizle kendimizi ön plana çıkabiliriz. Güneş Aslan Burcu'nda seyrederken kitap yazmak istiyorsak bu zamanı olumlu yönde değerlendirebiliriz. Duygularımızı rahatlıkla kâğıda dökmek için ideal bir zaman olabilir.


Göklerin mesajı: İçindeki bilgiyle çevreni aydınlat.


Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Parasal konularda rahat akışta olabileceğimiz, maddi kaynaklarımızı organize etmede başarıyı yakalayabileceğimiz bir dönem olabilir. Kendi değerimizin rahatça farkına varabiliriz. Babamızdan ve hayatımızdaki otorite figürlerden beklediğimiz desteği bulabiliriz. Ortak işler ve planlarımız için şanslı bir zaman olabilir.


Göklerin Mesajı: Hayat paylaşınca güzel.


Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Ruhumuzun ışığını rahatça etrafımıza yansıtabiliriz. Sosyal çevremizde popülerliğimiz artabilir. Liderlik özelliklerimizle toplum önünde alkış toplayabiliriz. Fiziksel ve ruhsal anlamda kendimizi güçlü hissedebileceğimiz şanslı bir dönem yaşayabiliriz.


Göklerin Mesajı: Kendi gücünün farkında ol.


başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Kendimizi geri planda tutmak isterken, bilinçaltımızda farkındalık yakalayarak ruhsal olarak değişim yaşayabiliriz. Kendimizden yaşça büyük insanlarla birlikte olmaktan keyif alabiliriz. Gizli düşmanlıklara ve dedikodulara karşıda dikkat etmemiz gereken bir dönem olabilir.


Göklerin Mesajı: Herkesi kendin gibi görme.


Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Daha aktif olabilir kendimizi aniden gelişen organizasyonlar içinde bulabiliriz. Babalarımızla, sosyal çevremizle daha keyifli vakit geçirmek isteyebiliriz. İçimizdeki hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek için ideal bir zaman olabilir.


Göklerin Mesajı: Hayallerinden asla vazgeçme.

Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Kariyer ve hayat hedeflerimiz anlamında başarıyı yakalayabiliriz. Bilinçli olarak enerjimizi önümüze çıkabilecek yeni iş tekliflerinde değerlendirebiliriz. Takım ruhunu benimseyebilir, hayat sahnesinde statü değişikliği yaşayabiliriz. Kariyer anlamında hak ettiğimiz değeri bulabileceğimiz bir dönemi yaşayabiliriz.


Göklerin Mesajı: Herkes hak ettiği gibi yaşar.


Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Bu dönemde kendi inanç sistemlerimizi gözden geçirebiliriz. Eğitimle ilgili yeni projelerimize ruhumuzun ışığını akıtarak hedeflerimize ulaşabiliriz. Yeni yerler keşfetmek isteyebiliriz. Yurt dışı tatil programı yapabiliriz. Beklediğimiz güzel haberleri alabiliriz.


Göklerin Mesajı: Ruhunun ışığını hayatına yansıt.Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Bu dönem daha fazla kendi içimize dönebiliriz. Ortak paralar, miraslar, krediler gündemimizde olabilir. Yeni bir ortaklık projesine girebiliriz. Hayatımıza ortak aldıklarımızdan yana şanslı bir dönem yaşayabiliriz.


Göklerin mesajı: Eskiyi at yeniye yer aç.


Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

İkili ilişkilerimiz, eşlerimiz ve iş ortaklıklarımızla aramızda yeni gelişmeler yaşayabiliriz. Eşlerimizle olan ilişkilerimizde denge ve uyum içinde yeniden sevgimizi tazeleyebiliriz. Bekar olanlar bu dönemde yeni ilişkilere yelken açabilir.


Göklerin mesajı: Hayat sevdiklerinle güzel.


Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Günlük hayatımızla ve sağlığımız ile ilgili yeni gündemlerimiz olabilir. Bu dönemde el sanatlarımızın farkına varabiliriz. Kendi benliğimizin ışığını, başkalarının yardım ve faydasına sunabiliriz. Sağlığımıza daha fazla özen göstermemiz gereken bir dönem olabilir. Evcil hayvan edinmek içinde ideal bir zaman olabilir.


Göklerin Mesajı: Sen varsan her şey var.
Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page