top of page

Yıldızımız Güneş, Ağır Gezegenlerle karşı karşıya geliyor…

14-15 Temmuz 2020

21 Temmuz 2020

Sevgili Arkadaşlarım,


Sistemimizin tek yıldızı Güneş, 14 Temmuz’da Jüpiter ile 15 Temmuz’da Plüton ile ve 21 Temmuz’da Satürn ile karşılaşacak.


Astrolojide Güneş, en basit dil ile kararlarımızı gösterir. Bilinçli seçimlerimizi anlatır. Odaklandığımız konuları gösterir. Kendimizi ön plana çıkartırken, ışığımızı parlatmaya çalışacağımız bu günlerde kararlarımıza etkide bulunan bu üç gezegeni tanımalıyız.


Olumlu ya da olumsuz bizi bir karara sürükleyecek önemli günler geçireceğiz. İş ya da ilişkilerimizde belirli sorumluluklar ve görevler üstleneceğimiz ve karar vermeye zorlanacağımız bugünlerde seçim aşaması yine gezegenlerin değil bizlerin elinde.

O nedenle size tüm bu gezegenlerin hep olumlu hem de olumsuz yönlerinden bahsedeceğim. Hangisini seçim hangisini yaşamak isteyeceğinizin kararını siz vereceksiniz.


"Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."


Güneş, Jüpiter karşıtlığı


14 Temmuz 2020 itibariyle odağımız Güneş, inançlarımızı temsil eden Jüpiter ile temas kuracak. Kendimize olan güveni ortaya çıkarmak önceliğimiz olacak. İnandıklarımız üzerine ilerlemek, kişisel alanlarımızı genişletmek, hak ettiğimiz değerleri yaşamak için neler yapabileceğimizi düşünmek ve alternatif planlarla vizyonumuzu genişletmek bizim elimizde.


Gölge tarafı:

Bu karşıtlığın bize taşıyacağı engeller kibirlenmek, ben bunları hak etmiyorum düşüncesiyle yüzleşmek, şans benden kaçıyor demek, yaptığım her şey boşa gidiyor, emeklerimin karşılığını dilediğim gibi alamıyorum diye kötümser inanç kalıpları geliştirmek bizi gölge tarafında bekliyor.
Güneş, Plüton karşıtlığı


15 Temmuz 2020 itibariyle odağımız Güneş, derinlerdeki tutkularımızı, güç ve mücadele yapımızı gösteren Plüton ile temas kuracak. Hayatlarımızda yenilenme ihtiyacımızı karşılamak için güç elde ettiğimizi hissedeceğiz.


Artık yeni bir şeylerin olmasını isterken yıkmak, seçmek için vazgeçmek gerektiği konusundaki cesaretsizliğimizin üstesinden gelebileceğiz. Tüm bu konularda hiç olmadığı kadar kendimizi cesur hissedebileceğiz. Ben bu seçimin getireceği olumsuzluklarla savaşacak güce sahibim diyeceğiz.


Gölge tarafı:

Arka plandan yürüttüğümüz gizli fikir ve ideolojilerimizin savaşı ile karşılaşacağız. Tutkularımızla bir mücadele içerisine gireceğiz. “Ya o, ya ben! Seçimini yap!” dedirtecek bu temas bizlere. Karşı tarafımıza koyduğumuz kişi ya da konular her ne ise tüm bu etkenler üzerinde manipülasyona açık bir tavırda olacağız.


Karşı konuları kendi inanç kalıplarımıza göre şekillendirmek, yön vermek isteyeceğiz ve bu gerçekleşmediğinde zorbalık uygulayacağız. Ya kendimize acı çektirecek ya da karşı tarafı acılarıyla baş başa bırakmayı yeğleyeceğiz.
Güneş, Satürn karşıtlığı


21 Temmuz 2020 itibariyle odağımız Güneş, sorumluluklarımızı ve görev bilincimizi gösteren Satürn ile temas kuracak. Bu etkileşim, 14 Temmuz ile başlayan kararlarımızın devamı ve yaptırımı olarak çalışacak. Yani bu sefer niyetlendiğimiz konuları ve aldığımız kararları nasıl uygulayacağımız konusunda sistemler üretecek, planlar yapacağız.


Artık yeni hedef ve kararlarımız için nelere ihtiyaç duyacağımızın planlarını yapacağız. Elimizdekilerin değerini bilecek, yeteri kadar zamanımız olacağının idrakinde olacağız. Kendimizi yeniden inşa etmek için yeterli güce ve zamana sahip olduğumu göreceğiz.


Gölge tarafı:

Bu zamanı boşa harcayacağımız korkusu, yanlış seçimler yapacağımızın yanılgısı ve başarısızlık korkusuyla sınırlandırabiliriz. Başkalarından beklediğimiz değerin ve emeğin karşılık bulmadığını düşünebilir, kendimizi korkularımızla sınırlandırabiliriz.


Başımıza gelen olayları hak etmediğimizi düşünerek kendimizi soyutlaştırabilir, yalnız kalmak isteyebilir ve kendimizi arkadaşlarımızdan, sosyal ilişkilerimizden tecrit etmek isteyebiliriz.Peki, siz neyi yaşayacaksınız?

Artık gölge tarafları öğrendiniz. Bu gölge taraflardan kaçmak yerine bunları yaşıyor oluşumuzun kabullenişini sağlarsak: “Evet, ben bu şekilde düşünüyorum” demeyi başarırsak: “Buna rağmen, iyi taraflarını yaşamayı tercih ediyorum” demeyi de başaracağız, demektir.

Seçim yine her zamanki gibi sizin…Sevgiyle,


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. MAPAI, OPA MemberDanışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

E-mail: astroyasam@gmail.com

Comentarios


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page