top of page

Dolunay Haftası Özel | 6 Nisan 2020


Dolunay haftasına giriyoruz. Bu Dolunay bizi ikili ilişkilerde zorlayacak. Dolunay bize yaralarımızı sağaltma yolunda deneyimler taşıyacak. ✨Sistemle, devletle, otoriteyle ilgili yapmamız gereken eylemleri, öncelik olarak saymayı da başarmalıyız. Bu dönem biraz daha kendi hayallerimize kapanabiliriz.

✨Kötü alışkanlıklara daha fazla meyledebiliriz. Seçim yapmakta, kararsızlık yaşayabiliriz ve geleceğe karşı umutla bakmakta zorlanabiliriz. Gerçeklerden kaçmadan, onları olduğu gibi kabul etmeyi tercih etmeliyiz.

Bunun için en başta şunu öneriyorum: “Ben bu kişiye karşı olumsuzluk hissediyorum; ama bu olumsuzluğa rağmen onu sevmeyi tercih ediyorum”. “Bu işin olması konusunda şüphe duyuyorum, fakat bu şüphelerime rağmen, olmasını istiyorum” gibi telkinlerle yaşamımızı yönetmeyi başarmalıyız.


✨Önce kendi içimizdeki, ikililiklere ve dengesizliklere karşı bir savunma (Mars doğası/Koç burcu) geliştirmeden evvel, bunu kabullenişe geçmek ve olayı her iki tarafından görmeyi başarabilmek, bizim için önemli olacak.

Çünkü Terazi tarafı, olayları dengeli, adaletli biçimde her iki taraftan görmeyi, bize taahhüt ediyor.


✨Bu dolunayda özellikle iş hayatımızda, kendimizi çaresiz hissedebiliriz. Satürn’ün Altair sabit yıldızı ile birleşmesi, maddi 💰konularda aceleci davranmamıza ve elde edeceğimiz imkanları kaybetmemize neden olabilir. O nedenle buradaki, mottomuz 5.2.0 rakamlarını, bu kaygıyı hissettiğimiz her alanda, tekrar etmeye devam etmek. Özellikle 23 Nisan’daki Yeni Ay’a kadar bunu uygulayabilirsiniz. 💞

İlişkiler konusunda ise kendimizi, artık daha tecrübeli hissediyoruz ve neyin ne olması gerektiğinin bilincindeyiz ve buna göre önümüzdeki günlerde yapmak istediklerimizin hedeflerini, aklımızda çizdik ve planladık. Bundan sonra artık, bu plana uygun olarak başkalarını da yönlendirebilme gücüne sahip olacağız.


O nedenle ilişkilerinizle ilgili, her türlü aldığınız kararı uygulamak için, iletişime geçebilirsiniz.

HAFTANIN GÜNLERİ için kıssadan hisseler;

Pazartesi Günü * Haftaya artık her şey rutin ve olağanındaymış gibi hissederek gireceğiz. Bu durumu kabullenişe geçtiğimizi hissedeceğiz. Özellikle bu durumu kabul ettikten sonra, umutlarımızı ve hedeflerimizi daha fazla ön plana çıkarttığımızı göreceğiz ve kendimizi daha güçlü hissedeceğiz.


Salı Günü * ise Ay, Terazi burcuna geçecek ve artık Dolunay’a doğru bizi hazırlayacak. Fakat Mars ile Uranüs’ün bir karesini yaşayacağız. Bu durum bizi uzun zamandır, güvendiklerimiz konusunda sarsıcı gelişmelere yol açtığını düşündürtebilir. Salı günü özellikle, hareket etmek ev içinde bile olsak, ev işleri yapmak, kendi kişisel bakımımızla ilgilenmek ve biraz daha ter atmaya önem göstermek, farklı olanı yapmak, bizi Salı günü daha çok kurtaracak. Kendimizi daha güçlü hissedeceğiz.


Çarşamba Günü * ise bir Dolunay gerçekleşecek ve bu Dolunay hepimizi 14 gün süreyle etkileyecek, 23 Nisan’a kadar. Özellikle bu dolunay yaralarımızı sağaltmak hususunda, çözüm yolları getirecek ve konuşmak için fırsatlar yaratacak. Fakat tam Dolunay zamanında, kişilerle konuşmamak gerek. Yani Çarşamba gününü içinizdekileri dökmek için kullanmamanızı önermeliyim.


Perşembe Gününe * geldiğimizde, klasik ihtiyaçlara, daha oturmuş, sağlam temellere dayalı, bir süreçte ilerlemek isteyebiliriz. Daha bir dedektif olabiliriz. Perşembe günü daha çok eskiye, antikalara, daha önce kullandığımız bizi güvende hissettiren şeylere daha fazla önem gösterebiliriz. Kendimizi, Perşembe günü biraz daha nostalji günü içerisinde bulabiliriz, ki Perşembeler Throwbackthursday olarak geçer, fakat Ay’ın, Satürn karesi ile güne başlayacağımız için, bu durum bizi duygusal anlamda kendimizi sınırlamak ve kontrole almak hususunda sınayacak.


Cuma Gününe * geldiğimiz zaman ise, kendimizi daha güçlü, umutlu hissedeceğiz ve hafta sonuna daha iyi hazırlayacağız. Özellikle bugün, ikili ilişkileriniz hususunda konuşmak için daha iyi bir gün olarak gözüküyor. Kadersel karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Bu karşılaşmalar pek tabii ki evden çıkamadığımız için, sosyal medya üzerinden olabilir, bir yerden bir haber gelebilir, bir şekilde bilgi akışı içerisine gireceğiz ve bugün sembolleri kapmaya bakın derim.


Hafta sonuna girdiğimizde, Cumartesi ve Pazar Günleri, ikili ilişkiler için daha uyumlu, ılımlı bir çözüm geliyor.


Özellikle Cumartesi Günü, ilişkileriniz hususunda kişilerle daha rahat bir akışta konuşabilirsiniz. Kendinizi, heyecan duyduğunuz alanlar içerisinde bulunma, durmaktan hoşlanabilirsiniz.


Pazar Günü * ise daha çok plan proje yapmak, matematiksel hesaplamalar yapmak, uzun zamandır beklettiğiniz işleriniz varsa, bunları bir elinize kalem alıp ölçüp, biçip, tartma gibi durumlara girebilirsiniz.


"Siz de kendi haritanızdaki Aylık transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."


Koç Burcu ve Yükselen Koç

Sevgili Koçlar, bu hafta kendinizi hayallerden kurtarıp daha gerçekçi adımlar atmaya yönlendirmelisiniz. Özellikle Güneş sizin yükseleninize geçeceği için, öncelikleriniz kendi alanınızda olacak. Güneş’in en çok yüceldiği, 19 derece koç burcundaki günü Perşembe günü yaşayacaksınız. Kendinizi bu alanda daha güçlü ve kudretli hissedebilirsiniz.


Önemli bir iş başlatacaksanız, Perşembe gününü tercih edebilirsiniz. Özellikle kendinizi ortaya koymanız gereken bir süreç varsa bu günü tercih edebilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili, biraz daha kararlarınız net ve oturmuş bir şekilde olabilir ama karşı tarafa anlatmakta dengesizlikler çıkabilir. Sizi siz gibi anlayacak, kişilerle bu hafta yüzleşmeyeceğinizi bilin.


O nedenle daha mantıklı kararlar almak ve öfkeyle hareket etmemek sizi bu hafta kurtaracak. Özellikle iş konusunda kendinizi, para dengesizlikleri içerisinde bulabilirsiniz. Bu haftadan sonra kendinizi biraz daha iyi hissedeceksiniz bu alanlarda. İlişkileriniz adına konuşmak için, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günlerini tercih edebilirsiniz.

8 Nisan’da Dolunay var. Dolunay burç yorumlarınızı okumayı unutmayın.

Şifa Olsun Boğa Burcu ve Yükselen Boğa

Sevgili Boğalar, uzun dönemdir yaşadığımız bu sıkıntılı ve bu zorlu süreç vesilesi ile birçok şeyi zihninizde canlandırmış ve programlamış olma ihtimaliniz çok yüksek. Bu sefer artık ayaklarınızın üzerine basma zamanınızın geldiğini düşünüyor olabilirsiniz ve bazı kararları almak için cesaret sahibi olabilirsiniz. Fakat kararsızlıklar, bu hafta sizi biraz daha meşgul edecek.


Özellikle Ay’ın, Çarşamba gecesi Akrep burcuna geçmesi ve Dolunay’ın arifesinde bu etkiyi yaşamanız, ilişkiler konusunda “hah tam karar verdim” derken bir anda geri adım atmak zorundaymışsınız gibi hissettirebilir. Biraz daha olanakların sınırsızlığına inanmanız gerekli. İstediğiniz her şeyi başarabileceğiniz potansiyeli kendinizde görmeniz gerekli. Özellikle Cuma günü bu anlamda sizi destekleyebilir ve bazı yüzleşmeler gerçekleştirebilir.


Özellikle, ilişkiler hususunda kararlarınızı almak için karşı taraftaki adımları takip edebileceğiniz bir gün olarak gözüküyor. İş konusunda ise acele etmemeliyiz. Maddi olanaklar şu anda elinizdekini tutmanız gerektiğini söylüyor. Venüs’ün İkizler burcuna geçmesi, sizi bu alanda biraz daha hareketlendirecek ve maddi olanaklar hususunda görüşmeler ve konuşmalar yapmanızı sağlayacak. Yeter ki konuşun, eğer konuşmazsanız ya da iletişime geçmezseniz, size bir şeylerin gelmesini beklerseniz, bu durum sizin parasal kayıplar yaşamanıza vesile olabilir.

8 Nisan’da Dolunay var. Dolunay burç yorumlarınızı okumayı unutmayın.

Şifa Olsun İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Sevgili İkizler, bu aralar kendi maddiyatıyla kibirli davranışlarla size varlığını göstermiş olan kişilerle yüzleşmiş olabilirsiniz. Parasıyla hava atan, zibidi tiplerle karşılaşıyor olabilirsiniz ve sistem konusundaki adalet temasına, şüpheyle yaklaştığınız bir hafta geçirebilirsiniz. Kendinizi, alacakları toplamak için bir enerjiye sürüklemeyin ya da hak ettiklerinizi alamadığınız için hayıflanmamaya çalışmalısınız.


Çünkü bu tutum, Satürn’ün Altair ile birleşmesi ve yaşayacağımız dolunay vesilesiyle, sizi daha cüretkar yapabilir ve haklıyken haksız konumuna getirebilir. İlişkiler konusunda daha sağlam ve yapıcı adımlarla ilerlemek, her türlü ilişki alanında bu şekilde ilerlemek sizi daha güçlü hissettirecek. Salı günü daha fazla eylem ve harekete geçebilirsiniz. Hafta sonu ise kendi düşüncelerinizi planlayıp programlamak için en uygun zamanları yaşayacaksınız.


Sevgi ve aşk gezegeni Venüs, İkizler burcuna geçtiği zaman sizin yükseleninize gelecek ve kendinizi daha çok değerli hissetmek isteyeceksiniz ve bu alanda daha çok insanlara yardımcı olmak adına kullanabilirsiniz bu isteği. Kendi öncelikleriniz hususunda düşünmeden attığınız adımlar ve düşünmeden aldığınız kararlarla ilgili sınanabilirsiniz. Dikkatli olmanızda fayda var.

8 Nisan’da Dolunay var. Dolunay burç yorumlarınızı okumayı unutmayın.

Şifa Olsun

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeçler, bu hafta daha çok geçmişte verdiğiniz kararlarla ilgili, hayıflanmalar ve vicdani muhakemeler içerisinde olduğunuzu hissedebilirsiniz. Önünüze gelen fırsatlara yanıt vermeden önce bu fırsatların getireceği riskleri iyi hesaplayarak adımlar atmanız gerekli. 8 Nisan’da gerçekleşecek Dolunay sizi diğer burçlardan daha fazla etkileyecek.


Bunu olumluya çevirmek sizin için ilişki yaşamınızda daha sakin ve stabil olmanızla alakalı olacak. Duygularında korkan kişiler hata yapmakta çekinen kişilerle yüzleşebilirsiniz. Özellikle ilişkiler konusunda daha korkak davranan kişileri beklemek durumunda kalabilirsiniz.


Bu durum sizi biraz daha üzebilir. Fakat uzun zamandır, almanız gereken ama uzun zamandır almadığınız kararları yeniden gözden geçirmek için de bir fırsat sunacak. Venüs’ün, İkizler burcuna geçmesi, özellikle ilişki temalarında daha geri planda kaldığınızı hissetmenize vesile olacak.


Cuma ve Cumartesi günü ilişkiler hususunda adım atmak ve kararlar almak için gayet verimli görünüyor. Pazar günü ise, maddi konularda stratejiler yapmak ve maddi açıdan kendinizi iyileştirmek için kimlerle ortaklaşa işbirlikleri yapabileceğinizi düşünmek sizi daha mutlu edecek. Parasal hususta negatif düşünen insanlardan uzak durmayı başarmalısınız, özellikle bu hafta.

8 Nisan’da Dolunay var. Dolunay burç yorumlarınızı okumayı unutmayın.

Şifa Olsun Aslan Burcu ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslanlar, bu hafta maddi ve manevi güçlenme hissedeceksiniz. Özellikle Satürn’ün kova burcuna geçişi artık sizin görünen yüzeyde yapmanız gereken şeyleri aktive etmeye başladı. Daha samimi gelen öğeler içerisinde olmayı düşünebilirsiniz. Samimiyet özellikle ilişkilerinizde en vurgulu olan en kalıcı olan durumu sembolize edecek. İlişkilerinizde samimiyet yoksa kulağınızın üstüne yatmayı deneyimlediğiniz bir hafta geçirebilirsiniz. Ama Salı günü öfke patlamalarına dikkat etmeniz gerekli.


Hafta sonu ise kendinizi daha rahat hissedeceğiniz bir vakit gelecek. İlişkiler konusunda, cesaretiniz kararlılığınız ve iş konusunda da daha çok iş yapabilme yükünü kendi üstünüze almanız sizi cesaretlendirecek, çünkü artık tek başınıza olmadığınızı biliyorsunuz. Birileri ile birlikte adım atmak sizi güçlü tutacak. Bu konuda yaşamınızı sevmek ve samimi enerjiyle, sevgi enerjisi içerisinde bağlılıklarınızı güçlendirmek adına, bu Dolunay da sizi kuvvetlendirecek. Bazı konularda yapmak istedikleriniz olabilir ama sabırla ilerlemeniz lazım.


Çok hızlı ve ani kararlar vermeniz sizi birazcık riske attırabilir. Venüs’ün İkizler burcuna geçmesi ise özellikle sosyal ilişkiler alanında daha fazla yazışmalar görüşmeler içerisinde olabileceğinizi söylüyor. Her ne kadar evde kalsak da yine de sosyalleşmek, sizde iş konusunda daha fazla ön plana çıkacak. Bu haftayı bu konularda iyi değerlendirmenizi ve gelen fırsatları doğru yönlendirdiğinize inanarak, ilerlemenizi temenni ederim.

8 Nisan’da Dolunay var. Dolunay burç yorumlarınızı okumayı unutmayın.

Şifa Olsun Başak Burcu ve Yükselen Başak

Sevgili Başaklar, bu hafta daha çok sezgilerinizle yön almanız gereken bir zaman yaşayacaksınız, mantığınızla ilerlemek ve hareket etmek sizi yavaşlatacaktır. Hayatınıza, daha fazla tempo katmak ve hız almak adına, kimsenin yapmadığını yapmak, az ama öz kararında adımlar atmak ve motto olarak “az her zaman çoktur” kelimesini bu hafta kullanmaya gayret edebilirsiniz.


Yaratıcılığınız daha fazla güçlenecek, özellikle Perşembe günü kendinizi bu yaratıcılığı ön plana çıkartmak konusunda daha azimli hissedebilirsiniz.


Özellikle Ay’ın Mars ile yapacağı kare açı, Cuma günü boyunca da üzerinizde hakimiyet kuracağı için, Perşembe ve Cuma gününü yeteneklerinizi ön plana çıkartmak için kullanabilirsiniz. Bu dönem rüyalarınızda bazı kanallıklar yaşayabilir, sevdiklerinizin, hayatında uyarılarda bulunmanız için belli mesajlar alabilirsiniz.


Onun için özellikle Pazar gününü, haftanın son gününü, rüyalarınızı okumaya, irdelemeye ve araştırmaya adayın ve Pazar gününe kadar rüyalarınızı yazmayı deneyin derim. İlişkiler konusunda kendinizi daha duyarlı olmaya zorlayacaksınız ve bazı konularda, acı çekeceğinizi bile bile adımlar atmaya zorlanabilirsiniz ama bu durumun geçici olacağını bilin.

8 Nisan’da Dolunay var. Dolunay burç yorumlarınızı okumayı unutmayın.

Şifa Olsun

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi

Sevgili Teraziler, bu hafta özellikle maddi kaynaklarınızla ilgili yeniden değerlendirmeler adına, adımlar atabilirsiniz. Borç, harç alacak ve verecek dengesini oturtabilmek adına amaçlarınız doğrultusunda hareket etmek sizi daha güçlü yapacak. Fakat amaçlarınıza doğru adım atarken zor olanı seçmek yerine daha hızlı ve daha akışta olanı almaya yönlenmelisiniz.


Satürn’ün, Altair yıldızıyla birleşmesi sizi bu alanda destekleyecek fakat parayla ilgili ani kararlar değil, zor olanı seçmeden emin adımlarla ilerleyeceğiniz kararlar vermek, bu konudaki dengeyi, uyumu yaratmak size huzuru getirecektir, bu uyarılara dikkat edin. Çarşamba günü yaşanacak bu tutulma, sizin burcunuzda gerçekleşeceği için sizi daha fazla etkiliyor, diğer bütün burçlardan daha fazla siz etkileneceksiniz.


İlişkiler ağında, maddi olanaklardan daha fazla güçleneceğinizi bilin fakat duygusal anlamda, akıl karışıklıklarına vesile olabilir buradaki durumunuz. Biraz daha duvarlar gösterdiğinizi kendinizi aşka, ilişkiye karşı kapattığınızı, düşünüyor olabilir çevrenizdekiler. Fakat siz çevrenize değil ayaklarınızı, emin adımlarla sağlam bir şekilde yere basarak, yeni fikirlere açık bir şekilde, maddi kaynaklara kendinizi yönlendirerek bu haftayı değerlendirmelisiniz.


Dolunay’ın etkisi biliyorsunuz ki 23 Nisan’a kadar sürecek. Cuma günü ilişkiler açısından daha motive edici ve kendinizi daha çok öğrenmeye açık olduğunuz bir alanda hissedeceksiniz, bu fırsatları değerlendirmenizi dilerim.

8 Nisan’da Dolunay var. Dolunay burç yorumlarınızı okumayı unutmayın.

Şifa Olsun Akrep Burcu ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrepler, bu hafta mücadelenize devam etmeniz gereken bir hafta. Mükafatlar gelecekte sizi bekleyecek ama şu an çalışma zamanında olduğunuzu söylüyor gökyüzü. Dolunay haftasındayız bildiğiniz gibi, sizi özellikle ilişkiler alanınızda gizli kapaklı işler ve uğraşlar nedeni ile sürükleyebilir ve sağlık alanınıza da dikkat etmeniz gerekli. Bu sizi korkutmasın, çünkü olumsuz bir durumdan bahsetmiyor gökyüzü, sadece manevi açıdan akıl karışıklıklarına uğrayabilir.


Kendinizi daha umutsuz ve iç münakaşalarla geçirerek bulabilirsiniz. Fakat bu hafta artık tüm bu iç münakaşayı, elinizin tersiyle iteceğinize ve gönülden yaptığınız işlerin, hayır kurumlarına yaptığınız bağışların ya da vicdanen kendinizi iyi hissettiğiniz alanların önünüzde açılacağını bilin bu eylemler sizi önümüzdeki günlerde daha mutlu ve umutlu kılacak. Önemli olan şifa alanında dönüştürücü bir burca sahip olduğunuzu düşünmeniz. Fakat Venüs’ün İkizler burcuna geçmesi sizi borçlar, ödenekler ve alacaklar hususunda biraz yoğun bir iletişim dönemine sürükleyebilir.


Bu konulardaki hızlı çıkışlara dikkat etmeli ve kazancınızın belli bir miktar kısmını bağışta bulunmaya önem göstermelisiniz. Bu hafta iletişim kopukluklarını ortadan kaldırmak için önem kazanacaksınız. Özellikle Cuma ve Pazar günü size bu alanda daha fazla fırsatlar tanıyor.

8 Nisan’da Dolunay var. Dolunay burç yorumlarınızı okumayı unutmayın.

Şifa Olsun Yay Burcu ve Yükselen Yay

Sevgili Yaylar, bu hafta duygusal açıdan yoğun bir karışıklık hakimiyeti kuracak üzerinizde. Özellikle umutlarınız alanında kendinizi daha tıkanmış ve soyut düşünceler içerisinde boğulmuş hissedebilirsiniz. Önceki haftalarda daha çok küslüklerin bittiği daha sevinçli haberler aldığınız haftalar yaşamış olabilirsiniz, eğlenceli zamanlar yaratmış olabilirsiniz ama bu hafta kendinizi ifade etmek için daha fazla güçlenmek zorunda kalacaksınız.


Daha önceki yaptığınız eylemler nedeniyle, sizin bu davranışlarınızdan hoşlanmayan kişilerle yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Sizin hakkınızda, çevrenizdekiler düşüncelerini biriktirmiş ve size söylemek için fırsat kolluyor olabilir. Çarşamba günü yaşayacağımız Dolunay da bu patlaklar açık verebilir. Özellikle Cumartesi ve Çarşamba gününe dikkat etmeniz gerekli.


Keza Ay’ın Akrep burcunda tüm gün kalacağı, Perşembe günü de ilişkiler anlamında, ikili ilişkilere dikkat etmelisiniz. Kötü sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Fırsatları ileriki tarihlere bırakmanız ve ilişkilerinizde daha yapıcı olmayı tercih etmeniz ve duygularınızı geri plana atarak stratejiler gütmeniz, sizi bu hafta daha fazla güçlendirecek. Venüs’ün İkizler burcuna geçmesi, özellikle ilişkiler alanınızda daha yoğun bir zamanın da sizi beklediğini gösteriyor. Her ne kadar evde kalma sürecinde olsak da kendinizi Venüs Retro’suna kadar daha iyi hissedeceksiniz. Sadece acele kararlar vermekten uzak durmalısınız.

8 Nisan’da Dolunay var. Dolunay burç yorumlarınızı okumayı unutmayın.

Şifa Olsun Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlaklar, bu hafta aile ve yuva konularında tatsız durumlar yaşayabilirsiniz. Fakat diğer yandan bunları iyi ki de yaşadım, iyi ki de ortaya çıktı diyeceğiniz bir haftadasınız. Biliyorsunuz ki Dolunay haftası ve Dolunay demek Ay’ın Güneş’ten aldığı ışığı temelli yansıtması demek.


Yani içte olan, saklı kalanların ortaya çıkması demek ve aile sırlarıyla uğraşabilir, ailenizin kuralları ve önceden getirdiğimiz tabularla ilgili yaşayacağınız sıkıntılarla baş etmek durumunda kalabilirsiniz. Özellikle bu konularda Salı günü bu hafta oldukça dikkat çekiyor.


Cuma ve Pazar günü kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Ailevi konulardaki ilişkilerinizi bu günlere bırakmanız daha etkili olacak. Venüs’ün İkizler burcuna geçişi, sağlık konusunda biraz daha dikkatli ve temkinli olmamız gerektiğini özellikle sinirsel gerginliklerinizi yatıştırmak için kendinizi biraz daha geçmişten uzak tutmayı ve şimdiki anda yaşayacaklarınıza kendinizi programlamayı hedef belirlemelisiniz.


Biliyorsunuz ki bu hafta Dolunay haftası ve Dolunay sizin kariyer evinizde gerçekleşecek. Özellikle aile ile ilgili anne figürleri ile yaşayacağınız durumlar ve iletişim odaklı çıkabilecek problemlere karşı gardınızı almaya önem göstermelisiniz. Bakım gerektiren kişileri ihmal etmemeli geçmiş ile ilgili problemlerinizde daha katı bir duruş sergilemeli ve ikili ilişkiler arasında kalmamaya önem göstermelisiniz.

8 Nisan’da Dolunay var. Dolunay burç yorumlarınızı okumayı unutmayın.

Şifa Olsun Kova Burcu ve Yükselen Kova

Sevgili Kovalar, bu hafta diğer haftalardan daha çok çevrenizi gözlemlemeniz gereken bir hafta. Bencilce davranışlar sergileyen insanlarla yüzleşebilme potansiyeline sahipsiniz. Evet, evden çıkamıyoruz belki ama sosyal medya kanallarıyla, sizi üzen yılgınlığa uğratan durumlarla karşılaşabilirsiniz.


Bazı kişilerin hayatınızda sorumluluklarını almadan evvel, öncesinde biraz daha düşünmeniz gerekli, çaba harcamaktan önce daha farklı ne yapabiliri düşünmeyi önemsemelisiniz. Biliyorsunuz ki Satürn sizin burcunuza geçti ve Mars’ta sizin yükseleninizde ilerliyor, kendinizi daha güçlü hissedeceğiniz alan marjinal olmak, sıra dışı olmak, farklı olanı yapmaktan geçiyor. Hem ilişkilerinizde hem de iş kariyerinizde biraz daha uçlarda dolaşmamaya dikkatli olmalısınız.


İnsanlar sizin farklı olan davranışlarınız nedeniyle sizi suçlayabilirler, sizden bazı şeyleri gizleyerek, sizi kullanmak isteyebilirler, özellikle bu hafta Salı, Perşembe ve Cuma günlerine oldukça dikkat edin. Çarşamba günü oluşacak bu Dolunay, eğitim ve keşif alanlarınızda gerçekleşecek. Bu hanede bazı şeyler olgunlaşabilir.


Yeni süreçlere doğru adım atabilirsiniz. Venüs’ün İkizlere geçmesi sizi destekleyecek, özellikle aşk ilişkileri hususunda kendinizi biraz daha farklı olanı yaşarken bulabilirsiniz. Duygusal ihtiyaçlarınızı düşüncelerle karşılamak için olumlu bir zamana geçiş yaptınız. İyi değerlendirmenizi diliyorum.

8 Nisan’da Dolunay var. Dolunay burç yorumlarınızı okumayı unutmayın.

Şifa Olsun Balık Burcu ve Yükselen Balık

Sevgili Balıklar, özellikle bu dönem nedeniyle iş konusunda fırsatları kaçırdığınızı düşündüğünüz bir haftada olabilirsiniz. Keşke bu hastalıklı süreç olmasaydı da işlerimde rast giden güzellikleri yakalayabilseydim gibi pişmanlıkları güdüyor olabilirsiniz.


Bazı durumları size gelen fırsatlara göre tasarladığınız için, ona güvenip ilerlediğiniz için kendinize olan itimadınızı kaçırmış ve yeni bir şey yapmak istemez bir tutumda olabilirsiniz. Fakat yeni bir şeyler yapmak ya da tekrar çaba göstermek için illaki var olanın tekrar gelmesini beklemek zorunda değilsiniz.


Bu hafta gücünüzü daha fazla toplamanız gereken bir hafta, özellikle Dolunay sizin sorumluluklar evinizi daha fazla gösteriyor, 8. ev fakat 8. ev de sorumluluk alanlarını başkalarının hayatındaki para alışverişlerini ve sorumluluk alanlarını da yansıtır. Buralarda temkinli ve dikkatli olmanız gerek. Sonunu düşünmeden hareket etmemeniz gerek.


Özellikle Çarşamba günü oluşacak bu Dolunay sizin özellikle ikili ilişkilerinizde ve para akışınızdaki dengeyi yeniden gözlemlemenize vesile olacak. Venüs’ün İkizler burcuna geçmesiyse sizi aile konusunda daha fazla sınayacak.


Belli yerlerde, yani izole alanlarda kendinizi aynı bir şairin sancı çekmesi gibi hissedebilirsiniz. Onun için duygu ve düşüncelerinizi kaleme akıtmak size bu hafta daha iyi gelebilir. Cuma ve Pazar günü diğer günlerden daha keyifli geçireceğiniz günler. Bir şeylerin başlaması için evren en uygun zamanı hep hazırladı, şimdiden sonra da hazırlayacaktır, teslimiyet bu konudaki en büyük çıkış noktası olacak.

8 Nisan’da Dolunay var. Dolunay burç yorumlarınızı okumayı unutmayın.


Şifa olsun.

KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

E-mail: astroyasam@gmail.com

Comentários


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page