top of page

Balık Burcu'nda YENİ AYSevgili Arkadaşlarım,

Mart Ay’ının ilk haftasına hızlı yenilikçi iyimser ve bereketli olabilecek döngülere adım atabileceğimiz bir yeni ay enerjisi ile giriş yapıyoruz.


Yeni Ay 2 Mart tarihinde Balık Burcu’nun 12 derecesinde gerçekleşiyor.


Balık Burcu’nda gerçekleşecek Yeniay an haritasında Balık Burcunun modern ve klasik yöneticileri olan Jüpiter ve Neptün ile birlikteliği üzerine Uranüs gezegeni ile olan uyumlu enerjisi yaşamımızda zorlandığımız süreçler olsa da yeni ve bereketli olabilecek beklenmeyen sürpriz gelişmeler adına bizlere olanak sağlayabilir.


Balık Yeniay’ının da evrensel sevgiyi ruhumuzun derinliklerinde hissedebilir aynı zamanda da zihinsel olarak tempomuzu yavaşlatarak akışta kalmaya ve özümüze dönerek aydınlanmalar yaşamaya niyetlenebiliriz.


Astrolojik olarak Balık Burcu’nda gerçekleşecek yeniay her ne kadar doğası gereği olumlu gözükse de bir o kadar da sert enerjiler barındırabilecek türden olabilir. Bu süreç içinde doğal afetlere dikkat etmeliyiz. Aşırılığa ve abartıya da öyle.

  • Önümüzdeki +14 günlük süreç içinde hayatımızda birçok konu hızla değişebilecek gibi duruyor diyebiliriz.

  • Özellikle hafta genelinde 2/3/4/5 ve 6 Mart’ta Oğlak Burcu’nda kavuşum yapan Plüton, Mars ve Venüs birlikteliği de çok dikkat çekici duruyor.

Göklerin iki malefik gezeni olan Mars ve Plüton’un iyicil Venüs ile birlikteliği hayatımızda büyük deprem etkisi yaratabilecek durumlarla da karşılaşmamıza sebebiyet verebilir.

  • Hayatımızda çıkar çatışmalarının ön planda da olabileceği bir haftada olabiliriz.

Yaşamımızda büyük zorlanmaları deneyimleyebilir ve bu sert enerji ile hayatımızda bizler için daha iyi olabilecek bir döngüye geçiş yapabilir, adeta küllerimizden yeniden doğduğumuza tanıklık edebiliriz.

  • Özellikle terör saldırıları ve toplu ölümler gibi üzücü gündemlere tanıklık edebiliriz.

  • Dünya genelinde suikast haberlerine şahit olabiliriz.

Ayrıca iki kötücüle Venüs’ün eşlik etmesi para piyasalarında artık şok edici, dar boğazları içinden çıkılması zor olabilecek bir ekonomik çöküşü de iyice derinleştirebilir.

  • Ülkemiz genelinde mültecilerle ilgili yeni konular ve gelişmeler önümüze gelebilir.

  • Ülke yöneticileri ve yönetimleri gündemde sıkça yer alabilir.

Güzel gelişmeleriyle, bereketiyle hayatımızda hızlı ve ani olabilecek başlangıçlara hazırlanabileceğimiz aynı zamanda bizleri içsel olarak şok edebilecek gelişmelere de açık +14 günlük süreci huzurla sağlıkla ve sevgiyle geçirebilmemiz dileğiyle...


Şifa Olsun...Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Yeni bir haftaya yeniayın yenilenme enerjileriyle birlikte başlangıç yaparken ruhsal ve zihinsel farkındalıklarımız artabilir ve önümüzdeki +14 günlük süreçte kendimizi kalabalıklar içinde izole etmek ve yalnız kalmak isteyebiliriz. Uykuya dalmakta zorlanırken, sezgilerimiz daha fazla güçlenebilir ve yoğun enerjiler içinde haberci nitelikte rüyalar görebiliriz. Rüyalarımızı bir yere not etmek iyi bir fikir olabilir. Kariyer alanlarımızda toplum önü statümüzde değişim ve dönüşüm içeren günleri deneyimleyebilir, iş ve sektör değişikliği yapmayı planlıyorsak şanslı fırsatlarla da karşılaşabiliriz. Üstlerimizle ve çalışma arkadaşlarımızla gergin olabilecek ve içsel olarak bizi kısıtlayabilecek kontrolümüz dışında olan gelişmelere karşı tedbirli davranmalı ve sakin kalarak gereksiz krizlere sürüklenmemeliyiz. Var olan bir ilişkimizi evliliğe taşıma kararı alırken bir yandan da sorunlu devam eden ilişkilerimizde yollarımızı ayırma kararı alabiliriz. Bu yeniay döngüsü zihinsel olarak yeni aydınlanmalar yaşamamıza ve kendi değerimizin farkına kontrolümüz dışında gelişebilecek olaylarla olanak sağlayabilir. Zihinsel ve ruhsal şifa içeren nefes, meditasyon, yoga gibi çalışmalara yönelmek içsel olarak huzuru yakalamamız adına faydalı olabilir.
Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Yeni bir haftaya yeniayın yenilenme enerjileriyle birlikte önümüzdeki +14 günlük süreç içinde hayatımızdaki zorlandığımız dönemlerin geride kaldığını düşünebilir, sosyal çevremiz tarafından önemsendiğimizi hissedebilir ve güzel gelişmelerle yeni bir döngüye başlangıç yapabiliriz. Geleceğimizi düşünerek üzerine yoğunlaştığımız planlarımızın olgunluğa ulaşabileceği yeni fırsatlarla karşılaşabiliriz. Gökyüzü bizi bereketiyle destekleyen biz zamanı deneyimlememize imkân sağlayabilir. İçimizdeki üretken enerjiyi rahatlıkla ortaya çıkarabilir ve yaşamımızda belki de özlemini duyduğumuz dengeyi ve huzuru yakalayabilir daha çok ilişkilerimizde çözüm odaklı yaklaşabiliriz. İş ortamımızdaki ilişkilerimizde sakinliğimiz korumalı ve şartlarımızı bilinçsizce zorlamamaya özen göstermeliyiz. Sağlığımız için daha yararlı olabilecek beslenme alışkanlıklarına yönelmemiz gerekende bir süreç içinde olabiliriz. Yeniay enerjisi ile içimizdeki yaratıcılığı fark edebilir ve yeni aydınlanmalarımızı bir kâğıda aktarmayı deneyebiliriz.
İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Yeni bir haftaya yeniayın yenilenme enerjileriyle birlikte önümüzdeki +14 günlük süreç içinde uzaklardan beklediğimiz haberlere odaklanabilir ve yüksek frekansta olabilecek ruhsal şifa enerjilerini huzurla deneyimleyebiliriz. Eğitim hayatının içinde olan bazı İkizler Burçları var olan sorunlarına yönelirken içlerinde oluşturdukları kaygılı durumlardan uzaklaşabilecekleri şanslı fırsatlarla karşılaşabilirler. Düşüncemizle dönüştürebilme gücümüzün yüksek frekansta olabileceği bereketli bir zamanı deneyimleyebiliriz. Olumsuz duygularımızdan hızla uzaklaşmamız gereken bu süreç içinde üzerimize aldığımız sorumluluklarımızı yerine getirmeye özen göstermek iyi bir fikir olabilir. Var olan bir borcumuzda yeniden yapılandırma fırsatları ile karşılaşabiliriz. Yeniayın yenilenme enerjileri beklediğimiz yönde kariyer ve iş yaşamımızda parlamamıza imkân verebilir. Mart ayının ilk haftasında mümkün olduğunca risk içeren kararlarımızı bekletmeyi tercih etmeli ve risk içeren yatımlarımızda temkinli davranmayı ihmal etmemeliyiz.Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Yeni bir haftaya yeniayın yenilenme enerjileriyle birlikte önümüzdeki +14 günlük süreç içinde hayata bakış açımızın ve görüşlerimizin değişime uğrayabileceği bir zamanı deneyimleyebiliriz. Gökyüzü enerjileri yeni farkındalıklar yaşatarak yaşamımızda yeni olabilecek değişimler yaşamımıza olanak sağlayabilir. Kişisel eğitimimize yönelmek için de oldukça ideal bir zamanda olabiliriz. Yeni aydınlanmalara adım atabileceğimiz bu süreçte sevdiklerimize karşı empati duygumuzu kaybetmeden dürtüsel davranışlar sergilemekten uzak durmaya özen göstermeliyiz. Yakın çevre ilişkilerimizde gergin bir enerji hâkim olabilir. Vize, pasaport ve yurt dışı eğitim başvurusu yapmayı planlıyorsak rahatlıkla +14 günlük süreci tercih edebiliriz. Sağlığımıza ekstra olarak dikkat etmeli, sezgilerimize güvenmeyi tercih etmeli ve duygularımızda mümkün olduğunca fanatikleşmemeye özen göstermeliyiz. Mart ayının ilk haftasında yakın çevremizde değişimler yapmak isteyebilir ve finansal gelir giderlerimize odaklanabiliriz.Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Yeni bir haftaya yeniayın yenilenme enerjileriyle birlikte önümüzdeki +14 günlük süreç içinde duygusal iniş çıkışlara ve kararsızlıklara açık bir zamanı deneyimleyebiliriz. Özel yaşamımızda sorumluluklarımız artabilir ve yeni değişim içeren kararlar almak isteyebiliriz. Finansal anlamda sorumluluklarımızın artabileceği bir enerji üzerimizde hâkim olurken bir yandan da bereketli kazanç kapıları ile karşılaşabiliriz. Empati yeteneğimiz yükselebilir ve yaşamımız adına beklettiğimiz kararlarımızda çok daha cesur başlangıçlar yapmak isteyebiliriz. Hızlı kararlar almadan önce iyice düşünmemiz gereken bir süreç içinde olurken ayrıca sağlığımıza da ekstra önem göstermeyi ihmal etmemeliyiz. Ortak finansal gelirlerimizde artış yaşayabilir ve yeni bir kredi başvurusu, vergi ödemeleri ve yeni yapılandırmalarımız için yeniay enerjisini rahatlıkla tercih edebiliriz. İş ve kariyer alanlarımızda manipülasyon içeren bir enerjinin üzerimizde hâkim olabileceği hafta genelinde yaşamımızda hızlı gelişen gündemler içinde yer alabiliriz.


başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Yeni bir haftaya yeniayın yenilenme enerjileriyle birlikte önümüzdeki +14 günlük süreç içinde ikili ilişkilerimizde denge ve huzur enerjisini deneyimlerken aynı zamanda artabilecek iş yükümüz sebebiyle hayatımızda var olan güzellikleri fark etmekte zorlanabileceğimiz bir zaman içinde olabiliriz. Hafta ortasından itibaren yorucu olabilecek gündemler içinde yer alırken bedensel enerjimizin yüksekliğinden kaynaklı olabilecek zihinsel gerginlikler yaşayabiliriz Yeniay genelinde sağlığımıza ekstra önemi göstermeli ve enerji alanımızı negatif kişilere karşı korumalıyız. İkili ilişkilerimizde dengeyi yakalayabileceğimiz bu süreçte uzak yerlere seyahat etme fırsatı yakalayabiliriz. Şanslı ve fırsatlarla dolu bir zaman içinde olabiliriz. Haftanın son günlerinde sevdiklerimizle ve çocuklarımızın üzerin de gereksiz baskılar oluşturmamaya dikkat ederek onların yanında sevgimiz ve empati duygumuzla yer almaya özen gösterelim. Riskli yatırımlara karşı tedbirli yaklaşmamız uzak gereken bu süreç içinde çevremizden aldığımız duyumlarla hareket etmek iyi bir fikir olmayabilir.Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Yeni bir haftaya yeniayın yenilenme enerjileriyle birlikte önümüzdeki +14 günlük süreç içinde hayata bakış açımızı sorgulayabileceğimiz ve aynı zamanda karşılaşabileceğimiz olumsuzluklarda enerjimizin hemen düşebileceği bir enerji ile başlangıç yaparken hafta ortasında partnerimiz ve çocuklarımızla aramızdaki dengeyi kurmakta zorlanabilir ve zaman zaman agresif bir tutum sergileyebiliriz. Zihinsel ve ruhsal enerjimizi korumamız gereken bir zaman içinde olurken fazla baskıcı tutumlar sergilenmekten uzak durmayı denemeliyiz. Aile içi konularımız gündemimizde yer alabilir ve içsel olarak huzursuzluklar yaşayabiliriz. Önemli iş ve görüşmelerimiz için haftanın son günlerini tercih edebiliriz. Emlak alım satımı gündemimizde olurken ani bir karar ile taşınmaya karar verebiliriz. Kişisel gelişimimize katkı sağlayabilecek ve ilerleyen zamanlarda yaşamımızda finansal anlamda rahatlama yaratabilecek bir eğitime başlama kararı verebiliriz. Yeniayın zihnimizde yeni farkındalıklar oluşturabileceği ve kendimize bir yön çizmek isteyebileceğimiz bir zamanı huzurla deneyimleyebiliriz.Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Yeni bir haftaya yeniayın yenilenme enerjileriyle birlikte önümüzdeki +14 günlük süreç içinde empati duygumuzu yüksek tutmamız gereken bir süreç içinde olabilir ve yakın çevre ilişkilerimizde kontrolümüz dışında gerçekleşebilecek olaylarla yeni bir değişimi deneyimleyebiliriz. Yaşamımızda oluşabilecek büyük değişimlere direnmemek, bağımlılık göstermemek ve akışta kalarak teslimiyete izin vermek içsel olarak huzurlu bir geçiş yaşamamıza olanak sağlayabilir. Hafta ortasından itibaren yaşamın daha keyifli yanlarına odaklanabilir ve beklediğiniz bir evlilik teklifini alabilirsiniz. Aynı zamanda ebeveyn olmayı planlayan Akrep burçları için gökyüzü olumlu yönde destekleyici bir enerji içinde olabilir. Ev içinde küçük kazalara ve ailemizle olan iletişimimizde yanlış anlaşılmalara açık bir enerji içinde olabiliriz. Beklettiğimiz bir ev içi tadilatımızı yeniayın yenilenme enerjisi ile rahatlıkla başlatabiliriz. Bankacılık, finansal ve önemli gelişmelerimiz için Pazartesi ve cuma günlerini tercih edebiliriz.
Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Yeni bir haftaya yeniayın yenilenme enerjileriyle birlikte önümüzdeki +14 günlük süreç içinde gündelik tempomuz yoğunlaşabilir ve etrafımızda bizim dışımızda gelişen gündemlere odaklanarak fikirlerimizle yakın çevremize önderlik etmek isteyebiliriz. Artan iş yükümüzden kaynaklı zaman zaman enerjimizin düştüğünü hissedebilir ve aldığımız sorumluluklarımızı hakkı ile yerine getirebileceğimiz bu süreçte kariyer yaşamımızda bizi mutlu edebilecek hızlı gelişmeler yaşayabiliriz. Hafta ortasından itibaren beklettiğimiz bir ev değiştirme kararını tekrar gündemimize alabilir ve emlak alım satımlarından yana şanslı fırsatlarla karşılaşabiliriz. Çalışma arkadaşlarımızla aramızda hayal kırıklıkları içerebilecek ve aynı zamanda manipülasyonda açık bir enerji içinde olabiliriz. Bu enerjiye dikkat ederek akışta kalmaya özen göstermeliyiz. Bel, sırt ve bacak bölgemizde ağrılar hissedebilir ve yeni bir beslenme programına geçiş yapmaya karar verebiliriz. Gereksiz borçlanmalara karşı tedbirli olmayı ihmal etmeyelim. Zihnen ve ruhen kendimizi daha cesur hissedebilir ve yaşamımıza bizlere başarı getirebilecek bir yeniay döngüsünü deneyimleyebiliriz.Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Yeni bir haftaya yeniayın yenilenme enerjileriyle birlikte önümüzdeki +14 günlük süreç içinde finansal gelir ve giderlerimize odaklanabilir ayrıca sosyal çevremiz vesile ile şanslı olabilecek fırsatlarla karışılabileceğimiz bereketli bir zamanı deneyimleyebiliriz. Banka kredi başvurusu ya da var olan bir borcumuzu yapılandırmayı planlıyorsak haftanın son günlerini rahatlıkla tercih edebiliriz. Maddi ve manevi olarak şanslı bir gökyüzü döngüsü içinde olabileceğimiz bu süreçte yeni bir ortaklık teklifi gündemimizde yerini alabilir. Kendimizi daha net ifade edebilir ve yaşamımızdaki sorumluluklarımızı azaltarak yeni bir düzen oluşturabiliriz. Yeni başlangıçlar adına aceleci bir şekilde karar vermeden önce, yeni olabilecek başlangıçlarımız için haftanın son gününe kadar beklemek daha doğru bir tercih olabilir. Yeni bir teknolojik alet almayı da düşünüyorsak rahatlıkla önümüzdeki iki haftayı tercih edebiliriz. Bel bölgemizde, dişlerimizde, dizlerimizde ve cildimizde hassasiyet içeren ağrılar yaşayabiliriz. Kendimize vakit ayırmamız gereken bir zamanı deneyimleyebiliriz.Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Yeni bir haftaya yeniayın yenilenme enerjileriyle birlikte önümüzdeki +14 günlük süreç içinde yeni finansal gelir fırsatları yakalayabileceğimiz ve aynı zamanda sevdiklerimizin de desteğini huzurla hissedebileceğimiz bir zamanı deneyimleyebiliriz. Maddi konularda önemli ve güzel gelişmeler yaşayabiliriz. Bizi zorlayan ruhsal olarak daraltan problemimizin çözüme kavuşabileceği bir zaman içinde olabiliriz. Arkamızdan dönen gizli oyunların önümüze çıkabileceği bu döngüde kendimizi sorgularken gereksiz takından kaynaklı olabilecek uyku sorunları yaşayabiliriz. Bu enerjiye dikkat ederek akışta kalmaya, bağışıklık sistemimizi korumaya ve akışta kalmaya özen gösterelim. Kalabalık ortamlardan ve enerji alanımıza zarar veren kişilerden uzak durmak iyi bir fikir olabilir. Yaşamımızdaki yeni başlangıçlarımızın için haftanın son günlerini tercih edebiliriz. Yalnız kalarak üretmek ve geleceğimize odaklanarak ilerlemek isteyebileceğimiz yeniay döngüsünde karşımıza çıkan bereketli sürprizleri huzurla deneyimleyebiliriz.Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Yeni bir haftaya yeniayın yenilenme enerjileriyle birlikte önümüzdeki +14 günlük süreç içinde yaşamımız adına anlamlı, bereketli ve huzurlu bir enerjiyi deneyimleyebiliriz. Hayatımızı yeniden yapılandırmak için gökyüzü bizlere yeni aydınlanmalar eşliğinde fırsatla sağlayabilir. Haberci nitelikte olabilecek rüyalar görebileceğimiz bu süreçte sezgilerimiz çok güçlenebilir ve ilahi bir güç tarafından korunduğumuzu hissedebiliriz. Uzaklardan beklediğimiz önemli haberleri hızlı bir şekilde alabilir ve yoğun gündemlerimizden kaynaklı stresler yaşayabiliriz. Aile büyüklerimizin sağlığında değişimler olabilir. Ruhsal gelişimimiz adına çok kuvveti bir enerji içinde olabiliriz. Bu süreci öncelikle manevi şifa içeren çalışmalarla değerlendirmeye özen gösterelim. Çalışma alanlarımızda, yakın çevre ilişkilerimizde yoğun bir iletişim trafiği içinde olurken fikirlerimizi ve kendimizi daha net ifade edebileceğimiz bu süreç içinde ikili ilişkilerimizde beklemediğimiz yönde fikir ayrılıkları da yaşayabileceğimiz bir zamanı deneyimleyebiliriz. Kemik ve diş sağlığımızda hassasiyet içeren durumlarla karşılaşabiliriz. Yeni olan iş ve finansal başvurularımız için haftanın son günlerini rahatlıkla tercih edebiliriz.

Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page