top of page

En Şefkatli Ve En Bereketli Annemiz “Doğa Annemizin” Anneler Günü Kutlu Olsun.
Bizler ülkece anneliğin kutsallığını iyi biliriz. Topraktan geldik ve yine toprağa gideceğiz fakat toprağı işleyerek hayatta kalacağımızı en iyi bilen milletlerden biriyiz. Öyle ki vatan bizim anamız derken boşuna söylemiyoruz. Anneler Günü’nün kutsallığını korumak adına bu topraklara, topraklarımıza Doğa Annemize, doğamıza da bir armağan bırakalım bu günlerde.


Astrolojik göstergelere göre Doğa Ana önümüzdeki 6 yıl boyunca zihnini bizimle paylaşacak. Doğanın zihnini bizimle paylaşması demek artık onun gibi düşünmemiz, onun gibi hareket etmemiz gerek demek.


Gaia ve Uranos, onlar evrenin mitolojik yaratıcılarıydı. Yer küre ile Gök kürenin aşkıydı onları birleştiren. Fakat zaman geçtikçe Uranos öne çıktı. Gökler yer kürenin hakimiyetini ele aldı. Ama yer küre her zaman kazanır bunu unuttu. Bizler gökdelenler inşa ettik. Göklere ulaşmaya çalıştık. Hedefimiz Mars oldu, uzaklar oldu ama yeri unuttuk. Merkezlenmeyi. Yer küremizi.


Eğer temeli olmayan bir binaya çatı yapmaya kalkışırsak ne olur? Çatı çöker. Tıpkı şehirleşme planlarını doğaya uygun yapamadığımız için taşan su baskınları ve sel felaketleriyle uğraştığımız gibi. Ya da kavak ağaçlarının polen veren dişilerini ektiğimiz için alerjik reaksiyonlarla insan sağlığını yine tehdit ettiğimiz şehirleşmeler gibi.


Şimdi ise Uranos, Boğa Burcu’nda seyrediyor. Gaia’nın topraklarında. Artık öğrenmemiz gerekenleri hatırlatıyor bize. Toprağımızı sevmeliyiz. Gök kürede uçaklarla dolaşırken yer küremizi topraklarımızı unutmuştuk çünkü. Şimdi ise ilk defa bu iki ayrı sembolik birleşti. Hem uçup hem topraklarımızı besleyebileceğimizi gösterdi bizlere. Topraklarımızdayken uçabilmeyi. Durduğumuz yerde müzeleri gezebileceğimizi gösterdi.


Eğer aklımızı başımıza almazsak kıtlıkla savaşacağız. Bazı toprak mahsullerinde zorluklar yaşayacağız. Yaşam çeşitliliğini tehdit eden mekanikleşmeyle uğraşmak zorunda kalacağız. Sentetik ürünler yemek yine sentetik ürünler giymek, tüketmek zorunda kalacağız. Git gide robotlaşacak ve kendi öz benliğimizi kaybedeceğiz.


Eğer bu uyum için önümüzdeki 6 yıl boyunca savaşırsak doğayla iç içe yeni bir insanlık ortaya çıkarabiliriz. Kendi kendine yeten akıllı sistemler üretebiliriz. Tıpkı yıllar önde Tesla’nın yaptığı gibi kendi elektriğimizi üretebilmek.. Nicola Tesla’nın da Uranüs’ü Boğa Burcu’ndadır.

Anneler gününde tüm annelerimizin fakat en başta Doğa Anne’mizin gününü kutlarım. Bu sefer toprağa değil zihinlere fidan dikme vaktimiz. Uranüs zihnimizi gösteriyor ve boğa topraklarımızı.


O halde yeni bir orman yaratmak için fideleri zihnimize dikmek için tam zamanı!"Siz de kendi haritanızdaki Dolunay etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."Sevgili Yükselen Koçlar

Yiyeceklerinizin doğal olmasına özen gösterin. Cüzdanlarınızda bir fide, tohum ya da çiçek sembolü taşıyın. Doğayla aidiyet kuracak eylemleriniz sizi maddi konularda güçlendirecek. Kazançlarınıza ve beslenme alışkanlıklarınıza hükmetmenize olanak tanıyacak.
Sevgili Yükselen Boğalar

Ektiğiniz fideler önümüzdeki 6 yıl boyunca size yeni başlangıçlar yaratabilmeniz adına olanak tanıyacak. Üzerinizde bir fidan taşıyın, bir çiçek kolyesi takın. Evrenle uyumu yakaladığınız her anınızda içsel dinamizminiz motivasyonunuza katkı sağlayacak.Sevgili Yükselen İkizler

Doğaya bağış yapın, fidan ekimine yardımda bulunun. Doğaya armağan ettiğiniz tüm emeğiniz size affetmekle ilgili sınavlarınızı atlatmanızda olanak tanıyacak. Arkanızdan dönen süreçlerle başa çıkabilmenizi, hastalıklarla mücadele edebilmenizi ve doğal şifa alanları bulmanızı sağlayacak.Sevgili Yükselen Yengeçler

Arkadaşlıklarınızı ve sosyal ilişkilerinizi güçlendirmek adına doğadan ilham alacak aktivitelerde bulunun. Organik yemek ve doğal beslenmeyle ilgili kendinizi bu dönem geliştirebilir ve elinizin değdiği ikramları sevdiklerinize sunabilirsiniz.
Sevgili Yükselen Aslanlar

Statü, ün ve başarı adına doğaya dönün. Doğal renkler giyin, doğal ürünler kullanın ve bu adımlarınız herkesi doğaya dönmeleri için teşvik etsin. O zaman doğa size saygınlık ve itibar kazanma konusunda destekleyecek.

Sevgili Yükselen Başaklar

Yeteneklerinizi keşfetmek, adil bir dünyada hüküm sürmek için doğadan ilham alın. Her fırsatta doğal yeni keşifler yaratın hayatınızda. Başka kültürlere ait organik ürünler, kıyafetler sizi adalet ve yargı temalarında güçlendirecek.

Sevgili Yükselen Teraziler

Bu dönemde cüzdanınızda bir fide ya da tohum taşıyabilirsiniz. Yediğiniz meyvelerin çekirdeklerini tekrar doğaya kazandırmak konusunda öncülük edin. Başkalarını teşvik etmeniz, giderlerinizi kontrol etmenize olanak tanıyacak.

Sevgili Yükselen Akrepler

Sevdiklerinize ve sizin için değerli kişilere doğadan minik armağanlar bırakın. Onlar adına doğaya sağladığınız katkılar ilişkilerinizi düzenlemenize ve kendinizi ifade ettiğiniz alanlarda güçlenmenize olanak tanıyacak.

Sevgili Yükselen Yaylar

Doğaya ait sorumluluklar edinmeye çalışın. Her gün sulayacağınız bir fideyle başlangıç yapabilirsiniz. Hastalıklardan korunmak adına doğal şifa yöntemlerine yönlenin ve zihninizi, bedeninizi, uyku düzeninizi doğanın ritmine göre ayarlayın.

Sevgili Yükselen Oğlaklar

Sevgi ve aşk enerjinizi canlandırmak için kırmızı kurdeleler kullanabilirsiniz. Evinizdeki çiçeklere, dallara kırmızı kurdele bağlayabilir niyetlenebilirsiniz. Çocuklarınız adına, sevdikleriniz adına yine doğaya fide armağan edebilirsiniz.

Sevgili Yükselen Kovalar

Aile bağlarınızı ve aidiyet kurmak istediğiniz alanları güçlendirmek için doğayla uyumlanmayı deneyin. Evinizin bir bölümüne ufak bir bahçeye dönüştürebilir, renkli saksılar alabilir ve çiçeklerle donatabilirsiniz. Her emeğiniz aile bağlarınızı ve aidiyet kavramınızı güçlendirecek.
Sevgili Yükselen Balıklar

İletişiminizi, ifade şeklinizi ve kısa seyahatlerinizi keyifli hale getirmek için, işitmek istediklerinizi ve verilen sözleri yerine getiren kişilerle arkadaşlık ilişkilerinizi güçlendirmek için doğayla uyumlanmayı deneyin. Komşularınıza organik ürünler, taze fideler armağan edebilirsiniz.

Şifa Olsun.

KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

E-mail: astroyasam@gmail.com

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page