top of page

Akrep Burcu'nda YENİ AYSevgili Arkadaşlarım,

Evet bir yeni ay döngüsüne daha hep birlikte ilerliyoruz. Bu yeniay Akrep Burcunun 12 derecesinde 05 Kasım saat 00.15’te Uranüs eşliğinde gerçekleşiyor. Gökyüzü adeta bizlere beklenmeyeni bekle diyor olabilir.


Mars ve Uranüs arasındaki zorlayıcı atmosfer sebebi ile krizli ve güçlü bir döngünün başında olabiliriz.


Yeniay anında Ay ve Güneş’e ACRUX , Alphecca sabit yıldızların birlikteliği de göz ardı edilemez. Bu süreç içinde manüpülatif yatırım araçlarına ve risk oluşturabilecek kişisel yatırımlara karşıda dikkat etmeliyiz.


Etkileri iyicil olan Acrux sabit yıldızı Uranüsyen bir yeniaya eşlik ettiği için ,bize bulaş riski olan salgın hastalıkta, akciğer rahatsızlıklarında artış yaşanabileceğini de anlatmaktadır. Dünya astrolojisinde deprem, kıtlık ve değişen hava olaylarını da beraberinde getirmektedir. Bu süreç içinde her birimiz kişisel tedbirlerimizi alarak, ruh ve beden sağlığımıza ekstra önem göstermeyi ihmal etmeyelim.


Akrep burcunda birden fazla gezegen toplaşması sebebi ile su elementinin baskın olacağı bu dönemde sezgilerimiz çok güçlenebilir. Duygusal olarak da ekstra hassas bir dönemden geçirebiliriz. Bu atmosferinde farkında olarak sosyal ve ikili ilişkilerimizde ani çıkışlar yapmaktan, takıntılı ve baskıcı bir tutum içinde olmaktan mümkün olduğunca uzak durmaya özen göstermeliyiz. Aksi taktirde kontrolümüz dışında gelişebilecek olaylara zemin hazırlayabiliriz.


Bu süreç içinde;

Dünya genelinde para piyasalarında ani iniş ve çıkışlara şahit olabiliriz.

Ülkemiz genelinde siyasi ve politik anlamda çalkantılı, birazda krizli gündemleri beraberinde gündemimize getirebilir.


Bireysel olarak her birimiz adına maddi ve manevi yönden ölçüsüz hareket etmememiz gereken bir dönemde olabiliriz.


Unutmayın belki de Akrep yeniayının ardından aynı ay içinde yaşayacağımız 19 Kasım ‘da ki Tutulma öncesi, evrendeki işleyen sistem son bir kez daha bizlere şans vererek yaşamlarımızda, nelere körü kürüne bağlandığımızı kendimize sormamızı ve artık değişime hazırlanmamızı istiyor olabilir. Hiçbir şey sebepsiz değildir ve her şey bir denge üzerine kuruludur.


Değişime direnç göstermek yerine kabule geçerek yaşamlarımızı kolaylaştırmamız ve mutlu bir yeniay döngüsü yaşamamız dileğiyle...Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.

Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Akrep yeniayı yaşamlarımızı önemli ölçüde değişim ve dönüşüm fırsatları sunabilir. Alma verme dengemizi korumamız gereken bir süreç olabilir. Beklenmedik bir ödeme karşımıza çıkabilir. Ruh ve beden sağlığımıza ekstra önem göstermeli şartları fazla zorlamamalıyız.
Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Akrep yeniayı vesilesi ile hayatlarımızdaki kadersel yol ortaklarımız ile olan ilişkilerimizi bir kez daha gözden geçirmek isteyebilir ve çözüme kavuşmayan krizli durumlar yaşayabiliriz. Kendimizle ilgili köklü değişimlere açık bir dönem olabilir. İş değişikliği yapmak gibi bir planımız var ise bu yeniayın enerjilerinden rahat akışta faydalanabiliriz.
İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Akrep yeniayı iş ve çalışma hayatımızda yeni başlangıçlar yapabiliriz. Çalışma arkadaşlarımızla krizli durumlar yaşamamaya özen göstermeli ve mümkün olduğunca bedensel olarak kendimize olduğundan fazla yük yüklenmemeye özen göstermeliyiz. Günlük rutin işlerimizde sorumluluklarımız daha fazla artabileceği bir süreç olabilir. Önümüze yeni yatırım fırsatları da gelebilir.
Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Akrep yeniayı çocuklarımızla ilgili yeni gündemleri ve hızlı gelişmeleri önümüze getirebilir. Bu dönemin enerjileri ile ebeveyn olmak isteyen Yengeçler şanslı ve bereketli bir süreç içinde müjdeli bir haber alabilirler. Bekar olan Yengeçlerin eni bir aşk kapısını çalabilir. Yaşamın daha çok heyecanlı ve keyifli alanına çekilmek isterken bir yandan da temkinli davranmalı, risk içeren durumlardan ve yatırımlardan uzak durmaya özen göstermeliyiz.Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Akrep yeniayı vesilesi ile güçlü değişimler yaşayabiliriz. Ebeveynlerimizle ilgili sürpriz beklenmedik durumlar gündemimizde yerini alabilir. Gereksiz güç çekişmelerine açık bir dönemde olabiliriz, ailemize karşı kırıcı davranmamaya özen gösterelim. Yer değişikliği planlayan sevgili Aslan burçları bu yeniayın enerjileri ile aniden taşınmaya karar verebilirsiniz. Küçük ve beklenmedik ev kazalarına karşıda tedbirli davranmak faydalı olabilir.başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Akrep yeniayının vesilesi ile bolca beklenmedik seyahat programlarımız olabilir. Kardeş ve yakın çevremizin aniden gelişen hayat değişimlerine tanıklık edebiliriz ve onlarla olan iletişimimiz artabilir. Araç değiştirmeyi planlayan Başaklar içinde ideal bir zaman olabilir. Bu süreç içinde bireysel olarak kendi kişisel gelişimimize yönelmek bizlere yeni fırsatlarda getirebilir. Beklediğimiz bir ticari anlaşma imzamız var ise olumlu yönde bir gelişmede yaşayabiliriz. Trafik kurallarına uymayı ihmal etmeyelim kazalara açık dengesiz bir atmosfer altında olabiliriz.

Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Akrep yeniayında finansal anlamda rahat bir nefes alabiliriz. Beklenmedik yerlerden, yeni yatırım fırsatlarına açık bir dönem olurken, aniden de ödemeyi unuttuğumuz bir borçta gündemimizde yerini alabilir. Hızlı gelir elde ederken, kontrolsüz para çıkışları da yaşayabiliriz. Bu enerjinin farkında olalım ve gereksiz borçlanmalardan bir süreliğine uzak durmaya özen gösterelim. Kendimizi daha çok önemseyeceğimiz ve öne çıkaracağımız bu süreç bizlere ikili ilişkilerimizden yana şans ve berekette getirebilir.Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Akrep yeniayı sizin burucunuzda gerçekleşerek siz sevgili Akreplere şans bereket ve güç getiriyor diyebiliriz. Mevcut yaşam alanlarımızı düzene koymak isterken, belki de ufak dokunuşlarla dış görünüşümüzde değişiklik yapmak isteyebiliriz. Kariyer yaşamımız da beklediğimiz yönde olumlu gelişmelere açık bir dönemde olabilir. Sezgilerimize güvenmemiz gereken yeniay enerjilerinde ikili ve sosyal ilişkilerimizde baskıcı ve tutucu davranmak bize kontrol dışı blokajlarda yaşatabilir. Karşımızdaki kişilerin şartlarını fazla zorlamamak ve yaşamı akışına bırakmak faydalı olabilir.
Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Akrep yeniayı enerjileri ile gizemli bir ruh haline bürünebilir ve iç sesimize yönelmek isteyebiliriz. Özellikle sağlığımıza özen göstermemiz gereken bir dönemde olabiliriz. Arkamızdan dönen işle r önümüze gelebilir. Bu süreç içinde kulaklarımızı duyduklarımıza kapatmak, intikam ve nefret duygularından uzaklaşmak faydalı olabilir. Yalnızlığın bize daha iyi gelebileceği bu süreçte yeni plan ve projelerimize odaklanabiliriz. Yaşamımızdaki yenilikleri kısa bir süreliğine yakın çevremizle paylamamız gereken bir dönem olduğunu unutmayalım. Takıntı yaptığımız konularda farkındalık kazanmak, bireysel bir astrolojik danışmanlık almak ve bağımlılıklarımızdan arınmak içinde ideal bir zaman dilimi olabilir.
Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Akrep yeniayı vesilesi ile sosyal çevremiz önünde göz önüne çıkabilir ve sürpriz gelişmeler yaşayabiliriz. Kariyerimiz ile ilgili olumlu bir dönem içinde olabiliriz. Gelecek plan ve projelerimizin üzerinden geçerken sosyal çevremiz vesilesi ile yeni iş fırsatları da yakalayabiliriz. Arkadaş çevremizde yeni bir yapılandırma içinde olabiliriz. Sosyal çevremiz tarafından desteklendiğimiz bir dönemi yaşayabiliriz. Yeni bir iş başvurusu yapmayı düşünüyorsak yeniayın enerjilerini olumlu yönde değerlendirebiliriz.Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Akrep yeniayı bizler için kariyer alanlarımızda değişimler getirebilir. Beklediğimiz bir atama, şehir değişikliği var ise bu süreçte olumlu yönde haber alabilir ve yer değiştirebiliriz. Ani bir kararla bekar olan sevgili Kovalar evlilik kararı alabilirler. Ailemiz ile ilgili beklenmedik gündemlerimiz oluşabilir. Bu süreç içinde bizi kısıtlayan ve ruhen sınava tabi tutan bir atmosfer oluşabilir. Köklerimizle ilgili bizden örtülmüş bir geçekle karşılaşma ihtimalimiz olabilir, olgunluk ve sükûnet göstermek bizler için faydalı olacaktır. Yeni farkındalıklar kazanabileceğimiz bu süreç içinde kişisel gelişimimize özen göstermeyi ve enerjimizi doğru kullanmayı ihmal etmeyelim.
Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Akrep yeniayı bizlere şans ve bereket getirebilir. Yeni bir farkındalıkla yaşama bakış açımızı değiştirmek isteyebilir ve güçlü değişimler yaşayabiliriz. Yurtdışı bağlantılı bir iş önümüze çıkabilir ve ülke değişikliği yapmaya karar verebiliriz. Yarım bıraktığımız bir eğitime yönelebilir ve kariyer fırsatı yakalayabiliriz. Yakın çevremizle birlikte bir seyahat programı düzenlemek ve ruhen dinlenmek içinde ideal bir zaman dilimi olabilir. Hayat yolculuğumuzda yeniay enerjileri ile karşımıza çıkabilecek fırsatları acele kararlar vermeden rahat akışta değerlendirmek isteyebiliriz. Hayallerimizin ve umutlarımızın peşinden koşmayı ve değişimi kabul etmeyi ihmal etmemeliyiz.
Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Commentaires


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page