top of page

9 MAYIS HAFTALIK BURÇ YORUMLARI


En şefkatli ve en bereketli Annemiz “Doğa Annemizin” Anneler Günü Kutlu olsun.


Bizler ülkece anneliğin kutsallığını iyi biliriz. Topraktan geldik ve yine toprağa gideceğiz fakat toprağı işleyerek hayatta kalacağımızı en iyi bilen milletlerden biriyiz.

Öyle ki “Vatan bizim anamız” derken boşuna söylemiyoruz.

Anneler Günü’nün kutsallığını korumak adına bu topraklara, topraklarımıza Doğa Annemize, doğamıza da bir armağan bırakalım bu günlerde.


Astrolojik göstergelere göre Doğa Ana önümüzdeki 4 yıl boyunca zihnini bizimle paylaşmaya devam edecek. Doğanın zihnini bizimle paylaşması demek artık onun gibi düşünmemiz, onun gibi hareket etmemiz gerek demek.


Sizlere 2020 yılında paylaştığım yazının şu satırlarını aynen aktarıyorum:
Eğer, doğaya saygı göstermeden attığımız adımlara devam edersek önümüzdeki 6 yıllık süreçte kıtlıkla mücadele edecek, bazı toprak mahsullerinde zorluklar yaşayacağız. Yaşam çeşitliliğini tehdit eden mekanikleşmeyle uğraşmak zorunda kalacağız. Sentetik ürünler yemek yine sentetik ürünler giymek, tüketmek zorunda kalacağız. Git gide robotlaşacak ve kendi öz benliğimizi kaybedeceğiz.
Eğer bu uyum için önümüzdeki 6 yıl boyunca savaşırsak doğayla iç içe yeni bir insanlık ortaya çıkarabiliriz. Kendi kendine yeten akıllı sistemler üretebiliriz.

Anneler gününde tüm annelerimizin ellerinden öpüyorum. Ama en başta Doğa Anne’mizin gününü kutluyorum. Bu sefer toprağa değil zihinlere fidan dikme vaktimiz.

💫

Astrolojide Uranüs zihnimizi gösteriyor ve Boğa topraklarımızı. Uranüs’ün Boğa Burcu’ndaki transiti 4 yıl daha devam edecek.

💫

O halde yeni bir orman yaratmak için fideleri zihnimize dikmeyi yeniden kendimize hatırlatalım!

. . .

👉 www.kenanyasin.com

👉 www.deneyselastroloji.com

. . .


Özellikle yükselen burcunuza göre takip etmelisiniz...


Koç Burçları

Yiyeceklerinizin doğal olmasına özen gösterin. Cüzdanlarınızda bir fide, tohum ya da çiçek sembolü taşıyın. Doğayla aidiyet kuracak eylemleriniz sizi maddi konularda güçlendirecek. Kazançlarınıza ve beslenme alışkanlıklarınıza hükmetmenize olanak tanıyacak.


Boğa Burçları

Tecrübeleriniz sizi ileriye taşıyacak. Üzerinizde bir fide sembolü taşıyın, bir çiçek kolyesi takın. Evrenle uyumu yakaladığınız her anınızda içsel dinamizminiz motivasyonunuza katkı sağlayacak.


İkizler Burçları

Doğaya bağış yapın, fidan ekimine yardımda bulunun. Doğaya armağan ettiğiniz tüm emeğiniz size affetmekle ilgili sınavlarınızı atlatmanızda olanak tanıyacak. Arkanızdan dönen süreçlerle başa çıkabilmenizi, hastalıklarla mücadele edebilmenizi ve doğal şifa alanları bulmanızı sağlayacak.


Yengeç Burçları

Arkadaşlıklarınızı ve sosyal ilişkilerinizi güçlendirmek adına doğadan ilham alacak aktivitelerde bulunun. Organik yemek ve doğal beslenmeyle ilgili kendinizi bu dönem geliştirebilir ve elinizin değdiği ikramları sevdiklerinize sunabilirsiniz.


Aslan Burçları

Statü, ün ve başarı adına doğaya dönün. Doğal renkler giyin, doğal ürünler kullanın ve bu adımlarınız herkesi doğaya dönmeleri için teşvik etsin. O zaman doğa size saygınlık ve itibar kazanma konusunda destekleyecek.


Başak Burçları

Yeteneklerinizi keşfetmek, adil bir dünyada hüküm sürmek için doğadan ilham alın. Her fırsatta doğal yeni keşifler yaratın hayatınızda. Başka kültürlere ait organik ürünler, kıyafetler sizi adalet ve yargı temalarında güçlendirecek.


Terazi Burçları

Cüzdanınızda bir fide ya da tohum taşıyabilirsiniz. Yediğiniz meyvelerin çekirdeklerini tekrar doğaya kazandırmak konusunda öncülük edin. Başkalarını teşvik etmeniz, giderlerinizi kontrol etmenize olanak tanıyacak.


Akrep Burçları

Sevdiklerinize ve sizin için değerli kişilere doğadan minik armağanlar bırakın. Onlar adına doğaya sağladığınız katkılar ilişkilerinizi düzenlemenize ve kendinizi ifade ettiğiniz alanlarda güçlenmenize olanak tanıyacak.


Yay Burçları

Doğaya ait sorumluluklar edinmeye çalışın. Her gün sulayacağınız bir fideyle başlangıç yapabilirsiniz. Hastalıklardan korunmak adına doğal şifa yöntemlerine yönlenin ve zihninizi, bedeninizi, uyku düzeninizi doğanın ritmine göre ayarlayın.


Oğlak Burçları

Sevgi ve aşk enerjinizi canlandırmak için kırmızı kurdeleler kullanabilirsiniz. Evinizdeki çiçeklere, dallara kırmızı kurdele bağlayabilir niyetlenebilirsiniz. Çocuklarınız adına, sevdikleriniz adına yine doğaya fide armağan edebilirsiniz.


Kova Burçları

Aile bağlarınızı ve aidiyet kurmak istediğiniz alanları güçlendirmek için doğayla uyumlanmayı deneyin. Evinizin bir bölümünü ufak bir bahçeye dönüştürebilir, renkli saksılar alabilir ve çiçeklerle donatabilirsiniz. Her emeğiniz aile bağlarınızı ve aidiyet kavramınızı güçlendirecek.


Balık Burçları

İletişiminizi, ifade şeklinizi ve kısa seyahatlerinizi keyifli hale getirmek için, işitmek istediklerinizi ve verilen sözleri yerine getiren kişilerle arkadaşlık ilişkilerinizi güçlendirmek için doğayla uyumlanmayı deneyin. Komşularınıza organik ürünler, taze fideler armağan edebilirsiniz.


Deneysel Astrolog,

KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page