top of page

6 EYLÜL HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...
Sevgili Arkadaşlarım,


Yeni Ay’ın yenilenme enerjileri altında güzel bir haftaya başlıyoruz.


  • Haftanın ilk günü kalıcı kararlar alabiliriz.

  • Yeni bir eğitime başlamak için Merkür ve Satürn’ün uyumlu birlikteliğini değerlendirebiliriz. Olumlu enerjiler hâkim olacak.


7 Eylül saat 03.51’de Başak Burcu’nda bir Yeniay gerçekleşecek.


Uranüs’ün olumlu enerjisini akıttığı Yeniay yaşamımızda ani beklenmedik güzellikleri sunabilir. Yeni başlangıçlar için hayatımızda Salı gününden sonraki zamanları değerlendirebiliriz.


Kişisel girişimlerimiz için aynı günün enerjilerini, Mars ve Plüton arasındaki olumlu etkileşim ile istediğimiz yönde değişimler için değerlendirebiliriz.


  • Yaşamımızda memnun olmadığımız ne varsa rahat akışta kalarak gözden geçirebilir ve olumlu yönde dönüşümler için niyetlenebiliriz.

  • Jüpiter yönetimi altında olan 9 Eylül Perşembe gününü, haftanın en güzel ve önemli yönde değerlendirebileceğimiz, Venüs ve Jüpiter arasındaki uyumlu enerji ile istediğimiz para akışını yakalayabiliriz. Önemli olduğunu düşündüğümüz finansal yatırımlarımız için de ayrıca değerlendirebiliriz. Bu enerji yaşamlarımıza aynı zamanda berekette getirebilir.


10 Eylül saat 23.38’de Venüs Akrep Burcu’na geçiş yapıyor olacak. İlişkilerimizde daha tutkulu bir enerji içine sürüklenebiliriz. Bu süreç içinde kişisel hırslarımıza yenik düşmemeye ekstra önem göstermemiz faydalı olabilir.


11 Eylül’de Ay, Uranüs uyumsuzluğunda zihinsel olarak iniş çıkışlı huzursuz bir enerji altında olabiliriz. Bu enerjinin farkında olmak ve ikili ilişkilerimizde mümkün olduğunca krizlerden uzak durmaya niyetlenmek faydalı olabilir.


Yeni ay enerjisi ile birlikte, gökyüzü hayatlarımıza önemli sürprizler, güzellikler ve tükenmiş umutlarımızı yeniden yeşertmeye hazırlanıyor.


  • Bağışıklık sistemimizi güçlü tutmalı ve korku frekansına kapılmamaya dikkat etmeliyiz.

  • Her şeyden önce kendimizi sevmeye özen göstermeyi hatırlayalım.


Huzurlu, sağlıklı güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle…Şifa Olsun...


  • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

  • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Yeni bir haftaya çalışma ortamlarımızda aradığımız huzuru yakalayabileceğimiz ve finansal anlamda da olumlu enerjiler altında olarak başlayabiliriz. Yoğun bir tempo içinde olabileceğimiz hafta genelinde sağlığımıza ekstra olarak özen göstermeyi ihmal etmemeliyiz. Kişisel olarak yeni eğitimler ve iş başvuruları içinde ideal bir zaman olabilir. Sağlıklı bir yaşama niyetlenmek için, detoks yapmak ve spora başlamak içinde bu haftanın enerjilerini değerlendirebiliriz.Göklerin mesajı: Finansal anlamda şans senden yana.
Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Yeni bir haftaya ikili ilişkilerimizde istediğimiz uyumu yakalayabileceğimiz, sorunlarımız var ise çözüme kavuşturabileceğimiz olumlu enerjilerle başlayabiliriz. Bekar olan Boğa Burçları bu hafta genelinde yeni bir aşk kapınızı çalabilir. Kişisel yeteneklerimizin farkına varabiliriz. Çocuk düşünenler içinde ideal bir zaman dilimi olabilir. Finansal yatırımlar, borsa, kripto para gibi alanlarda da destekleyici enerji altında olabiliriz.


Göklerin mesajı: İkili ilişkilerinde fırsatlar seninle.
İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Haftaya ailemizle birlikte huzuru yakalayabileceğimiz istediğimiz dengeyi kurabileceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. Ani bir kararla ev değiştirebilir ya da yeni bir gayrimenkul yatırımına girmeye niyetlenebiliriz. Kontrolümüz dışında kadersel değişimler içinde olabiliriz. Sağlığımızla ilgili olumlu yönde gelişmeler bizleri bekleyebilir. Sosyal çevremizde olan iletişime dikkat etmeyi ve krizli ortamlardan uzak durmayı denemeliyiz.


Göklerin mesajı: Herkesi kendin gibi bilme.Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Haftaya yakın çevremizle ile ilgili yeni gündemlerle başlayabiliriz. İletişimimizin ve ani beklenmedik seyahatlerimizin artabileceği bir haftayı yaşayabiliriz. Üretken bir dönemi içinde olurken, ailevi sıkıntılarda karşımıza çıkabilir. Yeni eğitim fırsatları yakalayabilir ve yeni bir işe başlamaya karar verebiliriz. Bağışıklık sistemimizi güçlü tutmamız gereken bir hafta olabilir.


Göklerin mesajı: Yeni bir aşk kapını çalabilir.Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Finansal anlamda rahat bir nefes alabileceğimiz bu hafta içinde aynı zamanda karşımıza daha önceden ödemeyi unuttuğumuz bir borçta çıkabilir. Yeni yatırım teklifleri alabiliriz fakat aldanma ve kandırılmalara açık bir dönem olabileceğini unutmamalı acele karar almamalıyız. Kendimizi adeta daha detaycı bir akışta bulabilir ve küçük hesaplar içinde olabiliriz. Kariyer alanlarımızda bu zamana kadar ektiklerimizin karşılığını alabileceğimiz şanslı bir dönem olabilir. Hafta sonuna doğru ailemizden beklediğimiz desteği bulabiliriz.


Göklerin mesajı: Yuvanın içindeki huzuru güzelleştirme zamanı.başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Haftaya kendimizle ilgili yeni kararlar alarak ve aldığımız kararları hayata geçirebileceğimiz olumlu enerjiler ile başlayabiliriz. Yaşamımıza istediğimiz doğrultuda yön verebilir, yeni iş görüşmeleri içinde olabiliriz. Üretken ve çalışkan bir dönemi yaşayabiliriz. Yeni bir ilişki gündemimize gelebilir. Sindirim sistemimize özen göstermemiz gereken bu hafta yediklerimize ve içtiklerimize ekstra dikkat edelim.


Göklerin mesajı: Hayat rotanı belirleme zamanı.Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Haftanın enerjileri ile biraz iç sesimize dönmek ve bir kez daha yaşamımızı gözden geçirmek isteyebiliriz. Kontrolümüz dışında olaylar karşımıza çıkabilir. Ruhen enerjimizi düşük hissedebiliriz. Gizli kapaklı olaylar önümüze gelebileceği bu dönem sağlığımıza çok dikkat etmeliyiz. Yalnız kalmak isteyebilir ve hayatımızla ilgili cesur karalar almak zorunda kalabiliriz.Göklerin mesajı: Kalabalıklar içinde kendini yalnız hissetme.


Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Haftaya sosyal çevremizde aranılan bir isim ve kadersel olarak yeni ortaklıklar içinde olabileceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. Bizden saklanan üstü örtülmüş gerçeklerle yüzleşebiliriz. Ufak dokunuşlarla dış görünüşümüzde değişiklikler yapmak isteyebiliriz. Duygusal aldanma ve yaralanmalara açık bir dönemi deneyimleyebiliriz.Göklerin mesajı: Her duyduğuna inanma.Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Yeni bir haftaya kariyer alanlarımızda oluşabilecek yenilenme enerjileri ile başlayabiliriz. Beklediğimiz bir terfi haberi gündemimizde olabilir. Kendi işimizi kurmak gibi bir düşüncemiz var ise bu haftanın enerjilerini değerlendirebiliriz. Yaşamımızla ilgili yeni kararalar almak isteyebiliriz. İkili ilişkilerimizde kalıcı kararlar almak içinde ideal bir zaman olabilir.


Göklerin mesajı: Kontrolsüz harcamalardan uzak durmalısın.Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Haftaya yeni seyahat programları içinde olarak başlayabiliriz. Ticari girişimlerimiz için destekleyici enerjiler altında olabiliriz. Sosyal medyadan yaptığımız bir işimiz var ise finansal anlamda kendimize yeni yatırım fırsatları oluşturabiliriz. Sosyal çevremizden destek bulabileceğimiz bu dönemde özellikle yaşamımızdaki kadın figürlerden beklediğimiz desteği görebiliriz. Hafta sonu yakın çevremizle bazı iletişim sıkıntıları yaşayabiliriz bu enerjiye karşıda dikkatli olmalı ve gereksiz kırgınlıklar oluşturmamaya dikkat etmeliyiz.Göklerin mesajı: Yeni seyahatler ve sözleşmeler zamanı.Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Kişisel olarak güçlü değişimler yaşayacağımız bir haftaya başlayabiliriz. Ortak kaynaklarımızda beklediğimiz artışı yakalayabilir yeni finansal fırsatlar içinde olabiliriz. Çözüme kavuşmamış miras, nafaka gibi süren davalarımız var ise istediğimiz yönde gelişmeler yaşayabilir ve yeniayın enerjileri ile ortak yönde olumlu kararlar alabiliriz. Kredi borcumuz var ise yeni bir yapılandırma fırsatı ile karşılaşabiliriz. Aile büyüklerimizin sağlığı sıkça gündemimizde olabilir.Göklerin mesajı: Kariyer alanında şans senden yana.


Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Haftaya ikili ilişkilerimizde yenilikler, değişim ve dönüşüm getiren enerjiler ile başlayabiliriz. Yeni gelişmeler ve ani kararlar almak zorunda kalabiliriz. Kadersel olarak hayat ortaklarımızla ve iş ortaklıklarımızdan yana şanslı bir dönemi yaşayabiliriz. Bekar olan Balıklar ani bir şekilde evlilik kararı alabilirler. Teknolojik aletlerimizde değişiklik yapmak istiyorsak bu haftayı olumlu yönde değerlendirebiliriz. Yakın çevremizden beklediğimiz desteği bulabiliriz. Keyifli ve umut dolu bir dönemi yaşayabiliriz.Göklerin mesajı: Yaşamı akışına bırakmayı dene.

Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page