top of page

4 TEMMUZ '22 HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZİstediklerimizi elde etmek için yoğun bir çaba içerisinde olacağımız bir hafta geliyor. Hafta sonunda ise Bayram tatilimiz başlıyor olacak.


Hafta başında temizliğe, kişisel bakıma ve yaşadığımız ortamın düzenine takıntılı olabiliriz.


Salı günü itibariyle Mars Boğa enerjisini hissedeceğiz. İnatçı davranışlar içerisinde olacağımız, yaşamımıza güvence ve sağlamlık taşımak adına girişim, risk ve cesaretimizi toplayacağımız zamanlara giriyoruz.


Aynı gün Merkür’ün de burç değiştirmesi ile iletişimimiz şifalanacak. Hislerimizi ve düşüncelerimizi daha rahat ifade edebildiğimizi gözleyeceğiz.


Hafta sonu maddi konularda krizler yaşayabiliriz. Özellikle büyük yatırım ve harcamalardan uzak durmalıyız. Bayram tatili planları içinde lüks tüketim içinde olabiliriz.

Bütçe hesabımızı doğru yapmak önemli!

Ağustos böceği ve karınca öyküsü misali yapacağımız harcamalar bizi yılsonunda kısıtlı imkânlarla bırakmasın!


💫 Deneyim dönüşlerinizi bekliyorum…


Şifa Olsun

. . .


Yeni eğitim sınıflarımız açılıyor!


Kendinizi karmik alanda geliştirmek için 4 Temmuz’da açılacak Hermetik Astroloji sınıfımıza katılabilirsiniz.


Bilginin kaynağına, özüne inmek ve yaşamı sorgulayan farkındalıklı ruhlarla buluşmak için niyetlendiğimiz eğitimimiz bizleri 8 haftalık bir yolculuğa çıkaracak.


Hermetik prensipler, ruhsal plan, hermetik noktalar, teurji ve melekler, simya ve astroloji bilgileri ile harmanlanan eğitim modülümüzde yeni yol arkadaşlarımız olacağı için sevinçliyiz.


Bilgi ve kayıt: +90 0533 816 56 88


Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.


KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR

Yönetici gezegeniniz Mars burç değiştiriyor ve bu hafta etkisini üzerinizde hissedeceksiniz. Özellikle iç yüzünüzle mücadele etmeye hazırlanın. Artık plan ve programlar sizin yönetiminizden çıkacak. Başkaları sizin yerinize seçimler yapacak, planlar hazırlayacak ve kararlar alacak.

Maddi konularda imkânlarınızın kısıtlı olduğunu düşünebilir, kıtlık bilincine girebilirsiniz. Bu hafta bilmeniz gereken sizin yerinize kararlar alabilecek kişilerin olduğunu unutmamak.

Merkür’ün Yengeç seyri ise aile ilişkilerinizi öne taşıyacak. Artık aile içinde hissettiklerinizi ve düşüncelerini rahatça konuşabildiğinizi gözlemleyeceksiniz. Ailenize ve değer verdiklerinize vakit ayırın. Hafta sonu ufak kazalara dikkat…

Haftanın deneyimi: Kontrolü bırak, rahatına bak!

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR

Bu hafta adeta hayatlarımızı aktif bir şekilde hareketlendirip etrafımızdaki kişilerle yoğun bir enerji ağı içinde olmamıza imkân sağlayabilir. Gündelik hayatımızda coşku dolu bir dönem yaşayabiliriz. Ertelediğimiz online eğitimler var ise bu dönemki fırsatları olumlu yönde değerlendirebiliriz. Hayat akışımız hızlanabilir.

Mars’ın yayacağı enerjiyi, bolca doğada kendimizle yalnız kalarak, uzun yürüyüşler yaparak düşüncelerimizi dinleyebilir ve özümüzle bağ kurarak olumlu yönde dengeleyebiliriz.

Merkür’ün Yengeç seyri ise iletişiminizi hareketlendirecek. Özellikle kısa seyahatlerinizde sesli kitap okuyarak, bilgi içerikli yayınlar yaparak bu enerjiyi olumlu yönde dengeleyebilirsiniz.

Haftanın deneyimi: İnsanlarla aranda duvarlar örmeyi bırak.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Bu hafta 12. Eviniz yoğun çalışacak. Eylem gezegenimiz Mars, bu dönemde farkındalığımızı yükseltip, bilinçaltı güdülerimizi ortaya çıkarabilir. Bizleri biraz sosyal çevremizden izole edip yalnızken yeni plan ve projelerimizi geliştirmemizi sağlayabilir. Haberci rüyalarımızda artış olabilir. Uzun zamandır kafamızı kurcalayan, bugüne kadar kendimize bile sormaktan çekindiğimiz soruların cevaplarına ulaşabilir, kendimizi daha yalnız hissedebiliriz.

Mars’ın yayacağı enerjiyi, hastane gibi, kapalı izole yerlerde olan yakınlarımızla vakit geçirerek enerjiyi hayatımızda dengeleyebiliriz.

Merkür’ün Yengeç seyri ile gereksiz harcamalardan kendinizi korumanız gerekebilir. Basitçe Merkür semboliğini çalıştırmak için kâğıt bir paranızı kitap arasında saklayabiliriz. Alma-verme döngümüze hassas davranarak olumlu yönde dengeleyebiliriz.

Haftanın deneyimi: Sahne arkasında değil hayatın içinde yer al.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Bu hafta sosyal çevremizde, vakıf dernek gibi alanlarda yeni fikirler sunmamızı ve hayatın sahnesinde olmamızı sağlayabilir. Çocukluktan bu yana tanıdığımız, kendimizi olduğumuz gibi kabul ettirdiğimiz kişilerle, aile dostlarımızla keyifli vakit geçirebiliriz. Sosyal çevremiz içinde iyi bir takım oyuncusu olup bu zamanda dahice fikirlerin hayata geçmesini sağlayabiliriz.

Mars’ın yayacağı enerjiyi, arkadaşlarımız ve sosyal çevremizle birlikte internet üzerinden sanal müze ziyaretleri yapmak, grup aktiviteleri düzenlemek kısa seyahatler planlamak, keyifli ortamlar yaratarak bu enerjiyi dengeleyebiliriz.

Merkür’ün Yengeç seyri ile bolca doğada kendimizle yalnız kalarak, uzun yürüyüşler yaparak düşüncelerimizi dinleyebilir ve özümüzle bağ kurarak olumlu yönde dengeleyebiliriz.

Haftanın deneyimi: Hayatına yoldaş edindiklerine sırtını dönme.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR

Bu hafta organize etme ve plan becerimizi fazlası ile yükseltebilir. Kariyer yaşamımız toplum önünde konuşma gerektiren işlerde yer alıyor ise kendimizi daha güven dolu hissedebiliriz. Ticari alanlarda başarı yakalayabiliriz. Bu zamana kadar varlık bilincindeki isteklerimizi ertelediysek Mars’ın Boğa seyrini değerlendirebilir ve yeni plan ve mücadeleler için start verebiliriz. Zihnimiz sürekli işle, kariyer projelerimiz ile meşgul olabilir, kendimizi iş ortamlarımızda daha duygusal hissedebilir, iş arkadaşlarımızı ailemiz gibi benimseyebiliriz.

Mars’ın yayacağı enerjiyi, zihnimizde olumlu yönde dengelemek için, dergi ve gazete abonelikleri başlatabilir, mandala boyama kitaplarını değerlendirebiliriz.

Merkür’ün Yengeç seyri ile hastane gibi, kapalı izole yerlerde olan yakınlarımıza mektup yazarak ya da bu gibi alanlarda yazılmış eserleri okuyarak bu enerjiyi hayatımızda dengeleyebiliriz.

Haftanın deneyimi: Fazla tevazu zarar getirir, herkese hak ettiği kadarını ver.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

Bu hafta Uluslararası işlerimiz, yaşam görüşümüz aktif hale gelebilir. Varsa uzaklarda Okyanus aşırı yaşayan sevdiklerimizle ilgili konuları gündemimize getirebilir. Yabancı bir dil öğrenmek projemiz var ise hayata kolaylıkla geçirebiliriz .

Mars’ın yayacağı enerjiyi, yabancı ülkeleri tanıtan belgeseller izleyerek, seyahat ettiğimiz yerlerin anılarını kâğıda dökerek, yabancı bir dil öğrenimi ile ilgili konularda eğitim alarak dengeleyebiliriz.

Merkür’ün Yengeç seyri ile arkadaşlarımız ve sosyal çevremizle birlikte müze ziyaretleri yapmak, grup aktiviteleri düzenlemek kısa seyahatler planlamak, keyifli ortamlar yaratarak bu enerjiyi dengeleyebiliriz. Haftanın deneyimi: Uzaklara hayatın yüklerinden kaçmak için değil yenilikleri keşfetmek için git.

Merakla beklediğimiz İkamet Astrolojisi Uzmanlık Sınıfımız 2 Temmuz’da açılıyor.


Eğitim bizi uzun bir yolculuğa çıkaracak. 5 Ay sürecek bu yolculukta yer bilgisini öğreneceğiz.


Yerin bilgeliği, mekânların analizi, ley hatları, jeomanti, radyestezi bilgileri ile harmanlanmış eğitim modülümüzde kendi astroloji bilgilerinize yeni deneyim alanları ekleyeceksiniz.


Rektifikasyon (Doğum saati doğrulama), Mundaine (Dünya Astrolojisi), Medikal ve kariyer astrolojisi çalışmalarınıza hizmet edecek. Ülkelerin siyasi ve coğrafi konumları, idare planları ile gökyüzü senaryoları arasındaki bağları keşfedeceksiniz. Çeşitli doğa olayları, yer değişikliği, seyahatler gibi alanlarda ikamet astrolojisini tüm detayları ile kullanacaksınız.


Uzmanlık eğitimimizde D.A.A sertifikaları ile kâşif astrologlar yetiştiriyoruz. Yeni keşifçiler için 2 Temmuz’da açılacak eğitimimize şimdiden yer ayırtın.


Bilgi ve kayıt: +90 0533 816 56 88

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER

Hiç istemediğiniz kişilerle bir anda ortak işlerin, planların içinde olabilirsiniz. Bu hafta ani değişimler yaşayabileceğiniz süreçler taşıyor. Özellikle maddi konularda dikkatli olmaya önem vermelisiniz.

Miras gibi konular var ise bunlar da şekillenecektir. Sezgisel iletişim en güçlü silahınız olacak. Başkalarının kurduğu cümleler altında yatan ana metni görmeniz ilişki yaşamınızı kolaylaştıracak. Paylaşılan kaynakları zekice yönetebileceğimiz bu dönemi kurnazca davranmadan olumlu yönde değerlendirebilirsiniz.

Mars’ın yayacağı enerjiyi, kendimize bir hediye alarak, mistik, okült konular içeren kitaplar okuyarak dengeleyebiliriz. Merkür’ün Yengeç seyri ile zihnimizi olumlu yönde dengelemek için, dergi ve gazete abonelikleri başlatabilir, mandala boyama kitaplarını değerlendirebiliriz.

Haftanın deneyimi: Çevrenin değil, kendinin psikoloğu ol.

AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER

Bu hafta hayat arkadaşlarımızla ve iş ortaklıklarımızla keyifli, uyumlu bir hava getirebilir yaşamlarımıza. Partnerimiz ile bir seyahat programı düzenleyebiliriz. Netlik kazanmamış durumları aramızda dengeli bir şekilde çözüme ulaştırabiliriz. İş ortaklığı projemiz var ise zekice kararlar alarak pozitif yönde değerlendirebiliriz. Bildiğimiz açık düşmanlarımızı sevgi dilimizi kullanarak iyi enerjimizle dönüştürebiliriz.

Mars’ın yayacağı enerjiyi, açık sözlü olarak, iş ortaklığında her aldığımız kararı karşımızdaki kişiye somut delillerle ileterek, sevdiğimiz kişiye ufacık sevgi notlarını cüzdanlarına sıkıştırarak dengeleyebiliriz.

Merkür’ün Yengeç seyri ile yabancı ülkeleri tanıtan belgeseller izleyerek, seyahat ettiğimiz yerlerin anılarını kağıda dökerek, yabancı bir dil öğrenimi ile ilgili konularda eğitim alarak dengeleyebiliriz. Haftanın deneyimi: Hayat paylaşınca güzel!

YAY VE YÜKSELEN YAYLAR

Bu hafta günlük yaşam alanlarımızda yeni düzenlemeler yapabilir, zorlandığımız hayat rutinlerimizi programlayarak huzurlu bir geçiş yaşamamıza imkân sağlayabilir. Sağlık konularımızda aklımıza takılan rahatsızlıklarımız var ise bu dönem ihmal etmemeliyiz. Çalışma alanlarımızda mümkün olduğunca dilimizi sivri kullanmayalım. Hayatlarımızda iletişim kazalarına sebebiyet vermeyelim.

Mars’ın yayacağı enerjiyi, gündelik işlerimizin programlarını bir ajandaya yazabilir, zamanımızı olumlu yönde yönetebilmek adına günlükler tutmak, bu dönem hayatımıza sorumluğunu alabileceksek bir papağan ya da muhabbet kuşunun bakımını üstlenerek gelen enerjiyi olumlu yönde dengeleyebiliriz.

Merkür’ün Yengeç seyri ile kendimize bir mektup yazarak, mistik, okült konular içeren kitaplar okuyarak enerjimizi dengeleyebiliriz.

Haftanın deneyimi: Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

Bu hafta bekârsak aşk hayatlarımıza sevgi ve muhabbet getirebilir. Var ise çocuklarımızla aramızdaki sevgiyi güçlendirebilir. Keyifle diyaloglar yaşatabilir. İçimizdeki farklı hobilerimizi gün yüzüne çıkarabilir. Önümüze değerlendirmemiz için yeni kapılar açabilir. Mars Boğa seyrinde riskli yatırımlardan da uzak durmamız faydalı olacaktır çünkü kararlarımızda, geçmiş yaşantımızdan ve geride bıraktığımız hayal kırıklıklarından etkilenebiliriz.

Mars’ın yayacağı enerjiyi, el becerisi gerektiren hobiler edinerek, örgü örerek, çizim yaparak, çocuklarımızla karaoke oyunları oynayarak pozitif yönde dengeleyebiliriz. Merkür’ün Yengeç seyri ile açık sözlü olarak, iş ortaklığında her aldığımız kararı karşımızdaki kişiye yazılı ileterek, sevdiğimiz kişiye ufacık sevgi notlarını cüzdanlarına sıkıştırarak enerjimizi dengeleyebiliriz.

Haftanın deneyimi: Kiminle oturduğuna dikkat sonra ona benzersin.

KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR

Bu hafta aile ve ebeveynlerimizle ilgili konularda daha fazla mesai içinde olabileceğimiz bir dönemi bizlere yaşatabilir. Çocukluk anılarımızın canlandığı geçmişimizi ve köklerimizi daha fazla merak ettiğimiz, uzun zamandır görmediğimiz büyüklerimizi ziyaret edebileceğimiz bir süreç yaşayabiliriz.

Mars’ın yayacağı enerjiyi, evinizde spor yaparak, evde güvenlik alanları oluşturarak ya da eski anılarınıza biraz seyahat ederek olumlu yönde dengeleyebilirsiniz. Merkür’ün Yengeç seyri ile gündelik işlerimizin programlarını bir ajandaya yazabilir, zamanımızı olumlu yönde yönetebilmek adına günlükler tutabiliriz. Ya da en basitinden bir papağan sembolü çalıştırarak gelen enerjiyi olumlu yönde dengeleyebiliriz.

Haftanın deneyimi: Hayattaki en büyük zenginlik ailemizdir.

BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR

Sevgili Balıklar bu hafta; yakın çevremiz, kardeşlerimiz, eğitim ve projelerimiz ile ilgili olarak değerlendirebileceğimiz fırsatları önümüze sunabilir. Sevginin gücünü derinden hissedebileceğimiz, kısa seyahatlerle değerlendirebileceğimiz bir dönemi bizlere yaşatabilir. Araç alım satımı, takaslar gibi konular da gündeminize gelebilir.

Mars’ın yayacağı enerjiyi, varsa aracınıza yakıt alarak, yoksa kendinize bir seyahat kartı, bileti alarak olumlu yönde dengeleyebilirsiniz.

Merkür’ün Yengeç seyri ile el becerisi gerektiren hobiler edinebiliriz. Örgü örerek, çizim yaparak, çocuklarımızla karaoke oyunları oynayarak enerjiyi pozitif yönde dengeleyebiliriz.

Haftanın deneyimi: İçindeki bilgeliği çevrene huzurla yay.


Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page