top of page

31 AĞUSTOS HAFTASI BURÇ YORUMLARI...

Sevgili Arkadaşlarım,

Haftaya tamamlanma enerjisi ile başlıyoruz. 02 Eylül 2020 de Balık dolunayı deneyimleyeceğiz. Konuyla ilgili detaylı yazımı ve burç yorumlarını ayrıca paylaşacağım. Bu hafta biraz hareketli görünüyor. Evrenin bizlere iletmek istediği birçok mesaj olabilir.

Merkür Terazi burcuna geçiyor. Zihnimiz pratik fayda ve yarar sağlayacak düşünceler içerisindeyken şimdi adil ve eşit bir düzen için işliyor olacak. Zihnimiz dışında ticaret anlayışımız da adil olana yöneliyor olabilir.

İlişki gezegenimiz Venüs Aslan burcuna geçiyor. Geçtiğimiz dönem ilişkilerimizde ilgi odağı olmak, şefkat dolu anlar yaşamak ve hatta ait olma isteği içerisindeydik. Öte yandan aidiyet kurduğumuz alanları güzelleştirmek için çaba ve emek sarf etmiş olabiliriz. Ya da kendimizi güvence altına almak için taşınmalar ve ev alım-satımlarımızla uğraşmış olabiliriz. Peki ya şimdi ihtiyacımız hangi yönde olacak derseniz. Tüm ilişkilerimizde saygı bekleyeceğiz. Saygının olduğu yerde vicdanın(mızın) işlediğini gözlemleyeceğiz.

Hafta genelinde ilişkiler anlamında mücadele edeceğimiz konularla karşılaşabiliriz. Ailelerin kabul görmediği aşk ilişkileri ile karşılaşabilir ve tatsızlıklar yaşayabiliriz. Otorite figürlerine karşı gelebilir ve kendi aidiyet alanlarımızı kurmak oluşturmak isteyebiliriz.

Bu hafta hangi konuları deneyimleyeceğiz, burç burç anlatacağım.Sizler için hazırladığım tüm yazılarıma

ulaşabilirsiniz.Sizler için hazırladığım tüm videolarıma

ulaşabilirsiniz.Hepimize Şifa Olsun..."Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."

Yükselen Burcunuza Göre Okumalısınız!
Yükselen Koçlar

Bu hafta sosyal çevremizle yaşayacağımız huzursuzluklarla başlayabiliriz. Yapacağımız organizasyonun dört dörtlük olmasını istiyor ve bu organizasyondan herkesin mutlu ayrılmasını istiyor olabiliriz. Bu organizasyon yapacağımız ilk organizasyon olmayacağı için de tüm hünerlerimizi sergileyebileceğiz. Zihnimiz arı gibi çalışıyor ve gücümüzü sistemli çalışmaya borçlu olabiliriz.

2 Eylül de gerçekleşecek dolunay etkilerinden dolunay yazımızda bahsettim detaylıca okuyabiliriz. Salı günü aile ile aramızda gergin dakikalar söz konusu olabilir. Otorite figürleri ile aynı duygu ve hassasiyette davranamayabiliriz. Onların bizden beklentileri ile bizlerin onlardan beklentileri arasında farklılıklar söz konusu olabilir. Evimi taşıyor olabiliriz. Taşıma ve taşınma esnasında prosedür ve evrak sıkıntıları ile karşılaşabilirsiniz. Eşyalarımız zamanında gelmeyebilir gibi ufak tefek aksaklıklar yaşanabilir.

Çarşamba gününe geldiğimizde uyumlu açıların hakim olduğunu ve sakin bir hafta ortası geçireceğimizi söyleyebiliriz. Biraz mola vermek isteyebileceğimiz bir gün olabilir.

Cuma günü haftanın ikinci gününde yaşadığımız krizin pürüzlerini toparlamakla uğraşabilir ve ikili ilişkilerimizde stresli anlar yaşayabiliriz. Çözüm odaklı düşünmeli ve kalp kırıcı cümleler sarf etmemeye özen göstermeliyiz. Geri dönüşü olmayan cümleler can sıkıcı olabilir.

Özellikle Cumartesi günü krizleri yönetmek için çocukça bir hissiyata kapılmamalı ve daha olgun tavırlar sergilemenizi önereceğim. Sorun varsa çözüm de vardır cümlesini kendimize hatırlatmalı ve daha sistematik ilerlemeliyiz. Pazar günü de aynı sıkıntı ve stresle geçirmek istemediğimizi düşünebilir ve daha neşeli ve saygılı tavırlar sergileyerek ortamı yumuşatabiliriz. Çünkü daha sonrasında kendi neşemizin kaçması demek bizleri içsel bir huzursuzluğa sevk edebilir.Yükselen Boğalar

Bu hafta iş yerimizle ve kariyerimizle ilgili konularda yarım kalan işlerimizi tamamlamak için ekip çalışmaları içerisine girebiliriz. Yoğun bir iş temposu ve toplantılar yapabiliriz. Farklı fikirler sunmak ve yeni keşfettiğimiz bir sistem ön plana çıkmamıza vesile olabilir.

2 Eylül de gerçekleşecek dolunay etkilerinden dolunay yazımızda bahsettim detaylıca okuyabiliriz. Yakın çevremizle olan ilişkilerimizde yardım talebimize karşılık alamayabiliriz. Yersiz birtakım söylentilere maruz kalabiliriz. Korktuğumuz başımıza gelebilir ve yakın çevremizin arkamızdan çevirdiği işlere şahitlik edebiliriz.

Yeni ortamlar içerisine girebilir ve bu ortamlara uyum sağlamakta zorluk çekebiliriz.

Hafta sonuna doğru yakın evremizle olan ilişkilerimizi göz artı etmek istemeyebilir ve arkamızdan dönen işlerin sebebini sorgulamak ve öğrenmek isteyebiliriz. Yaşadığımız bu sıkıntılar yüzünden bulunduğumuz şehirden uzaklaşmak ve kendimizi yenilemek isteyebiliriz. Rutin işlerimiz ve çalışma ortamımızda daha adil yaklaşımların olmasını isteyebilir ve bu konuda hassasiyet gösterebiliriz. Aile içerisinde saygı görmek için parasal anlamda kendimizden önce onları düşünüyor olabiliriz. Önceliklerimizi ailemiz üzerinde belirleyebiliriz.
Yükselen İkizler

Bu hafta eğitim ve akademik konular üzerine görüşmeler yaparak başlayabiliriz. Ya da kendimizi yetersiz hissedebiliriz. Fakat biliyoruz ki pratik fayda ve yararda büyük bir dönüştürücü güce sahibiz. Aile içi konularda düzeni sağlayabilecek olası sistemsizliği çözüme kavuşturabilecek yeterlilikte hareket edebiliriz.

2 Eylül de gerçekleşecek dolunay etkilerinden dolunay yazımızda bahsettim detaylıca okuyabiliriz. Kişisel yani öz değerlerimize karşı gelecek ve sistemimizi al aşağı etmek isteyen problemlerle karşı karşıya kalabiliriz. Fakat bizler önlemlerimizi önceden aldığımız için olası bir sistemsizliğin bizleri yıldıramayacağını tecrübe etmiş olabiliriz. Ya da aldığımız evin prosedürleri ile de sıkıntılar yaşayabiliriz. Dikkatli olmanızı önereceğim.


İkili ilişkilerinizde benim dediğim olacak gibi yersiz münakaşalara girebilir ve yaşanılan tatsızlığı içinden çıkılmaz bir hale taşıyabiliriz. Olayları kişisel algılamamaya özen göstermeliyiz. İkili ilişkilerimizde güç savaşlarına girmek ve ben daha iyi bilirim tavrını sergilemenin de bir artısı olmayacağını kedimize hatırlatmamız gerektiğini ekleyebiliriz. Yaratıcılığımızı ön plana çıkartabilecek daha stratejik davranabileceğiz. Yakın çevrenizden saygı görmeyi talep edebilirsiniz.Yükselen Yengeçler

Bu hafta ilişkiler kanalı ile varsa miras işleri onlarla ilgilenebiliriz. Ya da hafta başı itibariyle yeni işe başlamış olabiliriz. Ticarete atılmak yeni bağlantılar kurmak isteyebiliriz.


2 Eylül de gerçekleşecek dolunay etkilerinden dolunay yazımızda bahsettim detaylıca okuyabiliriz. Çarşamba günü ikili ilişkilerimizde sorumluluk almakla ilgili problemler yaşayabiliriz. Ya da sorumluluk alacaksak kendimizle ilgili oturup karar vermek istediğimiz bir sürece giriş yapabiliriz. Örneğin evlenmeye karar verdikse nerede oturmak istediğimize dair karar alabiliriz. Veyahut ta ortaklı bir işe girişeceksek kuracağımızın işin nerede olacağına ve ne şekilde dekore etmek istediğinize dair araştırmalara girebilirsiniz.

Perşembe günü otorite figürlerinin desteğini almak isterken bizler maddi bir destek almak isteyeceksek onların istediği uygun gördüğü zamana eşlik etmek durumunda kalabiliriz. Önemli olan çocuksa kaprisler yapmamak ve her yeni başlangıçta bu tarz sancıların olabileceğini hesaba katmamız gerektiğini düşünmeliyiz.

Cumaretsi ve Pazar günü aile ile vakit geçirebilir ve aile içindeki düzeni sağlamak durumunda kalabiliriz. Yeni girişimlerimiz için ortamı idare etmek ve atacağımız adımlara saygı gösterilmesini istediğimizi söyleyebiliriz.Yükselen Aslanlar

Bu hafta ortağımız, eşimiz ya da ortak iş yürüttüğümüz insanlarla küçük çaplı toplantılar yaparak başlayabiliriz. Biraz kendimizden bahsederek herkesin fikrini de almayı düşünebilir ve yürüttüğümüz işlerle ilgili güçlenmesi gereken noktaları belirleyebilir ve o konularla ilgili önlemler almak isteyebiliriz.

2 Eylül de gerçekleşecek dolunay etkilerinden dolunay yazımızda bahsettim detaylıca okuyabiliriz. Evimizin her köşesini dekore etmiş olabilirsiz. Fakat bir eksiklik var düşüncesine kapılabiliriz. Henüz yatak odamızın eksiklerini belirlememiş ve ne şekilde dekore etmek istediğimize karar vermemiş olabiliriz. Tüm işlerimiz tamamlanmadan diğer işlerimize geçmekte zorlanabiliriz. Önceliğimiz olan evimizi dekore etmek duygusal anlamda bizleri tamamlayabilir.

Cuma günü konuyla ilgili araştırmalar yapabilir ve notlar alabiliriz.

Cumartesi ve Pazar günü yakın çevremizden destek bekleyebilir ve onlarla iletişime geçmek isteyebiliriz. Asistanımızla ya da kadın figürleri ile aramıza mesafe koyduysak, küskünlüklerimizi sonlandırmak isteyebiliriz. Bu durum motivasyonumuzu arttırabilir ve kendimize olan saygımızı geri kazanabiliriz.
Yükselen Başaklar

Bu hafta yeni başlangıçlarla ilgili haberler alarak başlayabiliriz. Yeni ilişkiler kurabilir ve bu ilişkiler kanalıyla yeni projelere imzalar atabiliriz. Öte yandan önceliklerimizi kendi isteklerimize ve kendi şahsi ihtiyaçlarımıza göre organize edebiliriz. Değişim ve dönüşüm korkumuzu yenecek aktivitelerde bulunabiliriz.

2 Eylül de gerçekleşecek dolunay etkilerinden dolunay yazımızda bahsettim detaylıca okuyabiliriz. Geçmiş dönem ilişkilerimiz aklımıza düşebilir ve geçmişe doğru bir zaman yolculuğu yapmak isteyebiliriz. Fakat neden geride bıraktığımızı anımsayacak ve bizlere iyi gelmediğinin kanaatine bir kez daha varacağız.

Cuma günü sanki aklımıza gelen başımıza gelirmişçesine, aklımıza düşen kişiden bir telefon alabiliriz. Konuşmak istemesek dahi o telefonu açmak durumunda kalabiliriz.

Cumartesi ve Pazar günü kendi hobilerimiz ve yaratıcılığımızı ön plana çıkartmak için kendi yaşam koçluğumuzu yapabilir ve kendimizi sistematize etmek isteyebiliriz. Merkür’ün terazi burcuna geçişiyle maddi kaynaklarımızı yaşam tarzımıza göre düzenlemek isteyebiliriz. Venüs’ün aslan burcuna geçmesiyle birlikte duygusal alamda daha çok ilgilenilmek isteyebiliriz.Yükselen Teraziler

Bu hafta yaratıcılığımızı ön plana çıkartmak isteyebiliriz. Ya da kendimize vakit ayırmadığımızı düşünebilir ve hobilerimize eğilim gösterebiliriz. Çocukluk dönemlerinde keyif aldığımız şeyleri düşünebilir ve aslında onları mesleğimiz haline getirebiliriz.

2 Eylül de gerçekleşecek dolunay etkilerinden dolunay yazımızda bahsettim detaylıca okuyabiliriz. Çalışıyorsak iş yerimizdeki sıkıntı ve stresi ailemize yansıtabilir ve onlardan anlayış bekliyor olabiliriz. Fazla mesai yapıyorsak karşılığını alıp alamadığımıza dair sorgulanabiliriz.

Cuma günü kendi başımıza bunca sıkıntının altından kalkamayacağımızı düşünüp destek almak isteyebilir ve varsa terapistimiz, psikoloğumuz görüşmek isteyebiliriz. Sakinlemek için birileri ile konuşmaya ihtiyacımız olabilir.

Cumartesi ve Pazar günü Merkür’ün terazi burcuna geçişiyle birlikte artık kendi isteklerimizde kendimize daha adil yaklaşabiliriz. Biz ne istiyorduk sorgulayabilir ve dengede kalmak için kendi isteklerimize de kulak verebiliriz. Arkadaşlarımızla vakit geçirmek ve onların arasına katılarak eski neşemizi geri kazanabiliriz.


Yükselen Akrepler

Bu hafta kadın figürleri ile birlikte aile planlamaları üzerine seminerlere katılabilir ya da bağış yapmak isteyebiliriz. Yakın çevremizi de dahil edebilir ve onlarla bu paylaşımın içinde olmaktan mutluluk duyabiliriz.

2 Eylül de gerçekleşecek dolunay etkilerinden dolunay yazımızda bahsettim detaylıca okuyabiliriz. Evlenip balayı planları yapanlarımız varsa o hayalini kurduğumuz yurt dışı seyahatine gidemiyor olmaktan içerlenebiliriz. Alınan bileti ileriki bir tarihe ötelemek durumunda kalabiliriz.

Cuma günü inançlarımızı dengede tutmak için dua edebiliriz.

Cumartesi ve Pazar günü Merkür’ün terazi burcuna geçişiyle kendimize kalmak isteyebiliriz. İçsel muhakememizi yapıp isteklerimize yeniden karar vermek isteyebiliriz. Çalışıyorsak iş yerimizde saygı görmek isteyebiliriz.


Yükselen Yaylar

Bu hafta yakın çevremizin kadınlarıyla vakit geçirerek ya da kahvaltı organizasyonları yaparak başlamış olabiliriz. Hep birlikte katılım gösterebileceğimiz grup aktiviteleri planlamış olabilir ve bu aktivitelerden gelir elde etmek isteği içerisine girmiş olabiliriz.

2 Eylül de gerçekleşecek dolunay etkilerinden dolunay yazımızda bahsettim detaylıca okuyabiliriz. Yapacağımız grup aktivitelerinden elde edilecek geliri bağış yapmak isteyen arkadaşlarımızla ufak çaplı da olsa münakaşalar yaşayabiliriz. Fakat herkesin haklı görüşleri ve tecrübeleri olduğuna kanaat getirmekte fayda olabileceğini söyleyebiliriz. Herkesin içsel inancına saygı göstermek isteyebiliriz.

Cuma günü hangi konular üzerinden ilerleneceğine dair görüşmelere gidebiliriz. Kimin hangi konuda becerileriniz sergileyeceğini konuşmak isteyebiliriz. Biraz meşakkatli bir sürece girdiğimizi kabul etmeli ve insan ilişkilerinin pek de kolay yürütülemediğinin kanaatine tekrardan varabiliriz. Fakat idealize ettiğimiz projenin faydalı olacağını düşünmek bir nebze de olsa gerginliklerimizi hafifletebilir.

Cumartesi ve Pazar günü Merkür’ün terazi burcuna geçişiyle organizasyonlarımızı son sürat adil ve uyum içerisinde yürütebileceğiz. Venüs’ün aslan burcuna geçişiyle birlikte inandığımız konuların destek görüyor olması vesilesiyle gerçekleştireceğimiz projeden büyük onur duyacağız.Yükselen Oğlaklar

Bu hafta parasal konularla ilgili toplantılar yapmak isteyebiliriz. Farklı bir düzen içerisine girmek isteyebiliriz. Finansalımızı ne şekilde konumlandırmamız gerektiğine dair görüşmeler yapabiliriz özel danışmanlar tutabiliriz. Bereket kapılarımızı hangi yönde geliştirmemiz gerektiğine dair fikirler alabilir ve o alanlarda kendimizi geliştirmek, güçlendirmek isteyebiliriz.

2 Eylül de gerçekleşecek dolunay etkilerinden dolunay yazımızda bahsettim detaylıca okuyabiliriz. Eşimizden ve ortağımızdan destek görmek isteyebilir. Ya da bugüne kadar vermiş olduğunuz desteğin karşılığını görmek isteyebilirsiniz. Yeni oluşumlar için sistem kurmak isteyebilir ya da evinizi işinizi yeniden dekore etmek isteyebilirsiniz.

Cuma günü eşinizden ya da ortağınızdan göremediğiniz desteği aile büyüklerinizden bekleyebilirsiniz. Şu sıra yakın ilgiye ihtiyaç duyuyor olabiliriz. Asıl mücadelemizin kendi iç dünyamızı dekore etmek olduğunu itiraf edene kadar da beklentilerimizi hep karşı tarafa yükleyebiliriz.

Cumartesi ve Pazar günü Merkür’ün terazi burcuna geçişiyle kariyerimizle birlikte aile içerisinde yeni bir düzen için konuşmalar yapabilir ve her şeyin adil bir şekilde ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Venüs aslan burcuna geçiyor ve bu konuşma ile motivasyonumuzu yeniden kazanacak ve kendi öz saygımızı yeniden elde etmiş olabiliriz.Yükselen Kovalar

Bu hafta her konuda yarım kalmış bir hissiyatla başlayabiliriz. Bu nedenle de görüşmelerimizi dışarda yapmak isteyebiliriz. Evin ya da işin dışında yani kapalı mekan yerine daha havadar ortamlarda olmayı tercih edebiliriz. Görüşmelerimizi dışarda yapmak farklı fikirler ve sitemlerin kapılarını aralayabilir.

2 Eylül de gerçekleşecek dolunay etkilerinden dolunay yazımızda bahsettim detaylıca okuyabiliriz. Çalışıyorsak çalışma ortamımızı yeniden sistematize etmek isteyebiliriz. Ya da çalışmamıza eşlik eden kişilerle görüşmeler yapabilir ve bulunduğumuz ortamı daha düzenli tertipli hale getirmek isteyebiliriz.

Cuma günü yakın çevremizin desteğini almak isteyebiliriz. Fakat aslında bu fikrin sonradan hiçte iyi olmadığı kanaatine varabiliriz.

Cumartesi ve Pazar günü Merkür’ün terazi burcuna geçişi ile inançlarımız doğrultusunda erteleyip ötelediğimiz ufak çaplı günah çıkarımlarında bulunabiliriz. Venüs aslan burcuna geçiş yapıyor ve yapılan bu içsel seyahat ve günah çıkarımının gönül rahatlığına vesile olduğuna dikkat çekebilirsiniz.
Yükselen Balıklar

Bu hafta ne yapmak istediğimize karar veremediğimizi fark ederek başlayabiliriz. İsteklerimizi dile getiremiyor olmaktan rahatsız olabiliriz. Fakat bu hafta bizim burcumuza gerçekleşecek olan dolunay vesilesiyle tüm yarım kalmışlar tamamlanma hissiyatına dönüşebilir.

2 Eylül de gerçekleşecek dolunay etkilerinden dolunay yazımızda bahsettim detaylıca okuyabiliriz. Çarşamba günü çocuk odası dekore edenlerimiz varsa eşyaların gecikmesi gibi durumlarla karşı karşıya kalabiliriz ya da programda zaman sapmaları yaşayabiliriz.

Cuma günü keza kendimize ayıracağımız vakti zaman sapmalarından ötürü ertelemek durumunda kalabiliriz. Evimiz ve aktivitelerimiz arasında kalabiliriz.

Cumartesi ve Pazar günü Merkür’ü terazi burcuna geçişiyle tek başınıza her şeye yetişemediğinizi dile getirmek isteyebilir ve daha adil bir düzen sağlanmasını talep edebilirsiniz. Pazar günü ise Venüs’ün Aslan burcuna geçişiyle birlikte rutin düzen ve iş akışımızda sistem kurabildiğimiz için işlerimizi daha neşeli hale getirebiliriz.Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page