top of page

30 MAYIS HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ


Haftaya yeniay ile başlıyoruz. Yeni bir başlangıç ve yeni bir Haziran için niyetlenelim.


Ticari faaliyetlerin hız kazanacağı bir yeni ay yaşayacağız. Alım – satım, ticaret, ithalat, ihracat gibi işlerimizi bu yeni ay vesilesiyle önümüzdeki 14 günlük süreçte hızlandırabiliriz.


Dikkatli olmamız gerekiyor çünkü yeni ay burcunun yöneticisi Merkür hala Retro hareketine devam ediyor. Bu durum yeni olana değil, önceden planlanmışa kapı aralamayı gerektiriyor.


Yeni Ay Deneyimi: Lüks tüketimden kaçının. Riskli girişimlerden, büyük yatırımlardan uzak durmakta fayda var. Ani kazalara açık bir gökyüzü altındayız. Yer hareketliliğine ve ani gelişen her şeye dikkat etmeli, temkinli davranmalıyız.

Yeni Ay Sembolü: Teknolojik aygıtlarımızı temizlemek, fotoğraf, video gibi paylaşımlarımızı düzenlemek, silinmesi gerekenleri silmek, ayıklamak.

Yeniay’a eşlik eden bir kavuşum yaşayacağız. Mars ve Jüpiter Koç Burcu’nda bir araya geldi. Bu vesileyle seyahat ve dini konular gündeme gelecektir. Hak, hukuk ve adalet konularında mücadele ise hızlanacaktır.


Enerjimizin yükseldiği bu günlerde rekabetçi bir yapıya bürünebiliriz. Spor yapmak bizi dizginleyecek ve olumsuz düşünce kalıplarından uzaklaşmamıza yardımcı olacaktır.


Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.


KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR

Araştırma, merak, iletişim konuları hareketleniyor. Yakın çevreniz için belirli tavizler vermek zorunda kalabilirsiniz. Sevdikleriniz için korumacı ve sahiplenici bir tutum geliştirebilirsiniz. Enerjinizi kendi istekleriniz üzerine yöneltmeye çalışmalısınız. Özellikle 4 Haziran’dan sonra spor, diyet ve beslenme konularında yeni kararlar alabilirsiniz. Kendinize güveninizin arttığı bu dönemde ilişkilere dikkat etmeli, herkesin isteğini bir anda yerine getiremeyeceğinizi ifade etmelisiniz.


BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR

Maddi koşullar ivme kazanıyor. Gelirlerinizi arttırabilir, yeni yatırımlar için kararlar alabilirsiniz. Bu kararları 4 Haziran’dan sonra uygulamaya özen göstermelisiniz. Kişisel çıkarları uğruna sizinle iletişime geçenleri ayıklamak için güzel fırsatlarınız var. Kendinizi güzelleştirmek, iç enerjinizi fiziki bedene çıkarmak için olumlu zamanlar. Moda, giyim ve tasarım konularında hareketli bir zamana geçiyorsunuz. Boşa çaba sarf ettiğinizi düşündüğünüz konular size ödül olarak geri dönecek. Değerlendirin.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Yeniay sizi tazeleyecek. Yeni başlangıç ve kararlar almak için olumlu zamandasınız. Sadece bunları uygulamak adına 4 Haziran’a kadar sabır göstermelisiniz. Sosyal ilişkilerinizde beklentiler yükseliyor. Sevdikleriniz için onların hakkını savunmaya, onların yanında olmaya zorlanabilirsiniz. Aşk hayatınız belirsizleşiyor. Gizli ilişkiler içinde olmamaya önem göstermelisiniz. Enerjinizi toplumsal meseleler için harcarsanız kazançlı çıkacaksınız. Bolca araştırma, yazı ve yayın işleri sizleri bekliyor.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER

İnzivaya çekilmek için güzel zamanlar. Yeni fikir ve düşüncelerinizi başkalarıyla paylaşmadan evvel dikkat edin. Size gerçekten değer veren ve destekleyen kişilerin kimler olacağını görmek için sabırlı olmalısınız. Arkadaşlık ilişkilerinizde güven teması öne çıkacak. Önemli sözler verilebilir ve verilen sözleri yerinde getirmek için beklentiler olacaktır. İnsanların sizden sizin yapabileceklerinizden fazla şeyler beklemesi kontrolünüzü kaybettirebilir. Dikkatli olun. İş ve projelerde yeni fırsatlar ve tekliflere açık bir zamandasınız. 4 Haziran’dan sonra değerlendirebilirsiniz.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR

Sosyal ilişkiler hareketleniyor. Kendinizi toplum önünde bulabilir, fikirlerinizin önemsendiği projeler içinde görebilirsiniz. Çevrenizin size ihtiyacı olabilir. Yine de kendi fikirlerinizi ifade etmeden önce ortamın havasını solumaya gayret edin. Arkadan dönen işlerin kurbanı olmamak adına 4 Haziran’a kadar bir hamle yapmayın. Kendinizi ödüllendirmeyi denemelisiniz. Güven temasını öne taşırsanız insanlar size ve emek verdiğiniz şeylere saygı gösterecekler. Eğitim ve seyahatler için yeni plan ve kararlar alabilirsiniz.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

Kariyer, statü ve projeler için yeni gelişmeler var. İş konusunda iletişim trafiğiniz artıyor. Çevreniz arasında arabulucu, köprü kurucu görevler alabilirsiniz. Tecrübelerinizden ve etkileşimde olduğunuz kişi ve konulardan yararlanmak isteyen kişilerle diyaloglarınız olacak. Doğru hamleler yapmayı deneyin. Sonradan başınızın ağrıyacağını bildiğiniz eylemlere referans olmaktan uzak durun. Bu dönem ortak proje ve gelirlere daha çok emek gösterebilirsiniz. Ameliyatlara dikkat.


TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER

Yaşam felsefeniz değişiyor. Doğru bildikleriniz yanlışa ve yanlış bildikleriniz doğruya dönüşebilir. Sizinle aynı fikirleri paylaşmayan insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Dozajında tartışmalar size yeni pencereler açacaktır. Sıkıştığınızı hissettiğiniz noktalarda önünüze bir çözüm yolu çıkabilir. Bu bir kitaptaki satırdan, bir film repliğinden ya da sohbet ettiğiniz bir kişiden gelebilir. Vizörü geniş tutun. Emek ve enerjinizi kendiniz dışındakilere harcayabilirsiniz. Başkalarının sizden beklentisi yüksek olabilir. İlişkileri dengelemeyi deneyin.

AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER

Geciken bahar yağmurları bu sefer sizin için yağıyor. Yaşamınızı değiştirmek için güzel fırsat. Yağmur suyunda boğulmak yerine suyun çözücü gücünü kullanmayı deneyin. Kirden, pastan arınmak için elde tuttuklarınızı yeniden gözden geçirin. Aldığınız yeni kararlar önce can yaksa da sonrasında size fayda getirecek. İlişkilerde güven teması ön planda. Sevdiğiniz ve ait hissettiğiniz kişilerle bir arada olmak için güzel zaman. Sorumluluklara harcayacağınız emek ve çaba artabilir. Programlı ilerlemek gününüzü kurtaracak ve beklenmedik gelen işlerin üstesinden gelmeniz için size fırsat tanıyacaktır.

YAY VE YÜKSELEN YAYLAR

İlişkiler önem kazanıyor. Kendinizi karmaşık duygular içinde bulabilirsiniz. Kararsızlık yaşayabilir, karşı tarafın sizi anlaması için daha çok çaba sarf edebilirsiniz. Tutkular her şeyin üstesinden gelmenizi sağlayacak. Eğer ki hayatınızdaki kişi ve olaylarla gereğinden fazla ilgileniyorsanız bilin ki tahammül sınırınız aşılmıştır. Artık o eyleme, olaya ya da kişiye ilk günkü gibi aynı sıcaklığı ve sevinci besleyemiyorsunuzdur. Ödünler verirken sizden de parçalar kopmasına müsaade etmemelisiniz. 4 Haziran ve sonrası değişimler için güzel fırsatlar var.


OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

Sorumluluklarınız artıyor. Varsa çalışanlarınıza ya da görevini aldığınız kişilere karşı hızlı çözümler üretmeye odaklanacaksınız. Bu süreçte karışıklıklar yaşayabilirsiniz. Yanlış giden mailler, geri dönen kargolarla uğraşabilirsiniz. Her şeyi iki kere kontrol etmeye önem vermelisiniz. Sevdikleriniz sizinle daha çok vakit geçirmek isteyecek. Onlara gereken özeni gösteremezseniz kendinizi daha çok sorumlu gibi hissedebilirsiniz. Hastalıklar için dikkat. Özellikle bilek sıkışması ve sinirsel gerginliklere açık bir dönem. Evde daha çok vakit geçirmek sizi rahatlatacaktır.


KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR

Havada aşk kokusu var. Yeni heyecanlar ve riskler almaya yatkın bir döneme giriyorsunuz. Kendinizi hiç olmadığı kadar rahat hissedebilirsiniz. Sadece planlarınızda aksilikler ve belli engeller oluşabilir. 4 Haziran sonrası bunlar aşılacak. Bu süreçte yakın çevrenizden destekler alabilirsiniz. Yardım isterseniz işleriniz daha hızlı çözüme kavuşacaktır. Beklenmedik aksilikler ve karışıklıklar için bir işi tek başına üstlenmeyin. Aynı işi en az iki kişi üstünden geçerse başınız ağrımayacaktır.


BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR

Aile ve özel yaşamınız hareketleniyor. Ev içi iletişim trafiğiniz artabilir. Bozulan eşyalar ve elektroniklerle ilgilenmek için güzel zaman. Evde çok fazla misafir ağırlayabilirsiniz ve bu sizi sonrasında yorgun hissettirebilir. Aile içi dedikodulara dikkat edin. Tahmin etmediğiniz kişiler laf taşıyabilir ve beklemediğiniz yerden sorunlarla uğraşabilirsiniz. Harcamalarınız bu dönem artabilir. Bütçe planlama yapmadan bir harca içine girmeyin. Yakın çevrenizden destekler gelecek. Değerlendirin.Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page