top of page

30 Ekim'23 HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ
30 EKİM 2023 Haftalık Burç YorumlarıYükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR


Maddi konularda yenilenmenin tam zamanı! İhtiyaçlarınızı gözden geçirip, kendinize bir nefes alabileceğiniz alanlar yaratabilirsiniz. Tabii bu yenilenme biraz hesap kitap gerektirebilir. Günlük seçimlerin kafanızı karıştırması normal, ama önceliklerinizi belirleyip, maddi gücünüzü arttırmak için bir adım atabilirsiniz!
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR


Kendini motive etmek için sıra dışı konuları keşfetmekten korkma! Farklı konulara ilgi göstermek, hayatına yeni heyecanlar katarken seni motive etmenin de anahtarı olabilir. Beklenmedik olaylar seni bilmediğin insanlarla tanıştırsa bile, bu tanışmaların seni yeni ufuklara taşıyacağından emin olabilirsin. Topluma katkı sağlama gibi hayallerin peşinden koşarken, huzur bulman ve motivasyonunu artırman da mümkün!
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER


Ruhunuzun derinliklerinde hissettiğiniz arzular, beklenmedik olayların kapısını aralayabilir. Bu olaylar hayatınızın olağan akışını bozarak kendinizi ifade etmenizde zorluğa sebep olabilir. Aile hayatınızla hedefleriniz arasında kalabilirsiniz. Günlük hayatınızdaki yoğunluğunuz, iç dünyanızdaki sorunları büyütüp zihninizi bulandırabilir.
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER


Sosyal açıdan kendinizi beslemek, beklenmedik fırsatların ortaya çıkmasına vesile olabilir. Boş zamanlarınızda yeteneklerinizi kullanarak önünüze çıkan fırsatları daha verimli kullanabilirsiniz. Yeteneklerinize odaklandığınız sürece sosyal alanda büyüme kaydedeceksiniz. Fakat kişilerin göz hapsine de girebilir ve gizli düşmanlar edinebilirsiniz.ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR


Hayat sürprizlerle dolu ve farklı konulara yönelmen için seni zorlayacak. Ailenle birlikte fikir alışverişi yapabilir, çıkabilecek engelleri kolayca atlatabilirsin. Ancak, para konularında yaptığın yanlış seçimler hayal kırıklığına yol açabilir. Belki de seçimlerini gözden geçirme zamanı gelmiştir. Kendini ifade ederken aile içinde belirlediğin hedeflere ulaşmak için çaba göstermeyi unutma.
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR


Teknolojinin imkanlarından faydalanarak farklı kültürleri tanıma fırsatı yakalayabilirsiniz. Kendinizi ifade etme şekliniz farklı dillere sahip insanlar arasında yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilecek olsa da kendi motivasyonunuzda huzuru yaklaşmanıza destek olacaktır. Kendi iletişiminize odaklanırken karşınızdaki insanların da fikirlerini dikkate almayı unutmamalısınız.
Dolu dolu bir hafta bizleri bekliyor. Bilgiye doyacağız! Şimdiden yerinizi ayırtın! Tanıtım kitapçığınızı istemeyi unutmayın!

Bilgi ve kayıt için Eğitim Asistanımız Whatsapp’tan size 7/24 hizmet veriyor.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER


Hayatın cilveleri sizi hiç beklemediğiniz anda değişime zorlayabilir. Sahip olduğunuz yetenekleriniz sayesinde değişime kolay adapte olacaksınız. Yaşadığınız bu süreç iç huzurunuzu yakalamanıza yardımcı olacak. Değişime direnmediğiniz sürece büyük kazanımlar elde edebilirsiniz. Zorlu sorumluluklar kafanızı karıştırsa da, sizi huzura ulaştıracak basamakları tırmanmak için yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz.
AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER


Hayatınızda olan kişilerin ihtiyaçlarında olan artış sizleri zorlayabilir. Maddi açıdan nasıl karşılayacağınız konusuna kafa yorabilirsiniz. Kendi isteklerinizi ifade ederken, karşınızdaki insanın ne yaşadığını da göz önünde bulundurmanız iletişimde yanlış anlamaları önleyebilir. Sosyal alanda yaptığınız tercihler, yakın çevrenizdeki insanlarla yol ayrımına neden olabilir. Hafta sonuna doğru hayat tecrübelerinizi etrafınızdaki kişilerle paylaşabilirsiniz.
YAY VE YÜKSELEN YAYLAR


Günlük telaşlar içinde kaybolurken eklenen sorumluluklar içinde ezilebilirsiniz. Bu dönemde iç dünyanıza yönelebilir, sorumluluklarınızı yerine getirmek istemeyebilirsiniz. Bu nedenle aceleyle verdiğiniz kararlar, gün içinde sizi zor durumda bırakabilir. Bu yüzden hedeflerinizi gözden geçirerek adımlarınızı planlamalısınız. Aşk hayatınızda değişen koşullar sizleri yorabilir.
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR


Bu hafta, sosyal ortamlarda özgünlüğünüzle parlayacak ve boş zamanlarınızda ortaya koyacağınız yetenekli olduğunuz alanda yapacağınız etkinlikler göz dolduracak ve dikkat çekecek. Hobi olarak yaptığınız işlerin eğitimini alarak meslek haline getirmek isteyebilirsiniz. Hafta ortasında ellerinizde hassasiyet oluşabilir. Değişen sorumluluklarınıza ayak uydurmada zorlanabilirsiniz. Hayatınızdaki kişiler ilgisizlikten şikâyet edebilir. Dikkatli olmanızda fayda var.
KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR


Bu hafta aile içinde birdenbire ortaya çıkan sürpriz ihtiyaçlara hazırlıklı olun! Oluşacak ani gündemler hedeflerinizin yönünü değiştirmenize sebep olabilir ve değişime ayak uydurmak zorunda kalabilirsiniz. Hedeflerinize odaklanırken, aile içinde farklı düşüncelerin ortaya çıkması rutininizi bozabilir. Harcamalarınızı dikkat etmeli, sahip olduklarınızı elinizde tutmak için planlamalar yapmalısınız.
BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR


Bu hafta iletişim alanında yapacağınız olumlu tavırlar çevrenizin desteğini almanıza yardımcı olacak. Dengeli bir iletişim, kendi hedeflerinize ulaşmanızda da yardımcı olabilir. Her ne kadar diğer insanların söyledikleri önemli olsa da kendi fikirlerinizi de göz ardı etmemelisiniz. Aşk hayatınızda oluşacak olumlu görünümler bozulan dengenizi ve kaybettiğiniz hayat sevincinizi yerine getirecektir.
Mutlu haftalar diliyorum.Hepimize Şifa Olsun...

Kenan Yasin BÖLÜKBAŞI


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88
Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page