top of page

3 EKİM '22 HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ3 - 9 Ekim 2022 Haftalık Burç Yorumları


Dolunay enerjisi ile geçecek bir haftaya giriyoruz. Dolunay seyri Güneş ile Ay’ın tam karşıt ( 180 derece) konumundan hemen 3 gün önce yoğunca hissedilmeye başlar. Bu hafta da bu etkiyi hissedeceğiz.

💫

Sözlerimiz bir kılıç gibi keskin olacak. İkili ilişkilerde, ortaklık, anlaşma ve imzalarda güçlü etkiler bizi bekliyor. Sözlerimiz güçlü olacak ama içimizde vicdan muhakemeleri de yaptırtacak. Acaba böyle demese miydim? Gibi düşünceler de bizi kovalayacak.

💫

Ayrıca Merkür’ün Retro’su da bitti. Gerilediği Başak Burcu’nda ilerlemeye devam edecek. Yani Merkür şu an hiç olmadığı kadar güçlü diyebiliriz. Sorun yöneticiler, ülke liderleri gibi konularda oluşacak. Özellikle diktatör enerjisi gezegenler içinde hâkimiyetini koruyor. Kızgın bir atmosfer var.

💫

Bizler ise sahip olduğumuz değerlere şükretmeyi hedeflemeliyiz. Mutluluk arayışını uzaklarda değil, gelecek kaygısı ile değil, şimdiden elde var olanlarla kutlamayı denemeliyiz. Ertelemek bu hafta bize mutsuzluktan başka bir şey getirmeyecek.

💫

Yazıya, çiziye, sergilemeye, takıp takıştırmaya, güzelliğe, uyuma açılan bu güzel pencereyi değerlendirelim. Her şeyin tam olmasını, tamamlanmasını bekleyerek anın tadını çıkaramayanlara sesleniyor gökyüzü…


Mutlu haftalar diliyorum.


Şifa Olsun. . .


TEMEL SEVİYE ASTROLOJİ EĞİTİMLERİMİZ BAŞLIYORRR !!!


Vedik ile Batının buluştuğu ilk ve tek müfredat -DENEYSEL ASTROLOJİ


TARİH: 15 EYLÜL 2022 EĞİTİM SÜRESİ: 32 HAFTA TEMEL Her Hafta Perşembe Günü Saat: 20.30 - 23.00 Eğitim kitaplarımız deneysel yayınevinde sizleri beklemektedir.


Bilgi ve kayıt için Eğitim Asistanımız Makbule Hanım ( @astromarjin ) Whatsapp’tan size 7/24 hizmet veriyor.Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.


KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR


Zamanınızı boşa harcadığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Fakat tecrübe kazandığınızın da bilincindesiniz. Aldığınız kararlar, yaptığınız yatırımlar anlık ya da günü kurtarmalık gözüküyor olabilir. Bu da canınızı sıkıyor olabilir.

Asıl hikâye ise yalnız olmanız. Tüm sorun ya da zorluklarla tek başınıza savaştığınızı kimse farkında değil. Bu da içinizi burkuyor. Fakat bu haftanın sonunda sizin burcunuzda ay dolacak ve özellikle finansal alanda olumlu gelişmelerle karşılaşacaksınız. Kendinizden daha emin bir şekilde ilerleyecek ve beklenmedik alanlardan gelen fırsatlarla karşılaşacaksınız.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR


Size yapılan hataların görüldüğü zamanlar. Artık maymun gözünü açtı diyorlar. Sizin aslında her şeyin farkında olduğunuzu çevreniz ve sevdikleriniz dâhil görmeye başladı. Fakat tüm bu hengâme içinde asıl ilgi bekleyen kişilere zaman ayırmadığınız için kendinizi suçluyor olabilirsiniz.

Hikâyenin mutlu son ile tamamlanması için bu haftayı gerçek sevgiyi hak edenlere ayırmalısınız. Belki maddi değil ama manevi değerleri paylaşmak size çok iyi gelecek. Günlük rutinler ve sorumluluklar alanında biraz sıkışmış hissedebilirsiniz. Sağlık açısından dikkatli olmalı ve varlık bilincinde olmalısınız.


İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER


Kimsenin değil sadece sizin çözebileceğiniz konularla ilgileniyorsunuz. Bu durum sorumluluklarınızı bir başka kişiye devretme konusunda canınızı sıkıyor olabilir. Yapamadıklarınıza odaklanmak ve büyük zaman kaybı yaşamak konusunda şikâyetleriniz büyüyor.

Aslında yeni ortamlar içerisinde olmak, yeni insanlarla tanışmak size huzur verecek. Yaptıklarınız da buna vesile oluyor çünkü bir başkası için karmaşık, zor gelen bir konu sizin için çocuk oyuncağı halinde. Bu durum belki bu zamana kadar bir dönüş vermemişti size ama dolunayın da enerjisi ile bu hafta kendinizi bir yönetici gibi hissedeceksiniz. Aşk ve arkadaşlık güçleniyor…

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER


Aklınızdan çıksa da kalbinizden çıkmayan kişiler, özlem ve hasret.. Bu hafta büyüyor. Sizi özel ve değerli hissettiren kişileri onlarla birlikteyken yeteri kadar değerlendiremediğiniz için içsel pişmanlıklarınız olabilir.

Her ne olursa olsun hayat devam ediyor ve pişmanlıkları geride bırakıp sahneye çıkmanız gerekiyor. Kutlamalar, aile ya da iş yemekleri sizi bekliyor olacak. Aklınızı meşgul eden her ne sorun varsa hareket halinde olduğunuz müddetçe çözeceksiniz. Dilbaz, kelime haznesi geniş, kültürlü insanlar bu hafta çevrenizde. Sosyalleşmelisiniz. Bilgileri ve konuştuklarınız sizi etkileyecek.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR


Birlikte yürüttüğünüz işler, projeler varsa bu kişilerle yolda ayrılık gözüküyor. Özellikle kadın figürleri ile. Fikir ayrılıkları, kararsızlıklar, ufak tartışmalara hazırlıklı olmalısınız. Karşınızdaki kişi gayet dilbaz, analizci ve konuşmalarınızda siz haklıyken onun bakışında haksız konuma düşebileceğiniz biri…

Fakat yaşam sevincinize odaklanmalısınız. Tüm bu kaos sizin kendinizi daha iyi hissedebilmeniz, daha yaratıcı olmak adına kendi konforunuz, sağlığınız için ilerliyor. İnsanların sizin için bulunduklarını unutmamalısınız. Ve ayrılıklar beraberinde yeni konular bırakır. Belki de yolunuzun kesişeceği başka bir hayat planı sizi bekliyordur. Değerlendirin!


BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR


Yaptığınız seçimler nedeniyle düşünce bulutları içerisindesiniz. Özellikle kendiniz dışında, kendinizi düşünmeden attığınız adımların sorgusu içinizde büyüyor. Dolunay sizin burcunuzla yansıma (antiscia) kuracak. Bu nedenle tamamlanma enerjisi ortaya çıkacak.

Boşa kürek çektiğiniz, başkaları için fedakârlık yaptığınız hissiyatından uzaklaşmak için olumlu bir haftadasınız. Özellikle aracılık, ara buluculuk yapmaktan uzak durmanız gerekiyor. Birini bir başkasına önerirken ya da bir konuyu tavsiyede bulunurken dikkatli olmalısınız. Bazen karşı tarafın üzülmesi de gerekir, çabalaması, emek göstermesi gerekir. Unutmayalım!
Dolu dolu bir hafta bizleri bekliyor. Bilgiye doyacağız! Şimdiden yerinizi ayırtın! Tanıtım kitapçığınızı istemeyi unutmayın!

Bilgi ve kayıt için Eğitim Asistanımız Makbule Hanım Whatsapp’tan size 7/24 hizmet veriyor.


TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER


Artık kötüyü değil yaşanan güzellikleri gördüğünüz bir dönem içerisine giriyorsunuz. Can sıkıcı haberler, tv programları ve sosyal medya paylaşımları yönünü değiştiriyor. Takip ettiğiniz sayfalarda, kanallarda değişiklik yaptığınız bir süreçte olabilirsiniz.

Zor şeylerin üstesinden gelebildiğinizi görmek sizi cesaretlendirmeli. Özellikle ünlü ya da kendi iş ortamında popüler çevresi olan biri ile bu hafta sohbete hazır olun. Sizin bakış açınızı değiştirmeniz çevrenizin de size karşı tutumunu değişmesine olanak tanıyacak. Uzun süredir beklediklerinizi de bu süreçte bir şekilde gerçekleştiğini göreceksiniz.

Evet, olumsuz haberler olabilir ama olumlu birçok gelişme de oluyor. Bunları takip etmek diğerlerini görmezden gelmek demek değil.

AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER


Çocukluğunuza şahit olan kişiler, sizi gerçekte gören bilen kişilerle ilgili yaşadığınız acı – tatlı deneyimler bu hafta kafanızı meşgul edecek. Geçmişin muhasebesini yapmak sizi yorabilir fakat sığınılacak bir liman arayışı içinde olmak sizi daha çok tüketiyor. Kendi limanınız yine kendiniz olmalı. İç dünyanızdaki çatışmalar nedeniyle çevrenizdeki birçok kişi ve olaydan uzak kalmayı düşünebilirsiniz.

Bu dolunayın enerjisi ile yeni bir sayfa açmak isteyeceksiniz. Belki yeni bir sosyal medya profili, yeni bir kıyafet, yeni ve temiz bir alan. Yaşamınıza mucit fikirli, ilginç ya da değişikli kişiler dâhil olabilir. Hazırlıklı olun!


YAY VE YÜKSELEN YAYLAR


İnat eden kişiler yine bir yolunu bulamayıp sizin dediğinize geliyorlar. Kendi başlarına yapmak istediklerini siz sadece çaresizce izlemek durumunda kalıyorsunuz. Elden başka bir şey gelmediği için de düşünceleriniz sizi uykusuz bırakıyor olabilir. Dolunayın enerjisi odağınızı değiştirecek. Uzun süredir planladıklarınızı icraata dökmek için güzel ve temiz bir başlangıcı size getirecek.

Doğru değerlendirebilmek için hazır olmayı beklememelisiniz. Her zaman, her koşulda her şeyin daha iyisi vardır. Mükemmel olsun, layık olsun, iyi olsun diye beklemek yerine kendinize güvenmeyi tercih etmelisiniz. Değerlendirin.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR


Görülmeme krizi devam ediyor. Geçen haftalarda da aynı vurguyu yapmıştım. Yaptıklarınızı insanların gözüne sokmak değil elbet ama duyurmak, bilinmek için hedefler belirlemelisiniz. İnsanların sizin ne yaptığınızı bilmeleri siz onlara anlatmadığınız müddetçe gerçekleşmeyecek. Konuşmalı, iletişime geçmeli ve dertlerinizi aktarmalısınız.

Bu dolunay enerjisi ile hafta ortasından sonra kısa seyahatler, iş ve sorumluluklara yönelme durumu yaşayabilirsiniz. Mistik ve ruhani alanda değişimler de sizi bekliyor. Aydınlanma, ruhsal tekâmül, sezgilerinizin sizi şaşırtması bu hafta sizinle.

KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR


Öfke kontrolünü bu hafta düşünmek gerek. Bizzat sizi ilgilendiren meselelere karışan büyükleriniz nedeniyle canınız sıkılabilir. Sizi yine dünkü çocuk gibi gören kişilere kendinizi anlatmak zor iş! Einstein’ın dediği gibi, yargıları kırmaktansa atomu parçalamayı yeğleriz… Bu hafta daha çok emek göstermelisiniz. Yine kader, gayrete âşıktır tümcesi bu sefer sizin için geliyor.

Çok yakında meyvelerini toplayacağınız güzel iş ve projeler içine gireceksiniz. Sadece sabır, zaman, emek ve gayret gerekiyor. Peşini bırakmadığınız ve her gün yürüdüğünüz o yollar kısa süre içinde çiçek açacak.


BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR


Özgüven eksikliği yaşayan kişilerin idol olarak gösterdiği kişi olmaya hazır olun. Yaptıklarınız çoğu zaman takdir edilmese de bu hafta örnek alınmak, gıptayla bahsedilmek sizi cesaretlendirecek. Maddi açıdan biraz desteğe ihtiyacınız var.

Bu hafta dolunayın enerjisi ile yatırımcılar, danışmanlarla fikir birliği yapabilirsiniz. İş görüşmeleri, fikir ve planlar üzerinde konuşmalar sizinle. Dinlediğiniz tecrübe ve deneyimler sadece sizi değil çevrenizdeki kişileri de ilgilendirecek. Birlikte yapacağınız işler, birlikte çıkılacak yolculuklar bu süreçte şekillenebilir. Değerlendirin!

Hepimize Şifa Olsun...

Kenan Yasin BÖLÜKBAŞI


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88


Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page