top of page

29 MAYIS '23 HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ29 Mayıs 2023 Haftalık Burç YorumlarıMutlu haftalar diliyorum.Şifa olsun!Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR


Bu hafta maddi kaynaklarınızın etkin kullanımı olacak, fırsatları değerlendirmeye hazır olun! Yaratıcı fikirlerinizi hayata geçirebileceğiniz bir dönemdesiniz. Özellikle iş dünyasında, beklenmedik bir telefon, e-posta veya görüşme aracılığıyla önemli bir bağlantıya sahip olabilir ve işinizde ilerleyebilirsiniz. Ancak, aşk hayatınızda veya varsa çocuklarınızla ilgili olumsuz gündemler yaşayacağınız bir süreç. Bu durumda, sakin ve sabırlı olmalı ve agresif davranışlardan kaçınmalısınız. Bunun yerine, konuşarak, dinleyerek ve empati kurarak sorunları çözmeye çalışmanızı öneririm. Pazar günü gerçekleşecek dolunay, seyahatler, hukuksal konular, ticari faaliyetler, eğitimler ve yurt dışı bağlantılı konularda tamamlayıcı etkiler bulundurmakta.BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR


Hayatınızı yenilemeye hazır mısınız? Bu hafta özellikle hem fiziksel görünümünüzde hem de hayatta sizi motive eden tüm konularda köklü değişim yapmak isteyeceksiniz. Dikkat etmeniz gereken konu ise anlamlandıramadığınız aşırı yeme eğilimi olabilir. Dönüştüremediğiniz her duygu size kilo fazlalığı olarak dönebilir. Hafta ortasında bir anda gelişen sürprizlere hazırlıklı olmalısınız. Cesaretle atacağınız her adım sizlere kazanım olarak geri dönebilir. Ailevi konularda yaşanabilecek umut kırıcı davranışlar sizi zorlayabilir. Sosyal çevrenizden destek alamadığınızı düşünerek agresif davranışlarda bulunabilirsiniz. Pazar günü gerçekleşecek dolunay ile paranızı nelere harcadığınız konusu gündeminiz olacak. Alma verme dengenizi bu süreçte kurumaya dikkat etmelisiniz. Başkalarının size verdiği değeri sorgulayacaksınız.
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER


Kendi istekleriniz için adım atmanın tam zamanı! Kendinize biraz zaman ayırmak ve ihtiyaçlarınızı gözden geçirmek sizleri daha iyi hissettirecek. Çevrenizdeki kişilerden destek almanız güven duygunuzu tazeleyecek. Bireysel istekleriniz için adım atmaya başladığınızda, kendinize güveniniz artacak ve umudunuz yeşerecek. Hafta ortasında kısıtlılık hissi sizi yorabilir. Engellenmiş hissedebilirsiniz. Karşınıza çıkan her ne sorun olursa olsun fevri ve dürtüsel davranmamalısınız. Pazar günü gerçekleşecek dolunay gündeminiz, ikili ilişkiler olacak. Evlilik kararları alabileceğiniz gibi bitmesi gereken ilişkilerinizde bitecek. İletişimin önem kazandığı bu süreçten geçeceksiniz. Yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Aynı zamanda özgürleşme isteğiniz artabilir.
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER


Değişen sosyal çevreniz karamsar ruh halinizi değiştirecek. Karşılaşacağınız yeni insanlarla hayatınızı etkileyecek görüşmelerde bulunabilirsiniz. Hayata daha güvenle bakacaksınız. Beklentisiz yaptığınız işlerin meyvelerini toplamaya başlayacaksınız. Bu haftanın sizi olumsuz etkileyecek olan kısmı ise maddi kazançlarınız olacak. Attığınız her adımda karşılaşacağınız engeller sizi yorsa da mücadele etmekten kaçınmayacaksınız. Düşünmeden attığınız her adım riske girmenizi sağlayabilir. Bu nedenle olaylara geniş perspektiften bakmayı deneyin. Hafta sonu oluşacak dolunay, beden zihin ve ruhsal dengenizi korumanız konusunda sizi uyarmakta. Günlük rutinlerinizi gerçekleştirirken yarım bıraktığınız her şeyi tamamlama eğiliminde olacaksınız. Sağlığınız konusunda sizi uyaran bir görünüm oluşmakta. Yanlış teşhisler söz konusu olabilir, bu neden birden fazla görüş alamaya özen göstermelisiniz.
ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR


Haftaya başlarken cüzdanınızın içindeki para önem kazanacak. Sabah saatlerin de borçlarınızı yapılandırmak isteyebilirsiniz. Göz önünde yaptığınız her şey görünür hale gelecek ve buda sizlerin takdir toplamanızı sağlayacak. Bu motivasyon enerjinizi arttırabilir. Çevrenizdeki kişilerin agresif davranışları sizleri zorlayabilir. Enerjinizi yüksek tutmalı, gergin ve dürtüsel davranmamalısınız. Pazar günü gerçekleşecek dolunay aşk hayatınız konusunda ya tamam ya devam kararı almanızı sağlayacak. Aynı zamanda hobi olarak yaptığınız bir şeyi artık yapmak istemediğinize karar verebilir başka alanlara yönelebilirsiniz. Çocuklarınız varsa bir konuda uzmanlaşmasını isteyeceksiniz. Bazıları için saklı yaşadığı bir aşkı göz önünde yaşamak isteyecek. Onunla beraber anılmak isteyecek. Aşk hayatına daha hevesli, coşkulu ve iyimser bir şekilde yaklaşabilirsiniz.
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR


Hafta başından itibaren yaşamınızda ön görülmeyen değişimlere açık olmalısınız. Hayata bakış açınızı değiştiren olaylarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle uzun süredir beklediğiniz bir haber planlarınızın yönünü değiştirebilir. Olasılıklardan bir tanesi de yurt dışı ile ilgili gündeminiz varsa olumlu sonuçlanabilir. Hafta ortasında kendinize denk gördüğünüz kişiler, ortaklarınız varsa eşiniz hakkında negatif süreçler ile karşılaşabilirsiniz. Kendinizi ve başkalarını incitmek yerine, daha dikkatli ve sabırlı olmanız gerekmekte. Pazar günü gerçekleşecek dolunayın etkisiyle, aileniz ve evinizle ilgili konular gündeminizde olacak. Emlak alım satımı veya yer değiştirme gibi büyük kararlar alabilirsiniz. Ancak, bu kararları verirken, sevdiklerinizin görüşlerini de dikkate almanız huzurunuzu korumanıza yardımcı olabilir.
Dolu dolu bir hafta bizleri bekliyor. Bilgiye doyacağız! Şimdiden yerinizi ayırtın! Tanıtım kitapçığınızı istemeyi unutmayın!

Bilgi ve kayıt için Eğitim Asistanımız Whatsapp’tan size 7/24 hizmet veriyor.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER


Korkularınız açığa çıkacak! Hayat pahalılığından yakınabilirsiniz. Paranızın hiç bir şeye yetmeyişi gelecek korkunuzu ortaya çıkarabilir. Bütçenizi toparlamak adına kredi başvurularınızı bu hafta yapabilirsiniz. Başkalarının size verdiği değeri sorgulayabilirsiniz. Hafta ortasında elektronik aletlerinizde bozulmalar beklenmedik arızalarla karşılaşabilirsiniz. Neden bakımlarını ertelediğiniz konusunda kendinize kızabilirsiniz. Hafta sonu umutsuzluğa kapılabilirsiniz ve sosyal çevrenizden destek alamadığınız hissine kapılabilirsiniz. Pazar günü gerçekleşecek dolunay ile birlikte, yakın çevrenizle olan iletişiminiz gündeminizde olacak. Belki de ertelediğiniz seyahat planları için artık daha hevesli bir yaklaşım sergileyeceksiniz. Daha fazla sosyalleşeceğiniz 14 günlük bir süreç sizleri beklemekte. Sevdiklerinizle bir araya gelmek için iyi bir zaman dilimi içinde olacaksınız.
AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER


Bu hafta İkili ilişkilerde kadersel değişimler yaşayacaksınız! Yeni tanışmalar yaşayabilir, partnerinizle ciddi konuşmalar yapabilirsiniz. Somut adımlar atacağınız ve sürpriz gelişmelere açık bir süreçten geçiyorsunuz. Hafta ortasında hayatın tadının tuzunun kalmadığını düşünebilirsiniz. Sizi mutlu edecek şeylerin azaldığı hissi sizleri zorlayabilir. Eğer borsa oynuyorsanız risk almamaya özen gösterin. Pazar günü gerçekleşecek dolunay ilemaddi konulara odak noktanız olacak. Ayrıca beslenme alışkanlıklarınızı gözden geçireceksiniz. Daha sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemek isteyebilir ve beslenme düzeninizi gözden geçirebilirsiniz. Hem fiziksel hem de zihinsel sağlığınız için faydalı olacaktır. Kazancınızı arttırıcı etkiler olsa da, harcamalarınız konusunda bütçe değerlendirmesi yapacağınız bir süreç sizleri beklemekte.YAY VE YÜKSELEN YAYLAR


Bu hafta sorumluluk almaktan kaçınmayacaksınız! Aldığınız her işin sonunu getirmek isteyecek ve sabırla konu üzerinde çalışacaksınız. Hafta sonuna doğru gün içerisinde yapmanız gereken işleri düzene sokacaksınız. İşleriniz istediğiniz gibi gitmediği takdirde b planını hayata geçireceksiniz. Cesurca konuşmalar yaparken fevri çıkışlardan kaçınmalısınız. Pazar günü dolunay gerçekleşecek ve bu dolunayın baş rol oyuncusu sizsiniz. Fiziksel görünüşünüz ve ikili ilişkileriniz ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Kendinizi motive etmek için heyecan duyduğunuz alanlara yönelebilirsiniz. Hayatınızdan çıkan kişiler için üzülmek yerine olumlu yönünden bakmak isteyeceksiniz. Süreci atlatmak adına somut hedefler belirleyecek ve kararlılıkla ilerleyeceksiniz. Kimse aldığınız kararları değiştiremeyecek.
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR


Yeni bir aşka merhaba demeye hazır mısınız? Bu hafta yalnız kalplerin içini ısıtacak tanışmalar yaşaması muhtemel. İlgilendiğiniz bir hobinizi para kazancına dönüştürmek isteyeceksiniz. Bu konuda özellikle sosyal medyayı aktif kullanmak isteyeceksiniz. Çocuk sahibi olan kişiler ise çocuklarının geleceklerine yatırım yapacak yeni eğitim programları araştırabilir ve başvurularını gerçekleştirebilirler. Hafta ortasında mali gelirinizde oluşan açıkları kapamak adına kardeşlerinizden yardım isteyebilir fakat istediğiniz desteği göremeyebilirsiniz. Banka kredisi başvurusu yaptığınız anda olumlu cevaplar alabilirsiniz. Bir rahatsızlığınız var ve uzun süredir erteliyorsanız beklenmedik süreç yaşayabilirsiniz. Sağlığa Dikkat! Pazar günü gerçekleşecek dolunay içinize dönmenizi sağlayacak. Yaşamın her anını sorgulayabilirsiniz. Sevdiklerinizin gerçek yüzünü görmenizi sağlayacak gündemlerle karşılaşacaksınız.KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR


Kurduğunuz düzenin bozulmaması adına görmezden geldiğiniz olumsuz olayların gün yüzüne çıktığı bir hafta sizleri beklemekte. Birçok kişi güvenli alanından çıkıp alternatif koşullara yönelebilir. Artık değişime hazırım ve buna ihtiyacım var diyeceksiniz. Bu adımlardan biride evinizi değiştirmek ya da borçlanarak ev almaya karar verebilir. Bazılarınız için ise şehir değişikliği söz konusu olabilir. Hafta ortası ikili ilişkilerde ortak kazançlar konusunda anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Senin paran benim param mevzusu canınızı sıkabilir ve bu konuda tartışmalar yaşayabilirsiniz. Pazar günü gerçekleşecek dolunay, sosyal çevreniz konusunda size uyarı vermekte. Farklı kültürlerden oluşan kişilerle tartışmalar yaşayabilirsiniz. Aynı idealler uğruna çalıştığınız kişilerle artık bambaşka görüşleriniz olduğunu fark edebilir ve arkadaşlıklarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz.BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR


Sevdiklerinizi destekleyeceğiniz bir haftaya giriş yapmaktasınız. Yakın çevrenizin yaşadığı duygusal çalkantılar sizlerin günlük motivasyonunuzu düşürebilir. Yaşanan olaylara farklı bakış açısı geliştirebilir ve başka yönden bakmalarını sağlayabilirsiniz. Güven duygunuz tazelenebilir ve sevgi bağınız kuvvetlenebilir. Hafta ortasında bir anda seyahat planlar yapabilir ve uygulayabilirsiniz. Seyahat ederken çıkacak olumsuz olaylardan dolayı ani sinir patlamaları yaşayabilirsiniz. Sakin olmaya özen göstermelisiniz. Pazar günü gerçekleşecek dolunay, hedeflerinizi gözden geçirmek hayatınızı yeniden planlamak adına önemli bir dönüm noktası olabilir. Bir çoğunuz farklı hedeflere yöneleceksiniz. Tutunduğunuz her şeyin değişimine şahit olacaksınız.
Hepimize Şifa Olsun...

Kenan Yasin BÖLÜKBAŞI


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page