top of page

29 KASIM HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...

Sevgili Arkadaşlarım,


Yılın son tutulmasının enerjileri ve heyecanı içinde yeni bir haftaya başlıyoruz. Özellikle hafta ortasından itibaren artık iyiden iyiye bu etkileri hissedebiliriz.


Yeni bir haftaya bağışıklık sistemimize özen göstererek başlamamız gerektiğini düşünüyorum.


Ruhsal ve bedensel olarak omuzlarımıza olduğundan fazla yük almadan dengede kalabileceğimiz ortamlarda olmaya özen gösterelim.


İki tutulma arasında olduğumuz için özellikle bu hafta çok acil olmayan işlerinizin dışında yeni bir işi başlatmamayı ve yeni imzalarınızı kısa süreli bekletmenizi, daha çok yarım bıraktıklarınıza yönelmenizi naçizane sizlere önermek isterim sevgili gökyüzü yol arkadaşlarım.


Pazartesi günü göklerin kralı üst benliğimizin, ruhumuzun enerjisi Güneş’imizin Merkür’le güzel bir kavuşumu olacak gökyüzünde. Bu bir tam cazimi değil ama güzel olumlu etkileri olan ve sezgilerimizi güçlendiren bir atmosfer oluşturabilir ayrıca hayallerimizi, dileklerimizi yazarak ya da güçlü olumlamalar yaparak gökyüzüne mektup halinde iletebileceğimiz mucizevi saatler olabilir. Bu birleşimi göz ardı etmeyelim.


Satürn, Güneş ve chiron olumlu atmosferi altında güzel dönüşümler ve şifalar içeren güzel başlangıçlara niyet etmeli ruhsal olarak şifalanma içeren çalışmalara yönelerek bu enerjiyi olumlu yönde değerlendirmeliyiz.


Ayrıca yaşamımızdaki güçlü kişilerden olumlu yönde beklediğimiz desteği de bulabileceğimiz bir günü deneyimleyebiliriz.


Salı Günü Venüs, Neptün ve Mars Neptün arasındaki uyumlu atmosferde gökyüzü sezgilerimize güç katabilir, ilhamımızı arttırabilir ve hayallerimizin gerçeğe dönüştürme imkanını önümüze serebilir.


Haftanın ilk günü özellikle rahat akışta ilerleyebileceğimiz enerjiler altında olabilir, ideallerimizi ve hayallerimizi tekrar gözden geçirmek için imkân bulabiliriz.


Çarşamba günü elimizdeki yarım bıraktıklarımızı tamamlama enerjisi içinde olabiliriz.

Cumartesi günü İstanbul saati ile 10.42'de Satürn gezegeninin yönetimi altında olan gün genelinde 12 derece Yay Burcunda gerçekleşecek bir Güneş Tutulması yaşayacağız.


Tutulma zamanında Mars ve Jüpiter zorlayıcı enerjisi altında olabileceğimizi ve hiçbir duygumuzda ateş elementinde gerçekleşen bu tutulma etkisi ile fanatikleşmememiz gerektiğini hatırlatmak isterim.


Yükselende Oğlak Burcu'nun ve Venüs Plüton kavuşumunun etkileşimi ile ekonomik ve finansal değişimler bolca gündemimizde yerini alacaktır diye düşünebiliriz.


Global anlamda insanlık adına zor bir dönemde olduğumuzun, artık iyiden iyiye ekonomik durumun kötüleştiğinin, ülke halklarının fakirleştiğinin, üzerimizdeki baskı ve stresi de derinden hissedebilecek olduğumuz günleri de başlangıcında olabiliriz.


Bu süreç yaşama bakış açımızı değiştirebilir ve elimizdeki sahip olduklarımızı korumaya yönelik sınavlardan geçebileceğimiz bir dönemi de bizlere işaret edebilir.


Korku frekansına kapılmadan, kişisel hırslarımıza kapılmadan, ruhsal ve bedensel enerjimizi yüksek tutarak ve evrende işleyen sisteme teslim olarak hayatlarımızda bir devrin bitişini ve yeninin başlangıç eşiğinde olabileceğimiz bu süreçte değişime direnmeyelim, huzurla sağlıkla geçirebileceğimiz bir haftayı yaşamamız dileğiyle..


Geleceğimizle ilgili olan hayallerimizde umudumuzu kaybetmeyelim ve değişime direnmeyelim…


Düzenim bozulur, hayatım alt üst olur diye, endişe etme

Nerden biliyorsun hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını?


Şems_i Tebrizi


Şifa Olsun...


  • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

  • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Yeni bir haftaya ikili ilişkilerimiz ve iş ortaklıklarımızla ilgili yoğun gündemlerle başlayabiliriz. Haftanın ilk günlerini önemli görüşmelerimiz açısından olumlu yönde değerlendirebilir ve yarım bıraktığımız işlerimizi kolaylıkla sonuca ulaştırabiliriz. Yurt dışı bağlantılı bir işimiz var ise artık bu konular üzerine net kararlar almak isteyebilir ve daha gerçekçi bir bakış açısı içinde olabiliriz. Önümüze yeni görüşme ve imzalık konular gelebilir. Finansal koşullarımıza odaklanmak isteyebilir ve yeni fırsatları değerlendirmek isteyebiliriz. Risk almak için uygun bir haftada olmayabiliriz yeni yatırımları artı eksi değerlendirmeden başlangıç kararı almamak bizler için daha faydalı olabilir. İçimizden geçenleri kâğıda aktararak, bir doküman haline getirmeyi deneyebiliriz.
Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Yeni bir haftaya gündelik rutin işlerimize yönelerek ve zihinsel olarak daha yoğun olabileceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. Hafta genelinde sağlığımıza ekstra gereken önemi gösterelim ve bol sıvı tüketmeyi ihmal etmeyelim böbreklerimizde hassasiyet yaşayabileceğimiz bir süreç içinde olabiliriz. Finansal anlamda rahat bir nefes alabilir ve bu haftayı yeni bir iş başvurusu yapmayı düşünüyorsak olumlu yönde değerlendirebiliriz. Hafta içinde yaşamın keyifli tarafına çekilmek isteyebiliriz. Kredi baş vurusu yapmayı planlıyorsak ve finansal yeni yatırımlar düşünüyorsak bu haftanın geçmesini beklemek bizler için daha faydalı olabilir. Unuttuğumuz bir ödeme bu hafta karşımıza gelebilir.
İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Yeni bir haftaya ikili ilişkilerimiz ya da kadersel yol arkadaşlarımızla olan konularla ilgili yeni gelişmelerle haftaya başlayabiliriz. Daha fazla kendimize vakit ayırmak isteyebilir ve kendi bireysel işlerimizle yoğun bir tempo içinde olabiliriz. Ev ve gayrimenkulle ilgili beklettiğimiz işlerimiz açısından desteklendiğimiz ve yeni fırsatlarla karşılaşabileceğimiz bir haftayı deneyimleyebiliriz. Hayatımızda yaşadığımız plansız büyük değişimlerin içinde olduğumuz bu süreçte kendimizi daha iyi hissedebilir ve yolunda gitmeyen ikili ilişkilerimizde daha çok sonuca odaklanabiliriz. Aynı zamanda ikili ilişkilerimiz açısından yeni bir sayfanın başlangıcı içinde olabiliriz. Bekar olan İkizler bu süreç içinde yeni bir ilişkiye yaşamında yer açabilirler.
Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Yeni bir haftaya gökyüzünün önümüze serdiği yeni fırsatlarla ve sürprizlerle karşılaşarak başlayabiliriz. Yakın çevremizle yoğun bir iletişim trafiği içinde olabiliriz. Plansız bir şekilde kısa seyahate çıkmak zorunda kalabiliriz. Uzunca bir süredir ailevi konularımızla değişen gündemler içindeydik ve şimdi bu dönemi kapatırken bireysel olarak yeni seçimlerimizde dikkatli olmamız gereken bir zamanı deneyimleyebiliriz. Denge bulmakta zorlanabileceğimiz bu döngüde, hayatı biraz akışına bırakmamız, şartları zorlamamak bizler için faydalı olabilir. Partnerimiz ve çocuklarımızla ilgili gündemlerimiz oluşabilir. Spora başlamak içinde ideal bir hafta olabilir.
Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Yeni bir haftaya keyif alabileceğimiz şanslı, huzurlu enerjilerle başlayabiliriz. İş ve ikili ilişkilerimizle ilgili olumlu yönde bizi destekleyici bir atmosfer altında olabiliriz. Ailemizle ilgili beklemediğimiz yönde gelişmelere açık hafta genelinde fikirlerimizle onları aydınlatmak ve onlara yardımcı olmak bizler için zor olabilir. Aile içi konuları yönetmek bizleri ruhsal olarak zorlayabilir bu enerjinin farkında olarak sakin kalmayı tercih etmek bizler için daha faydalı olacaktır. Evle ilgili konularımızla ilgilenmek ve beklettiğimiz bir ev içi tadilat projemizi başlatmak için olumlu bir haftada olabiliriz. Yaşamımızda ki takdir ettiğimiz güçlü kişilerden desteklendiğimiz bir süreci deneyimleyebilir, gökyüzünün bolluk ve bereket enerjisini hissedebiliriz. Ebeveyn olmayı planlayan sevgili Aslan burçları belki de evren bu süreçte sizleri ekstra olarak destekleyebilir şansınız bol olsun.
başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Yeni bir haftaya finansal konulara daha çok odaklanarak ve maddi manevi rahat bir nefes alarak başlayabiliriz. Fakat finansal yatırımlarımız konusunda tedbirli ve dikkatli olmayı ihmal etmememiz gereken bir dönemi deneyimleyebiliriz. Duygusal iniş ve çıkışlara açık hafta başında, çevremizi de sevgimizle şifalandırabiliriz. Ailemizle ilgili kalıcı ve köklü bir değişim süreci içinde olabilir ve belki de yer değişikliği yapmayı düşünebiliriz, beklettiğimiz bir gayrimenkul satışını bu hafta gerçekleştirmek için destekleyici bir atmosfer altında olabiliriz. Aile içi büyüklerimizle daha fazla ilgilenerek kendimize huzurlu bir enerji kalkanı oluşturabiliriz. Hafta ortasını kendi kişisel bakımımıza yönelerek ve kişisel alışverişimiz için değerlendirebiliriz. Kontrolümüz dışında gerçekleşen olaylarla yakın çevremizde değişime yapmaya karar vermek zorunda kalabiliriz. Trafik kurallarına uymayı ihmal etmeyelim küçük kazalara açık bir enerji altında olabiliriz.
Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Yeni bir haftaya gökyüzünün şanslı fırsatlarını önümüze getirmesiyle birlikte yeniden koşullarımızı gözden geçirmek isteyebilir, yeni plan ve projelerimize yönelerek başlayabiliriz. Haftanın ilk günlerinde finansal konularımıza odaklanabilir ve kontrol dışında unuttuğumuz ödemeleri gündemimizde bulabiliriz. Sosyal medyada bir işimiz ya da yurt dışı bağlantılı ve aynı zamanda akademik kariyerimizle ilgili konularımıza daha çok vakit ayırmak isteyebiliriz. Çalışma ortamlarımızda istediğimiz yönde başarıyı yakalayabilir ve ilham gücü gerektiren işlerde kolay akışta içimizdekileri rahatlıkla aktarabiliriz. Ailemizle ilgili kontrol dışı durumlarla karşılaşabiliriz. Yakın çevremiz tarafından olumlu yönde desteklendiğimiz hissedebilir ve onlarla yoğun bir iletişim trafiği içinde olabiliriz. Beklediğimiz kariyerde terfi durumu gündemimize gelebilir ve yeni fırsatlarla karşılaşabiliriz. Evren ve sevdiklerimizin bizi desteklediği bir dönemi deneyimleyebiliriz.Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Yeni bir haftaya daha çok kendi enerjimize odaklanmak isteyebilir, bulunmak zorunda olduğumuz ortamlarda yalnız kalmak ve iç sesimizi yönelerek başlamak isteyebiliriz. Bu haftanın atmosferi ile kendimizle yüzleşmek durumunda kalabiliriz. Bunun farkında olmak ve kendimize karşı sert davranmamak, her şeyin olması gerektiği gibi, olması gereken zamanda olduğunu kabullenmek bizler için faydalı olabilir. Ailemize destek olmak isteyebilir ve onlarla huzurlu ortamlarda bir arada olabiliriz. Hafta ortasında finansal olarak gelir ve giderlerimize odaklanabilir, borçlarımıza ya da alacaklarımıza ve ortak gelirlerimiz ile ilgili konulara daha çok yönelebiliriz. Duygusal değil daha çok mantıkla karar almamız gereken bir zamanı deneyimleyebiliriz. Bizler için daha çok maddi konuların ön plana çıktığı bir zaman olabilir. Uyku problemlerine açık hafta genelinde kafein alımını azaltmak bizler için faydalı olabilir.Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Yeni bir haftaya sosyal çevremiz ve aile büyüklerimizle ilgili kontrol dışı olaylara açık bir enerji altında başlayabiliriz. İş ve kariyer alanlarımızda yeni fırsatları huzurla deneyimleyebileceğimiz bir zaman içinde alabiliriz. Yurt dışı bağlantılı ya da akademik başarı vaat eden işlerimiz var ise bu süreçte evrensel enerji tarafından desteklendiğimizi hissedebilir ve yeni fırsatlara açık bir zamanı yaşayabiliriz. Hafta genelinde daha çok odak noktamız kendimiz olabilir ve yaşamımızla ilgi yeni kararlar almak durumunda kalabiliriz. Yaşamımızda yeni bir sayfa açmak isteyebilir ve finansal olarak biraz nefes alabiliriz.Yeni plan ve projelerimizi çevremizle paylaşmak içinde uygun bir dönemde olmayabiliriz, gizli düşmanlıklara ve arkadan dönen gizli kapaklı işlere açık bir enerji altında da olabiliriz. Kadersel yol arkadaşlarımızla dengeyi kurmakta zorlanabileceğimiz bir haftayı deneyimleyebiliriz. Bu enerjinin farkında olarak fazla kalabalıklar içinde olmamak ve bizi strese sokabilecek kişilerden uzak durmak bizler için faydalı olabilir.
Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Yeni bir haftaya biraz daha iç sesimize kapanarak yaşamı akışına bırakarak başlamak isteyebiliriz. Kendimizi adeta yeniden değiştirmek ve dönüştürmek isteyebileceğimiz haftanın atmosferinde bireysel olarak güzel fırsatlarla karşılaşabiliriz. Kontrol dışı olaylara açık bir zamanı deneyimleyebilir ve gizli düşmanlıklara da açık bir enerji altında olabiliriz. Bilinçaltımızdaki korkularımızla yüzleşmek durumunda kalabilir ve ruhsal enerjimizi toparlamakta zorluk yaşayabiliriz. Belki de bu süreç içinde kâinatta işleyen sisteme teslim olmayı gökyüzü bize öğretmek istiyor olabilir. Hafta ortasında aile büyüklerimizle bir arada olarak ve onların hayrına hizmet ederek evrensel şifa enerjisini ruhsal bilincimizde huzurla hissedebiliriz. Kariyer alanlarımızda güzel gelişmeler yaşayabilir ve yeni tekliflerle karşılaşabiliriz.
Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Yeni bir haftaya sosyal çevremiz ve arkadaş gruplarımız içinde aranılan bir isim olabilir ve yoğun bir tempo içinde haftanın enerjilerini yönetmek zorunda kalabiliriz. Daha çok yaşamın keyif ve huzur içeren yanlarına ruhen kendimizi yakın hissedebiliriz. Bu süreç içinde gökyüzü hayallerimizin peşinden gitmemize istiyor olabilir. Ani gelişebilecek seyahatler ve bizi mutlu edebilecek sürprizlere açık bir haftayı deneyimleyebiliriz. Farkındalıklarımızın artması sebebi ile kazançlı bir döneme giriş yapabilir ve sosyal çevremiz vesilesi ile kazançlı fırsatlarla karşılaşabiliriz. Kişisel eğitimimize yönelebilir ve yaşamda neleri başarabildiğimizin farkında olabiliriz. Finansal konularda gerçekçi davrandığımız taktirde rahat bir nefes alabileceğimiz bir dönemi deneyimleyebiliriz.Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Yeni bir haftaya ortak gelirler alanımızda güzel gelişmelere açık bir enerji ile başlayabiliriz. Miras, nafaka gibi konularımızın üzerinde oluşan blokajlar kalkabilir ve zihinsel olarak artık rahatlayabiliriz. Kariyer ve iş alanlarımızda yeni başlangıçlar ve fırsatlarla karşılaşabiliriz. Acele kararlar vermememiz gereken bir haftada olabiliriz bunun farkında olalım ve duygularımızla değil mantığımızla hareket etmeye özen gösterelim. Bekar olan sevgili Balık Burçları hayallerindeki gibi bir aşka yelken açabilirler. İkili ilişkilerimiz gündemimizde bolca yerini alabilir. Haftanın ilk günlerini önemli iş ve görüşmelerimiz açısından rahatlıkla değerlendirebiliriz. Kredi başvurusu yapmayı planlıyorsak hafta ortasında başvurumuzu rahat akışta yapabiliriz. Fakat unutmayın haftanın geneli yeni işleri başlatmak ve riske girebileceğimiz durumlar açısından uygun olmayabilir. Bu enerjiyi göz ardı etmeden sezgilerimize güvenerek daha çok mantık odaklı ilerlemeye özen gösterelim.

Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page