top of page

29 HAZİRAN HAFTASI BURÇ YORUMLARI...

Bu hafta karşımızdaki kişilerle eşit mesafede durmayı başarmayı deneyimleyeceğiz. Daha objektif ve muhakeme yeteneğimizi kullanıp, mantıklı taraflarını alacağız. Karşımıza çıkan engeller olabilir. Fakat yılmadan, belki daha fazla güç sarf ederek kendimizi ortaya koyabiliriz. Özgüvenimiz tam olacak. Hayatımızı kendi istediğimiz yöne çekebiliriz. İç sesimizden destekler alacağız.


Her şeyin özüne inmek isteyebiliriz. Her bilginin doğruluğu için araştırma yapacağız. Manayı açmak ve açarak gelişmek isteyeceğiz. Yani mananın açılması, mananın anlaşılması, idrak edilmesi, şuuruna erişilmesi ve kavranması ile meşgul olacağız. Bu mümkün olabilmesi için eğitim, öğretim, okuma, kafa yorma, mantık, muhakeme, düşünme, müzakere, mütalaa vesaire gibi ilmi, anlayışı ve kavrama yeteneğimizi geliştirerek olacak.


Mananın açılabilmesi için emek, çaba, gayret ve mücadele etmemiz gerekecek. Her şeyin hakikatini sorgulayacağız. Samimiyetimizle sınanacağız bu hafta!


Kendimizden emin olmak ve sağduyulu olmak kazandıracak! Daha bütünsel bakmak ve bu bakış açısıyla yaklaşım göstermek fayda sağlayacak. Maddi konularda düzenli ve sistematik bir düzen sağlamak yararlı olacak.


Kaynaklarınızı doğru kullandığınız ve yönettiğinizde artıya geçeceğimiz bir hafta bekliyor bizleri. Bu ekonomik süreçte maddi değerlerimizle sınanabiliriz. Maddeyle olan ilişkimizin sadece amaca yönelik bir araç olduğunu hatırlamamız gereken, süreçten geçiyoruz sevgili arkadaşlarım. Daha duyarlı ve daha alçak gönüllü davranmalıyız.


Öte yandan hafta sonunda 5 Temmuzda 13 derecede Yengeç Oğlak aksında bir tutulma yaşayacağız. Bu tutulma ile birlikte hizmet eksenimizde sıradan diye düşündüklerimiz bir anda büyüleyici bir hal alabilir. Tutulmanın detaylı etkilerinden gelecek hafta bahsedeceğim sevgili arkadaşlarım.


Hepimize Şifa Olsun..."Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."

Koç Burcu ve Yükselen Koç

Girişimde bulunacağınız projeler için cesaretinizi topluyor ve karar vermek için uygun zamanı bekliyorsunuz. Sezgilerinizi de devreye sokmalı dürtüsel hareket etmemelisiniz. Önceliğiniz kendiniz olmalı ve siz iyi olursanız herkesin de sizle birlikte iyi olacağını bilmelisiniz. Aile içerisindeki gerginlikler yeni projenizin girişimi ile son buluyor.


İletişiminizin gücüne güvenmelisiniz. Sevgide hırçın olmanın bir şey kazandırmadığı bilincine vardık. Bu bilinçle aşk ilişkilerimiz de düzeliyor. Bir bakmışsınız annesi ile tanıştırmış sizi. Ya da sizden artık ailesi bahsetmek isteyebilir. Maddi anlamda ise otorite figürleri ile aranızı iyi tutarsanız. Dönüşüm değişim kapınızda olacak.


Kafanıza takılan ne varsa, çözüme ulaştırmak için fikir almak çözüme giden en mantıklı yöntem olacak. Hafta genelinde hareket kabiliyetiniz ile ilgili değişken bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Hafta sonu gerçekleşecek olan tutulma ile ilgili farklı bir video yayınlayacağım sevgili arkadaşlarım, takipte kalın.
Boğa Burcu ve Yükselen Boğa

Beklenmedik bir anda iş ortaklıkları, terfiler alabilirsiniz. Hazırlıklı olun arkadaşlarım! Cesaretinizi toplayacaksınız! Yapmam dediğiniz yerden, yani çalışmadığınız yerden gelecek bu sefer sınav.


Farklı deneyimler kazanacağınız bir hafta olacak. Fakat bu ani değişiklikler sebebi ile dedikodulara maruz kalabilirsiniz. Kulak ardı etmeniz yararınıza olacak. Aşk ilişkisi olmayanlar için yeni aşklara yelken açmaya hazırlıklı olun.


Plan program yapmak ve sistemli çalışmak iş yerinizde size avantajı sağlayacak. Dengeyi kuruyorsunuz. Hafta sonu gerçekleşecek olan tutulma ile ilgili farklı bir video yayınlayacağım sevgili arkadaşlarım, takipte kalın.
İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Önceliklerinizi belirleyecek ve cesaretinizi toplayacaksınız bu hafta. Sizinle aynı hedefe koşan kişilerle birlik içerisinde olmak isteyebilirsiniz. Soru işaretlerinizi ortadan kaldırmak için bildiklerinizi paylaşmak size avantaj sağlayacak. Otorite figürlerinin de desteğiyle yeni keşif alanları oluşturabilirsiniz.


Ayrıca yeni başlangıçlarınız için kredi çekebilirsiniz. Aşk ilişkilerinizde arkadaşlık ve iletişim önemli olacak. Bir şeylerin sizden gizlendiği hissiyatına kapılabilir ve sorgulayıcı bir tutum sergileyebilirsiniz.


Hafta sonu gerçekleşecek olan tutulma ile ilgili farklı bir video yayınlayacağım sevgili arkadaşlarım, takipte kalın.
Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç

Bu hafta aidiyet kuracağınız alanları belirleyeceğiniz bir hafta olacak. Karar vermekte zorlanıyorsunuz. Yeni oluşumlar için güç toplamaya ihtiyacınız olacak. Sabırlı olmalısınız! Kendinize güvenmelisiniz. İkili ilişkileriniz ile ilgili tereddütleriniz ve şüpheleriniz var. Fakat önceliği işinize veriyorsunuz.


Aşk ilişikliniz için konuşmanın vaktinin gelmediğini düşünüyorsunuz. Önce zemininizi sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. Ardından ertelediğiniz evlilik teklifinizi yapmayı düşünüyor olabilirsiniz. Gerginliklere sebebiyet vermemek adına ufakta olsa bir açıklama yapmalısınız.


Hafta sonu gerçekleşecek olan tutulma ile ilgili farklı bir video yayınlayacağım sevgili arkadaşlarım, takipte kalın.
Aslan Burcu ve Yükselen Aslan

Bu hafta yapacağınız plan ve program önceliğiniz eğitim, akademik konular üzerine olabilir. Yurt dışı seyahatleri için imkan ve zaman kolluyor- kovalıyor olabilirsiniz.


Pandemi sürecinde önünüzü göremiyor olmak cesaretinizi kırıyor olabilir. Beklenmedik fırsatlar doğabilir ve para harcamak durumunda kalabilirsiniz. İçinize sinmese de bu durum ilerde meyvelerini toplayacaksınız.


İkili aşk ilişkilerinizde Venüs Retro’da çok düşündünüz ve artık dile gelmek konuşmak ve aldığınız kararı açıklamak isteyebilirsiniz. Ya da geçmişte kalmış vicdanınızı gıdıklayan konular için geçmişe dönüp konuşmak isteyebilirsiniz. Hafta sonu gerçekleşecek olan tutulma ile ilgili farklı bir video yayınlayacağım sevgili arkadaşlarım, takipte kalın.
Başak Burcu ve Yükselen Başak

Bu hafta zihninizi kurcalayan ve şüpheyle yaklaştığınız insanlar güveninizi boşa çıkarmayacak. Onlardan aldığınız destekle kendinizi daha cesaretli hissedeceksiniz.


Yeni oluşumlar için kesenin ağzı açılıyor. Bu harcanan para sizin al ver dengenizi korumanıza sebep olacak. Harcadıkça daha çok kazanacaksınız. Cesaretinizi toplayın! İkili aşk ilişkilerinizi gündeminize taşıyorsunuz. Bir ilişkinin de sorumluluğunu almak iyi gelecek diyebiliriz. Yenilikler kapınızda değerlendirin. Fırsatları kaçırmayın.


Hafta sonu gerçekleşecek olan tutulma ile ilgili farklı bir video yayınlayacağım sevgili arkadaşlarım, takipte kalın.
Terazi Burcu ve Yükselen Terazi

Uzun zamandır planladığınız fakat cesaret bulamadığınız ne varsa gündeminizde olacak. Taşınmak ile ilgili artık cesaretinizi topluyorsunuz. Önemli olanın taşınmadan önce yeterli plan ve programı yapmış olmalısınız.


Ya yazlık bir yer kiralayacak ya da artık daha ruhsal dengenizi koruyabilecek daha adil bir düzenin içerisine yerleşmek isteyeceksiniz. Daha kırsal kesimde yaşamak isteyebilirsiniz. Tüm bunlar olduktan sonra ikili ilişkilerinize yer verecek ve önemseyeceksiniz.


Kendi zemininizi sağlamlaştırdıktan sonra ilişkiler kanalı ile de yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Hafta sonu gerçekleşecek olan tutulma ile ilgili farklı bir video yayınlayacağım sevgili arkadaşlarım, takipte kalın.Akrep Burcu ve Yükselen Akrep

Bu hafta tüm cesaretinizi topluyorsunuz! Kendinize uygun olan mesleği seçmek için kararlar alıyorsunuz. Fakat bu kararı almadan önce izlemeniz gereken yol ile ilgili plan program yapmak sizin için önemli olacak.


Gideceğiniz yolun pusulasını oluşturmak size iyi gelecek. Sezgilerinizle birlikte araştırmacı yönünüzü de aktive etmelisiniz. Şüphecilik zaman kaybı olacak sizin için. Beklemediğiniz bir anda aşk kapınızı çalabilir. Gelen aşkın sizi dönüştürmek için geldiğini düşüneceksiniz.


Hafta sonu gerçekleşecek olan tutulma ile ilgili farklı bir video yayınlayacağım sevgili arkadaşlarım, takipte kalın.
Yay Burcu ve Yükselen Yay

Bu hafta kendinizi değerlendirmeye alacaksınız. Cesaretinizi toplamanız gerekiyor. Dürtüsel hareket etmemeli ve plan program yapmalısınız. İkili ilişkilerinizin desteğini görmezden gelmeyin.


Faydanın nereden geleceğini bilemezsiniz. Yeni fırsatlar değişip dönüşmeniz için geliyor. Gelen fırsatları gözden kaçırmamanızı tavsiye ederim. Elinizden çıkacak paraların hayrınıza olacağını düşünerek hareket etmelisiniz. Şans sizden yana.


Hafta sonu gerçekleşecek olan tutulma ile ilgili farklı bir video yayınlayacağım sevgili arkadaşlarım, takipte kalın.
Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak

Bu hafta sorumluluklarınızı gözden geçireceksiniz. Her şeyi sizin üstlendiğinizi bilmek yerine kağıda dökmek cesaretinizi toplamanıza sebep olacak. Fakat bu cesareti aldığınız sorumlulukları azaltmak için kullanmakta sizin elinizde olacak.


Karar vermeli ve pay edeceğiniz birileri varsa pay etmelisiniz. Yoksa da bunları bir yükmüş gibi değerlendirmemelisiniz. Aşk ve ikili ilişkilerinizi dahi sorumluluk görmenin ne kadar can sıkıcı olacağını far edeceksiniz. Anın tadını çıkartmaktan uzaklaşmayın. Anda kalmak bu hafta avantajınıza olacaktır. Kariyer planlarınızla ilgili beklediğiniz kredi çıkıyor.


E-ticaret ya da sosyal internet kullanımı gereken reklam harcamalarınız için kullanabilirsiniz. Geri dönüşleri için acele etmemeli ve umutsuzluğa kapılmamalısınız. Hafta sonu gerçekleşecek olan tutulma ile ilgili farklı bir video yayınlayacağım sevgili arkadaşlarım, takipte kalın.Kova Burcu ve Yükselen Kova

Bu hafta sağlığınıza önem ve özen göstermek durumunda hissedebilirsiniz. Çok fazla çalışmanın vermiş olduğu beden yorgunluğunuzu ve bağışıklık sisteminizi güçlendirmeniz gerektiğini düşündürtecek.


Yaptığınız harcamaların ve sarf ettiğiniz emeğin de boşa gittiğini düşüneceksiniz. Dertleşmek ve birileriyle paylaşmak isteyeceksiniz. Fakat yoğun tempo çalışmanın vermiş olduğu meşguliyetten bunun için zamanının olmadığını düşüneceksiniz.


Kendinize vakit ayırmalısınız. Yakın çevrenizden şu sıra en çok duyduğunuz cümle haline gelecek. “Bize ne zaman vakit ayıracaksın” olacak. Hafta sonu gerçekleşecek olan tutulma ile ilgili farklı bir video yayınlayacağım sevgili arkadaşlarım, takipte kalın.
Balık Burcu ve Yükselen Balık

Bu hafta daha çok gezmek, hobilerinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Arkanızdan dönen işler ve aldatmacalardan uzaklaşmak iyi gelecek.


Cesaretinizi toparlamanın tam zamanı! Alacağınız kararlarda etkisi olacak bir gezi ya da aktivite yapmak fayda sağlayacak. İkili ilişkiler, sosyal yaşantınız ile ilgili kalemi kağıdı elinize alıp bir artı eksi pusulası oluşturacaksınız. Bu hafta elemeler haftası.


Sıfırdan başlamak için gerekli olan ne varsa sizin inisiyatifinizde olacak. Hafta sonu gerçekleşecek olan tutulma ile ilgili farklı bir video yayınlayacağım sevgili arkadaşlarım, takipte kalın.Hepimize Şifa Olsun...
KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA MemberDanışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page