top of page

29 AĞUSTOS '22 HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ29 Ağustos – 04 Eylül Haftalık Burç Yorumları


Bu hafta yeniay etkilerini fazlaca hissedeceğiz. Gökyüzü konumlarına baktığımda özellikle görülmez, belirsiz, iki seçenek arasında bırakacak, tahammülsüz bir zaman geçireceğimizi görüyorum. 150lik açı diyoruz bu duruma ve neredeyse tüm hafta üzerimizde bu açı hâkim olacak.


Seçimler vazgeçiş değildir. Bizler bir şeyi seçerken diğerinden vazgeçmiyoruz. Öyle olsaydı dualite denilen şey olmazdı. Önünüze seçimler geliyorsa her iki seçenek de sizi ilgilendiriyor demektir.


Bir tarafta seçtiğiniz yani onunla vakit, eylem, plan yarattığınız diğer tarafta ise seçmediğiniz ama onsuz olmayı, onu seçseydim ne olurdu düşüncelerinizi, kendinizi o seçenekten uzak tutmayı deneyimliyorsunuz. Yani o seçimi terk etmiyor aksine onu da deneyimliyorsunuz.


Lütfen bunu unutmayalım!

Pazartesi günü ince eleyip sık dokuyacağız. Eleştirilere tahammül gösteremeyebiliriz. Tartışmalar yerine köprüler kurmayı deneyelim.


Salı Günü odaklanma sorunları bizi bekliyor. Geniş çerçeveden bakmak konusunda zorlanacağız. Tüm gün boyunca kafaya taktığınız bir şey yüzünden canınızı sıkabilirsiniz. Bırakın ve zaman verin. Bir şeyi başlatmak zorunda değilsiniz. Zaten her şey kendiliğinden oluyor ya da olacağına varıyor. Canınızı sıkmaya değmez.


Çarşamba Günü şans ve fırsatlara açık olacağız fakat bu fırsatların kaçtığını düşüneceğiz. Sanki hiçbir şeye yetişemiyormuş gibi bir his ile günü geçirebiliriz. Fakat sanat galerilerini ziyaret etmek, yaratıcılığınızı geliştirmek, hayallerinizi besleyecek aktiviteler içinde olmak bu günü değerli kılacak.


Perşembe Günü artık eyleme geçme zamanı. Karar almak, uygulamaya geçmek, adım atmak için en güzel gün. Kendinizi daha güçlü ve enerjik hissedebilirsiniz. Başvurular, alım satım, seyahat planları için de olumlu.


Cuma Günü’nün teması dürüstlük. İnsanların sizi manipüle etmesine izin vermemelisiniz. Haftanın bu günü ilişkiler konusunda can yakıcı gerçeklerle yüzleşme durumu getirebilir. Ne kadar fedakâr davrandığınızı sorgulatabilir. Büyük eylemler ya da büyük harcamalar yapmadan önce biraz daha düşünmelisiniz.


Hafta sonu ise artık burama kadar geldi, sen sınırını aştın, tahammülüm hiç kalmadı gibi cümlelerin döndüğü bir süreç olacak. Hafızanıza güvenmelisiniz. Yapılanları unutmamalı, yaşadıklarınızı hatırlamalı fakat üstünde bu kadar durmamayı tercih etmelisiniz. Sınavlar, dil yeterliliği, eğitim ve öğrenim alanlarında da engellerle karşılaşabilirsiniz. Ast-üst arasındaki tartışmaların içinde olmamaya özen gösterin.


💫 Deneyim dönüşlerinizi bekliyoruz…


Şifa Olsun. . .


TEMEL SEVİYE ASTROLOJİ EĞİTİMLERİMİZ BAŞLIYORRR !!!


Vedik ile Batının buluştuğu ilk ve tek müfredat -DENEYSEL ASTROLOJİ


TARİH: 15 EYLÜL 2022 EĞİTİM SÜRESİ: 32 HAFTA TEMEL Her Hafta Perşembe Günü Saat: 20.30 - 23.00 Eğitim kitaplarımız deneysel yayınevinde sizleri beklemektedir.


Bilgi ve kayıt için Eğitim Asistanımız Makbule Hanım ( @astromarjin ) Whatsapp’tan size 7/24 hizmet veriyor.Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.


KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR


İş ile özel yaşamı birbirine karıştırdığınız bir haftaya hoş geldiniz. Keskin sınırlar çekmeyi başarmalıyız. Özellikle günlük işlerinize karışan, canınızı sıkan kişilerle münakaşalara açık bir haftadasınız.

Perşembe gününe kadar sabır gösterin. Yaşamınız hareketli fakat sorumluluklarınız artıyor. Eğer bu zamana kadar kendinize izin vermediyseniz yani tatil vb. yapmadıysanız bu hafta canınız biraz sıkılabilir.

Beklenmedik durumlarla karşılaşmanız olası. Hastalıklara dikkat. Fakat hızlı karar almak hayat kurtaracak. Acaba mı? Diye bir duraksayıp düşündüğünüz her şey daha sonra iki katı şeklinde size dönebilir. Net olup, net kararlar almak sizi güçlendirecek.


BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR


İlişkilerde soğukkanlı olma zamanı. Aynı bir poker masasına oturmuşsunuz da yüzünüzdeki mimiklere kadar dikkat ediyormuşsunuz gibi düşünün. Bu hafta dik duruşunuz ve kararlarınızdan emin oluşunuz insanları etkileyecek. Pek tabi karşı tarafın size yaklaşması konusunda zorlanacağını da göz ardı etmemelisiniz.

Özellikle maddi konularda kararları siz almak durumunda kalacaksınız. Fikirleriniz yakınlarını etkileyecek. Maddi konularda kimlerle konuştuğunuza ve onlara neler söylediğinize dikkat kesilebilirsiniz.

Yeniayın toplayacağı ışık aşk, ilişki, hobi ve çocuk evinizde olacak. Bu alanlarda yeni deneyimlere açık bir haftadasınız. Ancak karşılıksız kalan eylemler, düşüncelerle de bu zamanı geçirebilirsiniz. Kararlı olun!


İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER


Başarı, başarı ve başarı! Bu hafta yeni işlere imza atmak, yeni deneyim alanları için denize açılmak sizi bekliyor. Tıpkı bir çocuk gibi sevineceğiniz bir zamandasınız fakat aynı şekilde bir çocuk gibi hızlıca kırılabilirsiniz.

Beklentilerin karşılanmadığı durumlara karşı gardınızı almalısınız fakat uzun süredir verdiğiniz bir emek varsa ve hala bekledikleriniz gelmediyse bu haftayı güzel haberlerle geçireceksiniz demektir.

Yaşam enerjinizi toplamak için sosyal aktiviteleri biraz kısmanız ve evde, ailenizle daha fazla vakit geçirmeniz size iyi gelecek. Deşarj olma gibi düşünebiliriz. Sağlık anlamında kendinizi zinde hissetmeniz ne kadar dinlendiğinize bağlı olarak şekillenecek. İyi değerlendirin!

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER


Yaşamınıza rekabet giriyor. Bu hafta kendiniz dışında çevrenize daha çok odaklanacaksınız. O ne yapmış, nereden ev almış, hangi tabak takımını kullanmış, benim onunla paylaştıklarımı aa bana söylemeden kendisi yapmış… gibi biraz olumsuz düşünce bulutları sizlerle.

Tüm bu durumdan kurtulmak için gayret, çaba ve rekabet içine gireceksiniz. Aynı anda birçok sorunla mücadele edebilirsiniz. Özellikle iş, eğitim, günlük rutinler ve aile ilişkileri konusunda zorlu bir hafta sizi bekliyor.

Unutmayın ki her fırtınadan sonra limanlar temizlenir ve Güneş açar… Burada da savaşa girmeyen, kendi düşüncelerini ortaya koymayan, ben buradayım demeyen Güneş’in doğmasını beklemesin. Kendinizi ifade ettiğiniz müddetçe (bırakın, anlasınlar ya da anlamasınlar) kazançlı siz olacaksınız.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR


Çalışma azmi, güç ve kudreti bu hafta bulacaksınız. Kendi istekleriniz doğrultusunda yaşamınızı idame ettirebilmeniz sizi mutlu kılacak. Çünkü Ağustos Ayı boyunca çok emek verdiniz. Çoğu zaman kendi özelinizden ödünler verdiniz. Şimdi mükâfatları alma zamanı. Özellikle maddi konularda düzenlemeler yapmanız gerekecek.

Güzel bir söz vardır: “Harcarken kazanmak” Bu hafta bu sözü kendinize hatırlatın. Harcamalarınızı düzenleyerek, tasarruf edebilir ve kazanç sağlayabilirsiniz. Bilgece kararlar vermek adına yönetim sizin elinize geçecek.

Kendinizi imkânları bol biri gibi hissedebilirsiniz. İstediğim her şeyi yapabilecek güç bende var diyebilirsiniz. Fikir ve düşüncelerinizde tartışmalar, anlaşmazlıklar çıkabilir. Özellikle hafta ortasına kadar kendinizi başkalarına ifade ederken bulabilirsiniz ama sonucunda siz ne karar alırsanız o olacak. Değerlendirin!


BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR


Bu ay sizin, yeniay da sizin… Bu hafta da yeniayın enerjisi sizi besleyecek. Başlangıçlar, kararlar, seçimler bu hafta sizinle. Özellikle adalet kavramı ile uğraşacaksınız. Haklı olmak, hakkınızı savunmak, başkalarına haklı olduğunuzu kanıtlamak gibi durumlar sizi bekliyor.

Değer verdiğiniz insanlara danışabilirsiniz. Yasal danışmanlıklar alabilirsiniz. Oyunu kuralına göre oynayan kazanacak. O nedenle size dürüst gelen kişi ve eylemler içinde olmak yaşamınızdaki engelleri aşmanız için bir fırsat sunacak.

Trafikte dikkatli olmaya özen gösterin. Size karşı hatalı olan kişilerin sizden özür dilediklerini görebilirsiniz. Onların yaptıklarını telafi etmek, görmezden gelmek de yine sizin adalet anlayışınız içinde şekillenecek. Kararlar sizin!Dolu dolu bir hafta bizleri bekliyor. Bilgiye doyacağız! Şimdiden yerinizi ayırtın! Tanıtım kitapçığınızı istemeyi unutmayın!

Bilgi ve kayıt için Eğitim Asistanımız Makbule Hanım Whatsapp’tan size 7/24 hizmet veriyor.


TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER


Hazırlıksız yakalandığınız olaylar bu hafta canınızı sıkabilir. Günah keçisi ben mi seçildim? Diye sorgulayabilirsiniz. Kendinizi dibe vurmuş hissedebilir ve sırtınızdan vurulmuş gibi düşünebilirsiniz.

Tüm bu olumsuzluklar boşuna gelmiyor. Çünkü yaşanan şeyler iyiyken herkes iyi olur ama o süreçte yani en iyi zamanları geçirirken aslında en tedbirli olacak zamanları da geçiriyoruz demektir. O iyi enerjinin perdesi arkasında kıskançlıklar, çekişmezlikler kol gösterir. Tüm bunları o iyi anlar yaşanırken fark edemeyiz ama bir adım geri gidip baktığımızda olaylar netleşir.

İşte bu hafta sizin için bu fırsatı sunuyor. Özellikle Cumartesi günü ve sonrası sis perdesi önünüzden kalkıyor. Geri dönüşler, tamamlanmalar, kopması gerekenler bu hafta sizinle..

AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER


İçinde bulunduğunuz durum ve koşullar sanki elinizi kolunuzu bağlamış gibi hissettirebilir. Ortada iyi fırsatlar varken onları değerlendirecek zaman, enerji bulamayabilirsiniz. Özellikle sağlık konusundaki endişeleriniz sizi ikileme sürükleyebilir. O işi alsam bu sefer sağlığımdan ödün vereceğim gibi düşündürebilir.

Değer verdiğiniz kişilerden destek almak için olumlu zamandasınız. Başkalarının yardımını almaktan çekinmemelisiniz. Bu süreçte korkularını ya da kaygılarınızla yüzleşmeli ve 11. Ev (arkadaşlık, umut) Güneşinizi değerlendirmelisiniz.

Beklemediğiniz yerden borçlar, ödenekler gelebilir. Fakat aynı şekilde bu ödemeleri halledebileceğiniz destekler de gelebilir. Önemli olan kendinizi başkalarına açmayı denemeniz ve destek almaktan çekinmemeniz olacak.


YAY VE YÜKSELEN YAYLAR


Sezgileriniz bu hafta sizi yönlendirecek. Kimseye ihtiyacınız olmadığını hissedeceğiniz güzel bir hafta sizi bekliyor. Beklentileri minimuma indirmiş olabilirsiniz. Özellikle çevrenizden maddi beklenti içinde olmayı bırakacaksınız.

Artık tek başınıza kararlar almak isteği içinde giriyorsunuz. Sizi motive edecek ne varsa onlarla ilgilenmek de bu kararınıza eşlik edecek. Bu sayede manevi beklentileri de kendi başınıza karşılamış olacaksınız.

Kendinizi çalışkan her şeyi yapabilecek güçte, sorumluluklar almaktan korkmayan bir yapıda hissedeceksiniz. Özellikle Perşembe günü bu etki daha yoğun olacak. Hırslarınızı bir kenara bıraktığınızı ve sizi mutlu eden şeyleri öne çıkardığınızı düşünebilirsiniz. Böylece hedeflerinize ulaşmada hızlı bir yol kat etmiş olacaksınız.


OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR


Umutlar haftası. Kutlama, organizasyon bu hafta sizlerle. Pek tabi bunları yaptıysanız bu sefer dönüşler sizinle. Tatil dönüşleri, ev temizliği gibi süreçler olarak düşünebiliriz. Bekledikleriniz ya da daha sonra hallederim diye etelediğiniz işler, kararlar bu hafta öne taşınıyor.

Özellikle iş ya da maddi gelişme konularında beklediğiniz haberler varsa bu hafta onları alabilirsiniz. Kontrol gücü elinize geçecek ve yaşamınızı nasıl idame ettirebileceğinizle ilgili belirsizlikler bu hafta tamamlanacak.

Yaşamınıza genç ve dinamik bir enerji çekeceksiniz. Sportif insanlar, hızlı eyleme geçen kişiler, oldu bittiye getiren hısım akrabalar gibi durumlar iletişiminizi etkileyecek. Fakat bu dinamik enerji içinde olmak sizi de genç hissettirecek. Bu sayede ben bunu yapar, bunu başarırım gibi telkin cümleleri bu hafta sizinle olacak.

KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR


Her neyle uğraşıyorsanız, uzun dönemde her neye emek verdiyseniz artık onların karşılığını alma zamanı. Kendinizi biraz kısıtlanmış, engellenmiş hissedebilirsiniz ama tünelin ucunda ışık var. Bunu bilerek o tüneli kazmadınız mı? O umuttu bizi o tünele bağlayan. İşte şimdi ışığın göründüğü zamanlar.

Pek tabi emek vermeye devam edeceğiz. Özellikle bu hafta giderler, borçlar canınızı sıkacak. Fakat haftanın ilk günleri kutlamalarla, coşku ile geçecek. Belirsiz kalan her şey canımızı iki kat sıkar. Ama bu hafta belirsizliklerin sizin için bittiği bir zaman. Belki farklı bir yolculuğa, diğer bir aşamaya geçeceksiniz. Bu durum ne kadar değer gördüğünüzle ilgili şekillenecek. Sizi motive eden konuların içinde olmak için gökyüzü anons yapıyor. Değerlendirin!


BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR


Hayatınızı dışarıdan tıpkı bir vitrine bakar gibi izlemenin artık sonlanma vakti gelmedi mi? Herkes her şeyi yapıyorken sizin de bir rol alma zamanınız geldi. Bu hafta karşınıza aldığınız kişiler, kendinizle denk tuttuğunuz konularla ilgili eylemler içinde olacaksınız.

Kafayı toplamak için kendinize vakit ayırmalısınız. Her şey alacalı, karmaşık ve belirsiz gözüküyor olabilir. Biraz daha düşüncelerinizi süzgeçten geçirmeye ihtiyacınız olabilir. Objektif davranabildiğiniz müddetçe o ilhamı, sizi atağa geçirecek o enerjiyi alabilirsiniz.

Ev ve aile yaşamınızda belirli zorluklar oluşabilir. Canınızı sıkan süreçler olabilir ama tazelenmek için iyi bir nedeniniz de olacak. Yaşamı tazelemeye evden başlayın. Evi boyatmak, mobilyaları değiştirmek için tam vakti…

Hepimize Şifa Olsun...

Kenan Yasin BÖLÜKBAŞI


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88


Comentarios


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page