top of page

28 EYLÜL HAFTASI BURÇ YORUMLARI...Sevgili Arkadaşlarım,

İkili ilişkilerimizde karar almakta zorlandığımız bir haftaya başlangıç yapıyoruz. Harekete geçmek ve ilişkilerimize yön vermek isteyebiliriz. Geri planda kalıp sezgilerimize kulak vermek isteyebiliriz. Detayların önemli olduğu pazartesi gününü akışta kalarak tamamlayabiliriz.

Salı günü İlişkilerimizde uyumu yakalayabiliriz. Fikirlerimizi daha samimi ve net ifade edebileceğimiz ortamlar organizasyonlar yaratmak isteyebiliriz. Satürn’ün düz hareketine geçmesiyle Retro döneminde “Hayır” diyebilmek zorken düz hareketinde artık edindiğimiz tecrübelerle “hayır” diyebilmeyi deneyimleyebilmeliyiz. Depresyondan çıkmak için uygun zamandır. Zamanın kalitesinin farkına varmalıyızdır. Henüz düz hareketine geçmiş olması Mars Satürn karesinin kesinleştiği anlarda mücadele edeceğimiz konulara karar vermekte zorlanabiliriz. Nereden başlayacağımızı bilemeyebiliriz. Bu durum bastırdığımız öfkemizi de tetikleyebilir.

Çarşamba günü uyumlu açıların hakimiyeti ile birlikte bereket, uyum ve şans kapılarımızın açılabileceği bir gün olabilir. Gelen fırsatları göz ardı etmemeye önem ve özen gösterebiliriz. Ay ile Neptün’ün birleşmesi ile gölge tarafını kullanmaz isek daha duyarlı ve ön sezilerimize güvenebileceğimiz bir gün deneyimleyebiliriz. Aşırı hayalperest olmamaya dikkat etmemiz gerektiğine dair de bugüne özel uyarılarda bulunuyor gökyüzü.

01 Ekim 2020 Perşembe günü 9 derecede Koç dolunayı deneyimleyeceğiz. Kadersel anlamda farkında olmadan “ben” ya da “sen” diyebilmeyi deneyimleyeceğiz. Söylemek istediğimiz ama söylemeye çekindiğimiz konuları dile getirmek için fırsatlar yakalayabileceğiz. Venüs’ün Betelgeuse ile kesinleşen paralel konumu ile de ilişkilerimizdeki etkilerini Dolunay yazımda detaylandıracağım.

Cuma günü çalışıyorsak otorite figürleri ile yanlış anlaşılmalara maruz kalabiliriz. Ayrıca ikili ilişiklerimizde de suiistimal edildiğimizi düşünebiliriz. Venüs Başak burcunda. Daha fedakar ve yardımsever bir tutum içerisinde olabiliriz. İlişkilerimizde sevgimizi hizmet ederek ya da fayda sağlayarak gösterme eğiliminde olabiliriz. Tam tersini düşünecek olursak bu tarz beklentiler içerisine girebilir ve ilişkimizde eleştiren taraf olabiliriz. İlişkilerimizdeki ince çizgiye dikkat çekmenizi önem ve özen göstermenizi önereceğim. Hangi konularda fedakar bir tutum sergileyeceğimize haritalarımızda Başak burcunun bulunduğu ev konularına bakarak bilgi edinebiliriz.

Cumartesi günü aşırı öz güven kaynaklı manipülatif tavırlar sergileyebiliriz. Özellikle otorite figürleri ile zamansız ve yersiz münakaşalara şahitlik edebilir ani agresyonlar yaşayabilir yaşatabiliriz. Öğleden sonra Ay’ın Boğa burcuna geçişi ile kendi yaşam zevklerimiz ve isteklerimizle baş başa kalmak isteyebiliriz. Kendi keyif aldığımız zevklerimize eğilim göstermek isteyebilir ve belki de hiç evden çıkmak istemeyebiliriz. Plüton (S) Durağan pozisyonuna geçiyor. Uzunca bir süredir değişip dönüşmek için gücümüzü nereden aldığımıza dair deneyimler tecrübe ettik. Şimdi durağan pozisyondayken güçsüzlüğümüzün nereden kaynakladığı ile yüzleşeceğimiz iki gün deneyimleyeceğiz. Haritalarımıza Oğlak burcunun bulunduğu ev konularına bakarak bilgi edinebiliriz.

Pazar günü cumartesinin etkileri devam ederken detaylarda boğulabiliriz. Öğle saatlerinde dahiyane bir fikirle arzu ve isteklerimizin önünü pozitife sevk edebiliriz.

İyi Haftalar Dilerim…Sizler için hazırladığım tüm yazılarıma

ulaşabilirsiniz.Sizler için hazırladığım tüm videolarıma

ulaşabilirsiniz.Hepimize Şifa Olsun..."Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."

Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Yükselen Koçlar

Bu hafta öncelik vermek istediğimiz konuları belirlemekle başlayabiliriz. İkili ilişkilerimizde kafamıza takılan soruları çözümlemek için geri planda kalmak isteyebiliriz. Sosyal çevremizde detaycılığımız bizleri avantajlı bir konuma taşıyabilir. Kaderci olmak yerine sorunun köküne inmek isteyebiliriz.

Haftanın ikinci gününde ikili aşk ilişkilerimize yön vermek adına karşılıklı gelip konuşmak isteyebiliriz. İsteklerimizi dile getirmek ilişkinin enerjisini olumlu yönde etkileyebilir. Satürn’ün düz hareketine geçiyor olması “aile” ve “Kariyer” planlamalarımızın yönünü değiştirecek olabilir. Daha ne istediğini bilen bir tutum sergileyebiliriz.

Çarşamba günü kaderimizin yönünü değiştirip fırsatları yakalayabileceğimiz bir gün olarak deneyimleyebiliriz.

Perşembe ve Cuma günü gerçekleşecek olan Dolunay sizin burcunuzda gerçekleşiyor olacak. Başkaları sayesinde kadersel olarak kendi özelliklerimizi fark edebilir bu konularla ilgili yeni deneyimler elde edebiliriz.

Cumartesi, pazar günü aile içinde ya da çalışma ortamımızda rahatsızlık duyduğumuz konular üzerine eğilim göstermek isteyebiliriz. Kariyerimizle rahatsızlık duyduğumuz maaş konularına değinmek isteyebilir ve artık kendi gelir-gider dengemizi ve hatta değerimizi bildirmek ve belirtmek isteyebiliriz. Koşullarımızın yönünü değiştirmek isteyebiliriz.
Yükselen Boğalar

Bu hafta kariyer ve aile planlaması yaparak başlayabiliriz. Geciktirilmiş istek ve mücadelelerimizi dile getirmek isteyebiliriz. Kaderci olmak yerine detayda ne şekilde ön plana çıkacağımızla ilgili birtakım kararlar almak haftaya arınarak başlamamıza vesile olabilir.

Haftanın ikinci gününde aile içinde ve bilinç altımızda kalan konuları çözüme ulaştırmak isteyebiliriz. Satürn’ün düz hareketine geçiyor olması “akademik eğitim” ya da “uluslararası ticaretle ilgili” konular üzerindeki planlamalarımızın yönünü değiştirecek olabilir. Daha ne istediğini bilen bir tutum sergileyebiliriz.

Çarşamba günü yapacağımız arge çalışmaları ya da sosyal aktiviteler bizlere yol gösterir nitelikte fırsatlar yakalamamıza vesile olabilir. Çarşamba gününün bizlere sunduğu fırsatları ve sembolleri yakalamaya çalışabiliriz.

Perşembe ve Cuma günü gerçekleşecek olan Koç Dolunay’ı sizin “hizmet alanları” ekseninizde gerçekleşiyor olacak. Kadersel ve karmik anlamda aile içi geçmiş inançlarımız ya da gelenek göreneklerimize bağlı değişimler ve dönüşümler söz konusu olabilir. Günlük hayatımızın dengede kalması için geç kalınmış bir terfi ya da kaybettiğimiz mevkiiye yeniden gelebiliriz.

Cumartesi, pazar günü mücadelemizi hangi konulara eğilerek vermemiz gerektiğine kanaat getirebiliriz. Yarıda bıraktığımız eğitime devam etmek eski gücümüze kavuşmamıza vesile olabilir. Kayıp ettiğimiz zamanı hızlıca kapatmak için enerjimizi daha çok harcayabiliriz. Bu idrak noktası bizlere yeni motivasyon sağlayacak kanallar yaratabilir.


Yeni aşk ilişkileri getirebilir. Olumlu açıdan bakacak olursak sağlıklı bir ilişkinin eksikliği hissedenlerimiz varsa, artık ilişkilerimizde tam olarak nasıl bir ilişki arayışı içerisinde olduğumuzun da kanaatine varabiliriz. Zihnimizde yaşattığımız takıntıların da farkındalığına erişmek onlardan kurtulmamıza yol göstir nitelikte olabilir.Yükselen İkizler

Bu hafta ufkumuzu genişletmek için çevremizdeki ilişkileri gözlemlemek ve yakın çevremizden destek alma isteği ile başlayabiliriz. “Covit sürecinde olmasaydık, belki de şu an yurt dışında yaşıyor olabilirdim.” diyenlerimiz olabilir. Daha bireysel ve bağımsız hareket etme isteğimize karşılık alabileceğimiz bir sürece adım atmak isteyebiliriz. Kadersel gelen kariyer ya da aile planlaması yerine daha bilinçli hareket etmek isteyebiliriz. Detaylı yapılmış bir gözlem, hedeflerimize ulaşma konusunda daha akıcı ve engelsiz ilerleyeceğini hissettirebilir.

Haftanın ikinci gününü yakın çevre ve aile ile birlikte hareket etmenin faydalarını gözlemlememize vesile olabilir. Onaylarını alamayacağımızı düşündüğümüz konularda onların onayından hızlıca geçtiğinin kanaatine varabiliriz. Satürn’ün düz hareketine geçiyor olması al-ver dengemizle ilgili konular üzerindeki planlamalarımızın yönünü değiştirecek olabilir. Daha ne istediğini bilen bir tutum sergileyebiliriz.

Çarşamba günü aile ve kariyer, meslek konuları ile ilgili olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Kaderimizin yönü değişiyor olabilir.

Perşembe ve Cuma günü gerçekleşecek olan Koç Dolunay’ı sizin “yaratıcılık” eksenimizde gerçekleşiyor olacak. Kadersel ve karmik anlamda ilişkilerimizin dengede kalabilmesi adına geçmiş tecrübelerimizi göz önünde bulundurmamız birinci önceliğimiz olabilir. Venüs’ün Başak burcuna geçmesi ile birlikte aile içerisinde eleştirel bir yapıya sahip olmak yerine daha çok şifacı özelliklerimizden faydalanabiliriz. İhtiyaç noktasında ailemizin beklentilerine karşılık vermek arınmamıza vesile olacak nitelikte olabilir.

Cumartesi, pazar günü gücümüzün idrakine varabiliriz. Bizler ne kadar iyi hissedersek ve ne kadar iyi olursak çevremizin de o denli iyi olacağına şahitlik edebiliriz. Ne zaman ki bizler değişiriz çevremizin de değişip dönüştüğüne şahitlik edebiliriz. Bu farkındalık ile aile yaşantımızın iyi olmasının iş hayatımıza da etki edeceğini gözlemleyebileceğiz. Çalışmıyorsak eğer günlük rutin hayatımıza ya da hizmet aldıklarımızın hayatlarına tesir edeceğini gözlemleyebileceğiz.Yükselen Yengeçler

Bu hafta maddi konularla ilgili al-ver dengemizi koruyabilmek adına ilişkilerimizi tekrar göden geçirme isteğiyle başlayabiliriz. Kariyer ve aile planlaması yaparken al-ver dengesini kurmuş olmak fayda sağlayabilir. Kaderci bir yaklaşım yerine suyun çözücü gücünden desteğimizi alarak sezgilerimizin yönlendirmesiyle detaylıca ne istediğimizin kanaatine vararak devam ediyor olabiliriz haftaya.

Haftanın ikinci gününde ön planda olmak ve kendimizi daha değerli hissetmek için evimizde ve işimizde ufakta olsa mücadeleler söz konusu olabilir. Kendimizi ifade etmek ve eski duruşumuzu kazanmak isteyebiliriz. Satürn’ün düz hareketine geçiyor olması “taşınmalar”, “evliliğimiz” ve ortaklı işlerimizde beklettiğimiz ve “hayır” diyemediğimiz konuları gündemimize taşıyabilir. Keyif aldığımız konular üzerine eğilmek isteyebilir ve kendimize yeni bir stateji belirleme isteğine girebiliriz.

Çarşamba günü yukarıda bahsi geçen konularla ilgili gidişatı belirleyen durumlar söz konusu olabilir. Almak istediğimiz karar için bu günü değerlendirebiliriz.

Perşembe ve Cuma günü gerçekleşecek olan Koç Dolunay’ı sizin iç ve dış dünyanızla ilgili alacağınız kadersel ve karmik kararlar söz konusu olabilir. Bildiğimiz ve tecrübe ettiğimiz hebemizdeki tecrübelerimiz ve inançlarımız doğrultusunda günlük rutin yaşantımızın aksamaması adına iç ve dış dünyada önlemler almak isteyebiliriz ve bu durum biz istesek de istemesek de bu süreçte düzene giriyor olabilir.

Cumartesi, pazar günü gücümüzü kaybettiğimizi düşündüğümüz ve zaman kaybı yaşadığımız konular üzerinde yeni ve güzel fikirler geliştirebiliriz. Vens’ün Başak burcuna geçmesi ile de dengende kalabilecek ve ilişkilerimizde daha özenli davranabileceğiz. Arkadaşlık ilişkilerimizde ya da sosyal çevremizden almak istediğimiz desteği alamadığımız anlara şahitlik edebiliriz.Yükselen Aslanlar

Bu hafta ikili ilişkilerimizle ilgili denge ve uyumu yakalamak adına mücadele içerisine girerek başlayabiliriz. Anlaşılamıyor olmak içsel bir huzursuzluk yaratırken kendimizi doğru ifade edemediğimize dair de ikilemlere düşebiliriz. Kaderci olmak yerine kaderimizi kendimiz şekillendirecek stratejiler geliştirebiliriz. Zihnimizde ve iç dünyamızda yaşadığımız problemlerimize çözüm bulmak adına yalnız kalmak isteyebilir ve en derinimizdeki öz probleme odaklanmak isteyebiliriz.

Haftanın ikinci gününde bu uyumlanma ve dengede kalma çabalarımız sayesinde kimliğimizle alakalı yeni motivasyon kanalları yaratabiliriz. Bu kanallar sayesinde kendi öz farkındalığımızı harekete geçirecek eylemlerde bulunmak kendimizi daha iyi hissettirebilir. Satürn’ün düz hareketine geçiyor olması “günlük rutin işlerim” ya da “iş yerimizde” bizleri engelleyen konular üzerine eğilim gösterebiliriz.

Çarşamba günü gökyüzünün uyumlu açıları bizleri destekliyor olacak. Bolluk ve bereketimizin kapılarının nerede olduğuna dair yeni gelişmeler söz konusu olabilir. Günlük rutin yaşantımızda hizmet aldığımız a da hizmette bulunduğumuz noktalarda yeni düzenlemeler getirebiliriz.

Perşembe ve Cuma günü gerçekleşecek olan Koç Dolunay’ı sizin “bilgi ekseni” dediğimiz ufkumuzu genişletmek istediğimiz konular üzerinden deneyimler elde edebiliriz. Karmik ve kadersel anlamda heybemizde taşıdığımız ve aşina olduğumuz konular bizleri akışta karşılaşacağımız konular üzerinden tam da istediğimiz noktaya biz farkında olmadan taşıyabilir.


Bugüne kadar sorguladığımız sorularımıza inançlarımız doğrultusunda yanıtlar alabiliriz. Alacağımız sonuçlar ve yanıtla şaşırtıcı nitelikte olabilir. Bizleri umduğumuzun da ötesinde bir noktaya taşıyabilir. Venüs’ün başak burcuna geçmesi ile de kendi öz değerimizi ve al ver dengemizi yeniden kazanmak için arınma çalışmaları yapabiliriz.

Cumartesi, pazar günü gücümüzü ve sınırlarımızı keşfedecek ve yeni stratejiler belirlemek isteyebiliriz. Emeklerimizin neticesinde kendimize vakit ayırmak isteyebilir ve her şeyden elimizi eteğimizi çekmek isteyebilir yenilenmek isteği içerisine girebiliriz. Kısa küçük bir tatil iyi gelebilir.başak burcu
Başak burun

Yükselen Başaklar

Bu hafta hayat akışımızda süre gelen ikili ilişkilerimizle ilgili dengeyi koruma isteğiyle başlayabiliriz. Fakat nereden başlamak istediğimize karar vermekte zorlanabiliriz. Kaderci bir tutum yerine daha detaylı konuşmanın daha doğru olduğu kanaatine varabiliriz.

Haftanın ikinci günü motivasyonumuzu sağlamak adına kişisel bakım ve spor aktivitelerimize vakit ayırmak isteyebiliriz. Kendimize vakit ayırmak ve kendimizle ilgilenmek yenilenmemize vesile olabilir. Harekete geçmek istiyor fakat nereden başlamamız gerektiğine de karar veremiyor olabiliriz. Satürn’ün düz hareketine geçiyor olması “yaratıcılığımızı” engelleyen koşulları tespit etmemize vesile olabilir ve artık o koşulların değişmesi için “hayır” diyebilme noktasına taşıyabiliriz kendimizi.

Çarşamba günü gökyüzünün uyumlu açıları bizleri destekliyor olacak. Kişisel yaratıcılığımızı ön plana çıkartmak için fırsatlar yakalayabileceğimiz bir gün deneyimleyeceğiz.

Perşembe ve Cuma günü gerçekleşecek olan Koç Dolunay’ı sizin “kaynaklarınızı paylaştığınız” alanlarda gerçekleşiyor olacak. Yeni başlangıçlara şahitlik edebiliriz. Bu başlangıçlar yeni farklı stratejiler geliştirmemize vesile olabilir. Kendi öz değerimizi ve al-ver dengemizi bir düzene oturtmamıza destek olabilir.


Bereket kapılarımızı kendi emeğimizle elde ettiğimize şahitlik edebiliriz. Karmik ve kadersel anlamda içsel huzura kavuşmanın vermiş olduğu haz ile inançlarımıza inandığımız konuların arkasından gittiğimize dair mutluluklar yaşayabiliriz. Venüs’ün sizin burcunuza geçiyor olması gölge taraflarını aktive edebilir. Her şeyin daha da mükemmel olmasını beklemek yerine her şeyi daha da mükemmel kılmak için bizler emek sarf edebilirsek yaptığımız iş kurduğumuz ilişkiler daha keyifli ve verimli olabilir.

Cumartesi, pazar günü gücümüzü ve sınırlarımızı keşfedecek ve yeni stratejiler belirlemek isteyebiliriz. Hafta sonu varsa aşk ilişkimiz ya da aşktan da öte romantizimi tadabileceğimiz partnerimizle vakit geçirmek isteyebilir ve gücümüzü aslında ilişkimizden aldığımızı fark edebiliriz.
Yükselen Teraziler

Bu hafta geri planda kalıp sosyal aktivitelerin dışında olmak olaylara daha objektif yaklaşma isteği içerisinde olarak başlayabiliriz. Daha çok yeni fikirler ve deneyimler için farklı tanımadığımız insanlarla ilişkiler kurmak isteyebiliriz. Ticari anlamda da daha detaylı çalışmalar içerisine yerleşme iteğinde olabiliriz.

Haftanın ikinci günü yeni ilişkiler ve kanallar geliştirmek kendimizi daha verimli ve neşeli hissettirebilir. Evimizde oturuyor ve haklı sebeplerden dışarı çıkamıyorsak sınırlarımızı sağlığımız belirliyorsa kontrolü elimize alarak ve tüm hijyen koşullarını sağlatarak dışarı çıkıp dengelenmek dengede kalmak isteyebiliriz. Satürn’ün düz hareketine geçiyor olması “mahrem alanlarımız” ve “aile, yuva” konularında bizleri engellediğini düşündüğümüz konulara eğilim gösterebiliriz.

Çarşamba günü gökyüzünün uyumlu açıları bizleri destekliyor olacak. Kaderci yaklaşımlar yerine küllerimizden yeniden doğacak gücü kendimizde bulmayı deneyimleyebiliriz.

Perşembe ve Cuma günü gerçekleşecek olan Koç Dolunay’ı sizin “ilişki ekseninizde” gerçekleşecek. Daha çok başkalarının da desteğini alarak dengede kalabiliriz. Yardım almak birinden destek talep etmek birlik bilinciyle hareket etmek fayda sağlayabilir bu süreçte. Başkalarını gözlemleyerek kendi farkımızı da keşfedebiliriz. Kadersel ve karmik anlamda yeni iletişim kanalları keşfetmek bizlere kendi inançlarımızı hatırlamamıza fırsat ve olanak sağlayabilir. Venüs’ün Başak burcuna geçişi ile de sevgimizin asıl kaynağına içimizde dönüş yapabileceğiz. Biz ne kadar iyi olursak çevremiz de o denli bizden faydalanabilecek özelliklere sahip olabilir.

Cumartesi, pazar günü gücümüzü ve sınırlarımızı keşfedecek ve yeni stratejiler belirlemek isteyebiliriz. Temellerini sağlamlaştırdığımız ve emek verdiğimiz her işimizden aldığımız gücümüzün farkına varmak bizlerin yeni girişimlerde ve yeni adımlar atmasında fayda sağlayabileceğiniz gözlemleyebiliriz.


Yükselen Akrepler

Bu hafta iç ve dış dünyamız arasındaki bağı kurmakta zorlandığımızı düşünerek başlayabiliriz. Bu düşüncenin çözüme kavuşmasını sağlamak adına içimizde büyüttüğümüz huzursuzlukları dile getirme ihtiyacında olabiliriz. Bu sebeple kaderci olmak yerine motivasyonumuzu yeniden kazanabilmek adına daha detayda ve derinde konuşmalar için bir araya gelmek isteyebiliriz.

Haftanın ikinci günü çalışıyorsak iş yerimizde uyumu ve dengeyi yakalamak isteyebiliriz. Yeni sözleşmeler ve anlaşmalar için adımlar atmak isteyebilir ve bunları patronumuzla görüşmek isteyebiliriz. Çalışmıyorsak günlük rutin düzende hareket kabiliyetimizi hızlandırmayı sağlayacak çözüm önerileri sunmak isteyebiliriz. Eğer bir aracımız yoksa ve buna ihtiyaç duyuyorsak dile getirebiliriz. Satürn’ün düz hareketine geçiyor olması iletişim konularında daha sistematik davranabileceğimizi ve artık “hayır” kelimesini hangi noktada kullanmamız gerektiği konusunda edindiğimiz deneyimleri sergileyebileceğimize dikkat çekebilir.

Çarşamba günü gökyüzünün uyumlu açıları bizleri destekliyor olacak. Yukarıda bahsi geçen farkındalık konularında daha verimli bir süreç başlatıyor olabiliriz. Önümüze gelecek fırsatları a da girişimleri değerlendirebiliriz.

Perşembe ve Cuma günü gerçekleşecek olan Koç Dolunay’ı sizin “hizmet eksenimizde” gerçekleşiyor. Tutkularımızın esiri olmadan konulara daha stratejik yaklaşmak isteyebiliriz. Geçmişten gelen öfke patlamalarımıza son verebilir ve inançlarımız doğrultusunda el-ver dengemizi korumaya alabiliriz. Venüs’ün Başak burcuna geçmesiyle yapacağımız işlerin ekip çalışması içerisinde olacağınızı ve birlik ve beraberlikten yeni güzel faydalı projeler türetebiliriz. Daha mükemmel işler ve sonuçlar elde edebiliriz.

Cumartesi, pazar günü gücümüzü ve sınırlarımızı keşfedecek ve yeni stratejiler belirlemek isteyebiliriz. Hafta başında yapacağımız konuşma metnini düzenliyor olabiliriz ya da yeni anlaşma ve sözleşmeler düzenlerken hafta sonu zorlanabilir ve harika bir iş çıkarabilecekken kendimizi manipüle edebiliriz. Bir süreliğine de olsa kendimize kendi zevklerimize zaman ayırmak es vermek verimi yakalamamıza vesile olabilir. Rafine zevklerin tercih edileceği hem görselin hem de içeriğin üzerinde durabilir ve karşılıklı al ver dengesini sağlayacak şahane bir görsel şölen sunabilirsiniz.Yükselen Yaylar

Haftaya yakın çevre ve etrafımızda dönen işlerin bizleri huzursuz etmesi ile başlayabiliriz. İnançlarımıza ters düşen durumlarla yüzleşmek durumunda kalabiliriz. Vicdanımızın kabullenemediği ve bizlere ters gelen konulara kaderci yaklaşmak yerine detayda çözüme ulaştırmak isteyebiliriz.

Haftanın ikinci günü yapacağımız görüşme ve konuşmalar neticesinde kendi içsel saygınlığımızı geri kazanabileceğiz. Uzun zamandır planladığımız ama engellediğimiz bu konuşmaları gerçekleştirmek kendimize olan saygımızı geri kazandırırken kendi öz değerimizi fark etmemize vesile olabilir. Satürn’ün düz hareketine geçiyor olması “kişisel kaynaklarımız”, “para kazancımız” ve “yaşam tarzımızla” ilgili konuları ele almamıza ve ayaklarımızın üzerinde durmak için beklettiğimiz konulara yer vermenin zamanı geldiğini düşündürtebilir.

Çarşamba günü gökyüzünün uyumlu açıları bizleri destekliyor olacak. Temellerimizi yeniden inşa ediyor olabiliriz. Yeni girişimler ve yatırımlar için fırsatlar yakalayabiliriz.

Perşembe ve Cuma günü gerçekleşecek olan Koç Dolunay’ı sizin “kişisel yaratıcılığımız”, “hobilerimiz”, “çocuklarımız”, “aşk ilişkilerimiz” gibi alanlarda tutkularımızın esiri olmadan karmik ve kadersel anlamda aşina olduğumuz konular üzerinden inançlarımızı sarsmadan vicdanımızla hareket edeceğimiz bir sürece girebiliriz. Bugüne kadar yaptığımız iyiliklerin ya da iyi düşüncelerimizin sonucunu alabiliriz. Venüs’ün başak burcuna geçişi ile de dış dünyada kariyerimizin en mükemmel 1 ayını deneyimleyebiliriz.

Cumartesi, pazar günü gücümüzü ve sınırlarımızı keşfedecek ve yeni stratejiler belirlemek isteyebiliriz. İçimizde barındırdığımız ama dillendirmediğimiz aşkımızı ilan edebiliriz. Harekete geçmek isteyebilir ve evlenme teklifimizi bugüne denk getirebiliriz.Yükselen Oğlaklar

Bu hafta al ver dengemizi korumakve kariyer planlaması yapmak ya da şahsi kaynaklarımızı düzenesokma ihtiyacında başlayabiliriz. Bu konularla ilgili yeni görüşmeler yapmak ve içimizde büyüttüğümüz huzursuzlukları gidermek isteyebiliriz. Kaderci yaklaştığımız konulara detayda ve derinde nelerin sebep oluğuna eğilmek isteyebiliriz. Bu konularla ilgili daha derinde araştırmalar içerisine girebiliriz.

Haftanın ikinci günü motivasyonumuzu etkileyen ve hareket etmemize engel olan konuları tespit etmek isteğine girebiliriz. Bu sınırlamaların ortadan kalkması için sorunu kökten çözmek isteyebiliriz. Satürn’ün düz hareketine geçiyor olması artık ne istediğimizi daha da netleştiriyor olabilir. Kendimiz için neyin hayırlı neyin hayırsız olacağı konusunda kanaatler geliştirebiliriz.

Çarşamba günü gökyüzünün uyumlu açıları bizleri destekliyor olacak. Bu farkındalığımız sayesinde önümüze gelen fırsatları kolaylıkla eleyebilecek ve kendi inisiyatifimiz doğrultusunda seçimler yapabileceğiz. Bugünü değerlendirmenizi önereceğim.

Perşembe ve Cuma günü gerçekleşecek olan Koç Dolunay’ı sizin “iç ve dış dünyamız” dediğimiz eksenimizde deneyimleyeceğiz. İç dünyamızda aldığımız kararlar artık dış dünyaya açılmak adına daha sağlam temellere oturtabileceğiz. Bu süreç karmik ve kadersel olarak da aşina olduğumuz inançlarımıza hitap eder nitelikte olabilir. Uzun zamandır içimizde sakladığımız ve inandığımız konunun gün yüzüne çıkması bizler için sürpriz olabilir. Venüs’ün Başak burcuna geçmesi ile sevginin evrensel olduğunun farkına varabilir ve inançlarımız doğrultusunda şifacı özelliklerimizi ön plana çıkartmanın fayda sağlayabileceğini deneyimleyebiliriz bu bir aylık süreçte.

Cumartesi, pazar günü gücümüzü ve sınırlarımızı keşfedecek ve yeni stratejiler belirlemek isteyebiliriz. Bu hafta yaşadığımız deneyimler neticesinde güzümüzü kendimizden aldığımızı fark edebilir ve asıl sınırın ve engellerin kendi içimizde yarattığımız sorumluluklar olduğunu fark edebiliriz.Yükselen Kovalar

Bu hafta içimizi kaplayan bir huzursuzlukla başlangıç yapabiliriz. Bu içsel huzursuzluğun kaynağını bulmak ve neyin sebep olduğunu keşfetmek isteyebiliriz. Kaderci bir yaklaşım yerine daha derinde dış dünyaya açılmamızı engelleyen ve zihnimizi meşgul eden konulara eğilim göstermek isteyebiliriz.

Haftanın ikinci günü kedimizi daha değerli ve ön plana çıkartmak için iletişim kanallarımızı devreye sokmak isteyebiliriz. Sosyal medyadan duyurular yapabilir içsel uyumu yakalayabiliriz. Satürn’ün düz hareketine geçiyor olması kendimizi yapılandırmakta zorlandığımız konuları gündemimize taşıyabilir ve artık belirsizlikler ortadan kalkabilir.

Çarşamba günü gökyüzünün uyumlu açıları bizleri destekliyor olacak. Al ver dengemizi ve öz değerlerimize ulaşmak için yeni fırsatların önümüze geleceği bir gün deneyimleyeceğiz. Ayaklarımızın üzerinde yeniden durabilecek oluşumlar için fırsatlar doğabilir.

Perşembe ve Cuma günü gerçekleşecek olan Koç Dolunay’ı sizin “yakın çevremiz ve etrafımızın” devreye girdiği tutkularımızın esiri olmada eşit şartlarda ve adil bir düzenle karmik ve kadersel anlamda da desteklendiğimiz inançlarımız doğrultusunda gelişmelere şahitlik edebiliriz. Venüs’ün Başak burcuna geçişi ile gölge yönünü kullanırsak eğer başkalarının kaynaklarını kullanmak üzere talepkar bir tutum sergileyebiliriz. Birileriyle bir bütün olma isteğimiz artabilir. Paylaşımlarımızı bir bedende can bulmuş gibi yaşamak isteyebiliriz. Eleştirel ve talepkar tavırlar ikili ilişkilerimize fayda sağlamayabilir.

Cumartesi, pazar günü gücümüzü ve sınırlarımızı keşfedecek ve yeni stratejiler belirlemek isteyebiliriz. Hafta sonu tüm bastırılmış korkularımız gün yüzüne çıkabilir ve yine iç dünyamızda ve mahrem alanlarımızda kendimizi bizlerin dışında kimsenin manipüle etmediği ile yüzleşebiliriz. Bu yüzleşme; ne istediğimizi iyi belirleyebilmemize ve yeniden bizleri ayağa kaldırmaya vesile olacak nitelikte bir farkındalık katabilir.
Yükselen Balıklar

Bu hafta çok hassas ve alıngan bir tavırla başlayabiliriz. Adlandıramadığımız içsel huzursuzluğumuz için iş yerimizde ya da günlük rutin hayatımızda da tepikler alabiliriz. Kadersel davranmak yerine soruna sebep olan detayları zihnimizde çözüme ulaştırmak isteyebiliriz.

Haftanın ikinci günü kendi değerimizi fark edecek kelimelere şahitlik edebiliriz. Bu kelimeler bir tokat gibi yüzümüze çarpsa da etkisi güzel sonuçlara neden olabilir. Satürn’ün düz hareketine geçiyor olması geleceğe yönelik plan ve projelerimizin ön plana alacağımıza işaret ediyor olabilir. Edindiğimiz tecrübeler neticesinde artık ne istediğimizi bilen bireyler olarak, nasıl bir iş aradığımızı ne yapmak istediğimizin kanaatine varabilecek güce sahip olabiliriz.

Çarşamba günü gökyüzünün uyumlu açıları bizleri destekliyor olacak. Geleceğimize yönelik yeni umutlar ve ümitler için fırsatlar yakalayabiliriz. Sosyal aktiviteler ve sosyal çevremizden gelen bir iş teklifi ile karşı karşıya kalabiliriz. Değerlendirmek isteyebiliriz.

Perşembe ve Cuma günü gerçekleşecek olan Koç Dolunay’ı sizin “kişisel kaynaklarımız”, “taşınabilir maddi varlıklarımız” ve “gelir-gider dengemiz” ekseninde gerçekleşeceği için hukuki süreçlerimiz varsa sonuçlarını alabileceğimiz ve karmik ve kadersel işleyen bir sürece şahitlik edebiliriz. İnançlarımız doğrultusunda heybemizde tuttuğumuz tüm hedef ve planlarımızı gelecek olan kazançlarımıza kariyer planlarımıza ya da hukiki süreçlere bağlamış ve bekliyor olabiliriz. Bizler farkında olmadan Venüs’ün Başak burcuna geçmesi ile harekete geçmemize vesile olabilir. Evlenmeyi düşünen bir yükselen Balıksak bu sürecin çözümlenmesini dört gözle bekliyor olabiliriz. Olumlu kullandığımız sürece hayırlı bir evlilik ve ortaklık bizleri bekliyor olabilir.

Cumartesi, pazar günü gücümüzü ve sınırlarımızı keşfedecek ve yeni stratejiler belirlemek isteyebiliriz. Yeni ilişkiler yeni iletişim kanalları bizlere fayda sağlayabilir. Gücümüzü organizasyon ve sosyal çevremizden sağlayabiliriz. Önemli olan burada istediğimiz şeylerin bütüne fayda sağlayıp sağlamayacağıdır. Tek taraflı kazanç tek taraflı aşk hiçbir fayda sağlamayacak olabilir.Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page