top of page

27 TEMMUZ HAFTASI BURÇ YORUMLARI...


Sevgili Arkadaşlarım,

DOLUNAY ÖNCESİ SON HAZIRLIKLAR? Haftaya tatil, işyeri, aşk ve aile içerisinde yerimizi sabitlemek ve liderlik vasıflarımızı ispat etmek üzerine kurgular yapacağımız bir hafta deneyimleyeceğiz.


Biraz daha politik davranacağız ve arkamızdan dönen işlere farklı stratejilerle yaklaşacağız. İlahi plana teslim olup akışta kalmayı tercih edeceğiz. İşlerimizi, ilişkilerimizi düzene sokacağız. Dolunay öncesi son hazırlıklarımızı yaptığımız bir hafta yaşayacağız.


Geçmişten bugüne taşıdığınız ve zihninizi meşgul eden düşünceleriniz uykunuzu bölerken, artık bu konuları geride bırakabilirsiniz. Kendi temellerimizi ve sistemimizi kurmakla meşgul olacağız.

Hafta ortasına doğru ise biraz daha hareketli ve enerjik olacağız.


Tatil organizasyonlarımızı yapacağız. Hakkımız olanı istemeye hazırlık yapacağız. Düşüncede bırakmak yerine artık dile getireceğiz.


Öncelik ve önem sıralamasında tatile çıkmak yerine, ev arayanlarımız olabilir. Taşınmak için ev arayışları içerisine gireceğiz. Artık kendimizi daha rahat ve ait hissedeceğimiz alanlar oluşturmak için son hazırlıklarımızı yapacağız.


İlişkilerimizde daha sorgulayıcı bir tavra bürünecek ve dolunay yaklaşırken ya yeni başlangıçlara imza atacağız ya da sonlanmalar, bitişler yaşayacağız. Ya da asla barışmam dediğimiz kim varsa düşüncede barışmak ters gelse dahi yüklerimizden kurtulmak için küskünlüklere son vermek, affetmek ya da kabul etmek için kendimizi bu deneyime hazırlayacağız.


Haftanın ikinci yarısında Kurban Bayramına hazırlık yapacağız. Şifalanmak ve bereket kapılarımızın artması için dualar edeceğiz.


Hepimize Şifa Olsun..."Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."Yükselen Burcunuza Göre Okumalısınız!


Yükselen Koç

Duygusal yoğunluk yaşayacağınız bir haftaya başlangıç yapıyorsunuz. Artık kendiniz için kararlar almaya başlayacaksınız. Önceliğiniz kendiniz olacak.


Taşınmak istiyorsanız taşınacağınız semtle ilgili araştırmalar yapabilir ya da taşınacağınız evin özelliklerini belirleyebilirsiniz. Dolunay yaklaşırken artık harekete geçmeye hazırlanıyorsunuz. Kendinize güvenmelisiniz. İş yerinizde de verimli bir döneme giriş yapıyorsunuz.


İşi olmayanlar yeni başlangıçlar için başvurularını yapabilir. Ani beklenmedik maddi kazançlar elde edebilirsiniz. Borç olarak verdiklerinizi geri alabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde bu hafta yazışma dilini kullanmanız fayda sağlayabilir. Ya da yaratıcı fikirlerinizi kaleme almalısınız.
Yükselen Boğa

Haftaya iş yerinizde, rutin işlerinizle, patronunuzla ve çalışma arkadaşlarınız arasında yeni bir strateji belirleyerek başlıyorsunuz. kendinizi doğru ifade edemediğinizi düşünüyorsunuz. İyi niyetinizin suistimal edildiğini düşünebilirsiniz.


Ofiste veyahut evinizde geçmişe dair anı olarak sakladığınız ama aslına size pek de keyifli şeyler anımsatmayan objelerinizden kurtulmak isteyebilirsiniz. Artık kendinizle savaş vermemelisiniz. Akışa teslim olmalısınız. Akışa teslim olan kazanıyor!


Hafta ortalarında biraz daha enerjik olacağız. Bayram geliyor ve tatil hazırlıkları yapıyor olabilirsiniz. Kısa süreli de olsa tatil programı organize edebilirsiniz. Arabası olanlar, tatile çıkmadan ya da bayram öncesi son bakımlarını da yaptırmayı ihmal etmemelisiniz. Tatil boyunca kafanızı meşgul eden ne varsa geri planda bırakmalısınız. Dolunay ile birlikte yeni girişimler için enerjinizi toplamalısınız.


Yükselen İkizler

Bayram öncesi her şeyin düzenli olmasını istiyorsunuz. O yüzden haftaya evinizi, işinizi, çocuklarınızı, arkadaşlarınızı ve hatta kendinizi kontrol etmek ihtiyacı ile haftaya başlayabilirsiniz.


Zihninizi meşgul eden her şeyin düzene girmesini istiyorsunuz. Hafta ortalarında ise daha telaşlı olabilirsiniz. Tatil öncesinde kimsenin gücenmemesi için herkesi tek tek arayarak tatilde olacağım diyebilmeyi deneyimlemelisiniz.


Maddi olarak biraz zorlanabilirsiniz. Ödeme beklediğiniz yerlerden ödemenizi alıyorsunuz. Tatilin tadını çıkarmalı ve kendinize vakit ayırmalısınız.Yükselen Yengeç

Bu hafta duygu yoğunluğu yaşayacağınız bir haftaya başlangıç yapıyorsunuz. Bayram ve dolunay öncesi son hazırlıklarımızı yapıyor olacağız. Önce kendi mahrem alanlarımızdan başlayacağız.


Zihnimizi meşgul eden geçmiş dönem yaşanmışlıklardan arınmanın yollarını bulmakla meşgul olacağız. Boşanmalar ya da barışmalar gündeminizde olabilir. Dolunay öncesinde ikili ilişkileriniz ile ilgili kararlar almak durumunda kalabilirsiniz.


İkili ilişkilerimizdeki husumeti sonlandırmak konusunda zorlanabiliriz.


Kendimizi daha net ifade etmek isteyeceğiz. Haftanın ikinci yarısında daha hareketli olacağız.


Kendi maddi kaynaklarımızla ilgileneceğiz. Yatırımlarımızı gözden geçireceğiz. Bereket kapılarımız için bayram sonrası neler yapacağımıza dair plan ve program yapacağız.Yükselen Aslan

Duygusal anlamda tamamlanmalara hazırlandığınız bir hafta yaşayabilirsiniz. Dolunay haftasına yaklaşırken ikili ilişkileriniz ile ilgili artık kararlar almak isteyebilirsiniz. Ya tamam ya da devam diyebilirsiniz. Artık politik davranmaktan yorulduğunuzu fark edebilirsiniz.


Daha çok kendinize vakit ayıracak ve kendiniz için doğru olana karar verebilirsiniz. Hafta ortasına doğru araştırmacı ve yaratıcı yönünüz ön plana gelecek ve yeni fikirlerle gündeme gelmek isteyebilirsiniz. Bayram öncesi tatil hazırlıkları yapabilir ya da aile ile de vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Anlık da olsa yer mekan değişiklikleri size iyi gelebilir.
Yükselen Başak

Dolunay öncesi son hazırlıklarınızı yaptığınız bir haftaya başlangıç yapıyorsunuz. Ya işinizden ayrılmak isteyebilir ya da zam istemek için doğru zamanı bekliyor olabilirsiniz. İş yerinizde ya da evinizde yeni düzenlemeler getirmek isteyebilirsiniz.


Bunların kararını da verirken artık geçmiş bağlarınızdan da kopmak isteyebilirsiniz. Eski eşyalarınızı elden çıkartmayı düşünebilirsiniz. Hafta ortasına doğru bayram öncesi bayram temizliğine girişmek isteyebilirsiniz. Kendinizi ön plana çıkartacak yatırımlar ve girişimler için hazırlıklar yapabilirsiniz.


Yastık altı yaptığınız birikimleri, doğru zamanda doğru adımla değerlendirmeyi düşünebilirsiniz. Bunun için de artık son hesaplamalarınızı yapmak isteyebilirsiniz. Yapacağınız girişimleri bayram sonrasına bırakmanızda fayda görünüyor.
Yükselen Terazi

Bu hafta Dolunay öncesi yeni hazırlıklar yapmaya odaklanmak isteyebilirsiniz. İhmal ettiğinizi düşündüğünüz arkadaşlarınız ile görüşmek, onlara vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Ya da onların kendilerini ön plana çıkarmaları için yardım taleplerine karşılık verebilirsiniz.


Hafta ortasına doğru yakın akraba ziyaretlerinizi gerçekleştirebilir ve daha sonrasında tatil programınızı yapmak isteyebilirsiniz. Tatile çıkmak sizin için pekte kolay olmayacak gibi görünse de aniden bir karar alabilir ve tatile çıkmak isteyebilirsiniz.


Teklifleri red edemeyeceğiniz bir hafta geçirebilirsiniz. Gelen teklifleri önce düşünmeli, değerlendirmeli ve dolunay sonrasına kadar zaman istemelisiniz.Yükselen Akrep

Dolunay öncesinde kariyer planlamalarınızı yapmak isteyebilirsiniz. Hedeflerinizi artık doğru belirlemek istiyor olabilirsiniz. Duygusal açıdan yoğun olacağınız bu hafta, sonlanmalar ya da terfiler yaşayabilirsiniz.


Taşınmak isteyebilir ve araştırmalara başlayabilirsiniz. Hafta ortalarına doğru daha hareketli bir hafta geçirebilirsiniz. Bayram öncesi ikili ilişkileriniz sayesinde yeni bağlantılar kurabilir ve ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Artık içinizde kalan ve kendinizi ifade edemediğinizi düşündüğünüz ne varsa dile getirmeyi düşünebilirsiniz.


Hakkınızı aramanın zamanının geldiğini düşünebilirsiniz. Dolunay öncesi tüm bunları değerlendirmeye almak isteyebilirsiniz. Gittiğiniz tatil beldesinde aşkı yakalamak isteyebilirsiniz. Tatile çıkmak kendinizi çok daha değerli hissetmenize sebep olabilir. Tatile ihtiyacınız olduğunu hatırlayabilir ve yenilenmiş olarak geri dönebilirsiniz.
Yükselen Yay

Dolunay öncesinde duygusal yoğunluk yaşayacağınız bir haftaya başlangıç yapıyorsunuz. Yakın çevre ve akrabalarınız, yeğenleriniz ile tatil programları yapmak isteyebilirsiniz.


Bayramda tatil yapmak için hazırlıklar yapabilirsiniz. Tatile çıkmadan önce varsa arabanızın muayenesini yaptırmayı düşünebilirsiniz. Aynı zamanda dolunay öncesi yeni akademik eğitimlerinize yön vermek isteyebilirsiniz. Araştırmalarınızı yapmak isteyebilir ve nerede eğitim alacağınıza karar vermek isteyebilirsiniz.


Derin bağlar kurduğunuz ilişkilerinizle kopuşlar yaşayabilirsiniz. Ya da onları karşınıza alıp makul bir dille önceliğinizin eğitim planlarınız olduğundan bahsetmek isteyebilirsiniz. Öte yandan evliyseniz ya da ortaklı işleriniz varsa bu konularda da bir araya gelmek isteyebilir ve yaşanan problemleri bayram öncesi çözüme kavuşturmak isteyebilirsiniz.
Yükselen Oğlak

Dolunay ve bayram öncesi değer verdiğiniz konularla ilgili değerlendirmeler yapmanız gereken bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Varsa ortağınız ile birlikte ya da varsa eşinizle birlikte ortak kullanım alanlarınızın dekorasyonu ile ilgilenmek isteyebilirsiniz. Ancak dekorasyon öncesi kendi mahrem alanlarınıza ait bir takım düzenlemeler yapmayı düşünüyor olabilirsiniz.


Bereket kapılarınızı belirlemek isteyebilirsiniz. Öncelikle onlarla ilgili çalışmalara başlamak için araştırmalar yapmak isteyebilirsiniz. Ya da çok fazla çalıştım artık bir tatili hak ettim de diyebilir ve bayramı değerlendirebilirsiniz. Hafta ortasına doğru daha hareketli bir hafta yaşayabilirsiniz. Tatil için hazırlıklara başlamak isteyebilirsiniz. Alacağınız kararları tatil sonrasına ertelemek isteyebilirsiniz.Yükselen Kova

Dolunay ve bayram öncesinde kendiniz için yapmış olduğunuz kişisel yatırımlarınızı, eğitimlerinizi, sitemli bir şekilde gün yüzüne çıkartmak isteyeceğiniz bir haftaya başlangıç yapıyorsunuz.


Önceliklerinizi belirleyip, düzene sokmak isteyebilirsiniz. Çalışma alanınızla ilgili ufak tefek değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. İhmal ettiğiniz aşk ilişkilerinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz.


Ayrıca bayram öncesi de tatile gitme planları içerisine girmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizi pekiştirmek için tatil programınızı ihmal ettiğiniz arkadaşlarınızla yapmak isteyebilirsiniz. Size kendinizi iyi hissettirecek bir tatil yapmayı düşünebilirsiniz.


Aile içerisinde, kardeşler, kuzenlerle ilgili fikir birliği içine girmek isteyebilirsiniz. Bayramda bir araya gelmek isteyebilirsiniz. Sosyal mesafeyi korumayı ihmal etmemelisiniz.Yükselen Balık

Dolunay ve bayram öncesi aldığınız kararları uygulamaya alacağınız bir haftaya başlangıç yapıyorsunuz. Bu haftayı uygulamaya almadan önce son stratejileri belirleyerek geçirebilirsiniz. Kafanızda tasarladığınız yeni girişimlerinizi uygulamaya geçirmek için bayram sonrasını bekleyebilirsiniz.


Evinizin hobi alanlarını yenilemek ve dekore etmek isteyebilirsiniz. Araştırmalarınızı bayram öncesi yapmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde dargın olduğunuz kişilerle iletişime geçmek isteyebilirsiniz.Hepimize Şifa Olsun...
KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA MemberDanışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page