top of page

27 NİSAN HAFTASI BURÇ YORUMLARI


Bu hafta "Ev"ve "Aile" temaları üzerine önemli bir hafta yaşayacağız. Özellikle Ay’ın Yengeç burcuna girişiyle haftaya başlıyoruz. Evin içerisindeki düzeni yeniden oluşturmamız için bizi güdüleyecek.


Ev demek sadece dört duvarları olan, üzerinde çatı olan bir yerden ibaret değildir. Bu hafta bunu öğreneceğiz. Evin içerisindeki yaşantımızı ve adaptasyon sürecimizi yeniden sorgulayacağız. Özellikle Salı günü, Merkür ile Satürn’ün yaptığı açı ve Cuma günü Merkür ile Uranüs’ün yaptığı açı sınırlarımıza ve engellerimize nasıl adapte olduğumuzu, kısıtlılıklar ve engellerle nasıl başa çıkmak için yollar ve çözümler bulmamız gerektiği hususunda bizi zorlayacak.


Bu hafta özellikle adaptasyon sürecine dikkat etmemiz gerekli. Bu duruma adapte olmak ve yeni süreçler ortaya çıkartmak, önemli olacak ve ev içindeki ilişkilere daha fazla dikkat edeceğiz. Evin içerisindeki iletişim temamızı, özellikle aile bireyleri arasındaki ilişkilerimizi daha fazla önemsememiz gereken bir hafta olacak. Onun için aile içerisindeki düzenimizi ortaya çıkartacağımız güzel bir hafta olmasını diliyorum.
"Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."
Koç Burcu ve Yükselen Koç

Bu hafta yoğun bir adalet teması üzerine geçireceğiniz bir zaman yaşayacaksınız. Özellikle ikili ilişkilerinizde, daha fazla dikkat etmeniz gereken bir süreç olacak.


Evde kaldığımız bu süreçte, önünüzü göremeyebilirsiniz. Fakat iş konularında yenilik ve değişim de yaşayabilirsiniz. Bunun ilk adımları bu hafta gerçekleşebilir. Sezgilerinizi dikkate almaya çalışın ve ön yargılarınızı geri planda tutmaya çalışın, yargılı bir şekilde davrandığınız herhangi bir iletişim problemle size geri dönebilir.


Onun için fedakarlıkta bulunmayı, belli kazançları elde etmek için size gelen kişilerle diyaloglarınızı daha temkinli ve daha dengeli tutmaya özen göstermelisiniz.


Şifa Olsun.


Boğa Burcu ve Yükselen Boğa

Bu hafta sizin burcunuzda gerçekleşen Yeni Ay'ı daha fazla hissedeceksiniz ve yeni başlangıçlar niyetler almak için önünüzü daha fazla görmek isteyeceğiniz bir zamana geçiş yapacaksınız.


Parasal konularda dengeli olmaya özen göstermelisiniz. Sizi sinirlendirmenin ne kadar zor olduğunu bilen kişiler, bu hafta biraz fazla sabrınızı sınayabilir. Fakat ev işleriyle ve el uğraşlarıyla ilgilenmeniz, size artı kazanımlar sağlayacak, onun için maddi yeteneklerinizi daha fazla ortaya koymaya çalışmalısınız.


Kendinizi bu alanda daha verimli hissedeceğiniz alanlar yaratarak ilerleyeceğiniz bir hafta olacağını düşünüyorum.


Şifa Olsun.


İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Bu hafta sizinle ilgilenen insanları fark etmek için aslında çok önemli bir hafta. Özellikle arkanızdan dönen işleri ve süreçleri aktif eden, yeni ayın etkilerini bu hafta daha fazla yaşayacaksınız.


Hayatta var olan her şeyi gördüğünüzü, fakat bazı durumlarda görmezden geldiğinizi fark ettiğiniz bir hafta yaşayacağınızı düşünüyorum. Şımarık insanlarla yüzleşebilirsiniz ve özellikle size ilgisini gösteren kişilere karşı, duyarsız kaldığınızı ve sizi suçlayan, insanlarla sabrınızı sınamak zorunda kalabilirsiniz.


Yaşamınızda olan her şeye karşı şükretmeyi artırırsanız, bu haftayı çok daha güzel geçireceksiniz. Bu hafta sizin mottonuz; "Var olan her şeye karşı şükretmek" olmalı.


Şifa Olsun.


Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç

Bu hafta yanlış giden durumları fark edeceğiniz bir hafta olacak. Özellikle aileniz ve ev içindeki hane halkındaki sıkıntılar ve zorluklarla mücadele vermeniz gereken yıpratıcı bir hafta sizi bekliyor.


Burada basit zorluklar ya da basit sıkıntılar nedeni ile çıkan gerginliklere karşı gardınızı almanız gerekli. Özellikle hane içerisinde maddi sorunlarınız varsa, bunlar ailede ilişkisel anlamda kopuşlar yaşamanıza vesile olabilir.


Gardınızı bu yönde almak ve bu dönemin geçici olacağını hatırlamayı ihmal etmemelisiniz. Özellikle anlamayan bir insanla, ona bir şeyleri anlatmak için çaba göstermezseniz, kendi enerjinizi fazla tüketmeden bu haftayı çok daha verimli şekilde geçireceksiniz.


Şifa Olsun.


Aslan Burcu ve Yükselen Aslan

Bu hafta kendi düşüncelerinizi elinize alacaksınız. Düşünce ve fikirleriniz çok zehirli olabilir. Bunlara dikkat edin, çünkü düşünceleriniz davranışlarınıza dönüşebilir.


Diğer yandan, dostu düşmanı birbirinden ayırabilecek önemli bir keskin görüşe sahip olacaksınız ve bilhassa Perşembe günü Ayın Aslan burcuna geçişi ile kendinizi bu anlamda daha yargı koyan ve ilişkileri kesmek ya da bağlamak hususunda adımları elinde tutan bir karaktere bürüneceksiniz.


O nedenle bu hafta, özellikle şeytan tüylü olduğunuzu bilin, konuşmalarınızın dikkat çekeceğini cazibe sahibi olacağınızı ve ağzınızdan çıkan cümlelerin bir kılıç kadar keskin olabileceğini dikkat etmelisiniz.


Bilhassa hafta sonu Pazar günü, Ay ile Mars'ın yapacağı 150 derecelik kadersel açı, sizi diğer haftaya bu konularla ilgili kadersel durumlar yaşamanıza vesile olabilir. Doğru cümleleri kullanarak bu haftayı geçirmenizi diliyorum.


Şifa Olsun.


Başak Burcu ve Yükselen Başak

Bu hafta genellikle evle ilgili sorumluluklarınızın arttığı bir dönem olacak. Evinizden çıkamadığınız için diğer burçlara nazaran, siz bu hafta daha fazla zorluk çekebilirsiniz.


Gücünüzü tek başınıza değil, başkalarıyla paylaşarak yönetmeyi bilmeniz gerek. Eliniz kolunuz her yere uzlaşamayabilir. Durduğunuz yerden eli kolu uzanan kişilere, onları yönetmeye odaklanmalısınız.


Eğer bu konuda ilişkiler ve iletişim temanızı güçlü tutarsanız, hayatınızdaki stresli ve gerilimli süreçlerden kurtulabilirsiniz, uzakta kalabilirsiniz. Bu hafta daha çok sakinlik ve huzurun başkalarıyla iletişiminize bağlı olduğunu bilmenizi isterim. İlişkilerinizi sağlam tutmayı deneyin.


Şifa Olsun.


Terazi Burcu ve Yükselen Terazi

Bu hafta duygularınızı etrafınıza daha fazla göstereceğiniz bir zaman içerisine gireceksiniz. Sezgileriniz çok daha güçlü olacak ve etrafınızda olup biteni algılamanız daha hızlı gerçekleşecek.


Özellikle ev içinde yaratıcı olduğunuz alanları ortaya çıkartabilirsiniz. Özellikle çalışmanız gereken süreçler varsa sınavlar, eğitimler ya da yeni bir şeyi öğrenmek için de oldukça güzel bir zaman.


Hız ve ivme kazanmak için dolunayı beklemeniz gerek ama Yeni Ayın bu enerjisi ile kendi yeteneklerinizi daha fazla ortaya çıkartabilirsiniz ve bu yetenekleri ticari başarılar hususunda da değerlendirebilirsiniz ve maddi imkanlar yaratabilirsiniz. O nedenle bu hafta, hayatınızdaki bu konuları değişime odaklamayı deneyimleyin.


Şifa Olsun.


Akrep Burcu ve Yükselen Akrep

Bu hafta maddi konularda, biraz daha durgunluk yaşayabilirsiniz. Özellikle partneriniz varsa ve evliyseniz, karşı tarafla ilgili maddi konularda ikilikler yaşayabilir ve ortak kazançlarınız hususunda zorluklar yaşayabilirsiniz.


Aniden ortaya çıkacak süreçleri, çözümlemek zorunda kalabilirsiniz. Biliyorsunuz ki krizler onları fırsata çevirmek için bizi bekliyor. Bazı konularda daha fazla gönüllü olmaya odaklanmalısınız ama değişmeyen bir şeyler varsa da onların yolunu değiştirmekten ziyade, artık o yolu üstüne emek sarf etmekten uzak durmayı deneyimleyebilirsiniz. “Olmuyorsa, zorlamayacaksın” belki de bu hafta sizin mottonuz olabilir.


Dolunaya kadar kıskançlıklarla yüzleşeceksiniz, onun için ilişkilerde olumsuz durumlarla karşılaşırsanız, bunları kulak ardı edip yolunuza bakmaya devam edin.


Şifa Olsun.


Yay Burcu ve Yükselen Yay

Bu hafta sanki uzun dönemdir, yatağınızda yattığınız bir dönemin bitişi gibi gözüküyor. Artık yatağınızın nevresim takımlarını değiştirme vakti geldi gibi hissedebilirsiniz kendinizi.


Fiziksel anlamda kendinizi güzelleştirmek için içsel dünyanıza dönüp, kendi bakımınızı, güzelliğinizi düşünebilirsiniz. Belirli hayat konularında başarılar yakalayabileceğiniz bir hafta. Özellikle buna, güvenceler alanınızdan gelecek temalar olacağını söyleyebilirim.


Salı günü ve Cuma günü iletişime dikkat ettiğiniz müddetçe, kendinizi daha şanslı hissedeceksiniz. Özellikle Ay’ın, Aslan burcuna 2 günlük geçişi, Mayısa başlangıç olarak da huzurlu hissettirecek.


Maddi anlamda yaşadığınız sıkıntıların ve zorlukların gidebileceği güzel haberlerle karşılaşabileceğiniz bir hafta olacağını düşünüyorum. İyi değerlendirmenizi diliyorum.


Şifa Olsun.


Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak

Bu hafta gelir ve gider dengenizi daha fazla eşitlemek için çaba sarf edeceğiniz bir zamanın içerisinde olacaksınız. Özellikle giderler alanınızda daha fazla dikkatli olmanız gerektiği hususunda gökyüzü sizi uyarıyor!


Hayatınızda emek vermeden, çaba göstermeden, kazanç sağlayan kişiler olabilir ve bunlarla yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Kendinizi farklı şekillerde bulabilir ve hiç kendinizi tanımadığınız bir karaktere bürünebilirsiniz.


Onun için önceliklerinizi düşünerek hareket etmeniz ve mantıklı düşünerek duygularınızı, ikinci plana katarak hareket etmeniz, bu hafta sizi daha çok kurtaracaktır. Bir de çalınmalara karşı dikkatli olmanız gereken bir hafta. Yanlış mailler, yanlış yerlere giden kargolar ya da kredi kartı ile ilgili süreçlere biraz fazla dikkat etmeniz gerekecek


Şifa Olsun.


Kova Burcu ve Yükselen Kova

Bu hafta Yeni Ayın temalarını daha fazla ön planda yaşayacağınız bir zaman geçireceksiniz. Ev konularında, daha hassas olmanız gerekecek. Aile sırlarının açığa çıkması gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.


Aileden dışarıya çıkmaması gereken konuşmaları, başkalarından duyabilir ve kendinizi bu alanda savunmasız hissedebilirsiniz. Bazı şeylerin söylenmemesi ya da kapalı kapı ardında kalması gereklidir. Fakat bu konuda sizin güveninizi sarsacak, size yanlışlar yapacak kişilerle, karşılaşma ihtimaliniz olası.


Bu konuyla ilgili Salı ve Cuma günlerine oldukça dikkat edin derim. Hafta sonu ise kadın figürleri ile aranızdaki çatışmalara ve dengesizliklere karşı da dikkatli olmanız gerektiğini söyleyebilirim.


Bu haftanın kurtarıcı teması, vicdanınızı dinlemek, vicdanen rahat olduğunuz müddetçe, karşı tarafı kendi vicdanı ile bırakacak eylemler içerisinde olmanız sizi daha huzurlu kılacaktır.


Şifa Olsun.


Balık Burcu ve Yükselen Balık

Bu hafta kendinizi, ikili ilişkiler hususunda çok daha iyi hissedeceksiniz. Arkanızdan dönen işler, aldatılmalar, yalancılıkla ya da haksız kazançlar varsa bu hafta bütün hepsinin düzeldiğini edenin bulacağını, “eden bulur” kelimesini layıkıyla yaşayacağınızı söyleyebilirim.


Özellikle haksız tartışmalar içerisinde olan ve size gerekli değeri göstermeyen kişilerini, hatalarını anladığını görebilirsiniz. Affedicilik teması biraz daha ön planda olacak ve bu haftaki başlangıçlar, dolunaydan sonra kendiniz daha iyi hissetmenize vesile olacak.


Özellikle rekabet içerisine girmemeli, güç savaşları göstermekten ve maniple eden insanlardan uzak kalmayı yeğlemelisiniz


Şifa Olsun.

KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member

Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

E-mail: astroyasam@gmail.com


Komentáře


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page