top of page

27 HAZİRAN '22 HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ


Şans mı yoksa başarı mı? Bu haftanın ikilemde kalacağımız sorusu bu.

Özellikle Yeni Ay’ın etkisi ile zihinsel ve fiziksel sağlığımızı önemseyeceğiz. Beklenmedik tehlikelerin olduğu bir haftaya başlıyoruz. Tıpkı bir boks ringine çıkmış gibi her yerden gelecek tehlikelere açık bir refleks içerisinde olacağız. Kendimizi hep uyanık tutmak ve nereden ne gelecek diye stres altında beklemek gücümüzü yitirmemize sebep olabilir.


Bu hafta rahatlamak için birkaç taktiğe ihtiyacımız olabilir. Gökyüzü bize bu taktikleri sunuyor.

  • Zihni rahatlatmak

  • Kuşku yerine güveni tercih etmek

  • Engellerin bir fırsat olduğunu görebilmek

  • Ve kaosun tadını çıkarmak.

Yalnız değiliz fakat çevremizde istediğimiz konu ile ilgilenecek biri olmadığı için kendimizi yalnız hissediyor olabiliriz.

Özellikle Salı günü kesinleşecek olan Mars Satürn açısı bize şu mesajı veriyor:

Seni senden başka kimse bilemez, mutlu edemez, yönlendiremez. Sadece sen istediğinde ve sadece sen izin verdiğinde hepsi gelir”

Bu hafta yalnız hareket etmek ve başkalarının sizin adınıza verdiği kararları, yaptığı eylemleri görmezden gelmek gibi durumlara düşebilirsiniz. Nasıl ki güzel olanın değeri paylaştıkça bizi mutlu ediyorsa negatif durumu da paylaştıkça yükümüzün hafifleyeceğini bilmemiz gerekiyor.

Belirli konularda yüzleşmeler yapmaktan kaçınmamak yine o konu üzerindeki stresimizi de üzerimizden alacak.


Özellikle Merkür Chiron sextili bu konuda bize fırsatlar verecek. İlişkilerde de sorunların üzerine gitmek ve onlarla tek başına mücadele etmekten uzak durmak bizi mutlu kılacak.


Ertelemenin bu zamana kadar bir çözüm sunmadığını fark etmek ve artık olanı değiştirmek için niyetlenelim. Çarşamba günü Yeni Ay’ın enerjisi ile yeniden silkeleneceğiz. Harekete geçmek için niyetlenmeyi bu hafta başarmalıyız.


Hafta sonu ise her eylemin bir sonucu olacağını göreceğiz. Cumartesi kesinleşecek Mars Plüton açısı; başkalarını iteklemenin, onların çözüm yolları bulması adına baskı uygulamanın bir çözüm getirmediğini gözlemletecek.


Çıkış yolu iletişim göstergesi Merkür’de. Yani konuşmak en iyi ilaç olacak. Konuşarak organize olmak, planlar yaparak ortak kararlar almak hem zaman yönetimi hem de gelecek hedefleri adına olumlu kararlar almamızı sağlayacak.


Diğer hafta düşüncelerimizin filizleneceği alanları elde etmiş olacağız. O nedenle bu hafta niyet çalışmaları yapmak bize hız kazandıracak…


💫 Deneyim dönüşlerinizi bekliyorum…


Şifa Olsun

. . .


Yeni eğitim sınıflarımız açılıyor!


Kendinizi karmik alanda geliştirmek için 4 Temmuz’da açılacak Hermetik Astroloji sınıfımıza katılabilirsiniz.


Bilginin kaynağına, özüne inmek ve yaşamı sorgulayan farkındalıklı ruhlarla buluşmak için niyetlendiğimiz eğitimimiz bizleri 8 haftalık bir yolculuğa çıkaracak.


Hermetik prensipler, ruhsal plan, hermetik noktalar, teurji ve melekler, simya ve astroloji bilgileri ile harmanlanan eğitim modülümüzde yeni yol arkadaşlarımız olacağı için sevinçliyiz.


Bilgi ve kayıt: +90 0533 816 56 88


Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.


KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR

Hayatta en önemlisi aile, gerisi hikaye.. Bu hafta içinize dönün. En mahreminizi, sizin için en kıymetli olanı kimlere emanet edebildiğinizi düşünün. Biraz frene basmak, sakinleşmek ve sadeleşmek gerekecek.

İletişiminiz oldukça yoğun. Yakın akrabalar, kardeşler vb. ilişkilerinizde hareketlilik söz konusu. Kısa seyahatler ve kaçamaklar yapabilirsiniz fakat bu hafta uygulama değil plan yapma zamanı. Eğer hızlı kararlar alarak plansız yollara koyulursanız sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Benim kimseye ihtiyacım yok, ben yola çıkarım gerisi düşünsün. Bu gibi düşünceler bu hafta sizi yorabilir. Önceliklerinizi belirlemek kurtarıcı çözümler yaratacaktır.

Arkadaş ilişkilerinde ufak tatsızlıklar olabilir. Arada siz kalabilirsiniz. Olayları dışarıdan izlemek ve haklı olduğunuzu düşünseniz dahi müdahale etmemek iyi olacaktır.

Maddi konularda ise çözümler ve gelir imkânları ile karşılaşabilirsiniz. Sorumluluklarınız desteklerle hızlıca çözüme kavuşabilir. Destek istemekten çekinmeyin.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR

Maddi konularda iyileşmeler geliyor. Uzun süredir beklediğiniz bir ödenek varsa sonuçlanma ihtimali bu hafta netleşebilir. Fakat yeni planlar için durağanlık yaşayabilirsiniz. Özellikle maddi imkânları korumak ya da elinizde tutmak için çaba sarf edebilirsiniz. Bu hafta yenilikler değil çözüm ve sonuçlar sizinle olacak.

İlişkilerde ciddiyet sizinle. Net olmak önemli olacak. Neyi istediğinizi karşı tarafa sunduysanız sonuç odaklı konuşmalar içinde olabilirsiniz. Özellikle beklediğiniz net kararlar gelebilir. Sevdiğiniz, değer verdiğiniz kişilerle güven teması üzerine konuşmalar gerçekleştirebilirsiniz. İlişkilerde sorumluluklar ve ortaklaşa kararlar alacaksınız.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Sevgi, şefkat ve merhamet duygularınızın öne çıktığı bir hafta deneyimleyeceksiniz. Duygularda daha çok korumak, kollamak teması üzerinizde hakim olacak. Sevdiklerinizle birlikte vakit geçirmek bil hassa kadın aile büyükleriniz ile aktiviteler içinde olmak bu hafta sizinle. Anne, teyze, hala gibi kadın büyükler sizinle vakit geçirmeye ihtiyaç duyabilirler.

İlişkilerde kutlamalar ön planda. Ertelediğiniz parti, kutlama gibi planlar için de bu haftayı değerlendirebilirsiniz. Bebek bekliyorsanız müjdeler alabilirsiniz. Özellikle yakın çevrenizde de doğum ya da hamilelik haberleri müjdelenebilir. Özlediğiniz, hasret çektiğiniz konular varsa Çarşamba gününden sonra önceliği bu konulara vermeyi deneyebilirsiniz.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Güneş artık sizinle ve ışığın gücü Yeni Ay ile şaha kalkacak. Birçok isteğinizi öne çıkarmak, sevdiğiniz işlerle uğraşmak için çok güzel fırsatlar var. Sadece bu hafta biraz sabırlı olmalısınız. Arzuladığınız değişimleri hayata geçirmek için bu haftayı plan ve programla geçirmeyi denemelisiniz.

Hayata geçirmek istedikleriniz için cesaret tohumları çiğnemeye ihtiyacınız olabilir. Yakın çevrenizde coşku dolu, hevesli kişiler varsa (aile, eş, dostlar vb. gibi) onlarla planlarını konuşmak, paylaşmak da sizi mutlu edecek. Yaratıcı gücünüzü yeniden topluyorsunuz. Bu nedenle yeni projeler, yeni doğumlar ve üretkenlik bu hafta sizi bekleyen konular olacak..

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR

Yaşamınızda iyi olanları görmezden gelip negatiflere yoğunlaşmak problem taşıyacak. Şükretmek en büyük mesele. Hafta boyunca pek çok konuda memnuniyetsizlik yaşayabilirsiniz. Arzuladığınız ile gerçekte olan arasındaki uçurum bu hafta sizi daha çok yorabilir. Bir şekilde dış dünyadan kopmanıza ve sevdiklerinizden kendinizi uzaklaştırmanıza da kapı aralayabilir.

Yapmamız gereken iyi olan tarafı görmeye çalışmak. Varlık bilinci içine girmek ve biraz olsun kendimizi izole edip olanı biteni gözlemlemek. İç dünyamız en doğru kararları anlamamıza yardımcı olacak. Güneş her zaman parlamayabilir. Bazen dinlenmeye ve bir köşeye çekilmeye de ihtiyacımız var. Sonrasında daha çok parlamak için öncesinde güç toplamaya odaklanalım.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

Bir şeylerin başlaması için diğer şeylerin sonlanması gerekebilir. Bu hafta sonlar sizin için yeni başlangıçları getiriyor. Önemli dönüşümler ve radikal değişimler sizinle. Özellikle Yeni Ayın enerjisi sosyal ilişkiler, umutlar ve hedefleriniz, kariyer alanlarınızda bu değişimleri yaşayacağınızı gösteriyor.

Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Bitmesi gerekenler hala bir umutla canlanması için bekliyorsa bu bizi üzmekten öte gitmeyecek. Belki de bir Anka Kuşu gibi küllerinizden yeniden doğma zamanıdır. Hayalleriniz ve hedefleriniz arasındaki ince çizgiyi fark etmeyi denemelisiniz. Hedefleriniz ile umduklarınız arasında fark yoksa o zaman doğru yoldayız ve değişimlere açılabiliriz demektir.

Merakla beklediğimiz İkamet Astrolojisi Uzmanlık Sınıfımız 2 Temmuz’da açılıyor.


Eğitim bizi uzun bir yolculuğa çıkaracak. 5 Ay sürecek bu yolculukta yer bilgisini öğreneceğiz.


Yerin bilgeliği, mekânların analizi, ley hatları, jeomanti, radyestezi bilgileri ile harmanlanmış eğitim modülümüzde kendi astroloji bilgilerinize yeni deneyim alanları ekleyeceksiniz.


Rektifikasyon (Doğum saati doğrulama), Mundaine (Dünya Astrolojisi), Medikal ve kariyer astrolojisi çalışmalarınıza hizmet edecek. Ülkelerin siyasi ve coğrafi konumları, idare planları ile gökyüzü senaryoları arasındaki bağları keşfedeceksiniz. Çeşitli doğa olayları, yer değişikliği, seyahatler gibi alanlarda ikamet astrolojisini tüm detayları ile kullanacaksınız.


Uzmanlık eğitimimizde D.A.A sertifikaları ile kâşif astrologlar yetiştiriyoruz. Yeni keşifçiler için 2 Temmuz’da açılacak eğitimimize şimdiden yer ayırtın.


Bilgi ve kayıt: +90 0533 816 56 88

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER

Kutlamaların, eğlencelerin ve bu zaman kadar yaptıklarınızın mükâfatını alma zamanındasınız. Hayatın tadını çıkaracağınız olumlu bir sürece geçiş yapabilirsiniz. Uzun zamandır çalışıyor ve yorgun düştüğünüz süreçler yaşıyorsanız artık tünelin ucunun göründüğünü söyleyebiliriz. Ertelediğiniz planlar varsa tüm bunları kesinleştirmek için de olumlu bir zaman.

Eğer bu sürece kadar yapmanız gerekenlerden uzak durduysanız ya da sorumluluklardan kaçtıysanız bu sefer canınızı acıtacak konular gündeme gelebilir. Özellikle ilişkilerde konuşulması gerekenlerden uzak durduysanız ortak arkadaşlar, konuyla ilgisi olmayan 3. Kişiler bir anda ortalığı karıştırabilir.

Sevdiğiniz kişiler ve dostlarınızla vakit geçirmek ve birlikte kutlama yapmak için de tam zamanı. Değerlendirin…

AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER

Sevgi, dostluk, arkadaşlık… Empati duygusunu derinlere kadar hissedeceğiniz su elementi dolu güzel bir hafta sizinle. Yeni Ay’ın enerjisi ile daha önce hissetmediğiniz ya da uzun süredir nasıl bir his olduğunu unuttuğunuz birçok konu bu hafta itibariyle yaşamınıza girmeye hazırlanıyor.

Öyle ki yoğun çalışma stresinden ya da öncelikleri hep başkalarına vermekten şöyle oturup bir keyif molası bile vermemiş olabilirsiniz. Bu hafta itibariyle artık umutlarınızı yeşerten, kendinizi iyi hissedeceğiniz olaylar içinde olabilirsiniz. Bazı zamanlarda taşkın duygular, gurur, mutluluk, onur gibi hissiyatları yaşayabilirsiniz.

YAY VE YÜKSELEN YAYLAR

Yanlış anlaşılmaların nüksedeceği ve kendinizi ifade etmekte zorluk çekeceğiniz bir hafta geliyor. Etrafınızda sizi yanıltacak ya da asıl konuyu farklı yerlere çeken garip insanlarla uğraşabilirsiniz. Sağduyulu olmak ve görünenin ardındaki gerçekle uğraşmak size iyi gelecek.

Yay burcunun hissiyatı sağlamdır. Bu nedenle de hep bildiği şeyler başına gelir. Bu hafta da doğru bildiğiniz yoldan ilerlemeyi denemelisiniz. Başkalarının sizi ikna etmesine izin vermemeli ve kapıları kapamalısınız. İçiniz ne diyorsa o doğrultuda ilerlemek bil hassa maddi ve finansal konularda kurtarıcı çözümler almanızı sağlayacak.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

Kendinizi tamamıyla otorite unsuru olarak göreceğiniz bir hafta geliyor. Her şeyin sorumlusu olmaya hazırlanın. İnsanlar sizin ilgisizliğinizden yakınabilirler. Özellikle tam karşıt burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay itibariyle artık olayları başkalarının gözünden görmeye onların dilinden dinlemeye hazır olun.

Siz ne düşünürseniz düşünün her daim karşı tarafı dinlemek, hak vermek durumunda olacaksınız. Sizden yaşça büyük kişilerden belirli konularda destekler almaktan çekinmeyin. Özellikle Baba, Amca, Patron vb. otorite figürlerini çözümsüz konularınız için fikir alışverişinde faydalanın.

Arkanızı kollayan, sırtınızı sıvazlayan insanlar biriktirdiğinizi görmek sizi sevindirecek…

KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR

Bu hafta sosyal çevrenizin aşk hayatına dâhil olabilirsiniz. Arkadaşlarınız, bitmek bilmeyen ilişki meselelerinde uzman koltuğuna sizi oturtabilirler. Kendi enerjinizi tüketmemek adına ilişkilerde kontrol sahibi olmaya çalışmalısınız.

Bu hafta ufak kazalara açık. Özellikle seyahat halindeyken dikkatli olmaya özen gösterin. Yeniay’ın enerjisi ile çalışma hayatına dair motivasyonunuz yükselmeye başlayacak. Uzun süredir hissettiğiniz tükenmişlik sendromu gibi durumlar adına kurtarıcı bir enerji sizinle olabilir. İş yaşamınızda yeni kararlar alabilir, koşulları değiştirmek için fırsatlar elde edebilirsiniz.

BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR

Keşke yeniden çocuk olsak... Bu hafta özlem, hasret teması ön planda. Geçmiş ilişkilerinizle de karşılaşabilirsiniz. Maddi konularda kazanç elde etme hırsı bu hafta sizi ilgilendiriyor. Özellikle sevdiğiniz işlere yönelebilmek için maddi konularda özgür olma zorunluluğunuz var. Bu durumda tatil için önce bütçe, eğitim için önce bütçe, spor ya da kursa yazılma için önce bütçe dediğiniz bir süreçte olabilirsiniz.

Aileden destek istemek için ideal zaman fakat koyu tartışmalara da dönüşebilecek bir durum var. Burada gökyüzünün size mesajı istekleriniz için karşı tarafı ikna edecek sağlamlıkta durmanız. Eğer kararınızdan eminseniz bu duruşunuz kişileri etkileyecektir. Böylece ilgi duyduğunuz alanlar için ihtiyacınız olan para, zaman gibi öncelikler sizinle olacak.Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88Comentarios


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page