top of page

27 ARALIK HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...
Sevgili Arkadaşlarım,


Bir yılı daha artık geride bıraktığımız bu zamanlarda, yıl içinde son olarak yaşadığımız Satürn ve Uranüs arasındaki zorlayıcı enerjide kolektif bilinç olarak sıkışmışlık, kısıtlanmalar, ticari faaliyetlerimizde bazı aksaklıklarla karşılaşmış olabileceğimiz bir döngünün ardından yeni umutlarımızla dolu bir haftaya daha merhaba diyoruz.


Kendimizi ruhsal olarak bir yandan keyifli hissederken diğer yandan da iç dünyamızda biraz karamsarlıklarımızı arttırabilir ve duygusal olanı tercih etmek isterken otokontrollünde elimizde olmasını isteyebiliriz.


Gökyüzünde Oğlak Burcu enerjisinin hâkim olduğu bu süreçte bireysel olarak temkinli davranmak bizler için daha faydalı olabilir.


29 Aralık saat 07.09’da astrolojinin sevilen gezegeni Jüpiter artık Balık Burcu'na geçiş yaparak yaşamlarımıza bereket enerjisini getirirken, bir ve birlik olmanın önemini de kavramamıza olanak sağlayabilir.

,

Yaratıcılığımız ve hayal gücümüz gelişebilir.


Yardımımıza ihtiyacı olanlara bu süreçte sahip çıkmak kendi adımıza da şifalanma enerjilerini sistemin bize sunmasına olanak sağlayabilir.


Sağanak yağışlı bir kış bizleri bekleyebilir.


Merkür’ün ve Venüs’ün kavuşum halinde olacağı zaman içinde finansal koşullarımızı yeniden değerlendirmeye almak ve ikili ilişkilerimizde yaşadığımızı kısır döngüleri tekrar gözden geçirmek için gökyüzü bizlere imkân sağlayabilir.


30 Aralık sabah saatlerinde Merkür ve Plüton’un kavuşumda olacağı gün genelinde para piyasalarıyla ilgili dikkatimizi çekebilecek gelişmeler yaşayabiliriz.


31 Aralık Güneş ve Uranüs arasındaki uyumlu enerjide hayatımızda hızlı gelişebilecek ve ruhsal enerjimizi yükseltebilecek olumlu gelişmelere şahit olabiliriz.


30/31 Aralık tarihi bizler için dikkat çekici günlerden biri olabilir.


2 Ocak Pazar saat 21.33’te Oğlak yeniayı yaşayacağız ve geçmişteki yaşanmışlıklarımızı geride bırakabileceğimiz bir enerji altında olabilir ve aynı zamanda huzurlu, umut dolu bir enerji altında olduğumuzu hissedebiliriz.


2 Ocak saat 10.09’da iletişimin gezegeni Merkür artık Kova Burcu'nda seyrine başlıyor olacak.

Bu süreç yaşamımızda iletişimi önemli ölçüde hızlandırabilir.


Yeni yılda, yeni düzenlemeler ve kararlarla karşılaşmaya açık bu enerji altında, çocuklarımızın eğitim sisteminde bazı değişikliklerle gidilmesi ihtimalimizin yüksek olabileceğini düşünebiliriz.


Yaşamlarımızda risk almak yerine, karşılaştığımız olayları akışına bırakmak, sakince beklemek, içimize sindirmek için gökyüzünün bize sunduğu değişim enerjilerini seyre geçme zamanının içinde olabiliriz.


Yeni yılın ardından deneyimleyeceğimiz yeniay döngüsünün umutlarımızı yeşertmesi hayatlarımıza huzur, sağlık ve çocukluk yıllarımızdaki gibi neşe getirmesi dileğiyle;


Şifa Olsun...


  • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

  • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Yeni bir haftaya daha çok ikili ilişkilerimize odaklanıp, var olan sorunlarımızı çözüme kavuşturmak isteyebileceğimiz bir enerji altında başlayabiliriz. Ruhsal olarak şifanlanmak ve kendi içsesimizdeki susmayan korkularımızla yüzleşerek kalıcı kararlar almak adına güzel bir zaman içinde olabiliriz. Özellikle bacaklarımızda hassasiyet oluşabilir ve zihinsel endişelerimiz yüksek olabilir. Kariyer alanlarımızda beklediğimiz hak edişlerimizi alabilir ve fikirlerimizin olumlu yönde değiştiğini düşünebiliriz. Toplum önü statümüzde değişim ve dönüşüm zamanını deneyimlerken aynı zamanda yoğun bir iş temposu içinde de olabiliriz. Yurt dışından beklediğimiz bir haber var ise olumlu yönde tarafımıza dönüş alabilir ve sosyal çevremizle iletişimimizin artacağı bir hafta içinde olabiliriz.
Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Yeni bir haftaya hayallerimize, geleceğe yönelik planlarımıza odaklanabileceğimiz ve yeni kararlar almak isteyebileceğimiz bir atmosfer içinde başlayabiliriz. Finansal olarak yeni fırsatlarla karşılaşabileceğimiz hafta genelinde riskli kararlar almaktan uzak durmak bizler için faydalı olabilir. Geçmişte ödemeyi unuttuğumuz bir borç karşımıza çıkabilir. Kredi başvurusu yapmak içinde uygun bir dönemde olmayabiliriz. Sağlığımızla ilgili konularımıza yönelmek zorunda kalırken böbrek ve bel bölgemizde hassasiyetimiz artabilir. İçimizdeki yaratıcı gücü fark edebilir ve sosyal çevremizin vesilesi ile yeni fırsatlarla karşılaşabiliriz. Bereketli ve şanslı bir dönemi yaşadığımızı düşünebiliriz. Arkamızdan dönen gizili saklı işlerin gün yüzüne çıktığına tanıklık edebilir ve yeni bir düzenleme içine gitmeye karar verebiliriz.
İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Yeni bir haftaya ruhsal enerjimizin düştüğü hissederek ve bireysel olarak değer verdiğimiz alanları fark etmek isteyerek başlayabiliriz. Finansal kaynaklarımızı doğru değerlendirmemiz gereken ve elimizdeki varlıklarımızı stabil tutmamız gereken bir dönem içinde olabiliriz. Yeni fırsatlarla karşılaşabilir ve yaşamı akışına bırakmak isteyebiliriz. Ortak gelirlerimizi birlikte paylaştığımız kişilerle yeni plan ve projelerimize yönelirsek ortak kasamızda olumlu yönde artışlara vesile olabiliriz. Kariyer yaşamımızda şanslı bir dönemi deneyimleyebilir ve üstlerimizden desteklendiğimizi hissedebiliriz. Bekar olan İkizler burcu bu süreç içinde ilişkilerini kalıcı bir imza ile taçlandırmak isteyebilirler. Özellikle haftanın son günlerinde kadersel ortaklarımızla aramızdaki iletişime zarar vermemeye ve dürtüsel davranmamaya özen gösterelim. Yön kaybedebileceğimiz ve dengeyi kurmakta zorlanabileceğimiz bir enerjiye açık olabiliriz. Dikkatli davranmak ve karşımıza çıkan olayları büyütmemek bizler için faydalı olabilir.
Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Yeni bir haftaya başlarken odak noktamızda ailemiz yerini alabilir. Yurtdışı bağlantılı işlerimizde, uzak yerlere seyahatlerimizde ve akademik kariyer, eğitim gibi konularımızda şanslı ve bereketli bir süreci deneyimleyebiliriz. İkili ilişkilerimiz ya da iş ortaklarımızla olan ilişkimizde zaman zaman kendimizi baskı altına alınmış gibi hissedebilir ve bu sıkışmışlık duygusu içinde yeni farkındalıklar yaşayabiliriz. Beklemediğimiz yönde krizlerle karşılaşabilir ve geçmişten kalma konularımızı kalıcı bir şekilde kapatma fırsatını yakalayabiliriz. Hafta genelinde iş ve günlük rutinlerimizde aldığımız sorumluluklarımız artabilir ve yoğun tempo içinde zihinsel olarak gerginlik hissedebiliriz. Sağlığımıza ekstra olarak özen göstermeyi ihmal etmeyelim. Finansal giderlerimizi gözden geçirirken rahat bir nefes alabileceğimiz olumlu gelişmelerde gündemimizde olabilir.

Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Yeni bir haftaya başlarken gündemimizde sağlığımız ve günlük işlerimizde yoğunlaşan tempomuz yerini alabilir. Sağlığımızla ilgili rutin kontrollümüzü yaptırmak için ideal bir hafta olabilir. Diş ve kemik sağlığımızda hassasiyetimiz artabilir. Finansal olarak beklediğimiz olumlu haberleri alabiliriz. Kredi başvurusu yapmayı düşünüyorsak bu haftayı olumlu yönde değerlendirebiliriz. Kariyer yaşamımızda değişim zamanı olabiliriz. Riskli yatırımlara girmek için uygun bir zamanda olmadığımızı unutmayalım yanılgıya açık bir enerji hakimiyeti olabiliriz. Partnerimizle olan ilişkimizde kalıcı kararlar almak ve hızlı bir sonuca ulaşmak isteyebileceğimiz hafta genelinde karşımızdaki kişilere karşı empati duygumuz yüksek olabilir ve daha özverili, merhametli davranmak isteyebiliriz. Melankolik bir ruh haline bürünmemeye ve yaşamı akışına bırakmaya özen gösterelim.
başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Yeni bir haftaya aşk ilişkilerimiz, çocuklarımız ya da hobilerimize odaklanarak başlayabiliriz. Hafta genelinde ikili ilişkilerimizi ya da iş ortaklıklarımızı güzelleştirebilecek, aramızda huzuru yakalayabileceğimiz bir enerji içinde olabiliriz. Yeni bir iş ortaklığı teklifi ile karşılaşabilir hızlı bir şekilde bu konuyu sonuca bağlamak isteyebiliriz. Hızlı değil yavaş adımlar atmamız gereken bir döngü içinde olduğumuzu ve Venüs’ün retro seyrine devam ettiğini unutmayalım. Çocuklarımızla ilgili harcamalarımızın artabileceği hafta içinde, yeni gündemleri ve istekleriyle ilgilenmek zorunda da kalabiliriz. Küçük ev kazalarıyla karşılaşabiliriz temkinli davranmak bizler için faydalı olabilir. Beklettiğimiz bir ev tadilatı projemizi haftanın enerjileri ile olumlu yönde başlatma kararı verebiliriz.
Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Yeni bir haftaya ailemizle olan ilişkimiz, yoğun iletişimimiz ve kontrolümüz dışında gelişen gündemlerle başlayabiliriz. Ailemizle ilgili eski konular gündemimize gelebilir ve net kararlar vermek isteyebiliriz. Fevri kararları vermek yerine aldığımız fikirlerimizi biraz bekletmek ve dürtüsel davranmamak bizler için daha faydalı olabilir. Beklettiğimiz bir gayrimenkul alım satımını değerlendirmek isteyebiliriz. Yeni projelerle karşılaşabilir ve finansal kaynaklarımızı iyileştirmek üzere şanslı fırsatlar yakalarken uzunca bir süre giderlerimize odaklanabiliriz. Yakın çevremiz, kardeş, kuzen ilişkilerimizde gerginliklere açık bir enerji altında olurken onlar için daha fedakar olmak durumunda kalabiliriz. Mümkün olduğunca şartlarımızı fazla zorlamamalı ve stres oluşturabilecek ortamlardan uzak durarak haftayı akışa teslim olarak geçirmeyi deneyelim.Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Yeni bir haftaya zihinsel olarak gergin ve endişeli bir enerji ile başlayabiliriz. Finansal anlamda yeni yatırım fırsatları kapımızı çalabilir. Hafta genelinde odak noktamız harcamalarımız ve finansal koşullarımız olabilir. Yakın çevremizdeki kadın figürleri ile zıt bir enerji içinde olabiliriz bunu n farkında olalım ve gereksiz güç mücadelelerine girmemeye özen gösterelim. Haftanın atmosferi ebeveyn olmayı planlayan Akrep burçları için destekleyici yönde şanslı olabilir. Yeni bir ilişki ya da ortaklık gündemimize gelebilir. Yeniyi başlatmak için uygun bir zaman olmadığını unutmayalım ve acele kararlar almayalım. Geçmişten yarım kalmış konularımız gündemimize gelebilir, kendimizi sorgulayabilir ve kalıcı olarak bir geçmiş yaşanmışlıkları sonuca bağlayabileceğimiz bir haftayı deneyimleyebiliriz.Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Yeni bir haftaya daha çok finansal koşullarımıza yönelerek başlayabilir ve güçlü gelişmeler yakalayabileceğimiz bir enerji altında olabiliriz. Yeni finansal fırsat arayışı içinde olabilir ve yaşamımıza yeni bir düzen, yön vermek isteyebiliriz. Ailevi ilişkilerimizi güzelleştirmek, onların varlığı için şükretmek adına huzurlu bir hafta içinde olabiliriz. Günlük rutin sorumluluklarımı ve iş tempomuz yoğun olabilir. Riskli yatırımlara karşı tedbirli olmayı ihmal etmeyelim. Gayrimenkul alım satımı gündemde olabilir ve ani bir ev değişikliği kararı içinde olabiliriz. Kısa seyahatlerimizde artış olabilir ve beklenmedik bir tatil programı kararı alabiliriz.
Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Yeni bir haftaya yaşamımızla geleceğimizle ilgili yeni plan ve projelerimize odaklanarak başlayabiliriz. Ruhsal enerjimiz çok yüksek olabilir ve kendimizi rahat akışta ortaya koyabiliriz. Hayata karşı bakış açımızın değişebileceği bir hafta olabilir. Dış görünüşümüzde değişime karar vermek için uygun bir dönemde olmadığımızı unutmayalım ve yenilenme enerjimizi kısa süreli ertelemeyi deneyelim. Yeni ve mantıklı kararlar almak isterken, yavaş olmak temkinli davranmak bizler için faydalı olabilir. Zaman zaman dikkat dağınıklığı yaşayabilir ve iletişimde kazalara açık bir atmosfer altında olabiliriz. Duygusal kararlar almak için aceleci davranmayalım ve yaşamı akışına bırakmayı deneyelim. Finansal olarak ani gelişmelere açık olabilir ve yeteneklerimiz keşfedebiliriz. Yeni bir iş başvurusu yapmak için ideal bir zaman içinde olabiliriz.
Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Yeni bir haftaya iç sesimize odaklanarak ve biraz kendimizi keşfederek başlamak isteyebilir. Yeni karar plan ve projelerimize yoğunlaşmak için uygun bir zaman içinde olabiliriz. Finansal olarak şanslı dönemi yaşayabiliriz. Gereksiz harcamalara karşı tedbirli olmak bizler için faydalı olabilir. Yeni ve acele kararlar almak, bireysel olarak riskli durumlara atılmak adına uygun bir hafta da olmayabiliriz. Önemli iş ve görüşmelerimiz için hafta ortasını değerlendirebiliriz. Kendimizle baş başa kalmak isteyebilir ve zaman zaman hafta içinde bedensel enerjimizin düştüğünü hissedebiliriz. Sosyal çevremizle gergin durumlar içeren bir enerji içinde olurken yeni farkındalıklar yaşayabiliriz. Gece uykuya dalmakta zorlanabileceğimiz bu süreçte kafein alımını azaltmak bizler için faydalı olacaktır.Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Yeni bir haftaya bereketli huzurlu bir enerji altında başlayabilir ve yaşamı akışı bırakmayı deneyimleyebiliriz. Kendimizi akışa bırakmak karşımıza yeni fırsatlar çıkabilir. Yeni ticari anlaşmalar önümüze gelebilir. Sosyal çevre ilişkilerimiz yeniden gözden geçirmek isteyebilir ve yeni seçimler içinde olabiliriz. Hırslı ve tutkulu davranmak bizler için faydalı olamayabilir bu enerjiyi göz ardı etmeyelim.

Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page