top of page

25 TEMMUZ '22 HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ25 Temmuz – 31 Temmuz Haftalık Burç Yorumları


Temmuz ayının son haftası ve yoğun bir gündem bizleri beklemekte. Pazartesi günü sabah saatlerinde önemli işlerinizi yapabilirsiniz. Sonrasında günün büyük bir kısmı Ay Boşlukta olacak. Akşam saatlerinde, Ay’ın Yengeç Burcu’na geçişi ile ev, aile, yuva ve beslenme konuları ön plana geçecek.


Perşembe Günü Aslan Burcu’nda gerçekleşecek olan Yeniay’ın etkisi ile hayat enerjimiz artacak ve yaratıcılık gerektiren işlerimize yönelebileceğiz.


Yeniay’ı takip eden 3. Gün ile birlikte aldığımız kararları uygulamaya sokabilir, yeni şeyler başlatabiliriz. Bu dönemden en yüksek faydayı Sabit Burçlar ile Ateş ve Hava elementi olan Burçlar elde edecek.


💫 Deneyim dönüşlerinizi bekliyoruz…


Şifa Olsun

. . .


TEMEL SEVİYE ASTROLOJİ EĞİTİMLERİMİZ BAŞLIYORRR !!!


Vedik ile Batının buluştuğu ilk ve tek müfredat -DENEYSEL ASTROLOJİ


TARİH: 15 EYLÜL 2022 EĞİTİM SÜRESİ: 32 HAFTA TEMEL Her Hafta Perşembe Günü Saat: 20.30 - 23.00 Eğitim kitaplarımız deneysel yayınevinde sizleri beklemektedir.


Bilgi ve kayıt için Eğitim Asistanımız Makbule Hanım ( @astromarjin ) whatsapp’tan size 7/24 hizmet veriyor.Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.


KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR

Yaratıcılığınızın artacağı, yeni bir hobi ile uğraşacağınız, aşk hayatınızda hızlanma yaşayacağınız süreç içinde olabilirsiniz. Çocuklarınızla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Çocuk sahibi değilseniz bu konuda haber alabilirsiniz. Borsada spekülatif süreçler yaşayabilirsiniz biraz dikkat! Motive olduğum alanlar neler sorunsalı ile hayatınızı şekillendirmeye çalıyor olacaksınız. Şimdi yarım kalan konularınız varsa dön bak yapılandır dönemi içinde olabilirsiniz. Şu soruyu sormak size iyi gelecektir; “ Kendime karşı ne kadar cesurum?

Cuma günü itibariyle özellikle maddi kaynaklar alanınızda beklenmedik etkiler görülmesine sebep olabilir. Bu dönemde ani hareketlerden kaçınarak fevri tutum sergilememenizi öneririz.

Hayatın size getirdiği mucizeleri görebilmeniz dileğiyle.BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR

Pazartesi akşamı yakın arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilir, seyahatleriniz sırasında biriyle tanışabilir ve iletişimde sevgi dilini kullanacağınız bir hafta. Olayları akışına bırakmayı deneyimleyebilir, kendi alanımda liderlik özelliklerimiz gösteriyor muyum? sorusunun cevabını bulabilirsiniz. Rüyalarınızda artış olabilir. Yeniay enerjisi ev, aile, yuva konuları ile alakalı gündeminizin artabileceğini belirtmekte. Uzun zamandır aile içinde sorun olarak gördüğünüz bir konu çözüme kavuşabilir. Fevri olmadan yapacağınız her adım sağlıklı ilerlemenizi sağlayacaktır. Diğer yandan yeni bir ev alma konusunda gökyüzü desteklemekte. Hafta sonu önemli bir kavuşum etkisinde olacaksınız. Kendi potansiyelinizin farkına varmanız açısından mücadele içinde olabilirsiniz. Karşı tarafa kendinizi anlatmak adına yoğun bir çaba içine girebilirsiniz. Evlilik ve ortaklık konusunda beklenmedik gündemler açığa çıkabilir. Hayatın size anlatmak istediği alanları görüp yola devam etmeniz dileğiyle.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Bu hafta gökyüzü burcunuzun özelliği gibi değişen birçok koşulu bir arada yaşayacağınızı göstermekte. Pazartesi öğleye kadar önemli görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde maddi kaynaklarız ön planda olacak. Yeni kazanç alanlarından fırsatlar yakalayacağınız bir süreç olabilir. Perşembe günü itibariyle yeni bir eğitim almak isteyebilir, yakın çevrenizle iletişimde hızlanma yaşayabilir, kısa seyahat planları yapabilirsiniz. Sosyal gruplar içinizdeki varlığınızı sorgulayabilirsiniz. Arkadaş grubunun içinde kendim gibi ne kadar olabiliyorum sorusu ile meşgul olabilir, bu alanda yapılandırma yapabilirsiniz. Hafta sonu kapalı alanlar değimiz 12. ev konuları sizin için aktif olacak. İçsel olarak ani krizlerden uzak durmalı, sakinliği korumalısınız. Nasıl doğru mücadele edebilirim? Sorusunu kendinize sorabilirsiniz.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Kendinizi motive ettiğiniz alan olan ailenizden, sevdiğiniz kişilerden ve aile gibi gördüğünüz insanlardan sevgi alma verme konusunda cömert olacağınız bir haftaya giriş yapıyor olacaksınız. Yeni ay enerjisi ile maddi kaynaklar alanından güzel etkiler almanızı sağlayacak. Bu alanda yapacağınız yeni girişimler farklı kazanç kapılarının açılmasına yol açabilir. Toplum önündeki imajınızı yapılandıracağınız bir dönem. Liderlik vasıflarımı nasıl öne çıkarabilirim? Sorusunu kendinize sorabilirsiniz. Sıra dışı, farklı gruplar içinde yer alabilirsiniz. Güvenli alanınızdan çıkaracak daha aktif bir süreç sizleri beklemekte. Kendinizi yeni gruplar içinde mücadele ederken bulabilirsiniz. Ani, beklenmedik çıkışlardan uzak durmanız, yaşananları sakince karşılamanız ve en büyük yetiniz olan “empati” yönünüzü kullanmanız size fayda sağlayacaktır.

Yeni olan her şeye yer açmanız eski alışkanlıklarla vedalaşmanız dileğiyle.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR

İyi ki doğdunuz. Güneş burcunuza geçti ve artık sahne sizin, ışığınız parlasın! Haftanın ilk günü kaygılarınız artabilir, inzivaya çekilebilirsiniz. Bu dönem meditasyon yapmak iyi gelecektir. Burcunuzda Yeni ay yaşanacak ve yenilik enerjisini hissedeceğiniz bir dönem başlıyor olacak. Girdiğiniz her ortamda fark edileceksiniz. Yaptığınız her eylemde kararlı ve net olacağınız bir dönem. Akademik konular, uzak seyahatler, yabancı kültürlerle alakalı gündemlerinizle ilgili dön bak gözden geçir dönemini yaşayacaksınız. Örneğin, akademik bir alanda yer alıyor kendiniz istediğiniz gibi gösteremiyorsanız akışa bırakmak iyi olacaktır. Yetersizlik hissinden uzak durmalısınız. Heyecanınızı kaybetmeden yola devam kararı almak iyi gelecektir. Hafta sonu iletişim kazalarına dikkat etmelisiniz. Yanlış anlaşılmalara yol açan süreçler yaşayabilirsiniz. Sosyal statü, kariyer, otorite ile ilgili mücadele enerjisi yaşamanız olası. Beklenmedik ani kararlar almadan önce sakinlikle düşünerek hareket etmenizi öneririz. Işığınızın en parlak olduğu zamanda kimsenin sizi söndürmesine izin vermeyin, hatta kendiniz bile.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

Haftaya sosyal gruplar ve arkadaşlarınızdan alacağınız destek enerjisi ile başlamanız olası. Sosyal gruplar içinde tanıştığınız biriyle ilişkiye başlayabilirsiniz. Perşembe günü yeni bir şeye başlayacaksanız eğer inzivaya çekilmek, hazırlık yapmak açısından iyi bir dönem. Sizden gizlenen bir sırrın açığa çıkması olası. Arkanızdan dönen dedikodularla yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Bir süredir ortak maddi değerler konusunda hiçbir şey yeterli gelmiyor olabilir. Bu konuda nasıl yapılandıracağınızla alakalı akışına bırakmayı deneyimlemelisiniz. Ölüm korkusu hissi yaşıyor olabilirsiniz, bu duygunun size nereden geldiği ile alakalı sorular sormanızı öneririz. Hafta sonu konfor alanlarından çıkmamız gerekebilir. Yükseköğrenim, uzak seyahatler, yabancı kültürlerle çiftliklerle alakalı gündemiz artabilir. Bir kısmımız bu açının desteğiyle çiftlik hayatına geçiş yapmakla alakalı planlar girişimlerde bulunabilir. Bu konuda eğitim almak isteyebilirsiniz. Konfor alanından çıkacağınız süreçte ani kararlarla alıp yapma eğilimi etrafınızdakileri hatta sizi bile şaşırtabilir.

Ayrıntılara takılmadan bütünü görüp hareket edeceğiniz bir dönem dileriz.


Dolu dolu bir hafta bizleri bekliyor. Bilgiye doyacağız! Şimdiden yerinizi ayırtın! Tanıtım kitapçığınızı istemeyi unutmayın!

Bilgi ve kayıt için Eğitim Asistanımız Makbule Hanım whatsapp’tan size 7/24 hizmet veriyor.


TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER

Toplum önündeki kimliğiniz değişiyor. Kariyerinizle alakalı gelişmeler olabilir, aynı kariyere sahip kişilerle tanışıp sevgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Perşembe günü itibariyle daha sosyal olacağınız bir dönem sizleri beklemekte. Yeni gruplar içinde olabilir ve kendinizi gevende hissettirecek insanlarla tanışabilirsiniz. Bu dönemde Sanatsal faaliyet gösteren gruplar içinde olmak sizlere iyi gelecektir. Ortaklıklar, evlilik alanında tekrar yapılandırma konusunda sizlere yardımcı olacak. Hafta sonu ortak kazançlarla alakalı beklenmedik hızlı bir gündem açığa çıkabilir, harcamalara da dikkat etmenizde fayda var. Güvenli alandan çıkma konusunda korkularınız varsa yenebileceğiniz bir dönem. İlişkiler sizler için çok değerli, peki kendinizle olan ilişkinizle cesaretle yüzleşme yaşadınız mı? Gelin bu dönem bu alanda sorgulama yapalım.

AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER

Haftaya hukuksal konular, yurtdışı, yabancı kültürler ve yükseköğrenimle alakalı gündemlerinizden destekleyici etkiler alacaksınız. Yabancı kültürden birileriyle tanışabilir ve sevgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Geleneksel yapıdan çıkıp farklı kültürlerin aile ve sevgi anlayışı ile alakalı merak edebilir, bu konuda araştırmalar yapabilir ve kitap okuyabilirsiniz. Perşembe günü itibariyle kariyerinizle alakalı yenilik enerjisi olacak, terfi alabilirsiniz ya da sosyal statünüz değişebilir. Bu değişiklik evlilik kararı alarak da gerçekleşebilir. Daha önce ihmal ettiğiniz bir sağlık sorununuz var ise bu konuda girişim yapmanızda fayda var. Ortaklık ve evliliğinizle alakalı daha önce alamadığınız bir karar varsa onu aldıracak. Agresif tavırlardan kaçınarak, şüpheleri büyütmeden olaylara bakmanızı öneririz.

YAY VE YÜKSELEN YAYLAR

Sevgi alma ve değer görmeyle alakalı korkularınız varsa bu konulardan arınma yaşamanız için güzel bir zaman dilimi olacak. Nasıl bir sevgi yaşamalıyım ki tam olarak varlığını hissedebileyim? Sorusunu sorabilirsiniz. Ortak gelirlerle alakalı destekleyici gündemler olabilir. Daha öncesinde planladığınız ama gerçekleştiremediğiniz yükseköğrenim, yurtdışı seyahatleri, hukuksal konularla alakalı fırsatlarla karşılaşacağınız bir dönem sizleri beklemekte. Ülke değişikliği ile alakalı başvurularda bulunmak için yeni kararlar almanıza yardımcı olacak. Çocuklar, aşk hayatınız, hobilerinizle alakalı bir yönsüzlük söz konusu olabilir. Bunu neden yaşadığınızla alakalı cesaret edemediğiniz alanları yapılandıracak. Eskisi kadar neşeli değilim diyorsanız, sizleri uzaklaştıran şeyler neler, yaşadığınız süreç nedir, sizi neşelendiren şeyler nelerdi yazmanızı tavsiye ederim. Hafta sonu evcil hayvanlarınız var ise dikkatli olmalısınız. Normal halinden daha farklı davranışlar içerisinde olabilirler, korkmayın bir transit yaşamaktasınız. Sadece tedbirli olmanızı öneririm. Sizlerin sağlık koşulları konusunda da ani beklenmedik süreçler yaşanabilir. Hayata felsefi açıdan bakan sizlerin akışa güvenerek bu dönemi en iyi şekilde geçirmesini dilerim.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

Oğlak dolunayından çıktık. Sorumluluklarımız, kendimize ait alanlarımız ve üstümüze yüklendiğimiz görevlerle ilgili birçok deneyim yaşadık. Şimdi ise bunları icraata geçirme için vakit gelecek. ek tabi yeniay enerjisine kadar sabırlı olmalıyız. Evlilik ve ortaklıklarda ihtiyacım olan güvenlik, yuva, beslenme ve sevgi ihtiyacım yeterince karşılanıyor mu sorunsalı ile kendinizi baş başa bulabilirsiniz. Ortak kazançlarda bir gelir artışı söz konusu olabilir. Bir süredir Psikolojik olarak kendinizi ifade edemediğinizden yakınıyorsanız işte bu yeni ay size fırsatlar sunacak. Krizli durumları fırsata çevireceğiniz bir dönem sizleri beklemekte. Ani, beklenmedik; ama onun için mücadele edeceğiniz bir aşk yaşamaya başlayabilirsiniz. Borsada yatırım yapmak istiyorsanız dikkatli olmanızda fayda var. Çocuklarınızla alakalı bir gündem yaşayabilirsiniz. Sıra dışı bir hobiyle ilgilenebilirsiniz. Hayatın size getirdiklerini kontrol etmeden akışta yaşamanız dileğiyle.

KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR

Hayvan dostlarınızla vakit geçirmekten keyif alabilir, koşulsuz sevginin verdiği mutluluğu daha yoğun hissedebilirsiniz. Eğer evinizde evcil hayvanınız yoksa sahiplenmek isteyebilirsiniz. Çalışma ortamınızda empati kurulan bir enerji hakim olabilir. Perşembe günü itibariyle evlilik ve ortaklıklar konusunda yeni kararlar alacağınız bir dönem. Uzun süredir sorumluluktan kaçıp evlilik kararı alamıyorsanız size bu kararı aldırtacak. Eğer evliyseniz, iletişim kazalarına dikkat etmeniz gereken bir süreç. Hafta sonu para harcamalarınızın artabileceği gibi gelir artışı da olabilir. Gelir ve gider hesabınızı iyi planlamalısınız. Desteklerle birlikte aynı zamanda bazı kolay olmayan süreçler de yaşayabileceğiniz bu zaman diliminde hayatınızda neşeyi eksik etmeyi unutmayın.

BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR

Sosyal medyada tanıştığınız biri ile aşka başlamanız olası. Çocuklarınızla kaliteli vakit geçirebilir, yeni bir hobi edinebilir, yiyecek içecek üzerine olabilir. Sizi aşağıya çeken aşırı duygusal tepkilerden uzak durmalısınız. Perşembe günü iş ve çalışma koşulları, sağlık ve evcil hayvanlarınızın olduğu alandan etki alacaksınız. Çalışma koşullarınızda fırsatlar elde edebilirsiniz. Evcil hayvan sahiplenebilirsiniz. Sağlıkla alakalı rutin kontrollerinizi aksatmamanızda fayda var. Kendi gücünüzü bulmanız ve yeteneklerinize güvenmeniz açısından yapılanacaksınız. Hafta sonu iletişim, yakın çevre, eğitim alanınızı tetikleyecek. Yeni bir eğitime başlayabilir, Kısa seyahatler için harekete geçebilir, yakın çevrenizle alakalı ani beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz. İletişimde fevri, duygusal patlamalara dikkat etmekte fayda var. Sizler akışta kalmayı doğal bir bilinçle bilmektesiniz, bu dönem sizleri akışa değil, iradenizle bir şeyler yapmaya itecek. Olan her şeyi olduğu gibi kabul edip ilerleme vakti.


Hepimize Şifa Olsun...

Yazan: Mihrap Sarıçiçek

Hazırlayan: Makbule Çatal


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88Comentarios


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page