top of page

25 MAYIS HAFTASI BURÇ YORUMLARI


Sevgili Arkadaşlarım,


Bu hafta telaşlı bir döneme geçiş yapıyoruz. Eyleme geçmekte zorlanacağınızı hissedebilirsiniz. Önyargılardan uzak durmayı başarmalısınız! Ne kadar objektif bakarsanız o kadar iyi olacaksınız. Tek başımıza değil, ortaklaşa adımlar atmayı isteyebilirsiniz. Kendinize toplum içinde bir yer bulmak isteyeceğiniz bir haftaya hazırlanıyorsunuz! Ayrıca haftaya aşk ilişkilerinde aldanma, aldatılma, kıskançlık temalarıyla yüzleşmeye devam ediyoruz. Gerçeklerden kaçmayın.


Gizli aşklar ve gerçekçi olmayan beklentiler içine girmeyin diyor gökyüzü. Malum Venüs Retro’su devam ediyor. Bayram haftamızda şekerli gıda tüketiminde ölçülü davranmayı ihmal etmemeliyiz.

Haftaya Ay’ın Yengeç burcundaki seyri ile başlıyoruz. “Aile” ve “Anne” kavramları bizler için önemli olacak. İçgüdüsel olarak cesaretimizi toparlamamız gerekecek. Birey olma yolculuğunuza yelken açmaya hazırlanın! Her şeyin en iyisini isteme arzunuz ve güvencede olma ihtiyacınız arasında kalabilir ve zorlanabilirsiniz.

Sezgilerimizin kuvvetli olacağı Salı gününde meditasyon yapabilir, sanatsal konulara eğilim gösterebiliriz.


Çarşamba günü Ay’ın Aslan burcuna geçiyor. Daha içten olacak ve lafı dolandırmadan kendimizi ifade edeceğiz. Bunun için takdir görmek önceliğimiz olacak. Ayrıca maddi güvenlik ihtiyacımızın yoğun olduğu bu dönemlerde her şeye karşı bir isteksizlik hissedebilirsiniz.

Biraz özgürleşmek ve içgüdüsel de olsa bu sabitlikten ve dramatize hayattan sıyrılmak isteyebilirsiniz.


Perşembe Günü, Merkür Yengeç burcuna geçiyor. Yengeçler kendilerini ifade edecek güzel bir zamana erişecekler. Ta ki Merkür retro olana kadar. O nedenle bu hafta ifade özgürlüğünüzün tadını çıkartmaya çalışmalısınız.

İhtiyaçlarımızı belirlerken “aile”, “geleneklerimiz” ve “geçmiş düşüncelerimizin” etkisi altında kalabiliriz.


Hafta sonuna doğru, daha faydalı ve üretken olmak için uğraş verebiliriz. Bu konuda neler mümkün? Kendinize sormalısınız. Ufak tefek içsel huzursuzluklar yaşayabilir ve söylene söylene tüm işlerimizi düzene sokmaya çalışabiliriz. Düzenimizi kurup, oluştururken iletişimde olmak, fikir alış verişi yapmak isteyebilir ve bu isteğimizi gerçekleştirirken, iletişimde kurduğumuz özensiz ve düşünülmeden sarf edilen cümleler, tartışmalara sebep olabilir. Lakin Ay’ın Terazi burcuna geçmesiyle paylaştıkça çoğalmanın, uyum ve estetiğin idrakine varabiliriz. Denge, uyum ve huzur içsel motivasyonumuzu hafta sonunu daha verimli kılabilir.Hepimize şifa olsun."Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."Koç Burcu ve Yükselen Koç

Haftaya neden Güzin Ablalık yapıyorum, neden bu konulara çekiliyorum diye sorgulayacak ve huzursuzluk hissiyatı ile birlikte her tarafa yetişiyor, koşturuyorum düşüncesiyle de meşgul olacak, odaklanamadığınızı düşüneceksiniz.


Özgüveniniz tam! Yapacağınız girişimlerde kendinizi güçlü hissedecek, başkalarıyla işbirliği yapmak isteyeceksiniz ve iletişimlerinizde inatçı, ısrarcı, kavgacı ve sabırsız hareket etmez, kıvrak zekanızı kullanırsanız kazanacaksınız.


Maddi ve manevi değerleriniz, bu sefer ilk hamleyi “ben atacağım” dedirtecek ve aile büyüklerine dahi danışmadan hareket edecek ve bu konuda deneyim elde edeceksiniz. Tüm endişelerinizi geri planda tutmalı ve oyunu kuralına göre oynamalısınız. Yakın çevreniz ile kuracağınız ilişkilerde aldanma, aldatılma konuları gündeminizi meşgul edebilir, tartışmalara sebebiyet vermemek için kulağınızın üzerine yatmanızı rica edeceğim.


Şifa Olsun.

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa

Hareket kabiliyetinizi sağlayacak olan tüm iletişim araçlarını kullanmalı, çeşitli aktiviteler türetmeli ve uyum sağlamak için neler mümkünü deneyimlemelisiniz.


Ön Yargılı olmaktan kaçının! Yaratıcı fikirlerinizi sosyal çevrenizle paylaşmak ve objektif olmalarını isteyeceksiniz. Hafta ortasına doğru yerinizde duramayacaksınız. Bu durum sosyal çevreniz tarafından fark edilecek ve kendinizi ifade etmek zorunda hissedeceksiniz. Manevi değerleriniz konusundaki hassasiyetinizden dem vuracak ve pasif agresif bir tutum içerisine gireceksiniz.


Ayrıca sosyal çevrenizin yaklaşımlarını samimiyetsiz bulacaksınız. Bu yaklaşım kafanızı karıştıracak ve hayal kırıklıklarına sebebiyet verecek. İletişim içerisinde olduğunuz kişilerle idealleriniz için bir araya geldiğinizi kendinize hatırlatmanızı ve duygusal davranmamanızı önereceğim.


Şifa Olsun.

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

İş yerinizin sizden dolaylı yoldan önceliklerinizi belirlemenizi rica edebilir. Bu yaklaşım karşısında esnek davranamayacak ve pasif agresif bir tutum sergileyerek haftaya başlayacaksınız.


Maddi ve manevi güvenlik ihtiyacınız ön planda olacak. İş yerinizdeki bu sahte tutum neticesinde aldanmamak, aldatılmamak için gözünüzü dört açıp işinizi daha çok sahiplenmenizi önereceğim.


Şifa Olsun.

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç

Haftaya aşırı duygusal başlayacaksınız. Bulunduğunuz kaba sığmıyorsunuz. İlişkinize yön vermek ve yenilenmek ihtiyacına gireceksiniz. Sosyal çevrenizle tanıştırmanın vakti geldi de geçiyor diye düşünebilir ve bunun için neler mümkünü deneyimleyeceksiniz.


Bu kararınızı partnerinizle paylaşacak ve birlikte bir yol izleyeceksiniz. Hafta ortalarına doğru kendinizi ifade etmekte zorlanacak ve bir tatile ihtiyacınız olduğunu düşüneceksiniz.


Şifa Olsun.

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan

Eyleme geçmekte zorlanacağınız bir haftaya başlıyoruz. Fakat atacağınız adımın emin olması için neler mümkünü deneyimleyeceksiniz. Yeni yapacağınız her başlangıç öncülük edecek cinsten olacak. İç dünyanızda aldığınız her karar, iradenizi güçlendirecek nitelikte olacak.


İş birliği yaptığınız alanlarda yaratıcılığınızı ortaya koyacaksınız. Öncülüğünü sizin yürüttüğünüz plan, projeler içerisinde yer alacaksınız. Ön yargılı olmak yerine konulara objektif yaklaşmalısınız. Sosyal çevreniz değişiyor ve bu değişim dönüşümü kıvrak zekânızı dilinize yansıtarak sağlayacaksınız.


Eşinizin ya da başkalarının kaynaklarını kullanarak yapmayı düşündüğünüz projelerde aldanma, aldatılmalara dikkat etmenizi önereceğim.


Şifa Olsun.

Başak Burcu ve Yükselen Başak

Oto kontrolünüzü kaybettiğinizi düşüneceğiniz bir haftaya başlıyorsunuz. Azminizi, devamı gelecek olan projelere yönelik harcamayı deneyimlemelisiniz. Objektif olmalısınız, ön yargılarınızdan uzaklaşın. Birlik içinde hareket edeceğiniz projelerde yer almalısınız.


Tüm mücadeleniz ortaklık alanlarınızda olacak. İkili ilişkiler ve ortaklıklarınızda önemsendiğinizi hissetmek isteyeceksiniz. Beklentilerinizin derecesini dengelemediğiniz sürece otorite figürleri ile ya da mesleki alanlarda agresif tutumlar sergileyebilirsiniz. Beklentilerinizin derecesini ayarlamanızı önereceğim.


Şifa Olsun.


Terazi Burcu ve Yükselen Terazi

Haftaya öncülüğünü üstelendiğiniz işlerde kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Çünkü tam olarak nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Sezgilerinizi kullanmayı deneyimlemelisiniz. Öncülüğünüzü hissettirmeden birlikte adımlar atmalısınız.


Bu iş sizin işiniz olsaydı nasıl davranırdınız? düşüneceksiniz. Bu yapacağınız çalışmanın sizdeki yansıması kendinizden çok ödün verdiğinizi düşündürtecek. Oysa sizin bu konulardaki hakimiyetinizi kendinize tekrardan hatırlatmanızı sağlayacak bir çalışma içerisinde olacaksınız. Hizmet ettiğiniz alanlarınızda, dengeyi kurmaktan yorulmuş olabileceğinizi hatırlatır dinlenmenizi öneririm.


Şifa Olsun.

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep

Yaşam prensiplerinizi belirlemekte zorlanacağınız bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Eyleme geçmeden önce, aldığınız kararları ağır ağır ve odaklanarak atmayı unutmamalısınız. Amaca hizmet eden ilişkiler kurmayı deneyimleyeceksiniz.


Olayların iradeniz dışında gelişeceğini gözlemleyeceksiniz. Evde olduğunuz zamanlarda düşünecek ve kendinize daha objektif yaklaşacaksınız. Kendinizi ifade etmeyi öğrenecek şekilde hareket etmeyi öğrenmelisiniz.


Bu sayede bireysel olarak yapacağınız her girişim size maddi kazanç olarak geri dönecektir. Size söylenenlerin üzerine yatıp, yaratıcılığınızı ve içinizden gelen ilhamı artık ortaya çıkartmayı deneyimleyin.


Şifa Olsun.

Yay Burcu ve Yükselen Yay

İletişim kurduğunuz alanları kuvvetlendirmelisiniz. Kolay kolay değişmeyen kurallar edinmeyi deneyimleyeceksiniz. Sizin yerinize kararlar alınmasından hoşlanmıyorsunuz. İradeniz dışında gelişen olaylar canınızı sıkacak. Konulara önyargılı davranmaktan kaçınmalısınız.


Kendinizi ikili ilişkilerinizde ya da ortaklıklarınızda geri planda kaldığınızı hissedebilirsiniz. Bu durum sizde kavgacı bir tutuma sürükleyebilir. Aile sırları açığa çıkabilir, gerginlik çıkmamasına özen göstermelisiniz.


Şifa Olsun.

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak

Daha dinamik ve azimli bir haftaya başlıyorsunuz. Bilgiye dayalı her konuda varlık göstermek isteyeceksiniz. Konulara daha objektif yaklaşmayı deneyimleyeceksiniz. İradeniz dışında gelişen olaylara da müdahale etmek isteyeceksiniz.


Önemli ve özel hissetme arzunuz hızlı düşünüp hızlı kararlar aldırabilir. Aile ilişkilerinde kurban-kurtarıcı rolleri üstlenmiş olabilirsiniz. Kendi içinizde yetersiz hissedebilirsiniz. Bu gibi zamanlarda iletişim kurmayı deneyimleyin. Sorumluluk aldığınız rutin işlerinize etkisini gözden kaçırmayın.


Şifa Olsun.

Kova Burcu ve Yükselen Kova

Eyleme geçmekte zorlanacağınız bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Bu konuda kendinizi ifade etmenin yollarını bulmayı deneyimlemelisiniz. Etki altında kalmadan kararlar almalısınız. Sosyal çevrenizle hareket etmek size iyi gelecek.


Kendinizi ifade ettiğiniz alanlar, çocuklarınız, hobileriniz, yaptığınız organizasyonlar ya da kurduğunuz duygusal ilişkiler olabilir. Maddi gücünüzü bu alanlardan edinebilirsiniz. Edindiğiniz maddi güç size kendinizi değerler anlamında da yüceltebilecektir. Sahip olduğunuz maddi kaynakları kendinizi ifade ettiğiniz alanlarda kullanmanızı öneririm.


Şifa Olsun.

Balık Burcu ve Yükselen Balık

Sabırlı olmayı deneyimleyeceğiniz bir hafta olacak. Düşünmeden sadece sezgilerinizle hareket etmek sizi yanıltabilir. Kendinizi güvenli hissettiğiniz alanları tercih edebilir ve karalar alabilirsiniz. Birlikte hareket edeceğiniz ortamlarda bulunmak size avantaj sağlayacaktır.


Aile içerisinde kendinizi ifade edemiyor olmanız motivasyon alanlarınızda pasif agresif tavırlar sergilemenize sebebiyet verebilir. Savunmaya geçmekten vazgeçmenizi önereceğim. Unutmayın ki sizler yardıma muhtaç kişilere destek olduğunuzda motive oluyorsunuz. Aşina olduğunuz konular üzerine eğileceksiniz.


Şifa Olsun.

KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA MemberDanışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

E-mail: astroyasam@gmail.com

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page