top of page

25 EYLÜL'23 HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ

25 EYLÜL 2023 Haftalık Burç YorumlarıYükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR


Hafta başında sosyal ilişkileriniz güçlenecek. Kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Yaşayacağımız dolunay enerjisi ile dengenizi bozacak her şeyden kendinizi uzaklaştıracaksınız. Haksızlık edenlerin karşınızda duracak cesaret bu hafta sizi bekliyor.BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR


Statü kaygınız artabilir. Toplumun sizi nasıl gördüğüne takılabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir ve sevgi bağınızı kuvvetlendirebilirsiniz. Gurupça yapılan meditasyonlara katılım sağlamak sizi bekliyor. Dolunayın etkisiyle sizden gizlenen şeyler açığa çıkabileceği gibi öfke kontrolüne de ihtiyacınız olacak.
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER


Ruhsal açıdan size rehberlik edecek kişilerle yol almak isteyebilirsiniz. Ev, aile ve sorumluluklarınızla hedeflediğiniz şeyleri başarmak arasında kalabilirsiniz. Dolunay etkisi ile yaşıtlarınızın size karşı kötü davranışlarınıza maruz kalabilirsiniz. Cesaret ettiğiniz her konuda atılım yapmak sizi bekliyor.
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER


Mistik konulara karşı eğiliminiz artıyor. Başkalarının size verdiği değeri sorgulayabilirsiniz. Farklı kültürleri öğrenme, yeni bilgiler edinme ve inanca yönelme önceliğiniz olacak. Dolunayın etkisi ile toplumsal statünüzde değişimler söz konusu olabilir. Daha fazla görünür olmak isteyebilir ve kendinizi başarılı alanlarda gösterebilirsiniz.
ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR


Haftaya başlarken ikili ilişkiler gündeminizde olacak. Hayatınızdaki kişilerle sosyal ortamlarda görünmek isteyeceksiniz. Artan harcamalarınız maddi konularda korkularınızı açığa çıkarabilir. Dolunayın etkisi ile spontane davranabilir ve yurtdışı seyahat planları yapabilirsiniz. Akademik alanda mücadeleli durumlar söz konusu olabilir.
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR


Bu Ay sizin ayınız! Fakat yaptığınız işlerin eleştirilmesine müsaade edemeyeceğiniz bir hafta sizi bekliyor. Her şeyi mükemmel yapayım derken kendinizi fazla yorabilirsiniz. Hayatınızdaki kişilerle yüzeysel, laf olsun torba dolsun vakitler geçirmek sizi bekliyor. Dolunayın etkisi ile öfke kontrolünü kaybedebilirsiniz. Harcamalarınız ise gün yüzüne çıkacak...

Dolu dolu bir hafta bizleri bekliyor. Bilgiye doyacağız! Şimdiden yerinizi ayırtın! Tanıtım kitapçığınızı istemeyi unutmayın!

Bilgi ve kayıt için Eğitim Asistanımız Whatsapp’tan size 7/24 hizmet veriyor.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER


Bu hafta ikili ilişkiler gündeminizde olacak. Kimsenin hayatınıza müdahale etmesine izin veremeyeceksiniz. Günlük işlerinizi yaparken dağınık zihninizden dolayı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Erteleme ve yarım bırakma konularına dikkat! Dolunayın etkisi ile ilişkilerde sonlanmalar söz konusu olabilir.
AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER


Ev aile ve yuva konusu gündeme gelebilir. Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Eski neşenizin yerine gelmesi için yeni bir hobi edinmek isteyebilirsiniz. Dolunayın etkisiyle uzun zamandır ertelediğiniz işlerinizi hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. Aceleci tutumunuz ise ufak kazalara yol açabilir. Baş ağrılarına dikkat!
YAY VE YÜKSELEN YAYLAR


Entelektüel bilgi birikiminizi çevrenizin hayatını kolaylaştırmak için kullanabilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu etmek sizi de mutlu edecek. Ev hayatınıza da odaklanıyorsunuz. Ev içerisinde karamsar bir tutum sergilemeniz aile içinde hoş karşılanmayabilir. Dolunayın etkisi ile aşk hayatında sonlanmalar söz konusu olabilir.
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR


Bu hafta maddi kaynaklarınızı arttırmak için girişimlerde bulunmak önceliğiniz haline geliyor. Borsa ve finans konularına eğileceksiniz. İlişkilerinizde ise söyleyemediklerinizi açık bir şeklide ifade edebilirsiniz. Dolunayın etkisi ile ev kazalarına dikkat! Aile büyüklerinizle mücadeleli bir tutum yaşayabilirsiniz.
KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR


Kendi motivasyonunuzu artırıcı etkinlikler içerisinde olmak sizi bekliyor. Çevrenize karşı faydalı davranışlar içinde olmak sizi mutlu edecek. Maddi koşullarınızda yaşadığınız belirsizlik sizleri yorabilir. Dolunayın etkisi ile iletişimde aceleci davranmanız yanlış anlaşılmanıza sebep olabilir. Dost bildiğiniz kişilerle yol ayrımı yaşayabilirsiniz.
BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR


Tribünlere oynamak zorunda kalacağınız bir hafta sizi bekliyor. İnsanları mutlu etmek motivasyonunuz olacak. Toplumsal konulara olan duyarlılığınızda artıyor. Duygusal bağ kurduğunuz kişilerle birlikte bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Dolunayın etkisi ile maddi ve manevi kazançlarınıza odak geliyor. Size para kazandırmayan hiçbir şeyi devam ettirmek istemeyebilirsiniz.
Mutlu haftalar diliyorum.Hepimize Şifa Olsun...

Kenan Yasin BÖLÜKBAŞI


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88
Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page