top of page

25 EKİM HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...
Sevgili Arkadaşlarım,


Zorlayıcı enerjileri olan Koç Dolunay’ının tamamlanma enerjisi altında yeni bir haftaya başlarken artık gökyüzü yaşamlarımızda hayalin değil, gerçeğin peşinden koşmamızı istiyor olabilir.


Dolunay farkındalık ve yaşamı büyük pencereden görme enerjileri verebilir.


Gökyüzünde Güneş’in Akrep Burcu seyrine başlamış olması ve 30 Ekim günü Mars’ında saat 17.10’da Akrep Burcu’na geçmesi vesilesiyle, artık yaşamlarımızda daha derinleşebilir. Geçmişten getirdiğimiz belki de üstünü örttüğümüz, göremediğimiz sorunlarımıza yönelebiliriz. Farkındalık yakalayabilir ve güçlü dönüşümlere açık bir zaman dilimini deneyimleyebiliriz. Kendimizi daha fazla önemseyebiliriz.

Hafta başında ikili ilişkilerimizde hayal kırıklığı yaşamaya daha müsait olabiliriz. Duygularımızda yön kaybedebiliriz. Aldanma ve ruhsal olarak yanılsamalar içine sürüklenebiliriz.

Pazartesi, Salı ve çarşamba günleri gözümüzü tabiri caizse dört açmalı, her duyduğumuza hemen inanmamalıyız. Bireysel anlamda aldanma ve hayal kırıklığı yaşatabilecek durumlar oluşturmaktan ve iletişim halinde olduğumuz kişilere karşı tedbirli olmalı ve her duyduğumuza inanmamız gereken bir süreç olabileceğini unutmamalıyız.

28 Ekim Perşembe günü dünyevi zevklerimiz ve tercihlerimizde hayatımıza sürpriz yönde gelişmeler getirebilecek bir zaman dilimi olabilir. Bereket ve şansın bizden yana olduğunu hissedebiliriz.

Bütün duyurularımızı, yeni iş başvurularımızı, finansal koşullarımızı ve çevremizdeki kadın figürlerinden beklentilerimizi olumlu yönde destekleyici olabilir.


30 Ekim günü Mars’ın Akrep Burcu’na geçişiyle birlikte, yaşamımızda daha stratejik davranabilir ve kendimizi daha rahat akışta ortaya koyabiliriz.


Hafta sonu sevdiklerimizle birlikte yaşayacağımız keyifli, sağlık ve huzurlu bir haftayı tamamlamamız dileğiyle…


Şifa Olsun...


  • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

  • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Yeni hafta başlangıcında yaşamımızda yeni fırsatlar yakalayarak başlayabilir ve ikili ilişkilerimizde ortak kararlar almak isteyebiliriz. Daha çok bu hafta ortak finansal konularımıza odaklanabiliriz. Çözmek zorunda kalabileceğimiz krizlere açık bir zaman dilimi olabileceğini hatırlayalım. Yeni bir iş başvuru yapmayı düşünüyorsak bu haftanın enerjilerini olumlu yönde değerlendirebiliriz. Haftanın ilk günlerinde tedbiri elden bırakmamalı, her duyduğumuza inanmamalı ve atılacak bir imzamız var ise dikkatli olarak kendimize sonradan bir hayal kırıklığı oluşturmamaya özen göstermeliyiz.
Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Yeni bir haftaya kontrolümüz dışında yaşadığımız krizlerle yüzleşmek zorunda kalarak başlayabiliriz. Bekar Boğalar için yeni bir aşka başlangıç zamanı olabilir. Finansal olarak hayalin değil gerçeğin peşinden koşmamız gereken bir hafta olabilir. Gereksiz borçlanmalara karşı tedbirli davranmalıyız. İkili ve özel ilişkilerimizde krizli durumlara açık bir enerji altında olabileceğimiz unutmadan, mümkün olduğunca topraklanarak sakin kalmaya niyet edelim. Kendimiz baskı altına alınmış gibi hissedebiliriz. Krizle değil sevgiyle dönüşmeyi deneyimleyelim.
İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Yeni bir haftaya başlarken kendimizi daha çok önemseyebilir ve günlük rutinlerimizi gözden geçirmek isteyebiliriz. İkili ilişkilerimizi sorgularken, ailemizle ilgili fedakârlık yapmak zorunda kalabiliriz. Hayal kırıklığı ile yüzleşmek zorunda kalabileceğimizi unutmadan hafta başında attığımız adımlarda dikkatli olmalıyız. Hayatımızın daha yoğunlaştığını hissedebiliriz. Hafta genelinde beden sağlığımızı ekstra olarak özen göstermeyi ihmal etmeyelim. Hafta sonun enerjileri ile içimizden geçenleri rahat akışta yazmayı deneyebilir ve içimizdeki yeteneklerimizin çıkmasına izin verebiliriz.
Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Yeni bir haftaya başlangıçta iş ve çalışma ortamlarımızda yeni farkındalıklar yakalayabilir ve değişim enerjilerine açık bir zaman dilimini deneyimleyebiliriz. Yaşamın daha çok keyifli haline yönelebiliriz. Hafta başında büyük riskler almamamız ve sakin kalmamız gereken bir zaman dilimi olabilir. Ailevi ilişkilerimizde olumlu ve huzurlu bir haftayı yaşayabiliriz. Çocuklarımızla ilgili sürpriz gelişmeler açık bir zaman içinde olabilir onların mutluluğuna şahit olabiliriz.

Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Yeni bir haftaya gelecek planlarımıza yönelerek başlayabiliriz. Ev ve ailemize daha çok odaklanmak isteyebileceğimiz bir süreç olabilir. Yeni bir gayrimenkul fırsatı ile karşılaşabiliriz. Gereksiz harcamalara karşı tedbirli olmayı ihmal etmemeliyiz. İlişkilerimizde krizli durumlara çekilebiliriz. Taşınmak ya da ev içinde yapmak istediğimiz bir tadilat planımız var ise bu haftayı değerlendirebiliriz. Küçük ev kazalarına açık bir zaman diliminde olabiliriz. Hafta genelini yaşamda ertelediklerimize öncelik ve vererek olumlu farkındalıklar kazanabiliriz.
başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Yeni bir haftaya ruhen enerjimizin çok olduğunu hissederek başlayabiliriz. Yakın çevremizle olan iletişimimizde yoğun bir dönem içinde olabiliriz. Ailevi ilişiklerimizde kaybettiğimiz bir dengeyi tekrar kurmakta destekleyici bir haftayı yaşayabiliriz. Yakınlarımızla olan ilişkilerimizi doğru yönetmeye özen gösterelim. Finansal koşullarımızda iyileşme olabilirken geçmişten unuttuğumuz bir borç karşımıza çıkabilir ve kısa seyahatlere yönelebileceğimiz bir hafta içinde olabiliriz.
Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Yeni bir haftaya başlarken karşılaşabileceğimiz sürpriz gelişmelerle finansal anlamda güçlü değişim içinde olabilir ve yaşadığımız bir krizi kendi adımıza fırsata çevirebiliriz. Yeni yatırımlar için fırsatları kollama zamanı olurken hafta başında ani kararlar almamaya özen gösterelim. Aldanmalara açık bir atmosfer altında olabiliriz. Yakınlarımızla olan krizli ilişkilerimizde iyileşme sürecini yaşayabilir ve rahat akışta dengeyi kurabilir ve olumlu yönde desteklerini hissedebiliriz. İstediklerimizin peşinden vazgeçmeden koşmak için mükemmel bir zaman dilimi olabilir. Baş ve bel bölgemizde hassasiyetler yaşayabiliriz.Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Yeni bir haftaya başlarken kendimizi daha çok önemseyebilir ve rahat özgüvenimizi ortaya çıkarabiliriz. Daha çok ben diyebileceğimiz bir haftayı yaşayabiliriz. Finansal anlamda desteklendiğimiz hafta genelinde kontrolsüz para çıkışlarımızda olabilir. Hafta sonu bazı kısıtlamalarla blokajlarla karşılaşabiliriz. Pasif agresif tutumlardan ve dengesiz davranışlardan uzak durmamız ve yaşamın şartlarını fazla zorlamamız gerebilir. Uykusuzluk yaşayabileceğimiz bu süreçte fazla kafein alımını azaltmak bol sıvı tüketmek iyi bir fikir olabilir. Bu enerjinin farkında olarak suyla bolca temas ederek şifalanmayı deneyebiliriz.Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Yeni bir haftaya başlarken daha çok bilinç altımıza çekilebilir ve ruhen kendimizi yaşamımızdaki sorumluluklarımıza karşı isteksiz hissedebiliriz. Kendi içimize dönerek yeni farkındalıklar kazanabileceğimiz bir haftayı deneyimleyebiliriz. Bireysel olarak yeniliklere açık bir dönem olurken yeni fırsatları gökyüzü önümüze sunabilir. Ruh ve beden sağlığımıza ekstra dikkat etmemiz gereken bu süreçte bol sıvı tüketmeye özen gösterelim. Haberci rüyalarımızda artış olabilir ve bunları bir kâğıda not almak iyi bir fikir olabilir.
Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Yeni bir haftaya başlarken üstünü örttüğümüz, görmezden geldiğimiz bazı gerçeklerimizle yüzleşebilir ve kontrolümüz dışında gelişen olaylarla karşılaşabiliriz. Krizleri fırsata çevirmek için ideal bir zaman dilimi içinde olabiliriz. Gelecek planlarımıza daha çok odaklanabilir ve geçmiş sıkıntılarımızdan kurtulabiliriz. Önümüze yeni bir ortaklık teklifi ya da işimizle ilgili imzalık evrakların gelebileceği bu süreçte dikkatli olmalı, aldanmalara açık bir zaman dilimini yaşayabileceğimizi unutmamalıyız. Hayallerimizin peşinden tutku ile gidebilir ve yeni fırsatlara sakince odaklanabiliriz.Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Yeni bir haftaya başlarken kariyer ve iş alanlarımızda kendimizi kolaylıkla ortaya çıkabilir ve daha gözle görülür başarılar yakalayabiliriz. Yaşamımızda kontrolümüz dışında oluşan blokajları, güçlü bir şekilde bireysel olarak fırsata dönüştürebileceğimiz ideal bir zaman olabilir. Alma verme döngümüzü korumaya dikkat etmeli ve kendi çıkarlarımızı gözetmeyi de ihmal etmemeliyiz. Ailemizde ki kadın figürlerle olan iletişimimizde hassas bir dönemi yaşayabiliriz, kırıcı davranmamaya ve sevdiklerimizle güç mücadelelerine girmemeye özen gösterelim. Bekar olan Kova Burçlarının bu haftanın enerjileri ile bir aşk gündemlerine gelebilir.
Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Yeni bir haftaya başlarken daha çok finansal gündemlerimize yönelebilir ve gelecek hedeflerimizin peşinden koşmak isteyebiliriz Sevdiklerimiz hafta başında bizi beklemediğimiz yönde ruhen hayal kırıklığına sürükleyebilir. Aşırı fedakâr davranışlar bizlere ruhsal yönde sıkıntılar oluşturabilir, bu enerjinin fakında olarak sınırlarımızı korumamız gereken bir süreci deneyimleyebiliriz. Kariyer yaşantımızda ve iş ortamlarımız da rahat akışta fırsatlarla karşılaşabiliriz. Beklenmedik ve aniden gelişen seyahatler sıkça gündemimizde yerini alabilir. Yurt dışı bağlantılı bir işimiz var ise beklediğimiz yönde olumlu ve bereketli bir dönemin başlangıcı olabilir. Kişisel olarak farkındalıklar kazanmayı ve bize katkısı olacağını düşündüğümüz eğitimleri değerlendirmeyi ihmal etmeyelim.

Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

コメント


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page