top of page

25 EKİM 2022 GÜNEŞ TUTULMASI


25 EKİM 2022 İstanbul koordinatlarıyla saat 13.48’de 2 derece Akrep Burcu’nda gerçekleşecek.


Tutulma önümüzdeki 6 aylık etkiyi kapsayacak bir Güneş Tutulması olacak. Güneş tutulmaları bir yeniaydır. Fakat yeniayların 10 katı gücünde etki ederler. Tutulmalar Güneş ile Ay’ın hizalanması ile gerçekleşir ki bu da ışıkları (Güneş, Ay) Ay düğümleri eksenine yakınlaştırır.


Bu nedenledir ki her tutulma kadersel etki barındırır. Önemli bir dönemin bittiğini ve yeni sınavların başlayacağını bizlere anlatır.


En çok Boğa, Akrep, Aslan ve Kova burçları bu tutulmadan etki alacaklar. Haritalarınızda özellikle 2 derece civarlarında gezegenleriniz varsa daha çok etkileneceksiniz demektir.


Tutulma Türkiye’den görülebilecek. Başlangıcı Avrupa ülkeleri olmak üzere, orta doğuya kadar uzanacak. Özellikle Ukrayna- Rusya üzerinden geçerek buradaki savaşı tetikleyecek.

İsveç, Finlandiya, Estonya, Belarus, Ukrayna, Rusya, Gürcistan, Ermenistan, Kazakistan, Azerbaycan, Irak, İran, Türkmenistan, Özbekistan, Kırgızistan, Kazakistan, Tacikistan, Afganistan, Pakistan, Hindistan’dan gözlemlenebilecek.Bu tutulmanın Saros Ailesi 124 Nolu Güney tutulmasıdır. 124 nolu aile için Brady şunları söylemiştir:

GÜNEY 6 (124) Başlangıç: 6 Mart 1049, 15:45:55 GMT Güney Kutbu Bitiş: 8 Nisan 2293

BRADY: Bu tutulma serisi, güçlü olmak ve güç almakla ilgilidir. İlişki alanında tezahür eden büyük bir güç veya kuvvetle, manik bir tadı vardır. Bu Saros Serisini yaşayan kişiler, âşık olmak veya âşık olmak gibi ani olaylar ya da ani cinsel karşılaşmalar yaşayabilirler. Birey ayrıca bazı grup etkinliklerinde büyük çaba gösterebilir.


Ne tuhaftır ki bu tutulmaya aynı dereceden ilişki gezegenimiz Venüs eşlik etmekte. Fakat sadece aşk ile ilgili değil derin tutku, bağlılık ile yapılan işlere, finansal zorluklara, maddi alanda sahiplenme, manipüle etme, zorbalık kullanma gibi etkilerle de karşılaşacağız.

Daha şimdiden Avrupa ülkeleri Rusya’dan gelecek enerji kaynaklarına boyun eğmemek adına propagandalara başladılar. Devletler halklarına suyu, elektriği gereksiz yere kullanmamaları adına direktifler vermeye başladı…


İşimiz zor… Fakat daha önceki yıllarda benzer etkileri getiren bu döngünün tarihlerini inceleyelim…

· 124 No’lu Saros serisine ait tutulmaların tarihleri şöyledir:

· 22 Eylül 1968 Başak Burcu’nda Tam Güneş Tutulması

· 03 Ekim 1986 Terazi Burcu’nda Hibrit Güneş Tutulması

· 14 Ekim 2004 Terazi Burcu’nda Parçalı Güneş Tutulması

· Ve daha sonra 11 Şubat 2036 yılında Ay tutulması bu seride gerçekleşecek…1968 yılı Fransa Olayları ve tüm dünyanın etkilenişi

· 1968 Mayıs olayları, Fransa'nın yakın tarihinin en önemli kırılma noktalarından birini oluşturmaktadır.

· 1968 Mayıs ve Haziran aylarında, Fransa'da tutucu De Gaulle iktidarına karşı Nanterre Üniversitesi'nde (fr:Université Paris-Nanterre) başlayan öğrenci hareketi, giderek büyümüş ve işçi kesimin desteğini alarak ülke çapında ayaklanmaların, fabrika işgallerinin ve genel grevin yaşanmasına yol açmıştır. Olaylar, Meclisin lağvedilerek seçimlerin yeniden yapılmasıyla sonuçlanır. De Gaulle bu seçimden eskisine göre daha güçlü bir biçimde çıkar.

· Toplumda geleneksel kuralların reddedilmesi ve otoritenin sorgulanmasına yol açan "özerklik", "kişisel gelişim", "yaratıcılık" ve "bireye önem verilmesi" gibi yeni değerler ortaya çıktı.

· Olayların sonrasında, özellikle 1970-1975 yıllarında, ahlakî kurallar tartışmaya açıldı. Bu bağlamda cinsel özgürlük ve feminizm gelişti.

· Komünizme inanç azaldı ve solcu çevrelerde kötümserlik ağırlık kazandı.

· Eğitim alanında gelişmeler görüldü. Öğrenci artık bir "çırak" olarak değil, kendi eğitimi konusunda söz hakkı olan bir "birey" halini aldı. Eğitimde ifade özgürlüğüne, tartışmaya daha çok yer verildi. Öğrenci ve ebeveynler okul meclislerine dâhil oldu.

· Kilise de sarsıldı. Bundan sonra, dinin gereklerini yerine getirenlerin sayısında kayda değer azalma görüldü.68 kuşağı ülkemiz için de önemli. Özellikle Deniz Gezmiş bu kuşağın içinde. Bildiğiniz gibi Akrep - Kova ile antiscia bir burçtur. Kova’nın devrim göstergeleri Akrep’in içinde mevcuttur. Kapitalist ülkelerde sisteme aykırı olan yapılaşmalar hatta Hippiler de bu dönemde ortaya çıkmıştır. Özgürlükçü ve anti militarist akımları bu yıldaki gök olayları tetiklemiştir.


1986 ise çok sorunlu bir yıl!

· Örneğin Çernobil faciası bu yılda gerçekleşmiştir.

· Avrupa ülkeleri Türkiye’den fındık alımını durdurmuştur. Radyasyon sebebiyle…

· Hollanda sağlık bakanlığı Türk çayında yüksek oranda radyasyon bulunduğunu açıkladı.

· Türkiyenin ilk Mcdonald’s ı İstanbul Taksimde açıldı. 24 Ekim 1986

· 15 Aralık 1986 - Olimpiyat şampiyonu halterci Naim Süleymanoğlu, Türk vatandaşı oldu.

· Bülent Ersoy’un operasyonuna Yargıtay yeniden erkek olduğuna onay vermiştir.

· 21 Aralık 1986 Şanghay'da toplanan 50 bin öğrenci demokrasi istedi.

· 23 Aralık 1986 6 yıldır süren Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu davası sona erdi. DİSK kapatıldı. 1477 sanıktan 264'ü için 15 yıla kadar varan hapis cezaları verildi.

· Fethullah Gülen Cemaati 1980’li yılların ortalarından itibaren askeri okullara sızmaya başladı. İlk olarak 1986 yılında fark edilen sızmalara karşı TSK önlem almaya çalıştı. Gelinen nokta askeri okullardaki tasfiyelere rağmen Cemaat’in TSK içinde ciddi olarak güçlendiğini gösteriyor.


Görüldüğü üzere Boğa- Akrep aksı ve devrimler baş gösteriyor. Toprağın etkilenmesi, radyasyon, doğaya zarar, öğrenci ayaklanmaları bu yılda da karşımıza çıkıyor. Fast food zinciri de öyle... Ve yine cinsellik ve cinsel haklar ön planda… Aidiyet sorgulanıyor ki Naim Süleymanoğlu’nun Türk vatandaşı olması da buna bir gösterge…


2004 yılında ise

· Facebook kuruldu.

· 25 Ekim 2004 Küba devlet başkanı Fidel Castro, 8 Kasım'dan geçerli olmak üzere ABD doları ile yapılacak alış veriş işlemlerinin yasaklandığını açıkladı.

· 26 Aralık 2004 Hint Okyanusu tabanında (Kuzey Endonezya, Aceh yakınlarında) meydana gelen 8,9 şiddetindeki güçlü depremin yarattığı tsunami, güneydoğu Asya'da okyanusa kıyısı bulunan 13 ülkede 200.000 den fazla kişinin ölümüne veya kaybolmasına yol açtı. Yalnızca Endonezya'da 128.000 kişi öldü.

· 11 Haziran 2004 Elvan Abeylegesse, Golden League yarışmasında Norveç'in Bergen kentinde koştuğu 5000 metre yarışındaki 14:24.68'lik derecesiyle 7 yıldır kırılamayan 5000 metre Dünya rekorunu kırdı ve Dünya rekoru kıran ilk Türk atlet oldu. (Tutku ile yapılan mücadele Venüs Akrep vurgusu)

· 21 Mayıs 2004 Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Anayasa değişikliğini onayladı ve Devlet Güvenlik Mahkemeleri kaldırıldı.

Yine ortak konularda olayları görüyoruz. Güvenlik alanı ve mahkemeler, tutku ve spor, rekabet, doğa olayları büyük facialar, yönetimde önemli yasaklar ve ekonomik düzenlemeler, çöpçatan sitesi facebook gibi 2004 yılının vurgusu da aynı konular üzerine şekilleniyor.


GÖZLEMLEYİN!

Sizler de bu yıllarda yaşamınızda neler olduğunu gözlemleyin.. Bu tutulmanın etkisi ile aynı konular üzerinde yeni bir döngünün başlayacağını düşünebilirsiniz.

Akrep tutulmasının dispozitörü Mars, tutulma anında Hamal yıldızı ile hizalanacak. Hamal burnunun dikine gitmek ile ilişkilidir. Ödün ve taviz vermemek, başkalarının düşünce ve kararlarını hiçe saymak diyebiliriz. Ve ekstra bilgi Fetullah Gülen’in Güneş’i bu yıldız ile kavuşumdadır.


Tutulmanın etkisi ileriki tarihlerde de seyredecek.

· 31 Ekim’de tutulma derecesi ile Merkür kavuşacak.

· 5 Ocak 2023’te Venüs dereceye kare açı yapacak.

· 22 Ocak 2023’te Güneş, kare yapacak.

· 13 Şubat 2023’te Merkür kare yapacak.

İlerleyen dönemdeki bu tarihlerde tutulmanın etkisi yoğun şekilde ortaya çıkacaktır. İmzalarınız, verdiğiniz kararlar, attığınız adımlar, finans alanında yaptığınız yatırımlar, krediler ve değişimlerle ilgili yakın vadeli planlarınızı bu tarihlere göre şekillendirebilirsiniz.ÜLKE ÜZERİNDEKİ ETKİSİÜlkemizi yakın dönemde tamamen yabancılaşma bekliyor. Yabancı uyruklu vatandaşların hakları ile ilgili yeni düzenlemeler geliyor. İhracatla ilgili düzenlemeler geliyor olacak. Ekonomi git gide kötüleşiyor. Maalesef dış borçlar büyüyecek.


Toprak faaliyetleri, kazı çalışmaları, madenler ve enerji kaynakları konusunda ülkemizi yeni sorun ve görevler bekliyor olacak. Enerjiye bağlı kaynaklar güçlenecek. Bil hassa enerji üretimi sağlayan şirketlerin hisselerinde büyüme olacağını düşünüyorum. (Yatırım tavsiyesi değildir)

Bu dönem altın, gümüş vb. meta değil tamamen borsa, temettü üzerinden hisseler ile yatırımlara uygun bir saha açılacak.


Öğrenci ayaklanmaları ve barınma sorunları oluşuyor. Özellikle önümüzdeki Ay tutulması 16 derece Boğa Burcu’nda olacak ve emlak gayrimenkul alanında önüne geçilemeyen sorunları beraberinde getirecek. Önümüzdeki süreçte beyin göçü dediğimiz hadiselerin artacağını da söylemek mümkün fakat ülkenin diğer ülkelerle ilişkileri nedeniyle vizelerde sınırlandırma geleceğini söyleyebiliriz. Yurtdışına çıkışlar kolay olmayacak.


KPSS şartı aranmadan belirli kurumlara istihdam sağlanacak. Özellikle afet, acil yardım, telekomünikasyon, enerji ve gümrük alanlarında memuriyet konusunda istihdam artacak, iş bulma hızlanacak. Fakat eğitim, öğrenim, medya kuruluşları konusu hiç iç açıcı bir tablo çizmiyor


Tutulma Deneyimi: Kendi kendimizin menajeri ya da yaşam koçu olmayı denemeliyiz. İdealist olmalı ve hedefler için sağlam ve emin adımlar oluşturmalıyız. Kolay olan şeyler canımızı acıtabilir. Zor yolları denemek ise biraz stresli olabilir fakat zoru denemeli ve politik olmalıyız. Düşünceleri bize ters gelen kişilerle iş birliği yapacaksak bile bu ilişkinin geçici olduğunu kendimize hatırlatmalıyız.


Tutulma Sembolü: Regresyon terapilerinden faydalanmak, cinsellik oruçları uygulamak, küflü rokfor peyniri tüketmek ve mantarlı yemekler pişirmek.


Şifa Olsun. . .


TEMEL SEVİYE ASTROLOJİ EĞİTİMİ KAÇIRANLAR İÇİN SON FIRSAT !!!


Vedik ile Batının buluştuğu ilk ve tek müfredat -DENEYSEL ASTROLOJİ


TARİH: 26 EYLÜL 2022 EĞİTİM SÜRESİ: 32 HAFTA TEMEL Her Hafta Çarşamba Günü Saat: 20.30 - 23.00 Eğitim kitaplarımız deneysel yayınevinde sizleri beklemektedir.


Bilgi ve kayıt için Eğitim Asistanımız Whatsapp’tan size 7/24 hizmet veriyor.Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.


KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR


Önünüzde 6 aylık bir süreç var. Yatırım ve harcama yapmak durumunda kalacaksınız. Yaşamınızın kontrolünü bir başkasına vermekten ziyade kendi kararlarınızı alarak ilerlemek sizi mutlu edecek. Fakat hayata karşı fazla şikâyetçi bir tavrınız var. Sevdiğiniz birine cüzdan hediye etmeyi deneyebilirsiniz. Mantar sembolünü de giderlerinizde kullanmayı deneyin.

Bu tutulma size araba getirebilir. Var olan aracınızla ilgili maddi sorunlar çıkarken eğer aracınız yoksa da bu sefer yeni bir araba almaya niyetlenmenizi sağlayabilir. Maddi konularda seyahatleriniz de gündeme gelecek. Para / kaynak neredeyse oraya yönlenmeniz gerekebilir.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR


Tutulma tam karşıt tarafınızda gerçekleşiyor. Önemli kararlar için adım atma zamanındasınız ama bir şeyi seçerken diğerinden vazgeçmek durumunda kaldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Bu nedenle her iki seçeneği de görmezden gelmeye çalışıyorsunuz. Aslında biraz geri planda kalmak olayların siz kontrol etmeden de gelişebileceğini gösterecek. Fakat ben mi seçeyim yoksa benim yerime birileri mi seçsin ikilemi canınızı sıkabilir.

Bu tutulma size kozmik eşlerinizi de getirebilir fakat manik bir aşkın pençesinde olmamaya özen göstermelisiniz. Sevdiklerinize mantarlı yemekler pişirip yedirmek iyi gelebilir. Evinizin kapı kısmında bir mantar sembolü bulundurmak da öyle…


İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER


Güvendiğiniz konuları yeniden düzenleme zamanı geliyor. Sorumluluklarınızı siz yürüyor gibi düşünürken aslında görevini aksatan, yapmayan insanlarla çevrelendiğinizi gözlemleyeceksiniz. Yeni projelere ihtiyacınız var ama yenilikler beraberinde kaygıyı da getirir. Gerçekçi adımlar atabilmeyi başarmak için biraz daha zaman kollamalısınız.

Bu tutulma size haddinden fazla sorumluluk getirecek. Sürdürebilirliği düşünmezseniz sağlığınızdan olabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız. Özellikle umumi tuvaletleri kullanmamaya, sadece size özel olan kişisel ürünlere bu süreçte yönelmek sizi rahatlatacaktır. Mantar sembolünü çalışma masanızda kullanabilirsiniz.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER


Tek bir düşünce üzerine yoğunlaşmış olmak sizi üzüyor olabilir. Sanki ben istedikçe isteklerim benden kaçıyor gibi düşünebilirsiniz. Belki de kadersel olarak bunu yapmamam gerekiyordur diye kendinizi sorgularken bulabilirsiniz. İstekleriniz hobi olarak kalıyor olabilir. Para getirmeyecek, geri dönüş kazandırmayacak uğraşlar içerisinde olduğunuz için belki de çok eleştiri alıyorsunuz.

Aslında göremediğimiz şeyler de var. Belki de bunları yapmak bize isteklerimizi getirmeyecek ama o yola çıkmak bize belki de bambaşka kapılar açacak. Belki bir aşk, tutkuyla bağlanabileceğimiz farklı bir konu bizi selamlayacak. Dengenizin bozulmasına müsaade etmeyin. Mantarlı yemekler pişirmek yeni hobiniz olsun.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR


Uzun süredir planlayıp rafa kaldırdığınız projelere yeniden göz atma zamanı kazanıyorsunuz. Özellikle ev, yuva, aile konularında yeni değişimler sizi bekliyor. Kendinize ait bir alan oluşturmak için biraz fazla çaba göstereceksiniz ama Aslan yattığı yerden belli olur diye boşuna dememişler. Kendinizi güvende hissettiğiniz alanlar size huzuru da taşıyacaktır.

Belki yaşamınızı kökünden değiştirmeniz de gerekebilir. Her şeyi yeniden planlayıp, tasarlamanız da öyle. Fakat bu sefer bitsin, tamamlansın diye yola çıkmayın. Bırakın yolun sonunu ve yolun kendisi ile ilgilenin. Ve kendi rahatınız için para harcamaktan korkmayın! İç huzuru önümüzdeki 6 ay boyunca sizin için önemli olacak. Mantar sembolünü evinizde kullanabilirsiniz.


BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR


Yaşamınıza akıcılık geliyor, artık düşündüklerinizi paylaşabilecek, insanlarla konuşarak anlaşabilecek anlar yakalayacaksınız. Etrafınızda aranan kişi olmak da sizi bekliyor. Komşularınız, yakın çevreniz ve ilişkileriniz bu süreçte şekillenecek. Hayatınızı pratikte kolaylaştıran kişilere açacaksınız.

Pek tabi tüm bu süreci iyi değerlendirmelisiniz. Tutulmanın etkisi elinize birçok fırsatın geçeceğine işaret etmekte. Özellikle devlet işleriniz, kurumlarla olan faaliyetleriniz hız kazanacak. Oturup onları başkaları yapsın diye beklemek yerine bir ucundan tutarak o işe koyulmanız size bereket getirecek. Belki başta maddi kazanç sağlamayabilir ama insan kazanmanıza vesile olacak. Mantar sembolünü telefonunuzda kullanabilir ya da komşunuza hediye edebilirsiniz.
Dolu dolu bir hafta bizleri bekliyor. Bilgiye doyacağız! Şimdiden yerinizi ayırtın! Tanıtım kitapçığınızı istemeyi unutmayın!

Bilgi ve kayıt için Eğitim Asistanımız Whatsapp’tan size 7/24 hizmet veriyor.


TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER


Sözleriniz önem kazanıyor. Gaf yapan, patavatsız kişilerle uğraşabileceğiniz bir süreçtesiniz fakat tartışmaya girmek, kafaya fazla takmak gereksiz olacak. Maddi konularda yeni kararlar alacak, yeni kazanç kapılarını açabilecek bir zamana giriyorsunuz fakat bu süreci anlatmak, değer verdiklerinizle paylaşmak sizi korkutuyor olabilir. Önünüze engel çıkarabileceklerini, sizi yolunuzdan döndürebileceklerini düşünüyor olabilirsiniz.

Başkaları değersiz, sıradan, önemsiz gibi görse de siz kendi fikirlerinize bağlı kalmalısınız. Tutulma özellikle somut alanda sizlere yeni fırsat kapıları açacak. Borç- alacak verecek konularında ise adil bir süreci karşınıza çıkaracak. Mantar sembolünü cüzdanınızda kullanabilirsiniz.

AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER


Sizi ilgilendiren önemli bir yıldı. Son tutulmalarla yaşamınız şekilleniyor. Büyük yıkımlar, dönüşümler yaşadığınızı düşünüyorum. Bilelim ki doğru temmeller üzerine inşa edilmeyen bir hayatınız varsa bunun değişmesi gerekecekti. Öfke patlamaları, elinizden bir şey gelememe durumu üzücü olsa da bir çözüm değil. Fakat her zaman gözünüzü açmak durumundasınız. Kandırılmaya, yanlış giden şeyleri fark edememeye asla lüksünüz yok.

Bu tutulma yanlış giden şeyleri düzenlemeniz için önemli bir fırsat olacak. Aklınızı kurcalayan, kalbinize sığmayan her konu tam da sizin hissettikleriniz gibi önünüze çıkacak. Bundan sonra yapacaklarımız tutulan Güneş’i yeniden doğurmak. Bir başarıya yönelmek, bir alana odaklanmak ve uzmanlaşmak sizinle. Mantar sembolünü üzerinizde taşıyabilirsiniz.


YAY VE YÜKSELEN YAYLAR


Size ait olmayan konulardan dolayı geri planda kalacağınız bir dönemdesiniz. Müdahale edemediğiniz ama bizzat bildiğiniz, fark ettiğiniz konulardan ötürü yaşamınızda yönler değişecek. Bu süreçte istemeseniz de bırakmak, kurtulmak isteyeceğiniz şeyleri öne taşımanız gerekiyor. Sizi amaçlarınızdan uzaklaştıran kişi ya da konuları artık bırakma zamanı.

Kendi başınıza bir şeyleri yapabilmek adına önce bir arada bulunduğunuz kişi ya da konularla bağlarınızı koparmanız gerekecek. Özellikle iletişimsiz kalmak bu sürece vesile olmuş olabilir. Ama müdahale edemediğimiz için olayları çözmek bir başka bahara kalacak. Önümüze bakmalıyız. Mantar sembolünü nevresimde kullanabilirsiniz.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR


Geçmişte yaşanılanları düzeltebilmek adına elinize fırsatlar geçiyor. Ortak arkadaşlar, sosyal aktiviteler vasıtasıyla tekrar karşılaşabileceğiniz, yüz yüze gelebileceğiniz buluşmalara hazır olmalısınız. Duygularınızı öne çıkaracak, size katarsis yaşatacak olaylar içinde bulunabilirsiniz. Duygularınızı akıtacak alanlar yakalayacaksınız. Ağlayabilmenin, güven duyduğunuz bir çevrede olmanın mutluluğu da geliyor tabi.

Özellikle borç, alacak, alım-satım konularında da hareketlilik söz konusu. Beklemediğiniz yerden haberler alabilir, bazen iyi bazen de can sıkıcı maddi konularla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Şikâyet etmek, homurdanmak çözüm sağlamayacak. Mantar sembolünü arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.

KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR


Geçmiş köklere gitme zamanı. Hazır aile dizimi de bu dönem ses getirmişken bu tür aktiviteler içinde bulunmak farklı alandan şifalanmanızı sağlayabilir. Enerjetik çalışmalar içerisine girmeye hazırlanın. Geçmişte kalan, ailenizin yasak kıldığı ya da önünüzde engel oluşturduğunu düşündüğünüz yaşanmışlıkların kökünü kazımak ve onları değiştirmek için önemli fırsatlar yakalayacaksınız.

Özellikle ikili ilişkiler konusunda yön değiştirebilirsiniz. Ortaklı çalışmalar ve proje geliştirme söz konusu olabilir. Takip ettiğiniz ama fırsatını bulup da ilgilenemediğiniz konulara yönelmek size yeni dostluklar, yeni bağlar geliştirmenize olanak tanıyacak. Ruhsal alanlarda aydınlanma geliyor. Mantar sembolünü hedef köşenizde kullanabilirsiniz.


BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR


Ortak işler, birlikte girişilen uğraşlarda tartışmalar, haksız rekabet içinde olma durumu sizi bekliyor. Emek verdiğiniz, zaman harcadığınız alanların size ilerleme katmadığı gibi gerilettiğini de düşünüyor olabilirsiniz. Özellikle bu sayfayı kapatmak istiyorum diyor ama bir türlü o fırsatı bulamadığınızı hissediyor olmak canınızı sıkıyor olabilir.

Tutulma size hız kazandıracak. Bizans oyunları içinde geçen bir yaşamınız varsa, entrikalar, dönen işler gibi süreçler varsa bunlardan arınmak için de fırsat yakalayacaksınız. Aklınıza koyduklarınızı yapmak, burnunuzun dikine gitmek, kimseyi dinlememek bu dönemde işinize yarayabilir. İnsanlar ne derse desin, kimin ihtiyacı olursa olsun sizden bir tane var. Kendinize hatırlatın. Mantar sembolünü pasaportunuzda / seyahat kartlığınızda kullanabilirsiniz.

Hepimize Şifa Olsun...

Kenan Yasin BÖLÜKBAŞI


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88


Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page