top of page

24 TEMMUZ '23 HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ


24 TEMMUZ 2023 Haftalık Burç Yorumları


Haftanın sorusu: Kendimizi Nasıl Ödüllendiriyoruz?


Haftaya ani değişimler ile başlıyoruz. Twitter’ın ismi ve logosu da değişiyor ki gökyüzü konfigürasyonunun tam olarak gösterdiği işaretleri hep birlikte paylaşıyoruz. Ayrıca bitcoin vb. kripto hisseleri ve teknoloji firmalarının yeni haberleri ile de haftayı geçireceğiz. Kişisel anlamda ise iletişim konusundaki zorlukların bize ödülü zihnimizdekileri aktarmada ani, sıra dışı ve yepyeni bakış açıları bulmak olacaktır. Ticarette, bilgi aktarımında yeni ve marjinal söylemler bulma ve iletişimde devrim zamanı.


Hafta ortasından itibaren cüzdanımızdaki parayı nasıl daha verimli kullanacağımız konusuna odaklanacağız. (Merkür-Venüs kavuşum Venüs Rx). Özellikle uzun süredir almayı düşündüğümüz online alışveriş ürünleri daha sık karşımıza çıkabilir. Sevdiğimiz bir sanatçının konseri ya da arkadaşlarla eğlence alanlarında yer almak gibi keyif aldığımız konularda kendimizi ödüllendirme isteği duyabiliriz hatta fazla cömert olabiliriz.


Fakat cömertlik konusunda aşırıya kaçmamızın altındaki asıl nedeni düşünme zamanımız geliyor. Sevilmek ve göz önünde olmak için mi bu kadar cömertiz? Bu fedakârlığın altında yatan ne? Çevremizdekilere cömertliğinizin altında yatan gerçekleri keşfetme zamanı.


Venüs Retro Dönemi


Ek olarak retro dönemler, o gezegenin düz harekette olduğu zamanlarda yapmamız gerekenleri ertelediysek, tüm ertelenen konuları zorunlu yapmak üzere bize yeniden sunar. Bu nedenle harcamalarınız ve yatırımlarınızda dikkatli olmalı ve önem önceliği vererek adımlar atmayı ihmal etmemelisiniz.


Mutlu haftalar diliyorum.Şifa olsun!Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR


Hafta başında odak noktanız ikili ilişkiler söz konusu olacak. Venüs retro etkisi ile ilişkilerde alma verme dengenizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Eski ilişkileriniz gündeme gelebilir. Aynı zamanda eski eşyaların yenilemesi ile ilgilenebilir, bu tutkuyu hobi haline getirebilirsiniz. Borsa ile ilgileniyorsanız eğer riskten uzak durmanızda fayda var. Merkür'ün burç değiştirmesi, günlük işlerinizi pratikleştirmek için bir fırsat yaratabilir. Bu dönemde, yaşamınızın rutin kısımlarında daha verimli olabilirsiniz. İşlerinizi daha hızlı halledebilirsiniz. Ayrıca, yeni bir organizasyon sistemine geçmek veya günlük işlerinizi daha düzenli hale getirmek için bir fırsat da sunabilir.
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR


Günlük yaşamınıza daha fazla odaklanacağınız bir haftaya giriş yapmaktasınız. Eşinizle veya ortağınızla konuşarak ailevi konuları yeniden ele almak isteyebilirsiniz. Bu konuşmalar, aile bağlarınızı güçlendirmenize ve yakın çevrenizle daha sıkı bir dayanışma içinde olmanıza yardımcı olabilir. Bunların yanı sıra, aile evinizin daha estetik hale gelmesi için çaba gösterebilirsiniz. Eskileri yenilemek ve evinizi daha konforlu hale getirmek için bazı yenilikler yapabilirsiniz. Merkür'ün burç değiştirmesi, boş zamanlarınızı daha iyi planlamanızı ve hedeflerinize ulaşmak için daha organize olmanızı sağlayabilir. Ayrıca, kendinizi geliştirmek için bir fırsat olarak görebilir ve yeni yetenekler kazanmaya başlayabilirsiniz.
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER


Hayatınızda bulunan kişilerle olan ikili ilişkilerinize odaklanacağınız bir hafta sizleri beklemekte. Kendinizi ifade etme becerilerinizi kullanarak, hedeflerinizi daha net bir şekilde belirleyebilirsiniz. İletişim kurarken, kullanacağınız cümlelerin özenle seçilmesi, istediğiniz etkiyi yaratmanıza yardımcı olabilir. Merkür'ün burç değiştirmesiyle birlikte, evinizle ilgili projelerle ilgilenebilirsiniz. Kendi el emeğinizle yaptığınız dekorasyonlarla evinizi özelleştirmek, size keyifli bir uğraş sağlayabilir. Ayrıca, evdeki düzenlemeler, huzur ve mutluluk hissinizi artırabilir. Aile içinde çıkacak olumsuzluklar karşısında pratik çözüme odaklı girişimler sayesinde birçok insanın hayatını kolaylaştırabilirsiniz
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER


Bu hafta aile içinde dengeyi sağlamak için çaba harcadığınızı fark edebilirsiniz. Belki de özellikle aile bireyleri arasında ortaya çıkan farklı düşünceleri dengelemeye çalışabilirsiniz. Ancak bu çaba, kendi hobilerinize ayırmak istediğiniz zamanı kısıtlayabilir. Gelir ve giderlerinizi kontrol altında tutmak için bazı sorumluluklarınızı gözden geçirmeye başlayabilirsiniz. Bu süreçte, maddi yönetim becerilerinizi artırmak için eğitim almak veya yeni fikirler geliştirmek isteyebilirsiniz. Bu, gelecekteki finansal hedeflerinize ulaşmanız için size yardımcı olabilir. Merkür'ün burç değiştirmesiyle iletişim becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Bazı eğitimler veya kurslar alabilirsiniz. Bu size yeni fırsatlar yaratabilir ve kendinizi daha iyi ifade etmenizi sağlayabilir.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR


Bu hafta yakın çevreniz ile iletişiminiz öne çıkabilir. Bu süreçte yeteneklerinizi keşfetmek için farklı alanlara yönelebilir ve kendinizi geliştirmek için yeni beceriler edinebilirsiniz. Merkür'ün burç geçişi, maddi kaynaklarınızı yönetmek için yeni fırsatlar sunabilir. Finansal konularda yeni kararlar almanız ve kendinizi bu alanda geliştirmeniz mümkün olabilir. Farklı eğitim programlarına katılarak kendinizi geliştirebilir, yeni beceriler kazanabilirsiniz. Kendinizi yönetme becerinizi geliştirdikçe, daha yüksek hedefler belirleyebilir ve bu hedeflere ulaşmak için gerekli adımları atabilirsiniz. Konfor alanınızdan çıkarak, cesur kararlar almanız gerekebilir. Kendinizi geliştirme yolculuğunuzda bu cesur adımların sizi daha ileriye taşıyacağını unutmayın.
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR


Bu hafta gelir ve giderleriniz arasındaki dengeyi korumak için bütçenizi gözden geçirebilirsiniz. Bu süreçte, iletişim kurduğunuz kişilerin iç dünyanıza yönelmeniz için ilham verdiğini fark edebilirsiniz. Yeni yerler keşfetmek sizi heyecanlandırsa da evinizdeymiş gibi rahat hissetmek isteyebilirsiniz. Bu nedenle, seyahatlerinizde kendinizi evinizdeymiş gibi hissedebileceğiniz yerler tercih edebilirsiniz. Hayallerinizi paylaşmak, size yakın olan kişilerin ilham vermesine yardımcı olabilir. İş ortağınız veya eşinizle birlikte, hayallerinizi gerçekleştirmek için yeni fikirler geliştirebilirsiniz. Merkür'ün burç değiştirmesi, sizi daha fazla motive edecek konuları dile getirmenizi sağlayabilir. Bu nedenle, bu dönemde hedeflerinize daha çok odaklanabilir ve daha fazla ilerleme kaydedebilirsiniz.

Dolu dolu bir hafta bizleri bekliyor. Bilgiye doyacağız! Şimdiden yerinizi ayırtın! Tanıtım kitapçığınızı istemeyi unutmayın!

Bilgi ve kayıt için Eğitim Asistanımız Whatsapp’tan size 7/24 hizmet veriyor.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER


Hafta başında hayat motivasyonlarınızla ilgilenebilirsiniz. Yaşam enerjinizi arttıracak şeylere yönelebilirsiniz. Maddi açıdan yapmaya ihtiyaç duyduğunuz konular sosyal çevrenize odaklanmanıza ve yönelmenize neden olabilir. Farklı kültürlere sahip insanlarla iletişim kurmak isteyebilirsiniz. Sosyal çevrenizle yaptığınız fikir alışverişleri, size hem değer katacak hem de günlük yaşantınızda ilham kaynağı olacak. Merkür'ün burç değiştirmesi de sizleri çocukluk anılarına götürebilir. Kardeşlerinizle olan ilişkilerinizi tartabilirsiniz. Kendi iç dünyanızda yeni kararlar alabilir ve hayalleriniz için hızlı adımlar atmaya karar verebilirsiniz. Bu durum, gelecekte yapacağınız planlar için de size yardımcı olabilir.AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER


Haftaya inzivaya çekilmek isteyebilir ve iç dünyanızda zaman geçirmek size iyi gelebilir. İkili ilişkilerde sizden gizlenen sırlar açığa çıkabilir. Motivasyonunuzu artıracak konulara odaklanmak, hedeflerinize ve kariyerinize odaklanmanıza yardımcı olabilir. Hızlı kararlar vererek kariyer alanında ilerleyebilirsiniz, ancak seçimlerinizi hayallerinizi gerçekleştirebilecek şekilde yapmaya özen gösterebilirsiniz. Merkür'ün burç değiştirmesi, sosyal çevrenizle daha fazla iletişim kurmanıza yardımcı olabilir. Sosyal çevrenizde kendinizi daha iyi ifade etmek için fırsatlar olabilir. Ayrıca, yeni insanlarla tanışmak veya mevcut ilişkilerinizi güçlendirmek için de uygun bir zaman olabilir.
YAY VE YÜKSELEN YAYLAR


Haftaya sosyal konular gündeminizde yer alabilir ve hayallerinizi gerçekleştirmek için eğitimler almaya yönelik arzunuz artabilir. Eğitimler, sizi motive edecek alanlara odaklanmanızı sağlayabilir. Ancak, bu eğitimler arasından sevdiğiniz ve sevmediğiniz şeyleri ayıklamak için biraz zaman ayırmanız gerekebilir. Ayrıca, bu hafta mesafeli ilişkilerde iletişim zorlukları yaşayabilirsiniz. Uzakta olan insanlarla iletişim kurmaya çalışmak, kafa karışıklığına neden olabilir. Merkür'ün burç değiştirmesiyle birlikte, hedeflerinize daha hızlı ulaşabilecek ve vizyonlarınızı daha kolay ifade edebilirsiniz.
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR


Hafta başında kariyer ve hedeflerinizle ilgili konular gündeminizde olabilir. Ruhsal rehberlerinizle karşılaşabilirsiniz. Hukuksal konularda birtakım girişimlerde bulunabilirsiniz. Sosyal çevrenizle bilgi paylaşımı içinde olabilirsiniz. Kendi deneyimlerini anlatarak ve sizi destekleyerek kendinizi geliştirmenize yardımcı olabilirler. Hayallerinizi gerçekleştirmek için, yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Bu değişimler, yakın çevrenizdeki insanları da ilham verebilir. Merkür'ün burç değiştirmesi, eğitim ve seyahatle ilgili konulara odaklanmanızı sağlayabilir. Kendinizi daha rahat ifade edebilir ve hızlı kararlar alarak uzak yerlere seyahat edebilirsiniz. Bu da yeni fırsatlar keşfetmenize ve kendinizi geliştirmenize yardımcı olabilir.
KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR


Hafta başında ruhsal rehberlerinizle karşılaşabilirsiniz. Hak hukuk adaletle ilgili işlemlerinizde birtakım sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Farklı kültürlerden insanlarla iletişim kurmak, dünya görüşünüzü genişletebilir ve yeni perspektifler kazanmanıza yardımcı olabilir. Eşiniz veya ortağınızla birlikte aldığınız kararlarda, bilinçli ve dikkatli olmanızda fayda var. Hızlıca alınan kararlar, maddi açıdan hayal kırıklığına neden olabilir. Kararlarınızı verirken detaylı bir şekilde düşünmeye özen göstermelisiniz. Merkür'ün burç değiştirmesi, iletişim konularında rahatlıkla ifade edebilirsiniz. Başkalarının fikirlerine ve kaynaklarına daha açık olabilirsiniz yine de kendi araştırmanızı yapmadan karar vermemeye özen göstermelisiniz.
BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR


Pazartesi günü finansal konular gündeminizde olabilir. Aldığınız maddi sorumlulukların size huzur ve konfor sağlayıp sağlamadığına dikkat etmelisiniz. Hedeflerinizi geniş açıdan görmeye başlayarak sorumlu olduğunuz konularda hızlı çözümler üretmeye çalışmak motivasyonunuzu artırabilir. Merkür'ün burç geçişi ile birlikte, yakın çevrenizdeki insanlarla tekrar bağlantı kurabilirsiniz. Eşiniz veya ortağınızın farklı yönlerini keşfederek farklı deneyimler yaşayabilirsiniz. Bu süreçte, iletişim becerilerinizi geliştirerek ilişkilerinizde daha derin bir bağ kurabilirsiniz. Kişisel gelişiminize odaklanmak, sakinleştirici aktiviteler yapmak ve stres yönetimi tekniklerini uygulamak size iç huzuru sağlayabilir. Kendinize güvenerek, sorumluluklarınızı yerine getirebilir ve haftayı başarıyla tamamlayabilirsiniz.Hepimize Şifa Olsun...

Kenan Yasin BÖLÜKBAŞI


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88Comentarios


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page