top of page

24 OCAK HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...

Sevgili Arkadaşlarım,


Ocak ayının son haftasına ilerliyoruz… Önemli bir zaman diliminin içinde olduğumuz haftanın ilk gününe Ay’ın Terazi Burcu’ndaki seyri ile başlıyoruz.


Mars’ın Oğlak Burcu’na geçtiği 24 Ocak’ta Ay’ın da Terazi seyri eklenince yaşamlarımızda denge, huzur ve güven arayışı içinde olmak isteyeceğimiz bir zamanı deneyimleyebiliriz.

İkili ilişkilerimiz açısından huzursuz bir enerji içinde olabiliriz.


Mars’ın Oğlak Burcu’nda yücelme yöneticiliğinde olacağı bu süreçte içsel olarak aktif, disiplinli bir enerji içinde olabiliriz. Hayallerimizin peşinden vazgeçmeden cesaretle ilerlemek isteyebiliriz.

25 Ocak Salı günü Ay ve Mars arasındaki uyumlu enerjiyi, irademizi doğru kullanmalıyız. Günün ilk yarısını ticari olan faaliyetlerimiz açısından rahatlıkla değerlendirebiliriz. Hukuksal başvurularımız içinde destekleyici bir zaman içinde olabiliriz.


26 Ocak Çarşamba günü Merkür Oğlak Burcu’na geçerek Retro seyrini devam ediyor olacak.

26 Ocak günü göksel enerjide Ay ve Satürn karesinin sabah saatlerinde hayatımıza akıtabileceği enerji altında özgürlüğümüzde kısıtlama, baskı oluşturabilecek engelleyici durum ve kararla karşılaşma ihtimalimizin yüksek olabileceği bir zamanı deneyimleyebiliriz.


Sert hava koşulları ile karşılaşabilme ihtimalimizin yüksek olabilir. Kontrolsüz kazalara açıklık verebilecek gün genelinde tedbirli olmayı ihmal etmeyelim ve günü sakin geçirmeye özen gösterelim.


27 Ocak Perşembe kadersel etkileri olabilecek bir günü deneyimleyebiliriz. Aynı zamanda ruhsal ve zihinsel şifa içeren her türlü çalışma içinde oldukça destekleyici bir enerji içinde olabiliriz.

Geçmiş travmalarımızdan arınmak için iyileştirici yönde frekansı yüksek bir zaman olabilir.


28 Ocak Cuma günü Ay ve Neptün zorlayıcı enerjisi altında depresif bir zihne bürünme ihtimalimiz ve geçmiş olaylara çekilme riskimiz yüksek olabilir.

İnce detay gerektiren işlere yönelmek için uygun bir günde olmayabiliriz.

Kendimizi kandırmadan hayal ve gerçek arasındaki farkı ayırt etmemiz gerekebilir. Alma verme dengemizi korumamız gereken bir günü deneyimleyebiliriz.


29 Ocak günü Retro Merkür ile Plüton sabahın erken saatlerinde kavuşum yapacaklar.

Gökyüzünde toprak elementinin hâkim olacağı bu süreçte sınır aşımında ilerleyen Ay’ın öğlen 12.08’de Oğlak Burcu’na geçişinin ardından sınır aşımında ilerleyen Mars ile yapacağı kavuşum ve gökyüzündeki Oğlak Burcu vurgusu hayli dikkat çekici duruyor.

Dünya ve ülkemiz genelinde sert rüzgârlar esebilir. Ekstrem yönde gelişebilecek doğal afetler açısından da hayli riskli olabilecek bir zamanı deneyimleyebileceğimiz sert bir döngüde olabiliriz.


30 Ocak Pazar günü gece saatlerinde kesinleşen Güneş ve Uranüs arasındaki zorlayıcı enerjide dünya liderlerinin sert söylemlerini gündemimize taşıyabilir.


Önümüzdeki +7 gün daha bu enerji altında olabiliriz.

Kaosla gelebilecek, ani şok edici güçlü bu enerjide ruhsal olarak dengesiz olabileceğimiz yön kaybedebileceğimiz sert bir zaman içinde olabiliriz.


Dünyayı yöneten liderlerin marjinal olabilecek yeni fikirleri ve yaptırımları hayatımızda yer bulmaya başlayabilir.


Bu güçlü döngüde özellikle iletişimimize ekstra özen göstermeli, ticari faaliyetlerimiz adına hızlı kararlar almaktan ve risk içeren yatırımlardan uzak durmayı denemeliyiz.

Kendi gücümüzü hissetmek için sevdiklerimizin üzerinde baskı kurmamaya, şartlarımızı gereğinden fazla zorlamamaya ve birbirimizi kırmamaya özen gösterelim.


Zaman zaman isyankâr bir ruha bürünebiliriz. Hafta genelinde değişime direnmeden, işleyen sisteme teslim olmayı, korku frekansına kapılmamayı, ani ve beklemediğimiz krizlerle karşılaştığımızda yaşamımızda oluşabilecek fırsatları akışta kalarak huzurla, sağlıkla deneyimleyebileceğimiz bir hafta olması dileğiyle,


Şifa Olsun...


  • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

  • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Yeni bir haftaya başlarken ikili ilişkilerimizde olumlu yönde olabilecek kadersel kararlar almak isteyebilir ve hayatımızdaki kişilerle huzurlu olmak isteyebileceğimiz bir enerji içinde olabiliriz. Ailevi olabilecek krizlerimizi çözüme kavuşturmak ve orta yolu bulmak için gökyüzü tarafından desteklenebileceğimiz bir zaman olabilir. Kariyer hayatımızda daha hırslı ve istikrarlı ilerleyebileceğimiz hafta içinde kendimizi zorlanmadan akışta kalarak gösterebilir istediğimiz yönde bir başarıyı deneyimleyebiliriz. İş değişikliği düşünmek ve kariyer hayatımızla ilgili ani kararlar almak içinde uygun bir haftada olmayabiliriz. Özellikle hafta ortasında sert bir enerji içinde olabiliriz ve yanlış anlaşılmalar yaşayabiliriz. Bu enerji göz ardı etmeyelim gereksiz olabilecek krizlere yaşamımızda yer vermeyelim.
Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Yeni bir haftaya başlarken sağlığımızla ilgili gündemeler içinde olabilir ve yaşamımızda daha çok çalışma koşullarımıza odaklamak isteyebiliriz. Geleceğe yönelik hedef ve planlarımıza odaklanmak için enerjimiz yüksek olabilir. Hafta ortasında yaşamımızdaki üstünün kapandığını düşündüğümüz konular tekrar beklemediğimiz bir anda gündemimize gelebilir. İletişimimize özen göstermemiz gereken bir haftayı deneyimleyebiliriz. Ticari faaliyetlerimizde, yurt dışı bağlantılı işlerimizde ve planlı olan seyahatlerimizde bazı aksaklıklarla karşılaşabiliriz. Hafta genelinde eğitim alanlarımızda var olan işlerimize odaklanmakta zorlanabiliriz. Hafta sonunu içsesimize ve kendi yaşamımıza yönelerek geçirmemiz gereken bir zamanda olabiliriz.
İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Yeni bir haftaya finansal konularda daha istikrarlı ve fırsatlarla karşılaşabileceğimiz bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. Hafta ortasında ortak gelirlerimizde mücadele içeren gündemlerle karşılaşabiliriz. Kontrolsüz harcamalara karşı tedbirli olmak isterken geçmişten kalma unutulmuş bir borç karşımıza çıkabilir. Kredi başvurusu yapmak için uygun bir zamanda olmayabiliriz. Alma verme döngümüzü koruma özen göstermek ve her duyduğumuza inanmamak bizler için faydalı olabilir. Haftanın son iş gününü ailemizle huzurla geçirmek ve isteklerimizi dile getirmek fikirlerimizi istişare etmek adına uygun bir zaman dilimi içinde olabiliriz. Enerji ve ruhsal şifa içeren çalışmalar ve ihtiyacımız var ise bir uzmandan yardım almak için uygun bir zamanda olabiliriz.
Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Yeni bir haftaya daha çok ailevi konularımıza ve ev içi gündemlerimize odaklanmak isteyerek başlayabiliriz. Kariyerimiz ve ailemiz arasında dengeyi kurmakta zaman zaman zorlanabilir onların bizi olumlu yönde desteklemesini bekleyebiliriz. Sevdiklerimizle aramızda krize sebebiyet vermemek adına konuşma dilimizi biraz daha politik kullanmak, ailemize isteyerek vakit ayırmak iyi bir fikir olabilir. Hafta ortasında ikili ilişkilerimizi mercek altına alabilir, hırslı ve hızlı bir şekilde var olan sorunlarımızı çözüme kavuşturmak isteyebileceğimiz bir enerji içinde olabiliriz. Fazla kontrolcü ve hırslı davranmak bizler için zararlı olabilir. Bu sert enerjiyi toprağın şifasından faydalanarak ve açık havada yürüyüşler yaparak dengelemeyi deneyebiliriz.

Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Yeni bir haftaya yakın çevremizle olan iletişim trafiğimizin yoğunlaşabileceği, zaman zaman onların sorun ve taleplerinden yorulduğumuzu düşünebileceğimiz bir enerji içinde başlayabiliriz. Yanlış anlaşılmalara karşı dikkat ederek, her duyduğumuza inanmamamız gereken bir zamanda olabiliriz. Sağlığımız hafta genelinde gündemimizde olabilir. Dişlerimizde ve kemiklerimizde ağrılar oluşabilir. Beklettiğimiz rutin bir kontrolümüz tamamlamak içinde uygun bir haftada olabiliriz. İş sorumluluğumuz artabilir ve zamanı programlı kullanmayı öğrenmek zorunda kalabiliriz. Haftanın son günleri ev işlerimize yönelmek ve ailemizle ilgilenmek adına oldukça huzurlu bir enerji içinde destekleyici yönde olabilir.
başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Yeni bir haftaya finansal harcamalarımızda gelir ve giderlerimize odaklanarak, hayatımızda yeni yapılandırmalar oluşturmak isteyebileceğimiz bir enerji içinde başlayabiliriz. Özellikle haftanın ilk günü yeni farkındalıklar yakalarken ticari faaliyetlerimizde önemli olabilecek ve bugüne kadar yaşadığımız krizli durumları çözüme kavuşturmak isteyebileceğimiz bir döngünün başlangıcında olabiliriz. Hafta ortasında çocuklarımıza ya da var olan ilişkilerimizde fazla baskıcı davranışlar oluşturmak, daha fazla söz hakkı sahibi olmak istemek kontrolümüz dışında gelişebilecek olayları gündemimize getirebilir. Hafta sonu ruhsal olarak dinlenmek ve spora başlamak iyi bir fikir olabilir. Cesaretimizin daha fazla ön planda olabileceği hafta genelinde risk içeren yatırımlara karşı tedbirli olamaya özen gösterelim. Plansız kısa seyahatlerimizde artış olabilir. Şartlarımızı zorlamamamız ve akışta kalmayı öğrenmemiz gereken bir hafta olabilir.Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Yeni bir haftaya neşeli, dengeli, huzurlu bir enerji içinde başlayabiliriz. Hayatımızla ilgili hızlı ve önemli kararlar almak isteyebiliriz. Uzun vadeli risk içermeyen kararlarımız için desteklendiğimiz bir zaman içinde olabiliriz. Zihinsel olarak daha çok kendi yaşamımıza, geleceğimizle ilgili planlarımıza, hedeflerimize yönelmek isterken ailemizle kariyerimiz arasında denge kurmakta zorlandığımızı hissedebiliriz. Zaman zaman yön kaybedebilir ve içsel huzursuzluğumuza yenik düşebiliriz. Hafta ortasında aile içi yanlış anlaşılmalar sebebiyet verebilecek bir enerji içinde olabiliriz. Sevdiklerimize karşı daha özenli cümleler kurmamız gereken bir zamanı deneyimleyebiliriz. Taşınmak ve gayrimenkul alım satım içiminde uygun bir haftada olmayabiliriz.Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Yeni bir haftada daha çok kendi iç alanlarımıza dönerken, hayatın yoğun temposuna biraz mola vermek isteyebileceğimiz bir enerji içinde olabiliriz. Haftanın ilk günlerinde iç sesimize yönelmek fazla takıntılı davranmak uykuya dalmakta zorlanmamıza sebebiyet verebilir. Düşünce ve fikirlerimiz hızlanabilir ve bazen anlatmak istediklerimiz agresif bir şekilde ağzımızdan çıkabilir. Yakın çevre ilişkilerimizde iletişimimize ekstra dikkat etmemiz gereken bir haftada olabiliriz. Her şeyi hızlı kavrama ve hızlı öğrenmeye yatkın olabileceğimiz hafta genelini kişisel eğitimlerde değerlendirmek için enerjimizi doğru yönetmek adına iyi bir fikir olabilir. Sağlığımıza ekstra dikkat etmeli, içsel dengelerimizi huzurla kurabilmek adına kendimize vakit ayırmayı denemeliyiz. Hafta sonu ikili ilişkilerimiz açısından huzuru ve dengeyi yakalayabileceğimiz bir enerji içinde olabiliriz.
Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Yeni bir haftaya başlarken sosyal çevremizden beklediğimiz desteği bulabilir ve sevdiklerimizin vesilesi ile şanslı fırsatlarla karşılaşabiliriz. Arkadaşlarımıza fikirlerimizle öncülük edebilir ve arabuluculuk görevini üstlenmek zorunda kalabileceğimiz gündemlerle karşılaşabiliriz. Bu enerji biraz bizi zihinsel olarak yorabilir. Ailemize huzurla varlığımızı hissettirmemiz gereken bir zamanda olabiliriz. Maddi ve manevi anlamda huzur getirebilecek bir haftayı deneyimlerken, para elimize geldiği gibi gidebilir. Gereksiz harcamalara ve borçlanmalara karşı tedbirli olmak faydalı olabilir. Hızlı ve yoğun bir enerji içinde olabileceğimiz hafta genelinde kendimize vakit ayırmalı, negatif yönde olabilecek yorucu enerjiye karşı kendimizi korumayı öğrenmemiz gereken bir zamanda olabiliriz.
Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Yeni bir haftaya başlarken Mars gezegeninin sizin burcunuza geçmesi ile içimizdeki enerji daha aktif hale geçebilir ve geleceğimizle ilgili stratejik olabilecek net kararlarımıza yönelebiliriz. Kariyer yaşamlarımız bizler için önemli olabilir. Sabırlı olarak kişisel hırslarımıza yenik düşmeden enerjimizi doğru kullandığımız taktirde kendimiz adına şanslı ve dengeli olabileceğimiz bir haftayı deneyimleyebiliriz. Riskli ve büyük kararlar vermek için uygun bir zamanda olmayabiliriz. Hafta sonu kendimizi izole etmek yoğun olabilecek iletişim trafiğine biraz mola vermek ve özellikle bağışıklık sistemimizi güçlü tutmak bizler için faydalı olabilir.
Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Yeni bir haftaya başlarken uzun zamandır gelmesi beklediğimiz haberleri alabilir ve kişisel farkındalıklarımıza yönelmek isteyebiliriz. Haftanın ilk günleri yapmış olduğumuz planlarımızda değişim getirebilecek bir enerjiye açık olabiliriz. Kariyer ve meslek hayatımıza odaklanabiliriz. Özellikle sosyal medya bağlantılı bir iş yapıyorsak yeni duyuru ve paylaşımlarımız için haftanın ilk günlerini rahat akışta şanslı olabilecek bir atmosfer içinde değerlendirebiliriz. Sezgilerimize güvenmemiz gereken bir haftayı deneyimleyebiliriz. İş arkadaşlarımızla olan iletişimimize ekstra dikkat etmek ve sınırlarımızı çizerek ilerlemek hafta genelinde bizler için daha huzurlu olabilir.
Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Yeni bir haftaya alma verme döngümüze odaklanarak ve yeni planlarımıza yönelerek başlayabileceğimiz bir enerji içinde başlayabiliriz. Ortaklı işlerden yana şanslı bir hafta olabiliriz. Haftanın ilk günlerini finansal işlerimiz ya da kredi başvurumuz için rahat akışta değerlendirebiliriz. Borçlarımızı yapılandırmak adına yeni fırsatlarla karılaşabiliriz. Ticari faaliyetlerimiz için haftanın son günleri daha destekleyici bir atmosfer olabiliriz. İkili ilişkilerimizde ve kariyer yaşamlarımızda aktif rol almamız gereken bir zamanı deneyimleyebiliriz. Enerjimizi doğru kullanmaya ve bedenimizi dinlendirmeye özen gösterelim.

Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page