top of page

24 EKİM '22 HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ24 Ekim 2022 Haftalık Burç Yorumları


Tutulma ile ilgili kocamaaan bir araştırma yazısı yazdım ve sitemizin blog bölümüne paylaştım.

Youtube kanalımızda da videomuz mevcut. İzlemenizi, okumanızı, araştırmanızı ve kendi tarihlerinizi çıkarmanızı, notlar almanızı öneririm. Buradan videomuzu izleyebilirsiniz: https://youtu.be/Vr0LmHYMPbI

💫

Tutulma önümüzdeki minimum 6 ayı etkileyecek. Öz değerlerin ve sevgi bağlarının yeniden sınanacağı biz zamanı deneyimleyeceğiz. Ya hep ya hiç tutumu geliştirebiliriz. Netlik arayışı içerisinde olacağız. Maddi konularda değişimler, finansal zorluklarla mücadele edebiliriz. Değişime direnmeyen ve yeni yollar açmak için fırsat kovalayanlar ise bu süreçte kazançlı olacaklar.

💫

Tutulma Deneyimi: Kendi kendimizin menajeri ya da yaşam koçu olmayı denemeliyiz. İdealist olmalı ve hedefler için sağlam ve emin adımlar oluşturmalıyız. Kolay olan şeyler canımızı acıtabilir. Zor yolları denemek ise biraz stresli olabilir fakat zoru denemeli ve politik olmalıyız. Düşünceleri bize ters gelen kişilerle iş birliği yapacaksak bile bu ilişkinin geçici olduğunu kendimize hatırlatmalıyız.

💫

Tutulma Sembolü: Regresyon terapilerinden faydalanmak, cinsellik oruçları uygulamak, küflü rokfor peyniri tüketmek ve mantarlı yemekler pişirmek.


Mutlu haftalar diyor ve doğru seçimler yapmanızı diliyorum.


Şifa Olsun. . .


TEMEL SEVİYE ASTROLOJİ EĞİTİMİ KAÇIRANLAR İÇİN SON FIRSAT !!!


Vedik ile Batının buluştuğu ilk ve tek müfredat -DENEYSEL ASTROLOJİ


TARİH: 26 EYLÜL 2022 EĞİTİM SÜRESİ: 32 HAFTA TEMEL Her Hafta Çarşamba Günü Saat: 20.30 - 23.00 Eğitim kitaplarımız deneysel yayınevinde sizleri beklemektedir.


Bilgi ve kayıt için Eğitim Asistanımız Whatsapp’tan size 7/24 hizmet veriyor.Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.


KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR


Önünüzde 6 aylık bir süreç var. Yatırım ve harcama yapmak durumunda kalacaksınız. Yaşamınızın kontrolünü bir başkasına vermekten ziyade kendi kararlarınızı alarak ilerlemek sizi mutlu edecek. Fakat hayata karşı fazla şikâyetçi bir tavrınız var. Sevdiğiniz birine cüzdan hediye etmeyi deneyebilirsiniz. Mantar sembolünü de giderlerinizde kullanmayı deneyin.

Bu tutulma size araba getirebilir. Var olan aracınızla ilgili maddi sorunlar çıkarken eğer aracınız yoksa da bu sefer yeni bir araba almaya niyetlenmenizi sağlayabilir. Maddi konularda seyahatleriniz de gündeme gelecek. Para / kaynak neredeyse oraya yönlenmeniz gerekebilir.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR


Tutulma tam karşıt tarafınızda gerçekleşiyor. Önemli kararlar için adım atma zamanındasınız ama bir şeyi seçerken diğerinden vazgeçmek durumunda kaldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Bu nedenle her iki seçeneği de görmezden gelmeye çalışıyorsunuz. Aslında biraz geri planda kalmak olayların siz kontrol etmeden de gelişebileceğini gösterecek. Fakat ben mi seçeyim yoksa benim yerime birileri mi seçsin ikilemi canınızı sıkabilir.

Bu tutulma size kozmik eşlerinizi de getirebilir fakat manik bir aşkın pençesinde olmamaya özen göstermelisiniz. Sevdiklerinize mantarlı yemekler pişirip yedirmek iyi gelebilir. Evinizin kapı kısmında bir mantar sembolü bulundurmak da öyle…


İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER


Güvendiğiniz konuları yeniden düzenleme zamanı geliyor. Sorumluluklarınızı siz yürüyor gibi düşünürken aslında görevini aksatan, yapmayan insanlarla çevrelendiğinizi gözlemleyeceksiniz. Yeni projelere ihtiyacınız var ama yenilikler beraberinde kaygıyı da getirir. Gerçekçi adımlar atabilmeyi başarmak için biraz daha zaman kollamalısınız.

Bu tutulma size haddinden fazla sorumluluk getirecek. Sürdürebilirliği düşünmezseniz sağlığınızdan olabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız. Özellikle umumi tuvaletleri kullanmamaya, sadece size özel olan kişisel ürünlere bu süreçte yönelmek sizi rahatlatacaktır. Mantar sembolünü çalışma masanızda kullanabilirsiniz.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER


Tek bir düşünce üzerine yoğunlaşmış olmak sizi üzüyor olabilir. Sanki ben istedikçe isteklerim benden kaçıyor gibi düşünebilirsiniz. Belki de kadersel olarak bunu yapmamam gerekiyordur diye kendinizi sorgularken bulabilirsiniz. İstekleriniz hobi olarak kalıyor olabilir. Para getirmeyecek, geri dönüş kazandırmayacak uğraşlar içerisinde olduğunuz için belki de çok eleştiri alıyorsunuz.

Aslında göremediğimiz şeyler de var. Belki de bunları yapmak bize isteklerimizi getirmeyecek ama o yola çıkmak bize belki de bambaşka kapılar açacak. Belki bir aşk, tutkuyla bağlanabileceğimiz farklı bir konu bizi selamlayacak. Dengenizin bozulmasına müsaade etmeyin. Mantarlı yemekler pişirmek yeni hobiniz olsun.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR


Uzun süredir planlayıp rafa kaldırdığınız projelere yeniden göz atma zamanı kazanıyorsunuz. Özellikle ev, yuva, aile konularında yeni değişimler sizi bekliyor. Kendinize ait bir alan oluşturmak için biraz fazla çaba göstereceksiniz ama Aslan yattığı yerden belli olur diye boşuna dememişler. Kendinizi güvende hissettiğiniz alanlar size huzuru da taşıyacaktır.

Belki yaşamınızı kökünden değiştirmeniz de gerekebilir. Her şeyi yeniden planlayıp, tasarlamanız da öyle. Fakat bu sefer bitsin, tamamlansın diye yola çıkmayın. Bırakın yolun sonunu ve yolun kendisi ile ilgilenin. Ve kendi rahatınız için para harcamaktan korkmayın! İç huzuru önümüzdeki 6 ay boyunca sizin için önemli olacak. Mantar sembolünü evinizde kullanabilirsiniz.


BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR


Yaşamınıza akıcılık geliyor, artık düşündüklerinizi paylaşabilecek, insanlarla konuşarak anlaşabilecek anlar yakalayacaksınız. Etrafınızda aranan kişi olmak da sizi bekliyor. Komşularınız, yakın çevreniz ve ilişkileriniz bu süreçte şekillenecek. Hayatınızı pratikte kolaylaştıran kişilere açacaksınız.

Pek tabi tüm bu süreci iyi değerlendirmelisiniz. Tutulmanın etkisi elinize birçok fırsatın geçeceğine işaret etmekte. Özellikle devlet işleriniz, kurumlarla olan faaliyetleriniz hız kazanacak. Oturup onları başkaları yapsın diye beklemek yerine bir ucundan tutarak o işe koyulmanız size bereket getirecek. Belki başta maddi kazanç sağlamayabilir ama insan kazanmanıza vesile olacak. Mantar sembolünü telefonunuzda kullanabilir ya da komşunuza hediye edebilirsiniz.
Dolu dolu bir hafta bizleri bekliyor. Bilgiye doyacağız! Şimdiden yerinizi ayırtın! Tanıtım kitapçığınızı istemeyi unutmayın!

Bilgi ve kayıt için Eğitim Asistanımız Whatsapp’tan size 7/24 hizmet veriyor.


TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER


Sözleriniz önem kazanıyor. Gaf yapan, patavatsız kişilerle uğraşabileceğiniz bir süreçtesiniz fakat tartışmaya girmek, kafaya fazla takmak gereksiz olacak. Maddi konularda yeni kararlar alacak, yeni kazanç kapılarını açabilecek bir zamana giriyorsunuz fakat bu süreci anlatmak, değer verdiklerinizle paylaşmak sizi korkutuyor olabilir. Önünüze engel çıkarabileceklerini, sizi yolunuzdan döndürebileceklerini düşünüyor olabilirsiniz.

Başkaları değersiz, sıradan, önemsiz gibi görse de siz kendi fikirlerinize bağlı kalmalısınız. Tutulma özellikle somut alanda sizlere yeni fırsat kapıları açacak. Borç- alacak verecek konularında ise adil bir süreci karşınıza çıkaracak. Mantar sembolünü cüzdanınızda kullanabilirsiniz.

AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER


Sizi ilgilendiren önemli bir yıldı. Son tutulmalarla yaşamınız şekilleniyor. Büyük yıkımlar, dönüşümler yaşadığınızı düşünüyorum. Bilelim ki doğru temmeller üzerine inşa edilmeyen bir hayatınız varsa bunun değişmesi gerekecekti. Öfke patlamaları, elinizden bir şey gelememe durumu üzücü olsa da bir çözüm değil. Fakat her zaman gözünüzü açmak durumundasınız. Kandırılmaya, yanlış giden şeyleri fark edememeye asla lüksünüz yok.

Bu tutulma yanlış giden şeyleri düzenlemeniz için önemli bir fırsat olacak. Aklınızı kurcalayan, kalbinize sığmayan her konu tam da sizin hissettikleriniz gibi önünüze çıkacak. Bundan sonra yapacaklarımız tutulan Güneş’i yeniden doğurmak. Bir başarıya yönelmek, bir alana odaklanmak ve uzmanlaşmak sizinle. Mantar sembolünü üzerinizde taşıyabilirsiniz.


YAY VE YÜKSELEN YAYLAR


Size ait olmayan konulardan dolayı geri planda kalacağınız bir dönemdesiniz. Müdahale edemediğiniz ama bizzat bildiğiniz, fark ettiğiniz konulardan ötürü yaşamınızda yönler değişecek. Bu süreçte istemeseniz de bırakmak, kurtulmak isteyeceğiniz şeyleri öne taşımanız gerekiyor. Sizi amaçlarınızdan uzaklaştıran kişi ya da konuları artık bırakma zamanı.

Kendi başınıza bir şeyleri yapabilmek adına önce bir arada bulunduğunuz kişi ya da konularla bağlarınızı koparmanız gerekecek. Özellikle iletişimsiz kalmak bu sürece vesile olmuş olabilir. Ama müdahale edemediğimiz için olayları çözmek bir başka bahara kalacak. Önümüze bakmalıyız. Mantar sembolünü nevresimde kullanabilirsiniz.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR


Geçmişte yaşanılanları düzeltebilmek adına elinize fırsatlar geçiyor. Ortak arkadaşlar, sosyal aktiviteler vasıtasıyla tekrar karşılaşabileceğiniz, yüz yüze gelebileceğiniz buluşmalara hazır olmalısınız. Duygularınızı öne çıkaracak, size katarsis yaşatacak olaylar içinde bulunabilirsiniz. Duygularınızı akıtacak alanlar yakalayacaksınız. Ağlayabilmenin, güven duyduğunuz bir çevrede olmanın mutluluğu da geliyor tabi.

Özellikle borç, alacak, alım-satım konularında da hareketlilik söz konusu. Beklemediğiniz yerden haberler alabilir, bazen iyi bazen de can sıkıcı maddi konularla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Şikâyet etmek, homurdanmak çözüm sağlamayacak. Mantar sembolünü arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.

KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR


Geçmiş köklere gitme zamanı. Hazır aile dizimi de bu dönem ses getirmişken bu tür aktiviteler içinde bulunmak farklı alandan şifalanmanızı sağlayabilir. Enerjetik çalışmalar içerisine girmeye hazırlanın. Geçmişte kalan, ailenizin yasak kıldığı ya da önünüzde engel oluşturduğunu düşündüğünüz yaşanmışlıkların kökünü kazımak ve onları değiştirmek için önemli fırsatlar yakalayacaksınız.

Özellikle ikili ilişkiler konusunda yön değiştirebilirsiniz. Ortaklı çalışmalar ve proje geliştirme söz konusu olabilir. Takip ettiğiniz ama fırsatını bulup da ilgilenemediğiniz konulara yönelmek size yeni dostluklar, yeni bağlar geliştirmenize olanak tanıyacak. Ruhsal alanlarda aydınlanma geliyor. Mantar sembolünü hedef köşenizde kullanabilirsiniz.


BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR


Ortak işler, birlikte girişilen uğraşlarda tartışmalar, haksız rekabet içinde olma durumu sizi bekliyor. Emek verdiğiniz, zaman harcadığınız alanların size ilerleme katmadığı gibi gerilettiğini de düşünüyor olabilirsiniz. Özellikle bu sayfayı kapatmak istiyorum diyor ama bir türlü o fırsatı bulamadığınızı hissediyor olmak canınızı sıkıyor olabilir.

Tutulma size hız kazandıracak. Bizans oyunları içinde geçen bir yaşamınız varsa, entrikalar, dönen işler gibi süreçler varsa bunlardan arınmak için de fırsat yakalayacaksınız. Aklınıza koyduklarınızı yapmak, burnunuzun dikine gitmek, kimseyi dinlememek bu dönemde işinize yarayabilir. İnsanlar ne derse desin, kimin ihtiyacı olursa olsun sizden bir tane var. Kendinize hatırlatın. Mantar sembolünü pasaportunuzda / seyahat kartlığınızda kullanabilirsiniz.

Hepimize Şifa Olsun...

Kenan Yasin BÖLÜKBAŞI


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88


Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page