top of page

24 ARALIK'23 HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ24 ARALIK 2023 Haftalık Burç Yorumları


YILIN SON HAFTASI


Koca bir yıl bitiyor! Her bitiş beraberinde de yeni bir başlangıç getiriyor fakat başlangıçlara hazır olmak da gerek… İyiye, doğruya, güzele kendimizi açmak gerek…


Kuşku, şüphe ya da güvensizlikle ilerleyen ya da geçici zevkler ile karnımızı doyururken ruhumuzu aç bıraktığımız o süreçleri yeniden gözlemek gerek… Bu yıl hepimiz için sabır, disiplin, özveri ve motivasyon gerekecek! Bu sayede dünyevi zenginliğimizi artırmaya, yeni donanımlar inşa etmeye kendimizi açabileceğiz.


Güven verici taraflarımızı kullanmak için de tam sırası! Kendimizden emin olduğumuz her konuda başarılarla ilerleyebilme potansiyelimizi güçlendirebiliriz. Bu hafta yılın son haftası… Bolluk gezegenimiz Jüpiter iyice hız kaybediyor ve hafta sonuna doğru durağan pozisyonda olacak. Seyahatler için riskli bir durum. Check in işlemlerini kontrol etmek, önceden hazırlıklı olmak, araç bakımlarını yaptırmak, ihmale açık bir durum bırakmamak önemli…


Ayrıca kadimlerin “Bona Fortuna” evi olarak atfettikleri iyi ruh, iyi talih yerleşiminde sevinen gezegenimiz Jüpiter ile hizalanmalı ve onun gölge yönlerini bu hafta kendimizden uzak tutmayı başarmalıyız! Eleştirmek, başkalarını küçük görmek ya da küçük düşürmek… Fikir ayrılıkları ve hiddetli tartışmalar… Tüm bunlardan uzak durmalıyız! İtibar; çoğu zaman, düşündüğümüz kişi ya da kurumlarda değildir.


Mevki her zaman otorite, güç sahibi kişi ya da kurumlarda olmayabilir… Birlik bilincini ülkece sorguladığımız önemli bir dönemeçteyiz! Burada önemli olan aynı tutku ve umuda bağlı olduklarımızla birlikte yol aldığımız gerçeğini fark etmek olacaktır! O halde yılın son haftasını önce kendimize sonra çevremize saygı duyarak değerlendirmeye niyet edelim.Mutlu Yıllar diliyorum!Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR


Hayatınızda Önemli Adımlar Atmaya Yeni Fırsatlar yakalamaya Hazır Olun! İlgi alanlarınız doğrultusunda eğitimler alarak kendinizi geliştirebilir ve merak ettiğiniz konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Hobilerinizi paraya dönüştürmek için de fırsatlar yaratabilirsiniz. Venüs'ün burç değiştirmesi, farklı kültürlere karşı sevgi bağı oluşturabilirsiniz. Dolunay ise ailenizle ilgili gündemlerin yoğun olacağını göstermektedir.
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR


Sosyal İletişim Hızlanması ve Sosyal Değişim Yılın Son Haftasında Sizleri Beklemekte! Sosyal hayatınızda iletişimin artacağı fakat aynı zamanda yanlış anlaşılmaların da olacağı bu süreçte yol ayrımları yaşayabilirsiniz. Venüs’ün burç geçişiyle, başkalarının verdiği değere daha fazla önem verebilirsiniz. Dolunay'ın etkisiyle iletişim konularında birtakım anlaşmazlıklar söz konusu olabilir.
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER


Aldığınız Kararlarla Belirsizlikleri Ortadan Kaldırın! Hayatınızda ki belirsizlikleri ortadan kaldırmak için keskin kararlar alabilirsiniz. Maddi konulardaki ihtiyaçlarınızı gözden geçirerek hedeflerinizi yeniden şekillendirebilirsiniz. Venüs'ün burç değiştirmesi, ikili ilişkiler daha fazla önem verebilirsiniz. Dolunay'ın etkisiyle maddi konular gündeme gelebilir, bu nedenle bütçenizi gözden geçirmenizde fayda var.
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER


İç huzuru yakalamak ve hayallerinizi gerçekleştirmek için zamanınızı doğru kullan. Maddi ihtiyaçlarınızı karşılamak ve sosyal çevrenizi genişletmek için fırsatları değerlendirin. Venüs'ün burç değişimi, yeni sorumluluklar ve günlük hayatınızla ilgili tercihler yapmanızı sağlayabilir. Dolunay etkisiyle, benlik duygunuzu dengelemeye çalışmanızı önerirken daha fazla ön plana çıkmanız için sizi zorlayacak.
ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR


Aile içinde aldığınız bir karar hayat yönünüzü değiştirebilir. Kendi iç sesinize kulak verip, yeniliklere açık olmak için adımlar atabilirsiniz. Venüs'ün burç değişimi, hobiler, aşk ve varsa çocuklarla ilgili konularda dengeli ve şefkatli bir yaklaşım sergileyebilirsiniz. Dolunay'ın etkisiyle geçmişte takılı kaldığınız konuları sonuca bağlanabilirsiniz. Rüyalarda artış yaşanabilir.
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR


Aile içinde düşüncelerinizi paylaşmanın zamanı geldi! Aile içinde rahatsız olduğunuz bir konuda düşünceleriniz paylaşabilirsiniz. Sosyal ortamlarda neye ihtiyacınız olduğunu paylaşarak yakınlarınızla bağlarınızı güçlendirebilirsiniz. Venüs'ün burç değiştirmesi, aile ortamında rahatlamaya yardımcı olabilir. Dolunay etkisiyle, sosyal konular daha çok gündeme gelebilir. Daha görünür olabilirsiniz.


Dolu dolu bir hafta bizleri bekliyor. Bilgiye doyacağız! Şimdiden yerinizi ayırtın! Tanıtım kitapçığınızı istemeyi unutmayın!

Bilgi ve kayıt için Eğitim Asistanımız Whatsapp’tan size 7/24 hizmet veriyor.
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER


Hayatınızda Maddi Konulara Dair Tercihlerinizi Gözden Geçirin! Hedeflerinize ulaşmak için sınırları yıkmak isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizle bir araya gelerek sosyal bağlarınızı güçlendirebilirsiniz. Venüs'ün burç değişimi, yakın çevrenizle daha fazla ilgilenebilirsiniz. Bağlarınız güçlenebilir. Dolunay'ın etkisiyle, hedefleriniz ve aileniz arasında kalabilirsiniz.
AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER


Kişisel zamanlarınızı huzur ve motivasyon kaynağınızı arttırmak adına hayallerinizi gerçekleştirmeye yönelebilirsiniz. Venüs'ün burç değişimi, maddi konularla ilgili yeni para kazanım yollarını araştırmanıza yol açabilir. Maddi açıdan kendinizi geliştirmek için yeteneklerinizi keşfederek, bu yönde adımlar atabilirsiniz. Dolunay etkisi, hukuksal bir durum varsa sonuçlanabilir. Manevi yönü yüksek yerlere gitmek isteyebilirsiniz.
YAY VE YÜKSELEN YAYLAR


Haftaya başlarken ikili ilişkiler gündeminizde olabilir. Hayatınızda olan kişiyle daha fazla iletişim halinde olabilirsiniz. Venüs burç değiştirmesiyle daha görünür olacaksınız. Kişisel bakımınıza özen gösterebilirsiniz. Hayatın tadı tuzu yerine gelecek. Dolunay'ın etkisi, gelir-gider dengenizi gözden geçirmenizi sağlatacak. Geçmişten gelen unuttuğunuz bir borç gün yüzüne çıkabilir.
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR


Haftaya başlarken günlük hayatın koşuşturması içinde neye yetişeceğinizi bilmez bir halde olabilirsiniz. Zihniniz dağılabilir. Venüs'ün burç değişimi, iç dengeyi bulma çabalarınıza destek olabilir. Sevgi ve değer konularında düşünebilirsiniz. Platonik bir aşka yakalanabilirsiniz. Gizli ilişkilere çekilebilirsiniz. Dolunay'ın etkisiyle, ikili ilişkilerde kopuşlar söz konusu olabilir. Kendinizi ifade etmekte zorluk çekebilirsiniz. Bu durumda sizi zor durumda bırakabilir.
KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR


Haftaya başlarken boş zamanlarınızda değişen ilgi alanlarınızla ilgilenebilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ile kuvvetli iletişim kurmanız söz konusu olabilir. Venüs'ün burç değiştirmesi, sosyal hayatta hak ettiğiniz yeri almanıza yardımcı olabilir. Girdiğiniz ortamda fark edilebilirsiniz doğal bir çekicilik kazanabilirsiniz. Dolunay'ın etkisiyle mide rahatsızlıklarınız gün yüzüne çıkabilir. Günlük rutinlerinizde geçmişten kalan yarım kalmış işlerinizi tamamlayabilirsiniz.
BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR


Haftaya başlarken ailenizin ihtiyaçları ile daha fazla ilgilenebilirsiniz. Aile içi iletişim hızlanabilir. Venüs'ün burç değişikliği, hedeflerinizi gerçekleştirirken kendinize hak ettiğiniz değeri vermeniz gerektiği konularına odaklanmanıza yardımcı olabilir. Dolunay etkisiyle, hobileriniz ve çocuklarınızın ihtiyaçları da öncelikli haline gelebilir. Aşk konusunda tamamlanma enerjisi içinde olabilirsiniz.

Mutlu haftalar diliyorum.Hepimize Şifa Olsun...

Kenan Yasin BÖLÜKBAŞI


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88
Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page