top of page

23 Ekim'23 HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ
28 EKİM AY TUTULMASI


Ülkemizin yeni yaş döngüsü ve 100. yılını kutluyorum. Hepimiz adına berekete, şifaya, birliğe, uzlaşıya, refaha açılan umut dolu kapılar diliyorum.


Her iki tutulma da Venüs kontrolündeydi... Venüs, rahat etmediği bir burçta... ve maalesef dünya olarak barış ve uzlaşıdan yoksun / mahrum kalmış durumdayız.


Savaş göstergelerinden olan Mars ise kendi yönettiği burca giriş yaptı. Bu nedenle çok daha güçlü konumda kendini ifade edecek. Venüs’ün lordu Merkür de artık Mars’ın burcuna geçiş yaptı. Bu da demek oluyor ki stratejinin yönü savaş ve savunma temelli iletişim ile gerçekleşecek.


Oldukça krizli bir atmosfer var ve bu savaş diğer ülkelerin tepkileri ile daha da körükleniyor. Tüm dünyada meydanlar dünya barışı ile dolmaya başladı.


Konuştuğumuz dil (Merkür) barış ve uzlaşı daveti çıkarırken, eylem ve aksiyon tam olarak ters yönde ilerliyor. Bu haftaki Ay tutulması tüm bu konuları kutuplaştıracak.


Seçim ve kararlar alma zorunluluğu üstleneceğiz. Yöneticiler ve iktidar savaş göstergeleri tarafında iken siyasi birlikler ve örgütler tam aksi yönde duruyor.


Tutulma anındaki Jüpiter, Mars karşıtlığının mısır sınırındaki gezegen Merkür’dür. Jüpiter 11° Boğa, (term Merkür) ve Mars 11° Akrep, (term Merkür). Bu da kutuplaşmanın Merkür kuralları ile şekilleneceğini net şekilde söylemekte.


Merkür Akrep’te tehditkâr tavırları, manipülasyonu, krizleri maalesef ki büyütüyor. Gözü karalığı ve kaybetmeyi, riski göze almayı ve bu şekilde iletişim yolu kurmayı öne taşıyor. Umuyorum ki burada klasiklerin sessiz burç olarak tanımladıkları Akrep doğasının sakin, dilsiz tarafı ön plana taşınır...


Ay tutulması ile ilgili detayları YouTube kanalımdan izleyebilirsiniz... Bu hafta burç etkileri ile devam ediyoruz...


DÜNYA BARIŞINA NİYETLE!


23 EKİM 2023 Haftalık Burç YorumlarıYükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR


Bu hafta kendinize biraz zaman ayıracaksınız. Kendinizle baş başa vakit paylaşmak için güzel zamanlar. Hayallerinize odaklanabilir ve yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Güneş'in burç geçişiyle hayatınızda değiştirmek ve dönüştürmek istediğiniz konularda sizi destekleyecek. Tutulmanın etkisi ile kazanç kapılarınızı tekrar gözden geçireceksiniz.
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR


Sosyal ortamda, sınırları koruma zamanı. İyiliğinizin suiistimal edilmesine izin vermemek adına, bazı kişileri uyarmakta özgürsünüz. Güneş'in burç geçişi, ikili ilişkilerinize odaklanmanız gerektiğini belirtmekte. Hayatınızdaki kişinin bu dönem kıskanç tavırları sizleri yorabilir. Tutulmanın etkisi, motivasyonunuzu arttıran konularda kendinizi ifade etmeye çalışırken dikkatli olmanız gerektiğini işaret etmekte.
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER


Sabrınızın büyülü gücü ile hedeflerinize adım adım yaklaşacağınız bir hafta. Etrafınızdaki dostlarınızla yeni bağlar kurmak için cesaretli adımlar atabilirsiniz. Güneş'in burç geçişiyle birlikte, sorumluluklarınıza odaklanarak günlük ritüellerinizde iyileştirici bir etki yaratabilirsiniz. Tutulmanın etkisi ile kendinizle olan içsel yolculuğunuzda, düşüncelerinizi hayata geçirmekte zorlanabilirsiniz.
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER


Yeni eğitimlere merhaba deyin ve sınırlarınızı adeta yok edin! Sezilerinizi takip ederek, harika işlere imza atabileceğiniz yeni işbirlikleri fırsatları yakalayabilirsiniz. Güneş'in burç geçişiyle yaratıcılık alanınızı daha aktif kullanabilir ve varsa odaklandığınız konu çocuklarınız olabilir. Tutulmanın etkisi ile sosyal çevrenizden kopmalar ve uzaklaşmalar yaşayabilirsiniz.
ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR


Elde ettiklerinizin sorumluluğu altında ezilebileceğiniz ve gururunuzdan dolayı yardım istemekten uzak durduğunuz bir hafta olabilir. Yardım alabileceğiniz bir sürü kişi mevcut, sadece söylemeniz yeterli. Güneş'in burç geçişiyle birlikte, ev ve aile hayatınıza daha fazla odaklanabilirsiniz. Tutulmanın etkisi kişisel vizyonunuzda yaşanacak gelişmeler öne çıkabilir. Daha görünür hale gelebilirsiniz.
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR


Yakın çevrenizdeki arkadaşlarınızla ilgili sorumluluk duygusu hissedebilirsiniz. Fikirlerinizi kabul ettirmeye çalışabilir ve baskıcı bir tutum sergileyebilirsiniz. Güneş'in burç geçişiyle birlikte, yakın çevreniz ve kardeşleriniz odak noktanız haline gelebilir. Tutulmanın etkisi yeni bilgiler edinerek ufkunuzu genişletmeniz, iletişim kurarken kendinizi ifade etme şeklinizi geliştirmenize yardımcı olabilir.

Dolu dolu bir hafta bizleri bekliyor. Bilgiye doyacağız! Şimdiden yerinizi ayırtın! Tanıtım kitapçığınızı istemeyi unutmayın!

Bilgi ve kayıt için Eğitim Asistanımız Whatsapp’tan size 7/24 hizmet veriyor.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER


Bu hafta, yıldızların ışıltılı kumaşında yeni bir yolculuk başlıyor. Evrenin dokusunu işleyen iplikler, sizin sorumluluklarınızı arttırmaya işaret ediyor. Güneş’in burç geçişiyle odak noktanız refah bir hayat yaşama olanaklarını artıracak. Aile ve ev yaşamınızda, kalıcı değişikliklerin tohumları yeşerebilir. Tutulmanın etkisiyle ortak kaynaklarınızın yönetiminde, kendi yeteneklerinizi de sergilemenizde itici güç yaratacak.AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER


Zihninizi dinginleştirmek ve iç huzurunuza ulaşmak için, hobilerinize ayırdığınız zamanı arttırmanız gereken bir haftaya başlamaktasınız. Güneş’in burç geçişiyle kendinize odaklanmak ve yeni bir başlangıç yapmak için büyülü bir fırsat sunabilir. Tutulmanın etkisi ile ikili ilişkilerde iletişim sırasında, etrafınızdaki kişilerin kurnaz taktiklerine karşı dikkatli olun. Farklı bakış açılarına kulak vererek, öz motivasyonunuzu arttırabileceğiniz önerilere açık olmanızda fayda var.
YAY VE YÜKSELEN YAYLAR


Bu hafta aile veya ev içinde yapmanız gerekenlerle meşgul olabilirsiniz. Boş zamanlarınızda, kaynaklarınızı kullanarak kalıcı değişiklikler yapmak için harekete geçmek isteyebilirsiniz. Güneş'in burç geçişiyle, zihin altı konularına odaklanabilir, arınma ve iyileşme gibi konulara yönelebilirsiniz. Tutulmanın etkisi ile konfor alanınızdan çıkacak ve farklı alanlarda sorumluluk almak için atağa geçebilirsiniz.OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR


Yakınlarınızın ihtiyaçlarına kulak vermek ve gönüllü bir el uzatmak için kolları sıvayabilirsiniz. Güneş'in burç geçişi ile dünyaya karşı bakış açınızda bir değişiklik yapmak, sosyal etkinliklerde yeteneklerinizi sergilemek ve arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirmek için enerjinizi harcayabilirsiniz. Tutulmanın etkisiyle aşk yaşamınızda bazı bitişlere işaret etmekte. Artık sizi zorlayan hiçbir şeyin hayatınızda olmasını istemeyeceksiniz.KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR


Bu hafta sınırlarınızı zorlayın! Hayatınızdaki stres faktörleri devreye giriyor. Fakat konulara mantıklı yaklaşacak ve değişime açık olacaksınız. Güneş'in burç geçişiyle, hayallerinize odaklanacak ve mantığınızın uymadığı hiçbir şeyi kabul etmeyeceksiniz. Tutulmanın etkisiyle ailenizden gelen örf, adet ve geleneklerle yetilerinizi, hedeflerinizi gerçekleştirmek için kullanacaksınız.
BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR


Bu hafta hayatı yavaşlatıp düşünebileceğiniz, ilham kaynağı olabilecek konuların peşinde koşarak yeni ufuklar keşfetmek için yola çıkacaksınız! Güneş'in burç geçişi sizi yabancı kültürlere ve farklı bakış açılarına yönlendirebilir. Gözlerinizi açın ve yeni eğitimlere yatırım yapın... Tutulmanın etkisi ile ilginizi çeken konular hakkında araştırma yaparak, iletişim tarzınızı geliştirebilirsiniz.
Mutlu haftalar diliyorum.Hepimize Şifa Olsun...

Kenan Yasin BÖLÜKBAŞI


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88
Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page