top of page

23 AĞUSTOS HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...

Güncelleme tarihi: 20 Eki 2021


Sevgili Arkadaşlarım,


Geçtiğimiz hafta hayatımızda bazı olaylar aniden ortaya çıkmış olabilir. Dolunay’ın enerjisi ile yaşamımızdaki tıkalı olduğunu düşündüğümüz alanlarda farkındalıklar kazanıp, içsel olarak aydınlanma yolunda ilerlediğimiz yeni bir hafta yaşayabiliriz.


Güneş ‘in Başak Burcu’na geçişi ile gökyüzünde, toprak elementinin hâkim olduğu bu süreç içerisinde mükemmeliyeti arayan, biraz da içe dönük bir ruh halinde olabiliriz.

 • Bedenimize ve sağlığımıza daha çok özen göstermemiz gerekebilir.

 • Kişisel sorunlarımızı çözmek için ideal bir zaman dilimi olabilir.


Haftanın ilk günü ve devam eden (+/-) 4 gün daha hissedeceğimiz, Venüs ve Satürn arasındaki enerjinin, ikili ilişkiler ve finansal yatırımlarımızda, güzel fırsatlar yakalamamıza vesile olabilir.

 • Yaşamlarımızla ilgili kalıcı kararlar almak isteyebiliriz.

24 Ağustos Salı günü Ay ve Merkür’ün uyumsuzluğunda zihnen dağınık olabiliriz.

 • Odaklanma sıkıntısı yaşayabiliriz.

 • Yanlış anlaşılmalara açık bir zaman dilimi olabilir.

 • Duygusal reaksiyonlar verebileceğimiz bir gün olduğunu hatırlayalım.


Merkür, Neptün karşıtlığının kesinleştiği bu hafta boyunca;


 • Üzerimizde kararsızlık hakim olabilir.

 • Karmaşa dolu anlar deneyimleyebiliriz.

 • Aldanma ve kandırılmalara karşı da dikkatli davranmamız gereken bir süreç deneyimleyebiliriz.

 • Dolandırıcılara fırsat vermemeye dikkat!

 • Karşımıza çıkan her insana inanmamalı ve önce bir durup düşünmeliyiz.

 • Almamız gereken önemli kararlar ve finansal yatırımlar var ise dikkatli olmalı, ani kararlar vermekten uzak durmalıyız.

Haftanın son gününde Güneş’in, Ay Düğümleri ile yapacağı zorlayıcı enerjiler;

 • Yaşantımızın içerisinde önemli kadersel olaylar yaşayabileceğimize işaret edebilir.

Ruhumuzun enerjisini yüksek tutmayı deneyimleyip, korku frekansını engellemek yaşamlarımızda sağlık ve huzur dolu günler geçirmemize vesile olabilir.


Şifa Olsun...


 • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

 • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Bu hafta genelinde birçok şeyin en iyisini elde etmeye çalışan ve karşılaştığımız olayların en ince ayrıntısına kadar inmek isteyebileceğimiz bir enerji altında olabiliriz. İş ilişkilerimizde yeni ortaklık teklifleri alabiliriz. Sağlığımız açısından dikkatli olmamız gereken bir dönem olabilir. Aşı olmayı düşünen Koç burçları için haftanın ilk 3 gününü değerlendirmemelerini tavsiye edebilirim. Yeni kararlar ve palanlar almak için ideal bir hafta olabilir.


Göklerin mesajı: Geçmişle yüzleşme zamanı.


Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Haftaya kariyer alanlarımızda oluşan sorumluluklarımızı tekrar gözden geçirmek ve ne yapmak istediğimize karar vererek başlayabiliriz. İş başvurusu yapmak isteyen Boğalar bu haftanın enerjilerini değerlendirebilir. Sağlıkla ilgili bazı beklenmedik durumlar yaşayabiliriz. Böbreklerimizde hassasiyet oluşabilecek bir haftada olduğumuzu hatırlamalı, bol sıvı tüketmeyi ihmal etmemeliyiz. Yaşamlarımızda kendimizle ilgili ani farkındalıklar kazanabilir ve yolunda gitmeyen ikili ilişkilerimizi tekrar gözden geçirmek isteyebiliriz. Elimizde olanları korumamız geren bir haftayı deneyimleyebiliriz.


Göklerin mesajı: İçindeki yaratıcılığı keşfet, seni mutlu edenlere odaklan.


İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Haftaya geleceğe yönelik adımlar attığımız ve hayatımızı düzene sokabileceğimiz enerjiler ile başlayabiliriz. Gayrimenkul yatırımlarında istediğimiz şansı yakalayabiliriz. İkili ilişkiler ve flörtler açıcından heyecanlı, huzurlu bir dönemi deneyimleyebiliriz. Üstü örtülmüş bizden gizlenmiş bazı konular gündemimizde olabilir. Yurtdışı bağlantılı işlerimizde yeni fırsatlar önümüze çıkabilir. Ebeveyn olmak isteyen sevgili ikizler bu dönemin enerjileri değerlendirebilir. Ailemize yeni bir bireyin katılması gibi müjdeli haberlerde alabiliriz.


Göklerin mesajı: İkili ilişkilerinde dengeyi kurma zamanı.


Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Haftaya finansal olarak biraz daha rahat nefes alabileceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. Yakın çevremizle olan ilişkilerimizin güzelleşeceği bir dönemde, kendi kararlarımızı almak isteyebiliriz. Bolca kısa seyahat planlarımız olabilir. Bağışıklık sistemimizi güçlendirmemiz gereken bir haftayı yaşayabiliriz. Zihnimizin dağınık olabileceği bu dönemi önemli yatırım planlarımız için değerlendirmemiz gereken enerjiler hâkim olabilir. Bunun farkında olarak önümüze gelebilecek yeni teklifleri önce gözden geçirip sonra değerlendirmemiz daha sonra oluşabilecek hayal kırıklıklarını önleyebilir.


Göklerin mesajı: Her duyduğuna inanma.Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Haftaya ortaklık ilişlerimizde yeni farkındalıklar kazarak tamamlanma enerjileri ile başlayabiliriz. Haftanın ilk günlerinde önemli işler ve imzalık durumlar önümüze gelebilir. Risk almaktan, dürtüsel davranmaktan uzak durmamız gereken bir dönemi deneyimleyebileceğimizi unutmayalım. Yeni bütçe hesapları içinde olabilir, kazançlarımız için yeni yatırımlar araştırmaları içinde olabiliriz. Yakınlarımızla olan ilişkilerimizde çözemediğimiz problemlerimizin kolay akışta çözüme ulaştığına şahit olabiliriz.


Göklerin mesajı: Yeni yatırımlar için uygun bir hafta olmayabilir.başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

İyi ki doğdunuz mutlu yıllar sevgili başak burçları. Haftaya günlük rutin işlerimizde ve çalışma alanlarımızda rahat nefes alabileceğimiz enerjiler ile başlayabiliriz. Bu süreçte sindirim sistemimize özen göstermeli fazla yağlı ağır gıdalar tüketmemeliyiz. Neyi nasıl istediğimizi açık sözle rahatça ifade edebilir fikirlerimiz güvenle ortaya koyabileceğimiz bir zamanı deneyimleyebiliriz. Hayatımızdaki ani değişimlere ayak uydurmak zorunda kalabiliriz. Finansal anlamda da rahat bir nefes alabiliriz.


Göklerin mesajı: Fikirlerini açıkça ortaya koyma zamanı.Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Haftaya geçmiş dönemlerde ektiklerimizin ödüllerini toplayarak başlayabiliriz. Hafta genelinde ikili ilişkilerimizde bazı önemli sınavlar verebiliriz. Beklenmedik durumlar yaşamlarımızda kadersel dönüşümleri deneyimleyebiliriz. Gereksiz konuşmalar içinde olabileceğimiz bu dönemde önemli kararlar almamız uygun olabilir. Diyete başlamak ve bilinçaltı çalışmaları için ideal bir zaman diliminde olduğumuzu unutmayalım. Gıda zehirlenmelerine dikkat edelim. Spor yapmaya ve uyku düzenimize dikkat edelim.


Göklerin mesajı: Zihinsel detoks yap ve gereksiz düşüncelerden arın.


Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Haftaya kariyer alanlarımız ve gelecek planlarımızı bir kez daha gözden geçirebileceğimiz yeni başlangıçlar yapabileceğimiz bir enerji altında başlayabiliriz. Ailemizle birlikte yeni güçlü kararlar alabiliriz. Kredi çekme planımız varsa bu zamanı değerlendirebiliriz. Son dönemlerde gizli kapaklı ilişkiler içinde olanlar için biraz can sıkıcı durumlar ortaya çıkabilir. Doğru yoldan ayrılmamamız gerektiğini sistem bize deneyimleyerek öğretebilir. Bu enerjinin farkında olarak gereksiz riskler almayalım. Bekar Akrepler çıkacakları seyahatte yeni bir aşka yelken açabilirler. Sosyal çevremizdeki güçlü isimlerden kariyerimiz konusunda beklediğimiz desteği bulabiliriz. Ruhsal dengemizi korumamız gereken bu dönemde uzun doğa yürüyüşleri, yoga ve meditasyon yaparak içsel enerjimizi dengeleyebiliriz.


Göklerin mesajı: Ruhunu dinlendir ve kendine zaman ayır.Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Haftaya uzun zamandır sabır ile emek verdiğimiz işlerimizin istediğimiz gibi işlediğine şahit olarak güzel bir haftaya başlangıç yapabiliriz. Kariyer ve gelecek hedeflerimizde kendimizi güçlü bir şekilde ortaya koyabilir, ılımlı bir iletişimi tercih edebiliriz. Önümüze değerlendirmek isteyebileceğimiz güzel fırsatlar çıkabilir. Yaşamdaki bağımlılık olduğunu düşündüğümüz konulardan kurtulmak isteyebilir, tek başımıza güvenli bir şekilde yol almak isteyebiliriz. Kariyer alanlarımızda önümüze finansal anlamda rahatlama sağlayabilecek yeni kapılar açılabilir. Bu dönemde öfkemizi kontrol altına almayı öğrenmeli tartışmalı ortamlardan ve enerjimizi aşağı çeken insanlardan uzak durmayı deneyebiliriz.


Göklerin mesajı: Sosyal çevrenden destek bulma zamanı.Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Haftaya finansal koşullar ve çalışma ortamlarımızla ilgili yeni farkındalıklar kazanarak başlayabiliriz. Uzun zamandır süren hukuki davalarımızın olumlu yönde sonuçlarını alabileceğimiz bir zaman olabilir. Umut dolu bir şekilde geleceğe yönelik planlarımızı hayata geçirebileceğimiz bu süreç içinde finansal olarak kazançlarımızın artışına şahit olabiliriz. Yaşamımızdaki güçlü kişilerden istediğimiz desteği alabilir, zaman zaman zihinsel dağınıklıklar yaşayabiliriz. Ev değiştirmek isteyen sevgili Oğlaklar bu haftanın enerjisinden yararlanabilirler.


Göklerin mesajı: Farklı yönlerini keşfederek yoluna devam et.Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Haftaya Burcunuzdaki dolunayın enerjileri ile farkındalıklar kazanarak yenilenme enerjileri ile başlıyoruz. Finansal konularda kandırılmalara ve aldanmalar açık bir enerji içinde olabiliriz. Bunun farkında olarak önümüze gelebilecek yeni yatırımlara dikkatli yaklaşmalıyız. Yaşamımızdaki esaretlerimizden kurtulabilir elimizdeki gücün farkına varabiliriz. Adeta dönüm noktamız için ideal bir zaman olabilir. Çocuklarımızdan yana şanslı bir dönemi yaşayabiliriz. Hamile olan sevgili kovalar bu dönem ekstra olarak sağlıklarına dikkat etmeli ve rutin kan tahlillerini ihmal etmemeliler. Eğer ki covid aşınızı olmayı düşünüyorsanız bu haftayı değerlendirmeyin. Bireysel doğum haritası analizi alarak uygun zamanı belirleyebilirsiniz.


Göklerin mesajı: Kendinle yüzleşerek yaşamda farkındalığın artabilir.Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Haftaya kontrolümüz dışında olaylar yaşayarak başlayabiliriz. Dolunayın enerjisi ile arkamızdan dönen gizli kapaklı işleri fark edebilir ve kadersel bir dönüşüm yaşayabiliriz. Psikolojik olarak ruhsal sağlığımıza dikkat etmeli ve gerek duyuyorsak psikolojik bir destek almayı ihmal etmemeliyiz. Farkındalıklarımızın arttığı bu dönemde ikili ilişkiler daha çok gündemimizde olabilir. Yakın çevremizden bize fayda sağlayabilecek yeni iş imkanları gelebilir. Yurt dışı bağlantılı işlerimizde istediğimiz gücü yakalayabiliriz. Büyük imzalara, yeni ilişkilere ve iş ortaklıklarımıza karşı dikkatli olmamız gereken bir dönem olabilir. Ev hayatımızda partnerimizle birlikte yeni geçişler yaşayabilir gelecek ile ilgili olumlu kararlar alarak yolumuzu netleştirmek isteyebiliriz. Meditasyon ve ruhsal çalışmalar içinde olmak bu enerjiler altında bizlere iyi gelebilir.

Göklerin mesajı: Sana zarar verebileceğini düşündüklerinin peşine takılma.
Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88


Comentarios


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page