top of page

22 OCAK'24 HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ22 OCAK 2024 Haftalık Burç Yorumları


Geldi En Sevdiğim Kova Zamanı...Beni iyi tanıyanlar anlar buradaki hicvimi... Anlayanlar bana selam edebilirler... Her şeye rağmen iyi ki doğdunuz Kova burçları... (yazar lütfetti, sağ olsun)


Güneş’imiz, üst benliğimiz, ruhumuzun aynası, yaşam kaynağımız artık Kova burcunda... Odak noktamız entelektüel bilgi ve akılcı zekâ olacak diyeceğiz. Arkadaşlık ilişkilerimizi ve grup çalışmalarını daha çok önemseyeceğiz. Fikir ve ideolojileri teste tabi tutmaya karşı güdüleneceğiz.


Dostluklarımızı pekiştirmek, bağlarımızı güçlendirmek adına oldukça uygun bir zaman içinde olacağız. Toplumsal konulara karşı duyarlılığımız artabilir ve eşitliğin bozulduğu konularla karşılaştığımız zamanlarda ise içsel olarak isyana sürüklenme riskimiz yüksek olabilir.


Güneş’in bir aylık Kova burcu seyrinde sosyalleşerek, insan ilişkilerimizi güçlendirerek, belirli fikir ve amaçlar üzerine odaklanmayı deneyerek değerlendirebileceğimiz bir süreç olması dileğiyle...Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR


Net ve gerçekçi bir iletişim, sağlıklı ilişkiler kurmak zamanı! Kişisel hedeflerinizi ve toplumsal beklentileri dengeleyeceğiniz bir haftaya giriş yapmaktasınız. Hedeflediğiniz alanda doğru iletişimle ve liderlik becerileriyle uzun vadede başarı elde edebilirsiniz! Venüs'ün Oğlak burcuna geçişi, sağlam, disiplinli ve sorumluluk odaklı bir enerji hissetmenize yardımcı olacak. Dolunay’ın etkisi aşk hayatınızda gerilimlere neden olabilir.BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR


Finansal sağlığınızı korumak için gerçekçi hedefler belirleyin! Grup projelerinde işbirliği yaparak, başarı potansiyelinizi en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Venüs'ün Oğlak burcuna geçişi, seyahat, eğitim veya felsefi konularla ilgili güçlü ve sorumlu bir enerji getiriyor. Başarılı bir gelecek için, yeni kavramları anlama ve ifade etme becerilerinizi geliştireceğiniz fırsatlar elde edebilirsiniz. Dolunay’ın etkisi ile aile içi bazı sıkıntılı konular gün yüzüne çıkabilir.
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER


Gerçekçi Duygusal Yaklaşımın Hedeflerinizin Anahtarı Olduğunu Unutmayın! Finansal konularda sorumluluk alacağınız bir süreç sizleri beklemekte. Venüs'ün Oğlak burcuna geçişi, başkalarının size verdiği değer konusu bu dönem önemli olacaktır. Dolunay’ın etkisi ile bir şeylerin tanıtımını yapmak ve görünür hale getirmek açısından olumlu etkiler verirken yakın çevrenizde kopukluklar yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER


Sağlıklı ilişkiler için, duygusal sınırlarınıza dikkat etmelisiniz! Net ve açık iletişim, iş birliği ve anlaşmazlıkları çözme yeteneğinizi artırabilir. Uzun vadeli planlama ve sorumluluk sahibi bir yaklaşımla, ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Venüs'ün Oğlak burcuna geçişi, ilişkilerde daha ciddi bir bakış açısı geliştirebilirsiniz. Dolunay’ın etkisi kendi değerinizin farkına varacağınız bir süreci göstermekte.
ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR


Sosyal Bağlantılar ve Grup İlişkilerinde Gerçekçi Olmakta Zorlanıyor musunuz? İlişkilerde kişisel ihtiyaçlarınızla beklentileriniz arasında bir denge kurmanız gerekebilir. Venüs'ün Oğlak burcuna geçişiyle, günlük yaşamla ilgili konularda daha ciddi ve sorumluluk sahibi bir enerji içinde olabilirsiniz. Dolunay’ın etkisiyle kendiniz öne çıkaracağınız bir süreç sizleri beklemekte. Aynı zamanda sinirsel gerilimler söz konusu olabilir.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR


İkili ilişkilerinizde dürüstlük, şeffaflık ve gerçekçi hedeflere odaklanın! Sanatsal projeler üzerinde çalışarak, üretkenliğinizi ifade edebilirsiniz. Uzun vadeli ilişkiler kurabilir, kararlılık ve sorumluluk sahibi bir yaklaşım sergileyebilirsiniz. Venüs'ün Oğlak burcuna geçişi, aşk, romantizm ve yaratıcılıkla ilgili konulara daha ciddi bir perspektif getirebilir. Dolunay’ın etkisi ile arkanızdan dönen birçok şey gün yüzüne çıkabilir.

Dolu dolu bir hafta bizleri bekliyor. Bilgiye doyacağız! Şimdiden yerinizi ayırtın! Tanıtım kitapçığınızı istemeyi unutmayın!

Bilgi ve kayıt için Eğitim Asistanımız Whatsapp’tan size 7/24 hizmet veriyor.
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER


Gerçekçi Hedeflere Odaklanın ve Aile Bağlarınızı Güçlendirin! Ihtiyaçlarınızı karşılamak için gerçekçi hedeflere odaklanabilirsiniz. Dolunay’ın etkisiyle arkadaşlık ilişkileri, grup aktiviteleri ve kişisel ifade kullanımınıza dikkat etmeniz gereken süreci göstermekte. Venüs'ün Oğlak burcuna geçişi ev ve aile ilişkilerinize disiplinli ve sorumluluk sahibi bir bakış açısı geliştirerek huzur ve güven ortamı oluşturmak için çaba gösterebilirsiniz.
AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER


Duygusallık ve Yaratıcılık Arasında Dengeli Bir Yaşam Kurmalısınız! Hayatınıza anlam katan iki önemli unsur olan yaratıcılık ve duygusal derinliği bir arada tutmak bu dönem zorlaşabilir. Venüs'ün Oğlak burcuna geçmesi, iletişim ve yakın ilişkilerinize daha ciddi bir bakış açısı kazandırabilirsiniz. Daha yapıcı ve sorumluluk sahibi bir iletişim tarzı benimseyebilirsiniz. Dolunay’ın etkisi ile hedeflerinizin yönü değişebilir. Kendinizi daha fazla göstermek isteyebilirsiniz.
YAY VE YÜKSELEN YAYLAR


Finansal konularda hızlı düşünce ve eylem potansiyeli, maddi konularda daha aktif olmanızı sağlayabilir. Dolunay’ın etkisiyle bu dönemde seyahat, eğitim veya öğrenme konularında önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hukuki bir süreciniz varsa sonuçlanabilir. Kişisel gelişiminiz için adım atabilirsiniz. Venüs'ün Oğlak burcuna geçişi, maddi konular ve değerlerle ilgili daha ciddi bir bakış açısı içine girebilirsiniz.
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR


Maddi konularda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz ve net iletişimle enerjinizi fiziksel aktiviteler veya projeler üzerinde kullanabilirsiniz. Sorumluluklarınızı disiplinli bir şekilde yerine getirerek, ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Dolunay’ın etkisi ile öfke nöbetleri geçirebilirsiniz. Dikkatli olmakta fayda var! Venüs'ün Oğlak burcuna geçişi kişisel görünüm ve yaklaşımınızda daha ciddi ve sorumluluk sahibi bir hava yaratmanıza neden olabilir.
KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR


Ev içi sorumluluklarınızın düzene sokmak adına adım atacağınız bir haftaya girebilirsiniz. Algınlıklarınız ortaya çıkabilir. Mide hassasiyetiniz artabilir. Dolunay’ın etkisiyle ikili ilişkilerde önemli karalar alabilirsiniz. Venüs'ün Oğlak burcuna geçişi, içsel dünyanızı ve ilişkilerinizi daha ciddi bir perspektifle ele almanıza yardımcı olabilir. Bu hafta, derin hislerle başa çıkma ve içsel değerlerinizi güçlendirme sürecine odaklanın!

BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR


Ev, aile ile bireysel kimliğiniz arasında kalabilirsiniz. Antik eşyalara merakınız artabilir. Koleksiyonlarla ilgilenebilirsiniz. Dolunay’ın etkisiyle Sağlık ve günlük rutinlerle ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Venüs'ün Oğlak burcuna geçişi, sosyal çevrenizde ve arkadaşlıklarınızla daha ciddi ve sorumluluk sahibi bir bakış açısı geliştirebilirsiniz. Grup projelerine veya sosyal etkinliklere daha planlı bir şekilde katılabilirsiniz.
Mutlu haftalar diliyorum.Hepimize Şifa Olsun...

Kenan Yasin BÖLÜKBAŞI


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88
Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page