top of page

22 MAYIS İKİZLER BURCUNDA YENİ AY🌙 Eleştirilere oldukça açık olacağımız 14 günlük bir sürece giriyoruz. 22 Mayıs 2020 de İkizler burcunun 2 derecesinde bir Yeni Ay gerçekleşecek.


🌙 Yeni Ay bizi 14 gün boyunca etkileyecek. En fazla etkilenecek burçlar: İkizler, Yay, Başak ve Balık burçları olacak. Tüm burçlar etkileneceği için kendimize belirli konularda daha temkinli hayat duruşu seçmemiz gerekli, İkizler teması kritize etmek demektir.

🌙 Hayatımızın hiç olmadığı kadar eleştirildiği, yaptığımız her adımın kritize edildiği önemli bir 14 gün yaşayacağız. Bazen kendimizi acımasızca eleştirirken bulabiliriz.


🌙 Açıklarımızın oldukça farkına varacağımız önemli bir zamana giriyoruz ve bu Yeni Ayın en büyük teması “Hiçbir topluluk homojen olarak dağılmaz” diyebilmek, girdiğimiz çeşitli ortamlarda, kontak kurduğumuz kişilerle hayatımızdaki fikirlerimiz, hiçbir zaman aynı ölçüde ilerleyemeyebilir.


🌙 Çeşitlilik ve farklılık oldukça kendimizi yenileyebilme potansiyeline sahip olabiliriz. Fakat bazı durumlarda farklı düşünceler, ufak sürtüşmelerden çok büyük tartışmalara dönüşebilir. Bu konuyla ilgili önlem almamız gereken zamanlardayız.


🌙 Bilhassa birlik olmamız gereken bir dönemdeyken kendimizi acımasızca eleştirmek yerine, herkesin fikrine saygı duymayı ve fikirleri eleştirmeden evvel onları dinlemeyi tercih etmeliyiz."Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."
📌 Hangi burç Hangi Alanda Tartışmalara Açık Olacak!


♈️ Koçlar: Kardeşler, yakın çevreniz, sosyal medya kullanımı konularında ağzınızdan çıkan sözcükler tartışmalara yol açabilir. “Dilin kemiği yok” cümlesini tekrar kendinize hatırlatmanızda fayda var.


♉️ Boğalar: Para, kazanç hanesinde ve güvenceler alanında tartışmalara açık olacaksınız. Sermayenizi ve yatırımlarınızı başkalarıyla tartışmaya açmamakta fayda olabilir. Bu konulara dikkat edin.


♊️ İkizler: Kendinizi ön plana çıkarttığınız alanlarda, tartışmalara oldukça açık olacaksınız. . Dış görünüşünüzü eleştiren kişilerle karşılaşabilirsiniz, sabrınızı korumanız gereken zamandasınız.


♋️ Yengeçler: Göremediğiniz alanlarda sizin gıyabınızda konuşan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Gizli düşmanlıklara dikkat ve dedikodu taşımamaya dikkat etmelisiniz.


♌️ Aslanlar: Sosyal çevreniz ve arkadaşlık ilişkileriniz sizi oldukça yıpratabilir. Düşüncelerinizi biraz kendinize saklamanız gereken bir zamandasınız.


♍️ Başaklar: İş ve çalışma ortamınız, kendinizi topluma tanıttığınız alanlar tartışmaya çok açık olacak bu konularda önlem almaya bakın.


♎️ Teraziler: Eğitim alanlarınız, tatil planlarınız, merak ve ilgi duyduğunuz alanlar tartışmaya açık olacak. Eğer ki sevdiğiniz işleri yapıyorsanız bu konularda tartışmaya oldukça hızlı girebilirsiniz, dikkatli olmanız gereken temalardır.


♏️ Akrep: Borçlar, alacak verecekler ve ortak kazanım alanlarında tartışmalara oldukça açık olacaksınız. Bu konularda dikkatli olmalısınız.


♐️ Yaylar: Evlilik, ortaklık ve yakın dostluklar alanında tartışmalara açık olacaksınız. Fikirlerinizi başkalarıyla paylaşırken dikkatli olmanız gerekli.


♑️ Oğlak: Görev ve sorumluluk alanlarınızda çalışma ortamı hanenizde ve kendi beden sağlığınız için uğraş verdiğiniz alanlarda tartışmalara açık olacaksınız. Bu alanlara dikkat!


♒️ Kovalar: Aşk, cinsellik, tutku, bağlılık, hobi ve ilgi alanlarınızda tartışmalara açık olacaksınız. . Bu alanlardaki iletişiminize dikkat etmeniz gerekli.


♓️ Balıklar: Aile ve yuva hanesi üzerinde tartışmalar oluşabilir. Ev halkı ve hane halkı içerisindeki kişilerle iletişiminize daha fazla dikkat etmeniz gereken 14 günlük bir serüvendesiniz.


‼️Tartışmalara dikkat‼️
KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA MemberDanışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

E-mail: astroyasam@gmail.com

Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page