top of page

22 MAYIS HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ


Sevgili arkadaşlarım,


Bizler Güneş’in çocuklarıyız. Güneş’in izlediği yörünge düzlemini takip ediyoruz. Güneş’in bu yoluna ekliptik diyoruz. Yolda 12 durak var. Güneş ise 1 ay boyunca İkizler durağında kalacak.


Odak noktamız ikizler doğasında seyredecek. İlgilendiğimiz, algımızı yönlendirdiğimiz konular iletişim, bilgi, araştırma, sosyalleşme, arabuluculuk, keşifçilik ve bitmek bilmez merak üzerine şekillenecek.


Güneş’in hava elementindeki yolculuğu Jüpiter ve Satürn gibi toplumsal meseleleri ele alan göstergelerle uyumlu açılar içinde olacağını gösteriyor. İş, girişim, kariyer konularında aracı olanların daha karlı çıkacağı süreçteyiz.

Bolluk ve berekete açılan kapıda düzenleme, planlama için fırsatlar var. Özellikle 23 Mayıs, 6 ve 16 Haziran tarihlerini bu konuda değerlendirebilirsiniz.

4 Haziran’da Merkür Retro’su bitiyor: İletişim, imza ve anlaşmalar için yeni fırsat gelecek.

14 Haziran’da Merkür İkizlere geçecek: İş ve ilişkilerde atılan adımlar ve verilen sözler için etki güçlenecek.


23 Mayıs Güneş Jüpiter sextili rol oynayacak.

Gerçekte olduğundan daha büyük olma dürtüsü. Büyüme. Ahlaki veya dini konuların bilinci. Eğitim yoluyla seyahat etme veya yeni fikirlere ulaşma arzusu. İyimserlik ve güven. Spekülasyon veya risk alma isteği ön planda olacak. Hafta boyunca bu konularda dikkatli olmalıyız.


Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.


KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR

4 Haziran’a kadar sosyal platformda tartışmalara dikkat. İmza ve anlaşma için 14 Haziran’a kadar bekleyin. Devamını getirebileceğiniz iş ve girişimde bulunun. Kısa seyahatler ve susmayan telefonla iletişim trafiğiniz artacak.


BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR

4 Haziran’a kadar Yatırım ve harcamalara dikkat. Sonradan sizi sıkıntıya düşürecek ödemeleri 14 Haziran’a kadar planlamanız mantıklı olacak. Yarıda kalan eğitimlere yeniden başlamak için fırsatınız var.


İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Sağlığınız güç kazanacak. Kendinizi yenilenmiş gibi hissetmek için 4 Haziran’a kadar sabredin. Kendinizle barışmak için güzel zaman. 14 Haziran’a kadar kararsızlık yaşayabilirsiniz. Önceliklerinizi ertelemeyi deneyebilirsiniz.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER

4 Haziran’a kadar içe dönmeli, eni bir plan başlatmamalısınız. Arkanızdan dönen işler önünüze geliyor. Halının altına süpürülenler gün yüzüne taşıyor. 14 Haziran’dan sonra gerekeni gerektiği yerde yapmayı deneyebilirsiniz.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR

Ertelediğiniz davet ve etkinlikleri yeniden değerlendirme zamanı. 4 Haziran’a kadar eski dost ve arkadaşlarınızla buluşmalar yaşayabilirsiniz. 14 Haziran sonrası yeni arkadaşlar ve sosyal çevrede değişim geliyor.


BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

4 Haziran’a kadar uğraşlarınız arasında en çok neyden sömürüldüğünüzü, bilgilerinizin kullanıldığını sorgulayın. 14 Haziran’dan sonra başarı ve hedeflere güzel dokunuşlar geliyor. Evliyseniz eşin ailesindeki dedikodulara, laf taşımalara dikkat!


TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER

Ertelediğiniz eğitimleri, okunması için kenara ayırdığınız kitapları yeniden değerlendirme zamanı. 4 Haziran’a kadar fırsatları değerlendirin. 14 Haziran’dan sonra tatil, plan ve seyahatler gündeme geliyor.

AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER

4 Haziran’a kadar ortak kazançlar, borçlar, alacaklar geriye dönük hareket kazanıyor. 14 Haziran’dan sonra ise aileyle planlar yapmak, tatil organizasyonları için güzel fırsatlar var. Vakti gelmişken sevdiklerinizle birlikte zaman geçirmeyi deneyin.

YAY VE YÜKSELEN YAYLAR

4 Haziran’a kadar karşınıza aldığınız kişilere dikkat! Neye, kime önem verdiğinizi yeniden sorgulayın. 14 Haziran’dan sonra sizi besleyen iş, ilişki, arkadaşlık ve fırsatlara yönelme zamanı. Özellikle düşüncelerinizi önemseyen kişilerle bir arada vakit geçirmek için olumlu.


OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

4 Haziran’a kadar sağlık konusu gündemde. Beklettiğiniz doktor randevularını gündeme almak için güzel zaman. 14 Haziran’dan sonra yeni sorumluluk üstlenmeye başlayabilirsiniz. İş trafiğiniz artıyor. Size bilgi taşıyan kişiler arasında kalmanız tadınızı kaçırabilir.


KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR

4 Haziran’a kadar hobi ve ilgi alanlarınıza yeniden yönelme zamanı. 14 Haziran’dan sonra aşk, ilişki ve çocuk konusu gündemde olacak. Risk almadan evvel ilgilendiğiniz konu hakkında daha çok bilgi sahibi olacaksınız. Değerlendirin!


BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR

4 Haziran’a kadar ev dekoru, eşya ve mobilya harcamalarınıza dikkat! Evliyseniz eşin kariyerinde rekabet ortamı oluşabilir. 14 Haziran’dan sonra aile ve ev konuları gündemde olacak. Küçük seyahatler, kaçamak planlar modunuzu güzelleştirecektir.Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88Comentarios


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page