top of page

22 KASIM HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...
Sevgili Arkadaşlarım,


Yılın en önemli ve yüzyılın en uzun süren parçalı Ay Tutulmasının ardından yeni bir haftaya başlıyoruz.


2021 yılında son kez yaşayacağımız 4 Aralık’ta ki Güneş tutulmasına kadar olan süreç yaşamlarımızda kontrolümüz dışında işleyen sistemin, istediği şekilde yani kadersel olarak yaşanabileceklere de işaret etmekte olabilir.


Gökyüzü bizleri bireysel olarak kritik ve öngöremediğimiz testlerden geçirebilir, bu enerjinin farkında olarak kendimizle yüzleşmeli ve neye körü körüne bağlandığımızı ve bize hizmet etmeyen duygularımızı keşfetmeli, kontrolümüz dışında yaşayabileceğimiz gelişmelerden adeta Zümrüdü Anka kuşu misali küllerimizden yeniden doğabilmeyi başarmayı denemeliyiz.

Pazartesi günü saat 05.33 ‘te ruhumuz, üst benliğimiz Güneş’imiz Yay Burcuna geçiş yaparak yeni bir döngüsüne başlangıç yapıyor.


Mutlu yıllar sevgili Yay Burçları…


Aynı zamanda haftaya Ay yengeç burcunda iken başlıyoruz ve Ay’ın sınır aşımında ilerlediği bir zaman diliminde olacağız bu süreçte haftaya zaman zaman duygusal iniş ve çıkışlarla altında başlayacak bu hafta bizler için biraz fazla nostaljik bir atmosfer oluşabilir.

+3 günlük süreç ekstrem doğa olaylarını da beraberinde getirebilir, temkinli ve tedbirli olmayı ihmal etmeyelim.


Hafta başı Güneş’in Çarşamba günüde saat 18.37’de Merkür’ün Yay burcuna geçmesi ile ruhen bu süreç içinde daha neşeli olabilir, yaşamın keyif veren eğlenceli yanlarına çekilmek isteyebilir ve ilişkilerimizde rahat ve özgür bir iletişim trafiği içinde olabiliriz.


Haftanın ilk günü Güneş ve güney ay düğümünün gökyüzünde ki kavuşum enerjisi ile bazılarımız yaşamlarında bir dönemin kapanışına bitişine, tamamlanmasına tanıklık edebilir ve bazı yeteneklerimizi fark etmemize olanak sağlayabilir.


Hafta ortasında bazı ufak aksaklıklar yaşayabilir bazı pürüzlerle karşılaşabiliriz.

Merkür’ün yay burcuna geçişinden sonra Satürn tarafından desteklenmesi bize yaşamlarımızda kalıcı kararlar almaya ve güçlü figürlerden istediğimiz yönde destek bulmamıza olanak sağlayabilir.


Perşembe günü gökyüzünün bizler için oluşturduğu ateş üçgeni ile bizleri cesaretlendiren, güçlendiren ruhsal olarak destekleyen bir enerji altında olabiliriz.


Yeni başlangıçlar için, iş başvurusu ve görüşmeler için destekleyici bir etki altında olabiliriz ve bu enerjiyi yaşamlarımızda istediğimiz yönde rahat akışta değerlendirebiliriz.


Venüs Neptün arasındaki uyumlu birlikteliğe ilerlediğimiz hafta sonunda ikili ilişkilerimizde huzurlu bir enerji altında olabiliriz. Finansal olarak istediğimiz yönde fırsatlarla karşılaşabilir ve kişisel bakımımız için hafta sonunu değerlendirebiliriz.


Huzurlu, sağlıklı, mutlu bir hafta geçirmeniz dileğiyle...


Şifa Olsun...


  • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

  • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Yeni bir haftaya kadersel etkiler altında başlayabiliriz. Kendimizi daha net ifade edebileceğimiz bir süreç içinde olabiliriz. Sosyal çevremiz tarafından desteklenebilir ve yeni bir fırsatla karşılaşabiliriz. Yeni yatırım fırsatlarından yana şanslı bir süreç içinde olabiliriz. Yakın çevre ilişkilerimizde bizler için otoriter figür olduğunu düşündüğümüz kişilerle gereksiz krizlere açık bir enerji altında olabiliriz. İletişimimize ekstra dikkat etmemiz gereken bir haftayı deneyimleyebiliriz. Ticari konularımız gündemimizde yerini alabilir ve bereketli enerjiler altında olabiliriz. Geçmişten arınmak için ideal bir zaman olabilir ve yeni yeteneklerimizi keşfetmek isteyebiliriz. Kendimize biraz daha özen gösterip vakit ayırmamız gereken hafta genelinde yeşil ve mavi tonlarında kıyafet ve aksesuarları tercih ederek, açık hava yürüyüşleri yaparak ve toprakla temas ederek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.
Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Yeni bir haftaya ortak finansal kaynaklarımızda yeni gelişmelerle başlayabiliriz. Sağlığımıza ekstra olarak dikkat etmemiz gereken bu süreç içinde zaman zaman iç sesimizi dinlemek isteyebiliriz. Kariyer alanlarımızda huzurlu ve başarılı gelişmelere açık bir dönemin başlangıcı için yeni fırsatlarla karşılaşabiliriz. Yarım bıraktığımız işlerimizi hafta ortasında hızlı akışta sonuca ulaştırabiliriz. Kredi başvurusu yapmayı düşünüyorsak bu haftanın enerjilerini olumlu yönde rahat akışta değerlendirebiliriz. Ailemizle daha çok ilgilenmemiz gereken enerjiler altında olabileceğimiz hafta genelinde soft renkli kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, iç sesimize yönelip enerjimizi yüksek tutabileceğimiz aktiviteleri tercih ederek , geçmişte kalan bize huzursuzluk veren bilinçaltı travmalarımızı şifalandırmak adına bir uzmandan yardım alarak ve bolca suyla temas ederek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.
İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Yeni bir haftaya biraz yoğun aynı zamanda plansız gelişen koşuşturmacalar ve zihinsel gerginlikler yaşayarak başlayabiliriz. Hafta ortasında finansal konularda şanslı fırsatlarla karşılaşabilir ve bereketli bir süreç içinde olabiliriz. Sosyal çevremizde bazı blokajlı durumlara ve duygusal iniş çıkışlara açık bir enerji altında olabiliriz. Ağzımızdan çıkanlara dikkat etmeli gereksiz kırgınlıklara yer vermemeliyiz. Hafta ortalarında yolunda girmeyen ikili ilişkilerimizi gündemimize alıp, kontrolümüz dışında gelişen farkındalıklarla yollarımızı ayırma kararı alabiliriz. Yeni bir iş ortaklığı gündemimize gelebilir. Haftanın genelinde iyi niyetimizden kaynaklı finansal yanılgılara düşebiliriz, önümüze gelebilecek fırsatları iyi düşünmeli ani kararlarla bir işi başlatmamalıyız. Haftanın enerjilerini bol sıvı tüketerek bulunduğumuz ortamları havalandırarak , su kenarı yerlerde vakit geçirerek, mavi tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek ve suyun şifasından faydalanarak enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.
Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Yeni haftaya daha çok yaşamımızda kadersel temaların ön planda olduğunu düşündüğümüz huzurlu enerjilerle başlayabiliriz. Önümüze yeni değerlendirmek isteyebileceğimiz fırsatlar çıkabilir. Günlük rutin iş yaşamışımızda haraketli ve sorumluluklarımızın arttığı bir süreç içinde olabiliriz. İş başvurusu yapmayı düşünen sevgili Yengeçler bu haftanın enerjilerini olumlu yönde değerlendirebilirler. Geçmişten gelen bir rahatsızlığımızın iyi yönde şifalanmasınada şahit olabiliriz.İikili ilişkilerimizde duygusal iniş ve çıkışlara açık bir atmosfer altında olabiliriz. Finansal sıkıntılarımızı giderme yönünde yeni fırsatlara açık hafta genelinde iletişimimize önem göstererek, bolca toprakla temas ederek , yeşil ve mavi tonlarında kıyafetler tercih ederek ve tabiat anaya bir tohum hediye ederek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.

Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Yeni bir haftaya yaşamımızın hareketlendiği, huzurlu ve bereketli enerjiler altında başlayabiliriz. İçimizdeki yaratıcı gücü çok rahat bir akışta ortaya koyabiliriz. Kontrolümüz dışında gelişmelere açık hafta genelinde dürtüsel davranışlardan ve alınganlıklardan uzak durmak bizler için faydalı olabilir. Küçük ev kazalarına ve aile içi tartışmalara karşıda tedbirli davranmalı ve dengemizi kaybedebileceğimiz krizli ortamlardan uzak durmaya özen göstermeliyiz. Hafta ortasında başlatmayı beklediğimiz ticari faaliyetlerimiz ve imzalarımız varsa rahatlıkla değerlendirebiliriz. Yarım bıraktığımız işleri kolaylıkla tamamlayabilmek için ideal bir zaman olabilir. Sosyal çevremizden olumlu yönde desteklendiğimizi düşünebiliriz. Geceleri daha çok bilinçaltı konularımıza çekilebileceğimiz hafta genelinde baş ucumuzda bir bardak su bulundurup basitçe Ay semboliğini çalıştırarak, soft tonlarda kıyafetler tercih ederek, bulunduğumuz ortamlarda tütsü kullanarak, su kenarı yerlerde yürüyüşler yaparak haftanın enerjilerini olumlu yönde dengeleyebiliriz.
başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Yeni bir haftaya sosyal çevremiz tarafından destekleneceğimiz ve yoğun iletişim trafiği içinde olabileceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. Aile büyüklerimizin bizim fikirlerimize ihtiyacı olduğunu hissedebiliriz. Hafta ortasında üzerinin kapandığını düşündüğümüz ailevi bir problem tekrar gündemimize kontrolümüz dışında gelebilir. Fikir ayrılıkları yaşamaya açık bu süreç içinde kendimize vakit ayırmak ve iç sesimize yönelmek bizler için faydalı olabilir. Yurt dışı bağlantılı bir işimizde hızlı ve kalıcı bir adım atabilir ve beklemediğimiz yönde fırsatlarla karşılaşabiliriz. Hayallerimizin peşinden gitmeli ve işleyen sistemin bize sunduğu sürprizlerin keyfini çıkabileceğimiz yeni başlangıçları sevgiyle kucaklamayı denemeliyiz. Günlük tempomuzun yoğun olabileceği hafta genelinde kontrol dışı kriz oluşturabilecek ortamlardan uzak durarak, kırmızı ve mavi tonlarında kıyafetler tercih ederek, plansız seyahatlerimizde arabanızın içinde kırmızı renkli bir obje bulundurarak ve bulunduğumuz ortamlarda mum kullanarak enerjimizi olumlu yönde dengeleyebiliriz.
Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Yeni bir haftaya finansal anlamda rahat bir nefes alarak ve kalıcı kararlar vererek başlamak isteyebiliriz. Yaşamımızda bu hafta daha çok tamamlanma enerjileri altında olurken sosyal çevremizden de olumlu yönde desteklendiğimiz bir sürecin başlangıcında olabiliriz. İş hayatımızda duygusal iniş ve çıkışlara açık bir zaman olabilir. Sosyal medyada yaptığımız bir işimiz varsa hafta genelinde olumlu yönde gökyüzünün bizi desteklediği ve ilerleme kaydedebileceğimiz bir atmosfer altında olabiliriz. Sonuca ulaşamadığımızı düşündüğümüz konularda olumlu yönde hızlı gelişmeler yaşayabiliriz. Hafta ortasında şanslı ve bereketli bir enerji altında olurken kariyer alanlarımızda huzurlu gelişmelere açık bir dönemi deneyimleyebiliriz. Yoğun bir tempo içinde olabileceğimiz ve kontrolsüz harcamalara yönelebileceğimiz haftanın enerjilerini biraz kendimize vakit ayırarak, kişisel ihtiyaçlarımıza yönelerek, hafif baharatlı yiyecekler tercih ederek, aynı zamanda kırmızı renkli bir cüzdan kullanarak, doğada açık hava yürüyüşleri yaparak ve bol sıvı tüketerek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Yeni bir haftaya uzaklardan beklediğimiz bir haberi alarak başlayabiliriz. Sosyal çevremiz vesilesi ile olumlu yönde finansal fırsatlarla karşılaşabiliriz. Ruhen güçlü enerjiler altında olabiliriz. Babamızla ya da hayatımızdaki otoriter figür olduğunu düşündüklerimizle olan ilişkilerimizde test edildiğimiz enerjiler altında olabiliriz. Temkinli ve dengeli davranmamız gereken bir süreci deneyimleyebiliriz. Sağlığımıza ekstra olarak dikkat etmeliyiz. Yurt dışı bağlantılı bir işimiz var ise rahat akışta olumlu yönde gelişmeler yaşayabiliriz, pasaport, vize başvurusu yapmak içinde olum yönde kullanabiliriz.

İletişimimize dikkat etmemiz ve kendimize vakit ayırmamız gereken haftanın enerjilerini zihinsel ve bedensel şifa içeren çalışmaları tercih ederek, soft tonlarında kıyafetler kullanarak, ruhumuzu dinlendirebileceğimiz aktivitelere yönelerek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Yeni bir haftaya sevgili Yay burçlarının yenilenme döngüsünün başlangıcı olan doğum günleri ile başlıyoruz. Daha çok yaşamımızdaki bizi yoran belirsizlikleri bitirerek ve yeniliklere yer açmak isteyeceğimiz bir süreci yaşayabiliriz. Geçmişten getirdiğimiz sıkıntılı konuların kadersel olarak bitiş dönemini deneyimleyebiliriz. Kendimizi rahat akışta ifade edebileceğimiz keyifli bir haftada olurken ruhsal olarak yaşam enerjimizi çok yüksek hissedebiliriz. Yaşama karşı pozitif bir bakış açısı altında olabileceğimiz bu süreçte sağlığımızı önemseyerek, bedensel olarak kendimize fazla yüklenmeyerek, kafein alımını azaltarak, rahatlatıcı bitki çaylarını tüketerek, yeni plan ve projelerimizden çok etrafımızdaki kişilere bahsetmeyerek ve doğada toprakla ilgilenerek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.
Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Yeni bir haftaya ikili ilişkilerimizde duygusal iniş ve çıkışlara açık enerjiler ile başlayabiliriz. Ruhsal olarak enerjimizi doğru kullanamayabileceğimiz bir süreç olabilir. Arkamızdan dönen işlerle karşılaşabileceğimiz bu dönemde kendi içsesimize dönmek ve biraz yalnız kalmayı tercih etmek bizler için faydalı olabilir. Sesli olarak düşünmemiz gereken bir süreç içinde olurken her sırrımızı da başkaları ile paylaşmamalıyız. Hafta ortasında gergin bir enerji altında olabilir ve geçmişi sorgulamak isteyebiliriz. Çocuklarımızla ilgili beklemediğimiz yönde gelişmeler yaşayabiliriz. Bağışıklık sistemimizi güçlü tutmamız gereken bu süreçte biranda kronik hastalıklarımız da tetiklenebilir. Baba tarafından köklerimizde bazı kontrol dışı durumlara, kayıplara ve kadersel gelişmelere açık bir haftayı deneyimleyebiliriz. Haftanın enerjilerini yaşamımızda ki fazlalıklardan kurtulmaya niyet ederek, ruhsal ve bedensel detoks yaparak, daha çok kendi ihtiyaçlarımıza yönelerek, ruhsal meditasyonları deneyerek, yeşil ve mavi tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.
Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Yeni bir haftaya toplumsal statümüzde olumlu gelişmeler yaşayabileceğimiz, hayatımızda yeni girişimlere yönelebileceğimiz enerjiler ile başlayabiliriz. Hafta başında kadersel tamamlanma atmosferi altında sağlam ve kalıcı kararlar almak isteyebiliriz. Sosyal çevremizi yeniden düzenlemeye yönelebiliriz. Bazılarımızın gündeminde platonik aşklar yerini alırken, finansal anlamda da iniş ve çıkışlar yaşayabiliriz. Gereksiz borçlanmalardan uzak durmamız gereken bir dönemi deneyimleyebiliriz. Köklerimizle ilgili gündemlerimiz oluşabilir ve zaman zaman fikir ayrılıkları yaşayabiliriz. Günlük rutinlerimizin hızlanacağı hafta genelinde kendi sağlığımıza önem vererek, tabiat anaya bir tohum hediye ederek, üzerimizde bir diş sembollü kolye kullanarak, soft renklerde kıyafetler tercih ederek, bulunduğumuz ortamlarda tütsü kullanarak ve bol sıvı tüketerek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Yeni bir haftaya kadersel değişim ve yeni fırsatların önümüze çıkabileceği olumlu enerjilerle başlayabiliriz. Kariyer ve toplum önü statümüzde değişimlere açık bir dönem olabilir ve hak ettiğimiz bir terfi gündemimizde olabilir. Finansal anlamda hafta ortasında olumlu enerjiler altında olabilir ve sosyal çevremizden olumlu yönde destek alabiliriz. Gayrimenkul, emlak alım satım işlerimizde hızlı ilerleme yaşayabiliriz. Çocuklarımızla ve partnerimizle huzurlu bir haftayı deneyimleyebilir hafta genelinde bolluk ve bereketli bir dönemin başlangıcında olduğumuzu düşünebiliriz. Annemiz ya da anne tarafından büyüklerimizle olan iletişimimize çok dikkat etmemiz gerekebilir geçmişten gelebilecek bir konuda fikir ayrılıklarına düşebiliriz. Gündelik yaşamımızda yoğun bir tempo altında olabileceğimiz haftanın enerjilerini az yağlı gıdalar tercih ederek , mide ve sindirim sistemimize dikkat ederek , ruhsal ve bedensel detoks yapmayı tercih ederek , bize hizmet etmeyen her duygumuzdan ve eşyamızdan arınmaya niyet ederek ,bol sıvı tüketerek ,soft renkli kıyafetler tercih ederek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.

Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page