top of page

21 ŞUBAT HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...

Sevgili Arkadaşlarım,


Yeni bir haftaya Ay’ın Terazi Burcu’ndaki seyrini tamamlayıp boşluğa girmesi ile merhaba diyoruz.


Empati duygumuzun güçlü olabileceği, hafta ortasından itibaren, zaman zaman fikir değişikliği yaşayabileceğimiz ani gelişmelere açık olabiliriz. Belki de geçmişten bugüne sorguladığımız değerlerimizde hızlı farkındalıklar yakalayabiliriz. Geleceğe yönelik planlarımızda da zorlanmadan ilerleyebileceğimiz bir enerji ile başlangıç yapabiliriz.


Ay’ın seyrine boşlukta devam edeceği 08.01 - 12.18 saatleri arasında kendimize bir kahve ikram edip kitapların büyülü dünyasında dolaşmak, yeni başlangıçlara adım atmak yerine beklemek ve evreni seyre dalmak, Ay yönetiminde olan Pazartesi gününün ilk yarısını, kendi kişisel ihtiyaçlarımıza yönelerek değerlendirmek faydalı olabilir.


12.18’den sonraki günün ikinci yarısını önemli iş ve görüşmelerimiz açısından rahatlıkla değerlendirebiliriz. Kadın erkek ilişkilerimizde uyumlu, huzurlu, dengeli bir enerjiyi deneyimleyebiliriz.

 • Ticari faaliyetlerimizde oldukça bereketli bir enerji içinde olabiliriz.

22 Şubat Salı günü, Ay ve Uranüs arasındaki zorlayıcı enerjiyi deneyimleyeceğiz. Günün ilk yarısı bizi sarsabilecek beklemediğimiz yönde gelişmelere açık olabilir.

 • Özellikle ikili ve sosyal ilişkilerimizde duygusal anlamda gerginlik hissedebilir ve sabırsız davranışlar sergileyebileceğimiz gelişmelerle karşılaşabiliriz.

 • Para piyasalarında bizi şaşırtabilecek gelişmelerle tanıklık edebiliriz.

 • Risk içeren yatırımlarımızda sıkıntılı durumlar olabilir.

 • Gece saatlerinde bizim için daha ılımlı, huzurlu ve rahatlatıcı olabilecek enerjiyi, zihinsel ve ruhsal şifa içeren çalışmalarla değerlendirebiliriz.

 • Gün genelini sakin ve huzurlu ortamlarda akışta kalarak geçirmeye özen gösterebiliriz.

23 Şubat Çarşamba günü, sezgilerimizin güçlü olabileceği bir enerji ile güne başlangıç yapabiliriz. Geçmiş yaşanmışlıklarımızdan ders çıkarmamız ama bilinçaltımızdaki takıntılarımızdan uzak durmamız gereken bir zamanı deneyimleyebiliriz.

 • İkili ilişkilerimizde empati duygumuz yükselebilir. Yardımımıza ihtiyacı olanların yanında rahatlıkla yer alabiliriz.

 • Finansal konularımız ve bankacılık işlerimiz için oldukça destekleyici bir günde olabiliriz.

 • Hayallerimiz için mücadele edebileceğimiz ve yaratıcılığımızı ön plana çıkarabileceğimiz bu zaman diliminde geçmiş yaşanmışlıklarımızı ve kırgınlıklarımızı affetmeyi ve kendimizi ruhen özgürleştirmeyi deneyebiliriz.

24 Şubat Perşembe günü, ağzımızdan çıkan sözcüklerimizle ve sevginin gücüyle karşımızdaki kişileri iyileştirici, frekansı yüksek olabilecek bir enerji içinde güne başlangıç yapabiliriz.

 • Bugün kendimize, bireysel olarak ihtiyacımız olduğunu hissedersek, bir uzmandan, danışmanlık alarak şifa enerjisi hediye edebiliriz.

 • Ay ve Jüpiter arasındaki uyumsuz enerjisini deneyimleyeceğiz. Öğle saatlerinde ölçüsüz konuşmalardan ve abartılı davranışlardan uzak durmaya özen gösterebiliriz.

 • Kişisel bakım ve alışverişimiz için günün ikinci yarısını özellikle akşam üstünü saatlerini tercih edebiliriz.

 • Dünya ve ülkemiz genelinde +5 gün süre ile ekstrem yönde gelişebilecek doğa olaylarına, halkların isyanlarına ve doğal afetlere açık bir enerji altında olabiliriz.

 • Bu enerjinin farkında olarak tedbirli davranmaya ve şartlarımızı gereğinden fazla zorlamamaya özen gösterelim.

25 Şubat Cuma gününe, yanılgılara açık yön kaybedebileceğimiz dengesiz bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz.


Ay’ın sabah 06.24’den, 19.27’ye kadar boşlukta seyrine devam edeceği gün genelinde stabil kalmak, riskli olabilecek kararlarımızı bekletmek ve yeni olabilecek başlangıçlara yaşamımızda yer vermemek bizler için daha uygun olabilir.

 • Merkür ve Uranüs arasında oluşan zorlayıcı enerjisinin devrede olacağı günün ikinci yarısında da kişisel verilerimizi korumaya özen gösterebiliriz.

 • Bu enerji içinde kripto para piyasasında sert dalgalanmalar yaşanabilir.

 • Bankacılık ve finansal işlerimiz için uygun bir günde olmayabiliriz.

 • +5 gün daha bu zorlayıcı enerji üzerimizde hâkim olabilir.

Haftanın son günlerinde ikili ve sosyal ilişkilerimiz açısından dengeli ve ılımlı olabilir. Ayrıca yeni kararlarımızda ortak noktada buluşabileceğimiz huzurlu bir enerjiyi deneyimleyebiliriz.


Özellikle cumartesi gününün ikinci yarısını kişisel bakım, alışveriş, önemli iş ve görüşmelerimiz için rahatlıkla tercih edebiliriz.


Geçmişe çok takılı kalmadan dengede ve akışta kalarak huzurla sağlıkla bereketle geçirebileceğimiz güzel bir hafta olması dileğiyle….Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Yeni bir haftaya ruhsal olarak enerjimizin düştüğünü hissederek ve kendimizi biraz inzivaya çekmek isteyebileceğimiz bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz.Haftanın ilk günlerinde ilgi odağımızı ikili ilişkilerimize ya da iş ortaklıklarımıza çevirirken yaşamımız adına yeni farkındalıklarla dolu bir haftayı da deneyimleyebiliriz. İkili ilişkilerimizde dengede kalmakta zorlanabileceğimiz gündemler içinde olabiliriz. Bu enerjinin farkında olarak enerji alanımızı negatif yönde etkileyen ortamlardan ve kişilerden uzak durmak iyi bir fikir olabilir. Çarşamba gününü bankacılık ve finansal işlerimiz için rahatlıkla tercih edebiliriz. Merkür ve Uranüs arasındaki sert etkileşim ile sosyal çevremizde var olan düşmanlarımızı fark edebilir ve kendimizi koruyucu yönde sınırlar çizmek isteyebiliriz. Haftanın son günü hayatımız ile ilgili riskli kararlar almamaya sakin ve akışta kalmaya özen gösterelim. Haftanın enerjilerini bol sıvı tüketerek, suyla bolca temas ederek, kırmızı tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Yeni bir haftaya gündelik rutin işlerimize odaklanabileceğimiz ve gelecek planlarımız adına şanslı fırsatlarla karşılaşabileceğimiz bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. Sorumluluklarımızın artabileceği bir haftayı deneyimleyebiliriz. Çalışma arkadaşlarımızın sağlığında değişimler olabilir ve bu sebep ile iş yükümüz artabilir. Hafta ortasında ikili ilişkilerimizde var olan sorunlarımızı masaya yatırmak isterken içimize attığımız biriktirdiğimiz yaşanmışlıklarımızın kontrolsüzce ortaya çıktığına şahit olabiliriz. Haftanın son günlerinde yalnız kalmayı tercih edebilir ve yoğun enerjilerle geçen haftanın ya da kalabalığın bizi yorduğunu hissedebiliriz. İş baş vurusu yapmayı düşünüyorsak haftanın ilk günlerini tercih edebiliriz. Stres kaynaklı olabilecek baş ağrıları hissedebiliriz. Hafta sonu plansız gelişebilecek kısa bir seyahate çıkma kararı alabiliriz. Haftanın enerjilerini mavi ve lacivert tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, kişisel eğitim programlarına dahil olarak, üzerimizde bir ya da çalışma masamızda bir şimşek figürü bulundurarak, bol sıvı tüketerek, düşünerek konuşmaya özen göstererek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Yeni bir haftaya sağlığımıza ekstra olarak dikkat etmemiz gereken bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. Kariyer alanlarımızda kendimizi rahat akışta gösterebileceğimiz bir haftayı deneyimleyebiliriz. Finansal olarak rahat bir nefes alabileceğimiz hafta genelinde sosyal çevremiz vesilesi ile şanslı olabilecek fırsatlarla da karşılaşabiliriz. Haftanın ilk günlerimizde çocuklarımızla ya da partnerimizle aramızdaki ilişkide dengeyi kurmakta zorluk yaşayabiliriz. Pazartesi gününü finansal işlerimiz, kişisel bakım ve estetik dokunuşlarımız için rahatlıkla tercih edebiliriz. Haftanın son günlerinde ailemiz ile ilgili gündemlere yönelebilir ve onlar adına bazı sorumlulukları üzerimize almak isteyebiliriz. Hafta içinde kişisel verilerimizi korumaya ekstra olarak özen gösterelim. Cuma gününü yeni bir iş başvurusu ya da iş yerimizdeki bir üstümüzle önemli olan bir konuşmamız için rahatlıkla tercih edebiliriz. Haftanın enerjilerini sarı tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, açık hava da yürüyüşler yaparak, bolca su ile temas ederek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Yeni bir haftaya geleceğe yönelik plan ve projelerimize odaklanmak isteyebileceğimiz aynı zaman da manevi değerlerimizle ilgili farkındalıklarımızın artabileceği bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. Haftanın ilk günleri aile büyüklerimizle aramızda gergin bir enerji hâkim olurken fikir ayrılıkları yaşayabilir ve beklemediğimiz bir şekilde üstü kapanmış eski konular gün yüzüne çıkabilir. Beklettiğimiz bir gayrimenkul alım satımımız ve bankacılık işlemlerimiz için haftanın ilk günlerini tercih edebiliriz. Sezgilerimizin güçlenebileceği hafta genelinde rüyalarımız bize yön gösterici olabilir.Çarşamba gününden itibaren ebeveyn olmaya karar veren Yengeç burçları içinde oldukça şanslı ve destekleyici yönde bir enerji gökyüzünde hâkim olabilir. Cuma günü sosyal çevremizde ve ikili ilişkilerimizde tahammülümüzün azalabileceği gündemler içinde olabiliriz. Yaşayabileceğimiz yeni farkındalıklar ile acele yargıya varmamak ve kararlarımızda istikrarsızlıklar göstermek kontrolümüz dışında olaylar yaşamamıza sebebiyet verebilir. Stres kaynaklı olabilecek nörolojik problemlerimiz gündeme gelebilir bu enerjinin farkında olarak enerjimizi aşağıya çeken ortamlardan uzak durmak faydalı olabilir. Haftanın enerjilerini bol sıvı tüketerek, her türlü manevi şifa içeren faaliyetlere yönelerek, suyla bolca temas ederek ve soft renkli kıyafetler tercih ederek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Yeni bir haftaya ruhsal olarak enerjimizin düşebileceği, kendimizi dinlendirmek isteyebileceğimiz ortamları tercih edebileceğimiz fakat yakın çevre ilişkilerimizde de yoğun bir iletişim trafiği içinde olabileceğimiz bir enerji ile başlangıç yapabiliriz. Haftanın ilk günlerinde planlarımızda aniden değişiklikler yapmak zorunda kalabiliriz. Ailevi konularımız ve yakın çevremiz yeni bir haftanın gündemi haline gelebilir. Hafta ortasında yakın çevre ilişkilerimizde dengeyi kurmakta zorlanırken birbirimizi yanlış anlayabileceğimiz alınganlıklara açık bir enerji içinde olabiliriz. Ortak paralar, miraslar, krediler hafta genelinde bolca gündemimizde yer alabilir. Uyku problemleri yaşayabileceğimiz hafta genelinde sağlığımıza ekstra olarak dikkat etmeye özen gösterelim. Cuma ve cumartesi günlerini kişisel bakım ve alışverişimiz için tercih edebiliriz. Haftanın enerjilerini kafein alımını azaltarak, bitki çaylarını tercih ederek, sezgilerimize güvenerek, sevdiklerimizden beklentimizi düşük tutarak, soft renkli kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Yeni bir haftaya kadersel yol arkadaşlarımıza karşı artan empati ve merhamet duygumuz sebebiyle zaman zaman stres içeren durumlarla karşılaşabileceğimiz bir enerji ile başlangıç yapabiliriz. Geleceğe dair planlarımızda ve yakın çevre ilişkilerimizde yoğun bir tempo içinde olabileceğimiz bir haftayı deneyimleyebiliriz. Haftanın ilk iki gününü finansal yatırımlarımız ve bankacılık işlemlerimiz kredi başvurusu yapmak için rahatlıkla tercih edebiliriz. Şanslı ve bereketli parasal fırsatlarla karşılaşabiliriz. Partnerimizle birlikte ebeveyn olma konusunda fikir ayrılıkları yaşayabilir aramızda olan eski gündemler içinde kaybolabilir ve ilişkimizdeki dengeyi korumakta hafta ortasına kadar olan süreç içinde zorlanabiliriz. Yakınımızdaki kişilerle olan iletişimimize ekstra olarak dikkat etmek bizler için daha faydalı olabilir. Sosyal medya üzerinden bir iş yapıyorsak hafta ortasında bereketli şanslı olabilecek bir fırsatla karşılaşabilir duyuru ve reklamlarımız, satış ve pazarlama işlerimiz için Çarşamba ve Perşembe günlerini tercih edebiliriz. Hafta sonunu ailemizle, yuvamızla ilgili konulara yönelerek ve akışta kalarak geçirmek iyi bir fikir olabilir. Gayrimenkul alım satım işlerimiz ve ev içi tadilat programlarımız için Cuma gününü tercih edebiliriz. Haftanın enerjilerini huzurlu olabileceğimiz ortamları tercih ederek ,açık havada yürüyüşler yaparak , bulunduğumuz ortamlarda tütsü kullanarak , kafein alımını azaltarak , zihnimizi ve bedenimizi dinlendirecek faaliyetlere yönelerek ,çocuklarımızla oyunlar oynayarak kırmızı tonlarında kıyafetler tercih ederek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Yeni bir haftaya günlük rutin işlerimiz ve çalışma ortamlarımızda istediğimiz başarıyı yakalamaya açık bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. Farkında olmadan sırtımıza daha fazla sorumluluk yüklenebileceğimiz bir haftayı deneyimleyebiliriz. Haftanın ilk günlerini beklettiğimiz bir sağlık kontrolümüz ve finansal işlerimiz rahatlıkla için tercih edebiliriz. Duygusal iniş çıkışlara açık dengesiz olabilecek bir enerjiye hafta ortasında geçiş yapabilir ve ikili ilişkilerimiz açısından kadersel olabilecek başlangıçlara adım atabiliriz. İş baş vurusu ve kredi başvurusu yapmayı planlıyorsak Çarşamba ve Perşembe günlerini rahatlıkla tercih edebiliriz. Haftanın son günlerini yakın çevremizle olan plan ve sosyal programlara ayırarak değerlendirebiliriz. Haftanın enerjilerini soft ve mavi tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek , su ile bolca temas ederek , bulunduğumuz ortamları havalandırarak , günlük rutin programlarımızı bir kağıda aktararak olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Yeni bir haftaya partnerimizle ve çocuklarımızla olan ilişkimizde beklediğimiz öz veriyi yakalayabileceğimiz ve hayatımız adına olumlu yönde olabilecek değişimlere açık bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. Yakın çevremiz vesile ile şanslı olabilecek fırsatlara açık bir zamanı deneyimleyebiliriz. Ticari faaliyetlerimiz ve finansal işlerimiz için haftanın ilk günleri oldukça destekleyici ve kolay akışta ilerleyebileceğimiz bir enerji içinde olabiliriz. Hafta ortasına kadar özellikle sağlığımıza ekstra olarak dikkat etmeye özen gösterelim. Kişisel bakım ve alışverişimizi yeni başvurularımız için Çarşamba günü tercih edebiliriz. Haberci rüyalara açık bir zaman içinde olabiliriz. Yarım bıraktığımız bir eğitimi tekrar dönebileceğimiz şanslı fırsatlarla karşılaşabiliriz. Cuma günü yaşamımız adına ileriki günlerde risk oluşturabilecek kararlar almamaya özen gösterelim. Haftanın enerjilerini sarı ve lacivert tonlarında kıyafetler tercih ederek, içimizdeki yaratıcı gücü ortaya kolayca çıkarabilecek sanatsal faaliyetler içinde olarak, d vitamini takviyesi alarak ve açık havada yürüyüşler yaparak olumlu yönde dengelemeyi deneyimleyebilirsiniz.Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Yeni bir haftaya ailemizin, yuvamızın değerini güvenliğini ve sağlığını daha çok önemseyeceğimiz gündemlere odaklanabileceğimiz bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. Geleceğe yönelik aldığımız kararlarımızda olumlu olabilecek bir tamamlanma içinde olabilir ve bize hizmet etmeyen her duygumuzdan arınma yaşayabileceğimiz bir haftayı deneyimleyebiliriz. Haftanın ilk günlerini önemli iş ve görüşmelerimiz için rahatlıkla tercih edebiliriz. Önümüze yaşamımız adına bereket getirebilecek şanslı fırsatlar çıkabilir. Hafta ortasını kişisel bakım ve alışverişimiz için rahatlıkla değerlendirebiliriz. Perşembe ve Cuma günlerini akışta kalarak enerjimizi aşağıya çeken ortamlardan uzak kalarak geçirmek bizler için faydalı olabilir. Duygusal iniş ve çıkışlar yaşamamıza sebebiyet verebilecek bu enerji içinde yanlış yargılara varmaktan ve başkalarının sözlerinden etkilenmemeye dikkat edelim. Haftanın enerjilerini ruhsal şifa içeren faaliyetlere yönelerek, bol sıvı tüketerek, açık havada yürüyüşler yaparak, sof renkli kıyafetler tercih ederek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Yeni bir haftaya yakın çevremizle iletişim tempomuzun artabileceği ve onların karşılaşabilecekleri krizli durumların bizleri zaman zaman yorabileceği bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. İş ve kariyer alanlarımızda yeni kararlar almak isteyebilir ve iş yükümüzün arttığını düşündüğümüz alanlarda radikal seçimler yapmak durumunda kalabiliriz. Kişisel bakım ve estetik dokunuşlarımız için Pazartesi gününü tercih edebiliriz. Hafta ortasında finansal olarak güzel gelişmeler yaşayabilir ve kariyer alanlarımızda beklediğimiz bir hak edişimizle karşılaşabiliriz. Haftanın son günlerinde net kararlar almadan önce beklemek bizler için daha doğru olabilir. Ayrıca sağlığımıza ekstra olarak dikkat edelim ve bağışık sistemimizi güçlendirelim. Haftanın enerjilerini mavi ve lacivert tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek , bol sıvı tüketerek , bağışıklık güçlendirici takviyeler alarak , fikrine ve tecrübesine güvendiğimiz kişilerle radikal olabilecek kararlarımızı istişare ederek , bulunduğumuz ortamlarda tütsü kullanarak olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Yeni bir haftaya maddi ve manevi anlamda aradığımız istikrarı yakalayabileceğimiz ve aniden önümüze çıkabilecek yatırım fırsatları ile karşılaşabileceğimiz bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz.

Haftanın ilk günlerinde var olan borçlarımız için yeni bir yapılandırma programına başvuru yapabilir finansal ve bankacılık işlemlerimiz için pazartesi ve Salı günlerini tercih edebiliriz. Sosyal medya aracılığı ile yaptığımız bir işimiz varsa ve bu platformdan satış ve tanıtım işleri yapıyorsak oldukça şanslı fırsatlarla karşılaşabileceğimiz bir haftayı deneyimleyebiliriz. Hafta ortasında aniden gelişen kontrolümüz dışındaki olaylarla gizli düşmanlarımızı fark edebileceğimiz bir enerji içinde olabiliriz. Alma ve verme döngümüzü korumaya özen gösterelim. Hafta sonunu kendimize ve sevdiklerimize ayırarak ve sosyal ortamlarda birlikte vakit geçirebileceğimiz dengeli bir enerji içinde olabiliriz. Haftanın enerjilerini kafein tüketimini azaltarak, bol sıvı tüketerek, bulunduğumuz ortamları havalandırarak, altın renginde aksesuarlar kullanarak olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Yeni bir haftaya girdiğimiz ortamlarda ilgi odağı olabileceğimiz ve ruhen kendimizi iyi hissedebileceğimiz bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz.Pazartesi günün ikinci yarısını önemli iş ve görüşmelerimiz açısından rahatlıkla tercih edebiliriz. Hafta ortasını yeni başvurularımız ve kişisel bakımımız için değerlendirebiliriz. Salı günü dikkatimizin dağınıklığından kaynaklı olabilecek kazalara açık bir enerji içinde olabiliriz. Sezgilerimizin güçlenebileceği hafta genelinde rüyalarımız geleceğimize ışık tutabilir. Gördüğümüz rüyalarımızı not etmek iyi bir fikir olabilir. Haftanın son günlerinde arkamızdan dönen gizili işlerle karşılaşabiliriz ve stres kaynaklı gece uykuya dalmakta zorlanabiliriz. Haftanın enerjilerini mavi ve lacivert tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek , hayvan barınaklarına bağış yaparak , bol sıvı tüketerek , kafein alımını azaltarak , doğada kendi iç sesimizle kalarak , alma verme döngümüzü koruyarak olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.

Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page