top of page

21 MART HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...

Sevgili Arkadaşlarım,


Başak Dolunayının enerjisinin devam ettiği ve Ay’ın Akrep Burcu’ndaki seyri ile birlikte, Mars ve Uranüs’ün zorlayıcı etkileşimi, sert bir enerjiyle başlangıç yapmamıza vesile olabilir.


Su elementindeki gezegen toplaşması, yağışlar açısından da bereketli bir zamanı ve denizden gelebilecek tehlikeli durumları da açık hale getirebilecek bir enerji içinde olduğumuzu da bizlere yaşatabilir.


Toplumsal konular hayatımızda daha çok odak noktamız haline gelebilir.


Haftanın ilk gününden itibaren, Dünya liderlerinin insanlığın tahammül sınırlarını zorlayabileceği sert bir enerji içinde de olabiliriz. Zihinsel ve ruhsal dengemiz arasındaki frekansı dengelememiz gereken günleri deneyimleyebiliriz.


Doğal afetler, terör saldıralı, beklenmeyen yangın ve patlamalara karşı da tedbirli olmayı ihmal etmeyelim.


21 Mart’ta, Ay’ın Mars ve Uranüs ile zorlayıcı enerjisi, oldukça sert, dengesiz ve kazalara açık bir enerjiyi bize taşıyabilir.

 • Gün genelinde kadın erkek ilişkilerimizde şansızlıklar yaşayabiliriz. Bir anda tuhaf ve şok edici duygusal tepkiler verebileceğimiz bir zamanı deneyimleyebiliriz.

 • Elektronik aletlerimizin arızalanabileceği ve beklenmeyen yönde doğa olaylarına da açık bir enerji içinde olabiliriz.

 • Özellikle günün ilk yarısında beklemediğimiz yönde hayatımıza akışta gelen olayları, sakin kalarak yönetmek bizler adına daha faydalı olabilir.

 • Günün ikinci yarısında 17.33’de kesinleşecek Merkür, Jüpiter etkileşimi, yeni fikirlerimizi açık bir şekilde ortaya rahatlıkla koymamıza vesile olabilir. Yaşama karşı bakış açımızı değiştirebilir. Başkalarının haklarına karşı daha duyarlı olabilir ve yardımlaşmanın huzurlu enerjisini derinden hissedebiliriz.

22 Mart’ta, Ay ve Satürn arasındaki zorlayıcı enerji içinde başlangıç yapabiliriz. Günün ilk yarısında bizleri duygusal olarak kısıtlayabilecek bir enerji içinde olabiliriz. Emlak alım, satımları için de destekleyici yönde bir enerji içerisinde olmayabiliriz.

 • Ay ve Neptün arasındaki uyumlu enerjinin kesinleştiği saat 10.25’te ve sonrasında manevi anlamda yüksek olabilecek şifa enerjisini de yardımımıza ihtiyacı olanlarla paylaşmak iyi bir fikir olabilir.

 • Önemli iş ve görüşmelerimiz için günün ikinci yarısını tercih etmek daha uygun olabilir.

 • 23.43’te kesinleşecek Mars ve Uranüs arasındaki hafta geneline yayılacak sert enerji, dengesiz kazalara açık bir zamanı deneyimletebilir.

 • Yangınlara, patlamalara ve beklenmeyen yönde gelişebilecek doğal afetler açısından hayli riskli bir enerji içinde olabiliriz.

 • Kullanmadığımız elektronik eşyalarımızı prizde tutmamak ve her yönden tedbirli davranmak faydalı olabilir.

23 Mart’ta, Ay’ın Yay Burcu’ndaki seyri ile dengeli uyumlu bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz.

 • Günün ilk yarısını önemli iş ve görüşmelerimiz adına rahatlıkla değerlendirebiliriz.

 • Günün ikinci yarısını, beklettiğimiz rutin sağlık kontrollerimiz için tercih edebiliriz. Çekinmeden yardımımıza ihtiyacı olanların yanında sevginin gücü ile yer alabiliriz

 • Merkür, Neptün etkileşim enerjisini hissetmeye başlayacağımız gecenin ilerleyen saatlerinde ve önümüzdeki +2 gün boyunca içimizdeki yaratıcı gücünü keşfedebiliriz. Sezgilerimize maksimum düzeyde güvenmemiz gereken bir zamanı deneyimleyebiliriz.

 • Haberci olabilecek rüyalar görebilir, duru görü yeteneğimiz artabilir ve manevi yönden daha da çok güçlü olduğumuzu hissedebiliriz.

 • Neptün’ün olduğu yerde sis perdesi vardır deriz ya, işte tamda bu etkileşimde, hayal ile gerçek arasındaki ayrımı iyi analiz etmemiz gereken bir zamanı da deneyimlerken kişisel alınganlıklarımızdan uzak durmaya özen gösterebiliriz.

24 Mart’ta, fazlası ile fanatik ve abartılı duygusal tepkilerle başlangıç yapabileceğimiz bir enerji içinde olabiliriz.

 • Günün ilk yarısında özellikle şartlarımızı gereğinden fazla zorlamamak ve ölçüsüz söylemlerde bulunmamak faydalı olabilir. Saat 10.08’den sonraki zaman dilimini önemli iş ve görüşmelerimiz için tercih edebiliriz.

 • Kişisel alışverişimiz için destekleyici bir enerji içinde olmayabiliriz.

 • Günün ikinci yarısında 13.30’dan sonraki zaman içinde Ay’ın, Merkür ve Neptün etkileşiminin olumsuz yöndeki enerjisinin tetiklediği zaman içinde yanılgılara açık aldatıcı bir enerji içinde olabiliriz. Hayli dikkatli geçirilmesi gereken zaman ve aldatıcı bir enerji diyebiliriz.

 • Özellikle Ay’ın seyrine boşlukta devam edeceği 15.58’den sonraki zaman diliminde, hayatımız için önem arz edebilecek kararlarımızı bekletmek ve her duyduğumuza inanmamak iyi bir fikir olabilir.

 • Kiminle beraber olduğumuza dikkat etmemiz gereken bir zamanı deneyimleyebiliriz.

 • Dikkat dağınıklığı kaynaklı, kazalara fazlası ile açık bu enerji içerisinde atmamız gereken imzalar var ise dikkatlice ve tekrar okumayı ihmal etmeyelim.

25 Mart’ta, Ay’ın Oğlak Burcu’ndaki seyri ile tartışmalara açık ve içsel huzurumuzu korumakta zorlanabileceğimiz bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz.

 • Zihinsel olarak üzerimizde baskı hissedebileceğimiz günün ilk yarısında, ruhsal şifa içeren çalışmalara yönelmek iyi bir fikir olabilir. Oldukça sakin ve kontrollü geçirmemiz gereken bir günü deneyimleyebiliriz.

 • Kişisel ve elektronik cihaz alımı için uygun bir günde olmayabiliriz.

 • Özellikle akşam saatlerinde, Ay ve Chiron zorlayıcı enerjisinden kazalara açık bir zaman içinde olabiliriz.

26 Mart’ta, Ay’ın Oğlak Burcu seyri ile neşeli, yardımsever bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz.

Kişisel alışveriş, bakım ve önemli görüşmelerimiz için gün genelini rahatlıkla tercih edebiliriz.

Kendimizi dinlendirebileceğimiz ve sevdiklerimizle aramızdaki iletişimin güçlü olabileceği bir zamanı da deneyimleyebiliriz.


27 Mart’ta, kadın/erkek ilişkilerimizde, istediğimiz yönde denge ve huzuru yakalayabileceğimiz bir enerji içinde güne başlangıç yapabiliriz.

 • İletişimin gezegeni Merkür, saat 10.44’te artık Koç Burcu’nda seyrine başlayacak.

 • Gün genelini önemli görüşmelerimiz için rahatlıkla tercih edebiliriz.

 • Akşam saat 20.55’te kesinleşen ve önümüzdeki +3 gün daha enerjisi içinde olabileceğimiz Venüs ve Satürn’ün etkileşimi, ikili ilişkilerde ve para piyasalarında bizim için kısıtlayıcı ve yeni yaptırımları gündeme getirebilir. Diğer bir yandan da ikili ilişkilerimizi ciddi temeller üzerine inşa edebileceğimiz günleri deneyimlememize ve geleceğe yönelik kalıcı kararlar almak istememize olanak sağlayabilir.


Göksel enerjilerin hayli yorucu, sert, dengesiz, kazalara ve doğal afetlere açık olduğu hafta genelini içsel dengemizi koruyarak biraz daha yaşamın içinde esnek kalarak huzurla deneyimleyebilmemiz dileğiyle...Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Yeni bir haftaya zihinsel ve ruhsal olarak kendimizi daha güçlü hissedebileceğimiz bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. Finansal koşullarımıza daha çok odaklanırken alma verme döngümüze daha fazla özen göstermemiz gerekende bir hafta içinde olabiliriz. Önemli olan iş görüşmelerimiz için haftanın ilk günlerini tercih edebiliriz. Hafta ortası günlerde ikili ilişkilerimizi hassas bir dengede tutmakta zorlanabileceğimiz bir enerji içinde olabiliriz. Çarşamba ve perşembe günlerini oldukça sakin kalarak geçirmek ve enerji alanımızı korumak bizler için daha faydalı olabilir. Haftanın son günlerini daha huzurlu geçirebilir ve bu günleri kişisel bakım ve alışverişimiz için tercih edebiliriz.


27 Mart günü Merkür’ün Koç Burcuna geçişi ile birlikte kendimizi çok daha güçlü hissedebilir ve İletişime daha fazla önem verdiğimiz bir dönemi deneyimleyebiliriz. Sponten bir şekilde kısa bir seyahat programı içinde olurken, hayat akışımızın hızlandığını düşünebiliriz.

Dilerseniz bu transit süresince duygularımızı yazıya dökerek ve bol bol doğada yürüyüşler yaparak basit bir şekilde Merkür semboliğini çalıştırarak, düşüncelerimizi dinleyerek ve kendimize biraz zaman ayırarak enerjiyi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Yeni bir haftaya daha çok ikili ilişkilerimizin odak noktası haline gelebileceği ve aynı zamanda duygusal olarak inişli ve çıkışlı bir enerji içinde olabileceğimiz bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. İkili ilişkimizde aradığımız dengeyi bulmakta zorlanabiliriz. Haftanın ilk günün finansal bankacılık işlerimiz, önemli görüşmelerimiz için rahatlıkla tercih edebiliriz. Hafta ortasında ailevi bazı gündemler ruhsal olarak enerjimizin düşmesine sebep olabilir. Hayatımıza kadersel olarak ortaklık eden kişilerle olan ilişkilerimizde daha gerçekçi olmamız gereken bir zamanı deneyimleyebiliriz. Sosyal olmaktan ziyade yalnız kalmanın bize güç verebileceğini keşfederken ayrıca bağımlıklarımızdan kurtulup kendimize olan güvenimizi fark edebileceğimiz de bir süreç içinde olabiliriz. Salı, Çarşamba ve Perşembe günlerini kendi iç alanlarımızda sakin kalarak geçirmek enerji alanımızı doğru şeklide korumamız adına daha faydalı olabilir.


27 Mart Günü Merkür’ün Koç Burcuna geçişi ile birlikte sezgilerimiz daha güçlü olabilir, haberci nitelikte rüyalar görebilir ve hayata duygusal olarak değil kendi faydamız adına daha mantıklı olan taraftan bakmak isteyebiliriz. Bu süreç içinde kazanabileceğimiz yani farkındalıklarla kimin dostumuz kimin düşmanımız olduğunun aydınlanmalarını yaşayabiliriz. Uyku sorunları yaşayabileceğimiz bu dönemde kafein alımını azaltmak ve sağlığımıza da ekstra özen göstermek bizler için daha faydalı olabilir.


Dilerseniz bu transit süresince düşüncelerimizi açık ve net ifade edebilir basitçe Merkür semboliğini çalıştırarak hastane, hapishane gibi yerlerde olan sevdiklerimize söylemek istediklerimizi yazıya dökerek mektuplaşmayı deneyebiliriz.İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Yeni bir haftaya gündelik yaşamımızdaki tempomuzun artabileceği ve aynı zamanda beklemediğimiz yönde çalışma alanlarımızdaki arkadaşlarımızla aramızda krizleri deneyimlememize vesile olabilecek bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. Haftanın yoğun ve yorucu olabilecek temposunda kendi beden sağlığımıza ekstra olarak özen göstermeyi ihmal etmeyelim. Börek ve rahim bölgemizde hassasiyet içeren ağrılar hissedebiliriz. Pazartesi gününü kişisel bakım ve önemli görüşmelerimiz için tercih edebiliriz. Salı, Çarşamba ve Perşembe günlerini oldukça kontrollü ve sakin geçirmek bizler için faydalı olabilir. Aniden beklemediğimiz yönde gelişebilecek gündemler ve uzaklardan alabileceğimiz şok edici haberler sebebiyle programlarımızda değişimler söz konu olabilir. Beklediğimiz bir hukuksal davamız da , vize, pasaport ya da uçak seyahatimizde gecikmeli durumlarla karşılaşabiliriz.


27 Mart Günü Merkür’ün Koç Burcuna geçişi ile birlikte zihinsen enerjimiz hızlanabilir ve yaşamımızla ilgili daha net ve hızlı kararlar almak isteyebiliriz. Sosyal çevremizle ve kalabalık ortamlarda bolca vakit geçirebileceğimiz bu süreç içinde her duyduğumuza inanmamaya özen gösterelim. Hayallerimizi ve geleceğimize yönelik ideallerimizi gerçekleştirmek için olumlu olabilecek fırsatları deneyimleyebiliriz.


Dilerseniz bu transit süresince arkadaşlarımız ve sosyal çevremizle grup aktiviteleri organize edebilir, kısa seyahat programları düzenleyerek basitçe Merkür semboliğini çalıştırarak olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Yeni bir haftaya yaşamın daha keyifli, eğlenceli yanlarına çekilmek isteyerek başlangıç yapabiliriz. Pazartesi gününü kendi kişisel hobilerimize, bakımımıza, bankacılık işlemlerimize ve önemli görüşmelerimiz için tercih edebiliriz. Salı ,Çarşamba ve Perşembe günlerinde partnerimizle ve çocuklarımızla aramızdaki dengeyi uyumu yakalamakta zorlanabileceğimiz bir zamanı deneyimleyebiliriz. Finansal gelir ve giderlerimize odaklanmak isteyebileceğimiz hafta genelinde geçmişten ödemeyi unutmuş olduğumuz bir borçla karşılaşabiliriz. Vize, pasaport başvuru sonucu ya da beklediğimiz bir hukuksal dava sonucunda rahatlatıcı yönde olabilecek bir haber alabiliriz. Haftanın son günlerinde bedensel sağlığımıza gereken özeni göstermeyi ihmal etmeyelim.


27 Mart Günü Merkür’ün Koç Burcuna geçişi ile birlikte zihinsel enerjimiz hızlanabilir ve kariyer alanlarımızda olumlu yönde hak edişlerimizi almaya başlayabiliriz. Ani ve hızlı olabilecek bir kararla artık kendi işimizi kurmaya niyetlenebiliriz. Yeni bir iş baş vurusu yapmayı düşünüyorsak bu süreci rahatlıkla tercih edebiliriz. Zihnimizi gereksiz konularla meşgul etmemiz gereken bir zamanı deneyimleyebiliriz.


Dilerseniz bu transit süresincekişisel eğitimize katkı sağlayabilecek dergi ve gazete abonelikleri başlatarak basitçe Merkür semboliğini çalıştırarak olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Yeni bir haftaya ailevi konularımıza odaklanarak başlangıç yapabiliriz. Hafta genelinde iş ve yakın çevremizle olan ilişkimizde yoğun ve yorucu bir iletişim trafiğini deneyimleyebiliriz. Pazartesi gününü yarım bıraktığımız bir işimizi ya da başvurumuzu tamamlamak sonlandırmaya ulaştırmak adına oldukça destekleyici yönde bir enerji içinde olabiliriz. Salı, Çarşamba ve Perşembe günü ailevi konularımızı oldukça hassas bir dengede yürütmemiz gereken bir zaman içinde olabiliriz. Kariyer alanlarımızda gereksiz olabilecek krizli durumlardan uzak durmak faydalı olabilir. Haftanın genelinde yoğun iş tempomuz ve plansız olabilecek iş seyahatlerimiz sebebiyle ev ve iş yaşantımız arasındaki dengeyi kurmakta oldukça zorlanabiliriz. Haftanın son günlerinde ailemize ve çocuklarımıza özel bir vakit ayırmak iyi bir fikir olabilir.


27 Mart günü Merkür’ün Koç Burcuna geçişi ile birlikte yurt dışı bağlantılı programlarımız ve uzaklarda yaşan sevdiklerimiz ile ilgili yeni gündemler içinde kendimizi bulabiliriz. Finansal anlamda hızlı ve olumlu gelişmeler yaşayabiliriz. Sosyal medya üzerinden yaptığımız işlerde güzel gelişmeler ve olumlu geri dönüşler alabiliriz.


Dilerseniz bu süreçte bir seyahat bloğu açabilir, gezdiğimiz yerleri yazıya dökebilir, yabancı kültürleri tanıyabileceğimiz filmler izleyebilir ve bir yabancı dil öğrenmeye niyet ederek basitçe Merkür semboliğini çalıştırmayı deneyebiliriz.başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Yeni bir haftaya yakın çevremizden alacağımız hızlı ve önemli olabilecek aynı zamanda bizi şok edebilecek haberlerle başlangıç yapabiliriz. Pazartesi gününü beklettiğimiz bir rutin sağlık kontrolümüz, önemli görüşmelerimiz ve başvurularımız için tercih edebiliriz. Haftanın ilk günlerinde yakın çevremizle olan iletişimimiz hız kazanırken aynı zamanda krizlere açık, duygusal olarak iniş ve çıkışlar yaşamamıza sebebiyet verebilecek bir enerji içinde olabilir. Oldukça kontrollü ve sakin geçirilmesi gereken bir zamanı deneyimleyebiliriz. Salı ,Çarşamba ve Perşembe günlerini kendi iç alanlarımızda geçirmeye, hızlı ve radikal kararlar alarak hayatımız da ani başlangıçlar ve bitişler yapmayarak ,akışta kalmaya özen göstererek geçirmek daha faydalı olabilir. Zihinsel olarak dağınık ve kazalara açık olabileceğimiz hafta genelinde ikili ilişkilerimizde şartlarımızı gereğinden fazla zorlamaya dikkat edelim.


27 Mart Günü Merkür’ün Koç Burcuna geçişi ile birlikte ailevi miraslık konularımız, beklediğimiz bir kredi onay haberi ya da nafaka gibi alacaklarımız var ise gökyüzü bireysel olarak mantıksal olandan daha çok ve sezgisel iletişim içinde olursak kolay çözüm yollarını karşımıza çıkarabilir. Paylaşılan kaynaklarımızı zekice yönetebileceğimiz bu dönem fazla kurnazca davranmadan önümüze çıkan fırsatları olumlu yönde değerlendirebiliriz. Gizemli konular ve hayatın daha derinlerini ilgimizi çekebilir ve bu süreç içinde bireysel olarak astrolojik danışmanlık almak isteyebiliriz.


Dilerseniz bu transit süresince alacağımız enerjiyi kendinize bir mektup yazarak, mistik, okült konular içeren kitaplar okuyarak dengelemeyi deneyebiliriz.Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Yeni bir haftaya daha çok finansal dengemize ve karşımıza çıkabilecek beklemediğimiz yönde gelişebilecek ekstra kazanç fırsatları ile hızlı bir başlangıç yapabiliriz. Finansal kazançlarımızda daha realist bir yaklaşımda olmamız gereken bir zamanı deneyimleyebilir ve kontrolsüz para çıkışları yaşayabiliriz. Pazartesi gününü finansal bankacılık işlemlerimiz, başvurularımız ve kişisel bakımımız için rahatlıkla değerlendirebiliriz. Salı, Çarşamba ve Perşembe günlerinde riskli olan yatırımlarımızda ani inişler yaşayabilir ve içsel olarak isyankar, karamsar bir enerjiye sürüklenebiliriz. Riskli olduğunu düşündüğümüz yatırımlarımızı bu hafta içinde değerlendirmeye almamak daha doğru olabilir. Hafta genelinde finansal yatırımlarımız, özel ve ailevi ilişkilerimizde daha esnek ve stratejik davranmamız gereken durumlarla karşılaşabiliriz. Kişisel alışverişimiz için haftanın son günlerini tercih edebiliriz.


27 Mart günü Merkür’ün Koç Burcuna geçişi ile birlikte bekar olan Terazi burçları uzun süredir devam eden ilişkilerini evlilikle taçlandırma kararı alabilirler. Yeni ve finansal olarak kazançlı olabileceğini düşündüğümüz bir iş ortaklığı gündemimizde yerini alabilir. Zihinsel ve ruhsal enerjimizin maksimum düzeyde yüksek olabileceği bu süreç içinde bildiğimiz açık düşmanlarımızla aramızda rekabet içeren durumlar söz konusu olabilir. Sevgi dilimizi ve sezgisel olan tarafımızı doğru kullanarak pozitif yönde olan enerjimizle karşımıza aldığımız kişileri olumlu yönde dönüştürmeyi başarabiliriz.


Dilerseniz bu transit süresince alabileceğimiz enerjiyi açık sözlü olarak, iş ortaklığında her aldığımız kararı karşımızda ki kişiye yazılı ileterek, sevdiğimiz kişiye ufacık sevgi notlarını cüzdanlarına bırakıp sürprizler yaparak dengelemeyi deneyebiliriz.


Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Yeni bir haftaya daha çok kişisel isteklerimize ve karşımızdaki kişilerden artan beklentilerimizin yükselebileceği bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. Pazartesi gününü sağlığımızla ilgili yaptırmamız gereken rutin bir kontrolümüz için rahatlıkla tercih edebiliriz. Hafta genelinde karışılabileceğimiz krizleri irademizi doğru kullandığımız taktirde rahatlıkla fırsata çevirebileceğimiz bir enerji içinde olabiliriz. Salı, Çarşamba ve Perşembe günlerinde ailevi konular hızlı ve krizli bir şekilde gündemimizde yerini alabilir. Aramızdaki dengeleri korumak adına oldukça sakin ve esnek geçirilmesi gereken bir zamanı deneyimleyebiliriz. Küçük ev kazalarına fazlası ile açık olabileceğimiz hafta genelinde kullanmadığımız elektronik aletlerimizi prizde boş bırakmamak olası aniden olabilecek yangın, patlama ve elektrik kaynaklı arızalara karşı tedbirli davranmak faydalı olabilir. Özel ilişkilerimizde daha gerçekçi olmamız gereken bir hafta olabiliriz.


27 Mart günü Merkür’ün Koç Burcuna geçişi ile birlikte beklettiğimiz sağlık kontrollerimizi gündemimize alabiliriz. Baş boyun ,boğaz bölgemizde hassasiyet içeren ağrılar yaşayabiliriz. Günlük yaşam alanlarımızda yeni düzenlemeler yapabilir, zorlandığımız hayat rutinlerimizi programlayarak ve yeni farkındalıklar kazanarak hızlı ve cesur bir şekilde yeni bir rutine geçiş yapmaya imkân bulabiliriz. Evcil hayvanlarımızın beklettiğimiz bir operasyonu gündemimizde yer alabilir.


Dilerseniz bu transit süresince gündelik işlerimizin programlarını bir ajandaya yazarak, zamanımızı olumlu yönde yönetebilmek adına günlükler tutarak bu dönemde hayatımıza sorumluğunu alabileceksek bir papağan ya da muhabbet kuşunun bakımını üstlenerek gelen enerjiyi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Yeni bir haftaya zihinsel ve duygusal olarak enerjimizin düşük olabileceği ve yalnız kalarak ilerlemek isteyebileceğimiz bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. Kalabalık gruplar içinde yer almaktan keyif almakta zorlanabileceğimiz bir zamanı deneyimleyebilir ve daha çok kendi iç sesimize odaklanabiliriz. Pazartesi gününü kendi ihtiyaçlarımız için rahatlıkla tercih edebiliriz. Salı , Çarşamba ve Perşembe günleri çalışma arkadaşlarımızla ya da yakın çevre ilişkilerimizde beklenmeyen yönde iletişim kaynaklı kazalara açık olabiliriz. Mümkün olduğunca çalışma arkadaşlarımızla aramızda olan ilişkilerimizde kontrollü ve esnek geçirilmesi gereken günleri deneyimleyebiliriz. Trafik kazalarına karşı tedbirli olmalı ve hızlı araç kullanmaktan uzak durmalıyız. Araçlarımızın elektronik aksamlarında arızalarla karşı tedbirli olmalı ve yolculuk öncesi araç bakımlarımızı yaptırmayı ihmal etmemeliyiz. Haftanın son günlerini ailemize ayırarak geçirmek içsel enerjimizin yükselmesi huzuru yakalamamız adına daha faydalı olabilir.


27 Mart Günü Merkür’ün Koç Burcuna geçişi ile birlikte partnerimiz ve çocuklarımızla aramızda olan ilişkimizde istediğimiz yönde dengeyi yakalayabilir ve sevgi dolu bir zamanı deneyimleyebiliriz. Bu süreç içinde ebeveyn olmak isteyen sevgili Yay Burçlarını gökyüzü olumlu yönde destekleyebilir. Önümüze yeni yatırım fırsatlarının çıkabileceği bu süreç içinde tedbirli davranmak hızlı ve düşünmeden hareket etmemek bizler için daha faydalı olabilir. Ayrıca hayatımızda romantik ve keyifli bir süreci deneyimleyebiliriz.


Dilerseniz bu transit süresinceMerküryen konuların üzerine giderek yetenekleriniz keşfedebilir, bir enstrüman çalmayı deneyebilir, içinizden geçen duygularınızı yazıya dökebilir, çocuklarınızla birlikte karaoke oyunları oynayarak basitçe Merkür sembollerini çalıştırmayı deneyimleyebilirsiniz.Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Yeni bir haftaya sosyal çevremizden ve yakın arkadaşlarımızdan alacağımız önemli haberle başlangıç yapabiliriz. Alacağımız haberlere karşı duygusal durumumuzu korumakta zorlanabileceğimiz bir zamanı deneyimleyebiliriz. Pazartesi günün kendimize ayırmak ve enerji çalışmaları ile ilgilenmek daha faydalı olabilir. Salı ,Çarşamba ve Perşembe günleri finansal anlamda dikkatli geçirmemiz gereken bir zamanı deneyimleyebiliriz. Riskli yatırımlara karşı oldukça temkinli davranmalı ve arkadaş çevremizden gelebilecek finansal yardım taleplerine karşı alma ve verme döngümüzü dikkatli yönetmeye özen göstermeliyiz. Bu enerjinin farkında olarak haftanın son gününe kadar önemli olan sözleşmelerimizi askıya almak daha doğru olabilir. Emlak alım satımı içinde çok destekleyici bir enerji içinde olmayabiliriz. Hafta sonunu daha çok kendimize ayırarak ve dinlenerek geçirerek daha faydalı olabilir.


27 Mart Günü Merkür’ün Koç Burcuna geçişi ile birlikte satış, tanıtım reklam ve sosyal medya alanlarında başarıyı yakalayabileceğimiz bir zamanı deneyimleyebiliriz. Evimize ve ailemize daha çok odaklanırken, emlak alım satımları gündemimizde yerini alabilir. Ani bir kararlar yer değişikliğine karar verebiliriz. İçsel sezgilerimizin daha fazla güçlenebileceği bu dönemde hızlı karalar almadan kendimizi dinlendirmek ve yuvamızın içine yönelmek için ideal bir zaman olabilir.


Dilerseniz bu transit süresince sevdiklerimizle birlikte olabileceğiniz huzurlu ortamlar oluşturarak, fikirlerimizi paylaşarak kendimizi içsel anlamda motive ederek, evde ve kısa seyahatlerimizde radyo dinleyerek basitçe Merkür sembollerini çalıştırmayı deneyimleyebiliriz.Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Yeni bir haftaya kariyer ve iş alanlarımıza zihinsel enerjimizi daha çok yönlendirmek durumunda kalabileceğimiz gündemlerle hızlı bir başlangıç yapabiliriz. Haftanın ilk günlerinde parasal anlamda rahat bir nefes alabilir ve bereketli fırsatlarla karşılaşabiliriz. İşimiz ve ailemiz arasında kalabileceğimiz krizli gündemlere karşı tedbirli olmalı ve hafta genelinde işimizi ilgilendiren konuları ailemize yansıtmamaya özen göstermemiz gereken bir zamanda olduğumuzun farkında olmaya özen gösterelim. Salı, Çarşamba ve Perşembe günlerini ev ortamlarımızda kazalara açık bir enerji içinde olabiliriz. Kullanmadığımız elektronik eşyalarımızı prizde bırakmamaya dikkat edelim. Sevdiklerimize karşı oldukça esnek davranmamız gerekende bir haftada olabiliriz. Haftanın son günlerini kişisel alışveriş ve finansal işlerimiz için değerlendirebiliriz.


27 Mart Günü Merkür’ün Koç Burcuna geçişi ile birlikte sosyal medya bağlantılı işlerimizden yana oldukça şanlı fırsatlarla karşılaşabileceğimiz bir zamanı deneyimleyebiliriz. Yakın çevremizle iletişim tempomuz artabilir ve onların karşılaşabilecekleri krizli durumlara cesur fikirlerimizle önderlik yaparak yardımcı olmak isteyebiliriz. Plansız olan kısa seyahatlerimizde artış yaşayabiliriz.


Dilerseniz bu transit süresince seyahat ederken sesli kitap dinleyerek, yakın çevremizle kitap alışverişi yaparak, bilgi içerikli yayınlar takip ederek basitçe Merkür semboliklerini çalıştırmayı deneyimleyebiliriz.


Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Yeni bir haftaya uzaklardan alacağımızı haberlerle ve aniden değişebilecek planlarımızla yoğun bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. Alacağımız haberler beklemediğimiz yönde olabilir ve karşılaşabileceğimiz krizleri etkin yönetebilecek bir zihinsel enerji içinde olamayabiliriz. Oldukça sakin geçirmemiz gereken bir haftada olabiliriz. Pazartesi gününü finansal bankacılık işlemlerimiz ve önemli başvurularımız için tercih edebiliriz. Yakın çevremizle olan iletişimimizde aksaklıklar yaşayabileceğimiz bir enerji içinde olabiliriz. Salı ,Çarşamba ve Perşembe günlerinin göksel enerjilerinin üzerimizde depresif bir enerji oluşturabileceğinin farkında olarak kendi iç alanlarımızda geçirmeye ve bildiğimiz rakiplerimize karşı sakin kalarak esnek davranmaya dikkat edelim. Haftanın son günlerinde haberci nitelikte rüyalarımızda artış olabilir ve içimizdeki ilham dolu yanı rahatlıkla fark edebiliriz. Haftanın genelinde öncelikte trafik kurallarına uyarak ,sakin kalarak etrafımızda neler oluyor bitiyor diye gözlemleyerek acele kararlarla yeni başlangıçlar yapmak yerine bekleyerek geçirmek bizler için daha iyi olabilir.


27 Mart Günü Merkür’ün Koç seyrine geçmesi ile birlikte finansal yönetimlerimizi akıllıca değerlendirebileceğimiz yeni fırsat gündemimizde yer alabilir. Var olan bir banka borcumuzu yeniden yapılandırmak adına oldukça destekli bir enerji olabilir ve karşımıza çıkan fırsatları doğru ve sakin kalarak değerlendirirsek de şanslı olabileceğimiz bir zamanı deneyimleyebiliriz. Kendimize ait bir iş kurmayı düşünebilir, gelirlerimizin olumlu yönde arttığına tanıklık edebiliriz.

Dilerseniz bu transit süresince Merkür kredi kartlarının sembolü olduğunu hatırlayarak. Bu alana yayacağı enerji ile gereksiz harcamalardan kendinizi korumak için basitçe kâğıt bir paranızı kitap arasında saklamak ve alma verme döngümüzde hassas davranarak olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.

Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page