top of page

Milli Piyango ve Astroloji


Milli Piyango ve Astroloji


Merhaba Sevgili Astroloji Yaşam Okurları,

Bu yazımızda Milli Piyango için Astroloji ne der? Adlı soru konusunu açıklamak istiyorum. Bu konu sizleri piyango oynamanız için teşvik etmek amacını içermemektedir. Aksine kazı kazancı değil, çalış kazancı olmamız gerekliliğini vurgulamak içindir.

Yine de birçok kişiden şu soruyu duyuyorum. Astrologlar kehanetlerle uğraşıyorlarsa neden şans oyunlarını tahmin edemiyorlar? Milli Piyango için Astroloji ne der? İşte bunun cevabı için öncelikle affınıza sığınacağım. Bizler medyum değiliz ve astrolojinin belki de faldan en büyük ayrımı budur. Fal, bitmiş bir gelecekten bahseder fakat astroloji gelecek tahminleri ve ön görü raporlarını sunmakla mükelleftir.

Evet, astroloji bütüncül olayı fikse ederek ilmik ilmik incelememize olanak tanır fakat pek çok değişken barınan ve stabil olmayan bir evrende yaşadığımızı unutmamalıyız. Hayata Koç arketipi ile başlasak ta sonuncu kısım Uranyen. Yani asıl tekamül, sabit ve stabil olmamaktan kaynaklı. Birçok değişken barındıran bir evrende yaşadığımızı unutmamalıyız. Düz diye bir şey yok. Evet, olay örgüsel ve bir çember ile dönüyor kader çarkı fakat düz ve stabil bir hayat yok :)

Bu durum biraz ezoterik. Fakat daha determine yorumlar için şunları söyleyebilirim. Sayısal Loto, Süper Toto vb. rakamlar ile ilişkili olan şans oyunlarında Milli Piyango için Astroloji ne der? Dersek, değişken çoktur ve bizler bunları tahmin etmek hususunda kısır kalırız. Tahminin başarısı %100 olmak zorundadır ki istenilen sonuç elde edilsin fakat Astrolojide başarılı tahmin raporu için oranımız %80-85’tir. O nedenle gelecek bilinmez ama yol görünür demek kâfidir.


Hadi rakamları geçtim bir at yarışı için tahmin raporu üretmeye kalkalım. Bunun için birçok yöntem ile saatlerimizi hatta günlerimizi harcayabiliriz. Astroloji tabanı, tarih, saat ve yer odaklıdır. Koşu yerinin değişmesi ya da yarışa 5 dakika geç başlanması bile tüm tahminleri ve çalışma saatlerimizi öldürebilir. Yine de keyifli bir çalışma zamanı geçirebiliriz.

Olay örgüsel olarak komplikedir. Ve tek başına şu şudur diyemeyiz. Yarışın oynandığı saha ve Atların tek tek doğum haritalarının incelenmesi de ayrı bir yöntemdir. Bir de atı sürecek olan Jokeylerin durumu malum :) O halde ne işimize yarayacak Astroloji demeyelim :) Hayatın akışında bizlerin rolünün önemli olduğunu bize her yönden izah eden bir bilgiye teşekkür edelim.

Çünkü seçimler kaderimize yön verir. Yedinci evinde Akrep Mars’ı ve Neptün’ü bulunan birey, evliliklerinde hep şiddet ya da aldatılma enerjisi taşıyor olabilir deriz. Fakat birey bu yerleşimi öyle bir kullanıyordur ki, evlilik terapisti ortak ile şiddet gören partnerlerin iyileşimi için kendini adıyor, şifalandırmak için çabalıyor da olabilir..

Kısaca, hayat; seçim ve tercihler ile bizlerin elinde. Önce kendimizi keşfedeceğiz daha sonra hedeflerimiz için yolumuzu belirleyeceğiz. Başarı merdivenlerini hızla çıkan bireyin aynı hızda düşeceğini söylememe gerek yok. O nedenle astrolojide şans oyunlarına yatkınlığı

Diğer Yazımızda Astroloji’nin numeroloji kolundan bahsettik. Sayısal loto gibi rakamlar ve kolonlardan oluşan şans oyunları için rakam enerjileri ne der ve kullanılabilirliği var mıdır? Bu soruların cevaplarını bulabileceksiniz.

Sevgilerimle,

Kenan Yasin Bölükbaşı

Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page