top of page

20 MAYIS GÜNEŞ İKİZLER BURCUNDA🔆Astrolojide iki ana ışık kaynağı kullanırız, biri ‘Güneş’ diğeri ise ‘Ay’ dır. Güneş, gündüzün yöneticisi, Ay ise gecenin kraliçesidir. Bilincimizi, mantığımızı ve idrakimizi gösteren Güneş’tir. Ay ise bilinçaltımızı, maneviyatımızı, içgüdülerimizi yansıtır. Astrolojik haritalarımızda Güneş neredeyse odağımız oradadır. Bu alanlarda Güneş gibi parlarız.


🔆Güneş bir Ay boyunca İkizler burcunda seyredecek. İkizler; konuşmak, iletişim, arabuluculuk ve kısa seyahatleri gösterir. Güneş, 1 ay boyunca bu konularda parlarken bizler de hayatlarımızda belli alanlara bu konularda odaklanacağız.


Burcunuza Göre Kıssadan Hisseler:


♈️Yükselen Koç: 1 aylık süreçte; kardeşler, yakın çevre, iletişim, ilişkiler ve kendinizi ifade ettiğiniz alanlara daha fazla odaklanacaksınız.


♉️Yükselen Boğalar: 1 aylık süreçte; para alışverişlerinizdeki iletişim daha fazla artacak.


♊️Yükselen İkizler: Kendinize öncelik tanıyacaksınız, yeni adımlar atmak ve hayatınıza yenilikler çekmek hususunda iletişim becerilerinizi daha fazla kullanacaksınız.


♋️Yükselen Yengeç: Geride bıraktığınız alanlara yönlenecek, hayatınızı bir adım geriden takip etmeye odaklanacaksınız.


♌️Yükselen Aslan: Sosyal çevrenizde konuşmalar daha fazla artacak, kendinizi daha çok sosyal ilişkiler içerisinde bulabilirsiniz.


♍️Yükselen Başak; Kariyeriniz, statünüz ve kendinizi gösterdiğiniz alanlarda daha fazla iletişiminiz artacak.


"Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."


♎️Yükselen Terazi: Keşif alanlarınızda ilgi ve meraklarınız artacak. Tatil planları yapmak isteği içerisinde olacaksınız.


♏️Yükselen Akrep: Gelir ve giderlerinizi dengelemek için daha fazla iletişime geçeceksiniz ve giderler hanenize daha fazla odaklanacaksınız.


♐️Yükselen Yay: İlişkileriniz, evliliğiniz ve karşınıza aldığınız kişilerle daha fazla iletişime geçeceksiniz.


♑️Yükselen Oğlak: Çalışma ortamınız, sosyal statünüz ve sorumluluk aldığınız alanlara daha fazla odaklanacaksınız ve kendinizi bu alanlarda parlatmaya başlayacaksınız.


♒️Yükselen Kova: Aşk ve ilişkiler üzerinde güneş gibi parlayacak bir ay sizi bekliyor.


♓️Yükselen Balık: ‘Aile’ ve ‘yuva’ hanesi üzerinde güneş gibi parlayacağınız önemli bir zaman geliyor.
KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA MemberDanışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

E-mail: astroyasam@gmail.com

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page