top of page

20 KASIM'23 HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ


20 KASIM 2023 Haftalık Burç YorumlarıYükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR


Sosyal alanda ihtiyaçlarınızı fark etmek, hayatınızda değişim için güçlü bir itici güç yaratabilir. Kendi motivasyonlarınızı, başkalarının tercihleriyle birleştirerek besleyebilirsiniz. Güneş'in burç değişimi ile farklı kültürlere merak sarabilirsiniz. Ancak, odaklandığınız konular için kendi iç dünyanızda bir mola vermek isteyebilirsiniz. Mars'ın burç değişimi ise, hak hukuk adalet konusunda mücadeleden çekinmeyeceksiniz.BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR


Hedefleriniz için cesur adımlar atabileceğiniz bir haftaya giriş yapmaktasınız. Kendi duygu ve ihtiyaçlarınız, sorumluluklarınızla ilgili kararlar almanızda size yardımcı olabilir. Güneş'in burç değiştirmesi ile ödemeleriniz odak noktanız olabilir. Mars'ın burç geçişi ile harcamalarınız artabilir. Çabuk öfkelenebilirsiniz. Değişime direnç gösterdiğiniz konularda mücadele gücünü gösterebilir ve itici gücü kendinizde bulabilirsiniz.
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER


Sosyal ortamlarda karşılaştığınız ihtiyaçlar, kişisel kararlar almanızı gerektirebilir. Kendinizi ait hissetmediğiniz yerlerde, ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Güneş'in burç değiştirmesiyle, eşiniz veya ortağınızla ilgili konulara odaklanmanızı gerektirebilir. Mars'ın burç değiştirmesiyle ikili ilişkilerde mücadeleli gündemler siz konusu olabilir.
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER


Parasal Konular Konusunda Karar Verme Süreci İçindesiniz! Aile içinde alınan kararlar, hedeflerinizle çelişebilir. Güneş'in burç değiştirmesi ile birlikte, günlük işlerinize odaklanabilir ve sorumluluklarınızı yerine getirmek için daha geniş bir bakış açısı benimseyebilirsiniz. Mars'ın burç değiştirmesi, sorumluluklarınızla ilgili konularda daha fazla çaba sarf etmeniz gerektiğini gösterebilir.
ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR


Aile içi meselelerini yoğun yaşayacağınız bir hafta sizleri beklemekte. Sevdikleriniz ve arkadaşlarınız arasında kalabilirsiniz. Güneş’in burç geçişiyle, boş zamanlarınızda seyahat planları yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda hareketlenmeler söz konusu olabilir. Mistik konulara ilgi duyuyorsanız, kendinize özel zamanlar ayırarak zihninizin derinliklerine dalabilirsiniz. Mars'ın burç geçişi ile ilgi alanlarınıza harcamalarınız artabilir.
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR


Haftaya başlarken ruhsal olarak yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Hafta ortasında ise ikili ilişkiler gündeminizde olacak. Partnerinizle kaliteli zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Güneş’in burç geçişiyle aile büyüklerinizle daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Ev’inizde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Mars’ın burç değişimi ile zaman emek ve efor harcadığınız konular aile ve ev ile ilgili konular olabilir.
Dolu dolu bir hafta bizleri bekliyor. Bilgiye doyacağız! Şimdiden yerinizi ayırtın! Tanıtım kitapçığınızı istemeyi unutmayın!

Bilgi ve kayıt için Eğitim Asistanımız Whatsapp’tan size 7/24 hizmet veriyor.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER


Bu hafta İlgi duyduğunuz alanlarla ilgili harcamalar yapabilirsiniz. Karşınızdaki kişilerin ihtiyaçlarıyla kendi ihtiyaçlarınız arasında kalabilirsiniz. Hafta ortasında iletişim kurarken, kendinizi tam olarak ifade edememe hissi sizi zorlayabilir. Güneş'in burç değişimiyle yakın çevrenizle ilgili konular ve eğitim konularına odaklanabilirsiniz. Mars'ın burç geçişiyle birlikte, trafikte öfke problemleri söz konusu olabilir.AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER


Sevdiklerinizin istekleri ve motivasyonunuzu artıracak konuları birleştirip harekete geçme vakti! Sorumluluklarınızı yerine getirmek için kararlar alırken, iç gücünüzü kullanabilirsiniz. Günlük hayatta kendinizi ait hissettiğiniz alanlarda yeteneklerinizi sergileyerek, gününüzü renklendirebilirsiniz. Güneş'in burç değiştirmesi, maddi konulara odaklanmanıza sebep olurken, Mars'ın burç değişimi ise sahip olduğunuz her şey için daha fazla çaba harcama yapabilirsiniz
YAY VE YÜKSELEN YAYLAR


Kendinizi Keşfetmek İçin Adımlar Atmaya Hazır mısınız? Boş zamanlarınızda ilgilendiğiniz konular hakkında merak ettiğiniz şeyler sizi motive edebilir ve yeni ilgi alanlarınıza yönelebilirsiniz. Güneş'in burç değişimiyle motivasyon olduğunuz konulara odaklanırken, Mars'ın burç değişimi ise hedeflerinize ulaşmak için harekete geçmenize yardımcı olabilir.
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR


Hafta başında maddi konular gündeminizi oluşturabilir. Hafta ortasında ise yakın çevrenizle ve ailenizle iletişim kurarken yanlış anlaşılmalara sebep olacak sözlemlerde bulunabilir ve aranızın açılmasına sebep olabilirsiniz. Güneş'in burç değişimi ile birlikte içsel dünyanıza odaklanabilir ve inzivaya çekilmek isteyebilirsiniz. Mars'ın burç değişimiyle hareketleriniz kısıtlanıyormuş hissi oluşabilir. Enerjiniz azalabilir.KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR


Hafta başında isteklerinize odaklanırken hafta ortasında ise size verilen değer konusuna kafa yorabilirsiniz. Alma verme dengenizi koruyamadığınız için maddi kaynaklarınızda yaşadığınız zorlanmalar sizi mutsuz edebilir. Güneş'in burç değişimiyle, arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Mars'ın burç değişimi, sosyalleştiğiniz alanlarda tartışmalı gündemleri açığa çıkarabilir. Akran zorbalığına uğrayabilirsiniz.
BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR


İsteklerinize odaklandığınız bir haftaya giriş yapmaktasınız. Hayatta ne istiyorum? Hedeflerime ulaşabildim mi ? Maddi kaynaklarımı arttırabilmemin yolları neler? Gibi birçok soru sorabilirsiniz. Güneş burç değişimiyle hedeflerinize odaklanacaksınız. Mars'ın burç geçişiyle birlikte hayattan beklentilerinizi gerçekleştirmek adına efor emek ve zaman harcayacağınız bir süreç sizleri beklemekte.
Mutlu haftalar diliyorum.Hepimize Şifa Olsun...

Kenan Yasin BÖLÜKBAŞI


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88
Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page