top of page

20 HAZİRAN '22 HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZHaftaya İletişim, eğitim, seyahat konularında uyum ile başlayacağız. Salı Günü ise ilişkilerde çözülmelerle karşılaşacağız. Dürüst olmak koşulu ile çözemeyeceğiniz bir problemin olmadığını bilerek adımlarınızı atın.


Maddi konularda kesin dönüşler yapmamaya özen göstermelisiniz. Salı Günü ile birlikte Güneş, Yengeç Burcu’na geçecek. Odak noktamız bir ay boyunca yön değiştirecek.


Perşembe Günü ile ilişkiler gezegenimiz Venüs bize fikirlerin, iletişimin ne kadar değerli olduğunu yeniden hatırlatacak.


Hafta sonunda ise yemek düzeni sağlamalı, aşırı tüketimden uzak durmayı başarmalısınız. Dışarıda aktiviteler yerine evde sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz zamanları değerlendirmeye özen gösterin…


💫 Deneyim dönüşlerinizi bekliyorum…


Şifa Olsun

. . .


Yeni eğitim sınıflarımız açılıyor!


Kendinizi karmik alanda geliştirmek için 4 Temmuz’da açılacak Hermetik Astroloji sınıfımıza katılabilirsiniz.


Bilginin kaynağına, özüne inmek ve yaşamı sorgulayan farkındalıklı ruhlarla buluşmak için niyetlendiğimiz eğitimimiz bizleri 8 haftalık bir yolculuğa çıkaracak.


Hermetik prensipler, ruhsal plan, hermetik noktalar, teurji ve melekler, simya ve astroloji bilgileri ile harmanlanan eğitim modülümüzde yeni yol arkadaşlarımız olacağı için sevinçliyiz.


Bilgi ve kayıt: +90 0533 816 56 88


Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.


KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR

Yaşam önceliklerinizi planlamak için olumlu zaman. Arkadaşlarınız, sevdiklerinizle birlikte planlar yapmak adına da bu haftayı olumlu değerlendirebilirsiniz. Güneş’in Yengeç seyri aile ilişkilerinize önem vermeniz gerektiğini gösterecek. Kendinizi güçlü hissedeceğiniz ortamlar içinde olmayı deneyebilirsiniz.

Hafta ortasından sonra ikili ilişkilerinizde destekler sizi bekliyor. Özellikle arkadaşlık ve sosyal ilişiklerinizde iletişimin önemi artacak. Konuşarak birçok problemin üstesinden gelebileceğinizi kendinize hatırlatın.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR

Haftaya içe kapalı bir şekilde başlayabilirsiniz. Canınızı sıkacak meseleler nedeniyle isteklerinizi yapmaya başlayamamak can sıkıcı olabilir. Önce sorumluluklar ve sonra kendi öncelikleriniz diyerek adımlarınızı atmayı deneyin.

Hafta ortasından sonra maddi konularda iletişim trafiğiniz artabilir. Sevdiğiniz konularda ya da ilgi alanlarınızda çeşitli yatırımlar, harcamalar yapabilirsiniz. İmzalar, anlaşmalar gündeminizde olacak. Yakın çevrenizden destekler alacağınız güzel bir zaman da sizi bekliyor olacak.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Umutlarınızın yeniden yeşereceği bir hafta sizi selamlıyor. Sosyal ilişkilerinizde parlayabilir, aranılan arkadaş modeli olabilirsiniz. Bu hafta birçok yere davetler alabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Kariyer konusunda temkinli olmaya devam. Dolunay ışığının devam ettiği bu hafta da hedefler konusunda zaman harcamalısınız.

Hafta ortasından sonra planlarınız için harekete geçme, hız kazanma sizi bekliyor olacak. Önceliği kendinize vermeye başlayacaksınız. Öncelik sıralamalarını doğru şekilde yaptığınız müddetçe bu haftayı keyifle geçirmek sizi bekliyor.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Hedefleriniz için harekete geçin. Artık isteklerinizi görünür kılma ve ödülleri toplama zamanı. Bu hafta itibariye yıldızımız Güneş sizin burcunuzda parlayacak. 1 ay boyunca motivasyon, enerji ve cesaret sizlerle olacak.

Dolunay etkisi üzerimizde devam ederken ilişkilere dikkat etmeyi sürdürmelisiniz. Arkadan dönen işler, gizli düşünceler peşinizi bırakmayabilir. Yasak ilişkilere ya da ilişkilerde derin yaralar almamaya dikkat etmek adına düşüncelerinizi saklamamalı paylaşmayı denemelisiniz.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR

Bu hafta içe dönme zamanı. Uzun zamandır ertelediklerinizi yeniden planlamak için fırsatlar yakalayacaksınız. Arkadaşlık ilişkileriniz ve sosyal aktiviteler hareketlenecek. Hafta ortasından sonra etkisini daha çok hissedeceksiniz. Uzak seyahatler, eğitim, akademi konularında fırsatlarınız açık.

Destekler görebilirsiniz. Uzak akrabalar ve evliyseniz partnerinizin çevresindeki aktivitelerle ilgilenebilirsiniz. İlişkilerde emek verme zamanı. Belirli sorumlulukları üstlenmeye gönüllü olmak bu hafta sizi huzurlu kılacak.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

Kariyer, hedef ve planlar konusunda önünüz açılıyor. Özellikle maddi konularda para alışverişi hareketlenecek. Beklediğiniz yatırımlar, ödemeler bu hafta gündeminizde. Sorumluluklar almaya devam. Bu sayede önümüzde yeni kapılar açılacak.

Sosyal ilişkiler de bu hafta hareketlenecek. Sevdiklerinizle birlikte keyifli zamanlar geçirmek için güzel fırsatlar yakalayacaksınız. Özellikle ödüller beklediğiniz bir dönemdeyseniz bu konularla ilgili iletişime geçmek için Perşembe gününü değerlendirebilirsiniz.

Merakla beklediğimiz İkamet Astrolojisi Uzmanlık Sınıfımız 2 Temmuz’da açılıyor.


Eğitim bizi uzun bir yolculuğa çıkaracak. 5 Ay sürecek bu yolculukta yer bilgisini öğreneceğiz.


Yerin bilgeliği, mekânların analizi, ley hatları, jeomanti, radyestezi bilgileri ile harmanlanmış eğitim modülümüzde kendi astroloji bilgilerinize yeni deneyim alanları ekleyeceksiniz.


Rektifikasyon (Doğum saati doğrulama), Mundaine (Dünya Astrolojisi), Medikal ve kariyer astrolojisi çalışmalarınıza hizmet edecek. Ülkelerin siyasi ve coğrafi konumları, idare planları ile gökyüzü senaryoları arasındaki bağları keşfedeceksiniz. Çeşitli doğa olayları, yer değişikliği, seyahatler gibi alanlarda ikamet astrolojisini tüm detayları ile kullanacaksınız.


Uzmanlık eğitimimizde D.A.A sertifikaları ile kâşif astrologlar yetiştiriyoruz. Yeni keşifçiler için 2 Temmuz’da açılacak eğitimimize şimdiden yer ayırtın.


Bilgi ve kayıt: +90 0533 816 56 88

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER

İnsan en çok kendine yetebildiğinde mutlu olur. Kendi kendini çekip çevirebilmek belki de en büyük mutluluktur. Fakat bundan başka bir durum daha var. Seçilmek. Tercih edilmek... Bu hafta fikir ve düşüncelerinizin, değer verdiğiniz kişiler tarafından onay alması ve tercih edilmesi sizi çok daha mutlu edebilir.

Önemli olan o anı kaçırmadan konu sıcakken iletişime geçebilmek. Karşı tarafın düşüncelerini sormadan söylemesini beklemek hayal kırıklığı getirebilir. İletişim gezegeni Merkür, Perşembe Günü sonrası sizi bu konularda destekleyecek.

AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER

Önünüzde umut kapıları açılıyor. Bu hafta hayalleri güzel bir masalda saklı tutmak yerine tüm bunları hayata geçirme zamanı. Tek başınıza yapmaya kalkışmak hayal kırıklığı getirebilir. Sevdiğiniz ve değer verdiğiniz kişilerle birlikte başlangıçlar yapmak sizi besleyecektir.

Örneğin spor ya da diyet yapmaya karar verdiyseniz size eşlik edecek kişilerle bu yolculuğa bu hafta başlayabilirsiniz. Sorumluluklarınız büyümeye devam ederken onları eğlenceli hale getirebilmek için yeni pencereler açmayı denemelisiniz. Çarşamba Gününden sonra eğitimler, ufak tatil kaçamakları sizi mutlu kılacaktır.

YAY VE YÜKSELEN YAYLAR

Ne çok eleştiri yağmuru… Herkesin bir fikri bir düşüncesi var hayatınıza dair. Kulakları tıkamak ve kendi yolumuza bakmak için bu hafta gayet verimli. Fakat ilişkilerde kök problemler varsa öncelik onları halletmek üzerine olmalı. Hafta ortasından sonra değişecek gökyüzü konumu sevdiğiniz ve değer verdiklerinizle ilişkilerinize dikkat etmeniz gerektiğini söylüyor.

Sizi tanıyan, güven temasını kurduğunuz kişilerle zaman geçirmek bu hafta kurtarıcı çözüm olacak. Güneş’in 8. Evinize girişiyle maddi konularda yeni kararlar alabilir, ödeme planlarında seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

İlgi duyduğunuz alanlara ilgi duyan bir çevreniz yoksa bu hafta yeni tanışma ve karşılaşmalara hazırlanın. İlgilendiğiniz konular sizi yeni insanlarla tanıştırmaya vesile olacak. Eviniz, aileniz ve değerleriniz konusunda hayal kırıklığı taşıyor olabilirsiniz. Fakat bu yeni limanlara yelken açmak için de bir fırsat oluşturacak.

Perşembe Gününden sonra sorumluluklarınızı bir başkasına devretmek kendinize daha fazla vakit kazanmanıza vesile olacak. Öncelikleri iyi değerlendirirseniz bu haftayı verimli bir şekilde geçirmeyi başarabilirsiniz.

KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR

Kendinizi bir çocuk gibi yaratıcı, özgür ve her şeyi yapabilecek düşünceler içinde hissetmeye hazır olun. Bu hafta yaratım teması üzerinde şekillenecek. Aynı sahneyi paylaştığınız kişilerle keyifli vakitler geçirmek için olumlu bir zaman.

Bekâr kovalara aşk gelebilir. Evli kovalara tutku ve ebeveyn kovalara çocuklarla güzel aktiviteler geliyor…

Perşembe gününden sonra kendinizi daha hareketli ve iletişim trafiği içinde bulabilirsiniz. Üst solunum yollarına dikkat. Klima çarpmaları riski var. Bulunduğunuz ortamı nemlendirmeyi ihmal etmeyin…


BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR

Bu ay Güneş sizin aşk evinize geçiyor. Odak noktanız cesaret ve tutkularınız üzerine şekillenecek. Bu hafta itibariyle etkisini hissedeceksiniz. Samimi ortamlar ve güvendiğiniz insanlarla vakit geçirmenin keyfi bir başkadır. Özellikle aile üyelerinizle ya da sevdiğiniz kişilerle ev oturmaları yapmak için Perşembe günü ve sonrası ideal gözüküyor.

Maddi konularda açılmalara dikkat etmek kaydıyla hobilerinize yönelebilirsiniz. Dans kursları, eğitimler, sosyal aktivitelerinizi besleyecek hareketlilik içinde olmak bu hafta sizi huzurlu kılacak.Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page