top of page

20 EYLÜL HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...
Sevgili Arkadaşlarım,


Haftaya 21 Eylül’de saat 02.54’te 28 derece Balık Burcu’nda gerçekleşecek olan dolunayın etkileri altında daha net kararlar alarak başlayabiliriz.


20 Eylül Pazartesi günün enerjilerini;

· Önemli işlerimiz ve ticari faaliyetlerimiz için olumlu yönde değerlendirebiliriz.


22 Eylül Çarşamba günü;

 • Kendimizi zihinsel olarak gergin, endişeli ve zaman zaman da karışık ne yapmamız gerektiğine karar veremeyen bir enerji içinde olduğumuzu hissedebiliriz. (+/-3 gün)

 • Kişisel bakım ve estetik için uygun bir zaman dilimi olmayabilir.

 • Finansal olarak temkinli davranmalı,

 • Anlık bir hevesle sonradan pişman olabileceğimiz kararlar ve olaylar içinde olmamaya dikkat edebiliriz.

 • Özellikle bu hafta etrafımızdaki kadınlarla olan ilişkilerimizde temkinli davranmamız faydalı olabilir.

 • Anlık flörtleri karşımıza getirebileceği gibi vadesi dolmuş ama ne yapmamız gerektiğini bilemediğimiz birlikteliklerimizde ani ayrılıkları yaşatabilir.

 • Bu süreç içinde dünyevi tercihlerimizde neyi sevip neyi sevmediğimizi daha net görebilir ve bazı değişim kararları alabiliriz.


22 Eylül Çarşamba gecesi 23.54’te Güneş Terazi Burcu’na geçiyor. Sevdiklerimizle birlikte rahat akışta hareket edebilmenin imkânını bu süreç bizlere sunuyor olacak.

Haftanın sonu daha kalıcı ve sağlam adımlar atarak yolumuzda sağlıkla ilerlememiz dileğiyle…


22/23 Eylül tarihlerinde özellikle söz düellosuna girmekten, ani kararlar almaktan uzak durmaya özen gösterelim.


Hatırlayalım;

 • Önemli görüşmeler,

 • Riskli yatırımlar,

 • Finansal değerlerimiz


gökyüzü enerjileri tarafından sınava tabi tutulabilir…


Şifa Olsun...


 • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

 • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Bu hafta daha çok duygusal farkındalıklar yakalayabilir biraz iç sesimize dönmek isteyebiliriz. Hayallerimiz gerçeğe dönüşebilir ve sosyal çevremizden beklediğimiz desteği bulabiliriz. Beklenmedik bir ödeme gündemimize gelebilir. Finansal anlamda da yenilenmelere açık bir dönem olurken, gelecek yıllar için değerlendirmek isteyeceğimiz yeni yatırım fırsatları da yakalayabiliriz. Hareketli ve yoğun olabileceğimiz bu hafta ekstra kendimize vakit ayırmayı ve sağlığımıza dikkat etmeyi ihmal etmemeliyiz. Bilinçaltı çalışmaları ve meditasyon için de değerlendirebiliriz.Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Bu hafta yaşamımıza yeni kişileri dâhil edebilir ve sanatsal yeteneklerimizi keşfedebiliriz. Takıntılı tavırlardan ve emir içeren cümlelerden uzak durmamız gereken bir hafta olabilir. Sağlıkla ilgili önemli olmayan ufak gündemlerimiz olurken, yumurtalık ve bel bölgemize dikkat edelim. İkili ilişkilerimizde istikrarsızlar yaşayabiliriz. Sevdiklerimizle yüzleşmek zorunda kalabiliriz. Bekâr Boğalar aniden başlayan ilişkiler içinde olabilirler, aceleci davranmadan biraz gözlemci olmak ileride oluşabilecek stresli durumları engelleyebilir. Bu enerjiyi göz ardı etmeyelim.İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Bu hafta kariyerimizle ilgili beklediğimiz güçlü değişim ve dönüşümleri yaşayabilir ve daha görünür olabiliriz. Sağlık konusunda ve çalışma ortamımızda bizim elimizde olmayan kontrol dışı olaylar içine sürüklenebiliriz. Ailemizin sağlığı anne babamız gibi gündemlerimiz olabilir. Bağışıklık sistemimize ve uyku düzenimize ekstra özen gösterelim. Yurt dışı bağlantılı işlerimizde istediğimiz güzel gelişmeleri yaşayabilir ya da yurt dışında bir eğitim almak istiyorsak olumlu yönde dönüşler bize gelebilir ve gerekli hazırlıklar içinde olabiliriz. Takıntılı ruh halinden ve geçmiş defterleri açmaktan uzak durmakta faydalı olacaktır. Riske girmekten bu hafta genelinde uzak duralım.
Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Bu hafta eğitim ve ticaret alanlarımızda beklediğimiz güzel yönde değişimleri yaşayabiliriz. Gökyüzünün bizi desteklediği bir hafta içinde olabilir ve sevdiklerimizin desteğini derinden hissedebiliriz. Beklemediğimiz bir flört gündeme gelebilir. Sosyal ilişkilerimizde kadın figürlerine karşı temkinli olmalı, gereksiz tartışmalardan uzak durmalıyız. Bu enerjinin farkında olalım sonra haklı iken haksız duruma düşmeyelim. Geçmişten getirdiğimiz konuları da çözmek için ideal bir hafta olabilir. Küçük ev kazlarına karşıda dikkatli olalım.Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Bu hafta korkularımızla yüzleşebilir ve krizler vesilesi ile olumlu dönüşümler yaşayabiliriz. Ev, yuva ve kariyer konularında beklemediğimiz gündemlerimiz olabilir. Ailemizdeki kadın figürlerden maddi manevi beklediğimiz desteği bulabiliriz. Yaşam alanlarımızda beklenmedik ekstra harcamalarda karşımıza çıkabilir. Yakın çevremizle ilgili geçmiş üstü örtülmüş konular tekrar gün yüzüne çıkabilir. Bu enerjinin farkında olarak krizli ortamlardan uzak durmalı ve endişeli duygulardan uzaklaşmayı denemeliyiz. Değişiklere açık bir hafta yaşayabiliriz.
başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Bu hafta finansal olarak rahat bir nefes alabileceğimiz yeni fırsatlarla karşılaşabiliriz. Geçmişten ödemeyi unuttuğumuz bir borç gündeme gelebilir. İş ortamlarımızda ya da günlük yaşamlarımızda önümüze yeni fırsatlar çıkabilir. Zaman zaman ikili ilişkilerimizde fikir ayrılıkları yaşayabilir ve enerjimizi düşük hissedebiliriz. Teknolojik aletlerimizde beklenmedik pürüzlerle karşılaşabiliriz. Uyku problemleri yaşayabiliriz. Kandırılma, gerçekleri görememe gibi durumlar içinde olabiliriz bu enerjinin farkında olarak özellikle bu hafta gerçeklerden kaçmamaya özen gösterelim.
Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Bu hafta iş ve günlük hayatımızda bir yoğunluğun içinde olabilir, kontrol dışı ekstra yoğun günler yaşayabiliriz. Sağlıkla ilgili gündemlerimiz olurken, yeni bir beslenme alışkanlıkları edinebilir, kendimize daha önem verebiliriz. İlişkilerde beklentilerimizi rahat akışta ortaya koyarken bir yandan baskı altına alınmış gibi hissedebiliriz. Yeteneklerimizi ortaya koymak ve kendimizle ilgili yeni başlangıçlar için harekete geçmek adına ideal bir hafta yaşayabiliriz.Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Bu haftanın olumlu atmosferi altında umutlarımızı canlandırabilecek keyifli bir haftaya başlangıç yapabiliriz. Bekâr olan akreplerin yeni bir aşk kapısını çalabilir. Ebeveyn olmak gibi bir planımız varsa bu haftanın enerjilerini gökyüzünün destekleyici atmosferi altında rahatlıkla değerlendirebiliriz. Yakınlarımızdan baskı altına alındığımızı hissedebileceğimiz bu süreçte takıntılı davranışlardan uzak durmak ve kendimizi ruhsal olarak aşağıya çeken ortamlarda bulunmamayı denemeliyiz. İlişkilerimizde beklenmeyen durumlarla karşılaşabilir istikrarsız bir dönemi yaşayabiliriz.
Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Bu hafta ailemiz ve sevdiklerimizle olan ilişkilerimizi ve düzeni gözden geçirmek isteyebileceğimiz enerjiler ile başlıyoruz. Fazla verici ve fedakâr bir atmosfer altında olabiliriz. Sosyal çevremizle yoğun bir iletişi içinde olurken daha takıntılı ilişkiler içine çekilebiliriz. Hafta ortasından sonuna kadar estetik dokunuşlar, kişisel bakım ve alışveriş için uygun bir zaman olmayabilir. Ruh ve beden sağlığımıza gereken önemi gösterelim ve ruhumuz dinlendirebilecek bir yolculuğa çıkmayı deneyelim.
Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Yakın çevremiz ile olan ilişkilerimizi olumlu yönde canlandırıcı ve kısa seyahat planları içinde olabileceğimiz olumlu enerjilerle yeni bir haftaya başlayabiliriz. Haddinden fazla verici davranabileceğimiz bu süreçte kendimize haksızlık etmemeli ve sınırlarımızı da çizmeyi ihmal etmemeliyiz. Finansal konularda yeni fırsatlar getirebilecek durumlarla karşılaşabiliriz. Sosyal çevremiz içinde ki kadın figürlerle olan iletişimimize dikkat etmeli gereksiz tartışmalardan uzak durmaya özen göstermeliyiz. İletişim yoğunluğu yaşayabileceğimiz bu dönemde biraz daha akışta kalmayı, şartları zorlamamayı deneyimleyelim.Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Bu haftanın enerjileri ile kendimize olan güvenimizi ve değer algımızı sorgulayarak başlayabiliriz. Kendimize değer vermemiz gerektiğinin farkına varabileceğimiz bu süreçte güçlü dönüşümler yaşayabiliriz. Emeklerimizin karşılığını alabilir, korku enerjisine kapılarak kontrolümüz dışımızda olaylar içine çekilebiliriz. Olumlu düşüncenin gününe inanırsak ve güçlü olumlama yaparsak bu haftanın gökyüzü vesilesi ile hayallerimizin gerçekleştiğine şahit olabiliriz. Takıntılı düşüncelerden uzak durmalı ve her şeyi akışına bırakmalı ve harekete geçmeyi denemeliyiz.
Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Bu hafta kendi içimize çekilebilir ve kendimizi sorgulayarak yeni farkındalıklar kazanarak başlayabiliriz. Oluşturduğumuz korkularımızdan, bağımlılıklarımızdan kurtulmak için ideal bir zaman olabilir. Sağlığımıza dikkat etmeli ve bağışıklığımızı güçlü tutmaya özen göstermeliyiz. Gökyüzü bizlere bu süreçte hak ettiğimiz eylemlerimizin karşılığını verebilir. Alma verme dengemizi korumayı özen gösterelim ve önümüze gelebilecek yatırım fırsatlarını acele kararlar vermeden değerlendirebiliriz.

Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Yorumlar


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page