top of page

20 ARALIK HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...
Sevgili Arkadaşlarım,


Yaşadığımız dolunayın tamamlanma enerjileriyle birlikte, bireysel olarak hayatlarımızda hesaplaşma yaşayabileceğimiz yeni bir haftanın önemli bir döngüsüne merhaba diyoruz.


Merkür ve Uranüs’ün uyumlu enerjisiyle başlayacağımız haftanın ilk günlerinde, yaşamımızda sıkıştığımız alanlarda, çözüme ulaştırmakta zorlandığımız konularda yeni fikirler üretebilir, farkındalıklarımız artabilir ve bireysel olarak yaşamlarımızda yeni çıkış yolları keşfetmek için gökyüzü önümüze fırsatlarını sunabilir.


Kripto para piyasalarında önemli iniş ve çıkışlar yaşanabilir.


21 Aralık Salı saat 18.59’da ruhumuz üst benliğimiz Güneş’imiz artık Oğlak Burcu'na geçiş yaparak Merkür ve Venüs’e de eşlik ediyor olacak.


Bu süreç içinde duygusal olanı değil daha mantıklı olanı tercih edebilir, kurallı bir şekilde hayatımızda radikal düzenlemeler yapmaya olanak bulabiliriz.


Çalışmak, üretmek ve geleceğimizle ilgili kalıcı kararlar almak içinde ideal bir zaman içinde olabiliriz.


Mutlu yıllar,

İyi ki Doğdunuz Sevgili Oğlak Burçları.


Hafta boyunca iletişim trafiğimiz artabilir ve yeni farkındalıklar kazanabiliriz.


24 Aralık Cuma saat 10.16’da Satürn ve Uranüs arasındaki zorlayıcı enerjisinin kesinleşiyor olması sebebi ile içinde olduğumuz ekonomik koşullarımız daha da zorlaşabilir.


Doğal afet riskimiz artabilir.


Bireysel anlamda ruhsal olarak bizleri sarsabilecek ani durum ve gelişmelere açık bir zaman dilimini içinde olabiliriz.


Önemli ve unutulmaz bir zamanı deneyimleyebileceğimiz bir döngünün de başlangıcında olabiliriz.


26 Aralık Mars, göklerde Akrep’in kalbi olarak adlandırılan Antares yani Batı’nın muhafızı olarak tanılan Kraliyet yıldızı ile etkileşim içinde olacak. Önümüzdeki +4 günlük süreç içinde bireysel olarak bizleri etkisi altına alabilir. Güçlü bir enerjiyi insanlığın manyetik alanına iletiyor olacak.


Dünya ve ülkemiz genelinde yangın, nükleer facialar, volkanik aktiviteler, savaş vari söylemleri, salgınları beraberinde gündemimize getirebilir.


Ülkeler arasında gerginliklere sebebiyet verebilecek durumlara tanıklık edebiliriz.


Bireysel olarak bizleri de etkisi altına alabilecek bu güçlü frenksta kişisel hırslarımızdan, kıskançlıktan, acımasızlıktan ve intikam duygusundan uzak durmak ve vicdanımızın sesinden ayrılmamak mutlaka bizleri hayatımızda olumlu sonuçlara götürecektir.


Bu etkileşimleri bireysel olarak doğru kullandığımız taktirde gökyüzü bizlere ödüllerini sunacaktır.


Rotamız vicdanımız istikametimiz doğruluk olsun,

Mutlu, huzurlu ve bereketli bir haftayı deneyimlememiz deliğiyle


Şifa Olsun...


  • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

  • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Yeni bir haftaya hayatımızda yapmak istediğimiz değişimin ve geleceğe yönelik kararlarımızın tekrar gözden geçirmek isteyebileceğimiz enerjiler ile başlayabiliriz. Yoğun bir iletişim trafiği içinde olabileceğimiz hafta genelinde, şanslı ve bereketli bir atmosfer altında olduğumuzu hissedebiliriz. Sosyal çevremizde yaşayabileceğimiz bazı beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilir, çevremizde yeni bir düzenleme yapmaya karar verebilir ve geçmişten kalma bir konuyu çözüme kavuşturabileceğimiz fırsatları gökyüzü önümüze getirebilir. Kariyer koşullarımızda iyileştirme sürecine gidebilir, geleceğe yönelik olumlu yönde adımlar atabiliriz. Merkür Uranüs enerjisi altında finansal koşullarımızda yeni fikirler geliştirebilir ve olumlu fırsatlarla karşılaşabiliriz. Kişisel gelişimimize katkı sağlayabilecek yeni bir eğitime başlamak için, astrolojik bir danışmanlık alarak kişisel potansiyellerimizin farkına varmak ve yaşamımıza kalıcı şekilde yön vermek için ideal bir zaman diliminde olabiliriz.
Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Yeni bir haftaya finansal kaynaklarımızı gözden geçirmek isteyebilir ve geleceğe yönelik hedeflerimizde dengesizlikler içinde olabileceğimiz bir atmosfer altında başlayabiliriz. Yaşamımızdaki bazı krizlerin bitişine ve stabil bir duruma geçiş yaptığımızı hissedebiliriz. Yurt dışı bağlantılı işlerimizde ya da hukuksal davalarımızda beklemediğimiz yönde gelişmeler yaşayabiliriz. Toplum önü statümüzde ya da kariyer alanlarımızda üzerimizdeki sorumluluklarımızın arttığını hissedebiliriz. Bizden yaşça büyük kişilerden beklemediğimiz yönde olumlu destekler görebiliriz. Sorumluluklarımızın artabileceği hafta genelinde sağlığımıza ekstra olarak dikkat etmeye özen gösterelim. Çalışma ortamlarımızda ve aile birliklerimizde tepkisel davranmamaya ve krizli durumlar içine çekilmemeye dikkat ederek, sakin kalıp yaşamı akışa bırakmayı deneyelim.
İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Yeni bir haftaya burcumuzda gerçekleşen dolunay atmosferi sebebiyle yeni farkındalıklar yaşarken, hayatta emek verdiklerimizin ödüllerini alabileceğimiz fırsatlarla karşılaşabiliriz. Ortak finansal kaynaklarımızda beklemediğimiz krizli durumlar gündemimize gelebilir ve kalıcı bir şekilde çözüme kavuşturmak isteyebiliriz. Gökyüzü yaşama karşı olan bakış açımızı değiştirmemize vesile olabilecek bir enerjide olabilir. Gereksiz borçlanmalara karşı tedbirli davranmalıyız. Duygusal iniş çıkışlara açık hafta genelinde yaşamı akışına bırakmak bizler için faydalı olabilir. İkili ilişkilerimizde coşkulu, huzurlu bir içinde enerji içinde olurken, geleceğe yönelik hedef ve planlarımıza yönelebiliriz. Eğitim hayatımızda bazı blokajlı durumlarla karşılaşabiliriz.
Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Yeni bir haftaya başlarken biraz ruhsal olarak inzivaya çekilmek isteyebilir ve dışarıdan gelen kontrolümüz dışında olaylarla karşılaşabiliriz. Hafta başında olumlu yönde bizi sevindirebilecek haberler alabiliriz. Sağlıkla ilgili var olan bir sıkıntımızı olumlu yönde iyileştirebileceğimiz enerjiler içinde olabiliriz. İkili ilişkilerimizde hafta ortasında aniden farkındalıklar yaşayarak yeni bir döngüyü başlatmaya karar alabiliriz. Sosyal çevremizden beklediğimiz olumlu destekleri bulabilir ve iş yaşamımızda kendimizi rahat akışta zorlanmadan ortaya koyabiliriz. Zihinsel ve ruhsal şifa içeren enerjilerin olduğu hafta genelinde arkamızdan dönebilecek gizli düşmanlıklarla karşılaşabilir ve kimin dost kimin düşmanımız olabileceği ayrımını rahatlıkla yapabiliriz. Geleceğe yönelik plan ve projelerimizi başkalarıyla paylaşmak iyi bir fikir olmayabilir ve kalabalıklar içinde yalnız kalmanın bizlere daha iyi geldiğini düşünebiliriz.

Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Yeni bir haftaya sorumluluklarımızın daha çok arttığını düşünerek ve kariyer yaşamımızda ani beklemediğimiz yönde olumlu değişimlere açık bir atmosfer içinde başlayabiliriz. Sağlığımıza ve ilişkilerimize ekstra olarak özen göstermeliyiz. Yakın çevre ilişkilerimizde yeni farkındalıklar yaşayabilir ve beklediğimiz yönde bizi destekleyen fırsatlarla karşılaşabiliriz. Kural ve düzenden hoşlanmayacağımız bir zamanı deneyimleyebiliriz. Yeni fırsatlara açık, bizler için verimli olabilecek hafta genelinde yaşamın keyifli alanlarını keşfedebiliriz. Kariyer alanımızda önemli bir döngünün başlangıcında olabiliriz. Hafta sonu ikili ilişkilerimizde ve çalışma alanlarımızda beraber olduğumuz kişilere karşı baskıcı bir tutum içinde olmamalı, isteklerimizde biraz esnek olmayı denemeliyiz.
başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Yeni bir haftaya sosyal çevremizden gelebilecek güzel haberlerle ve yoğun tempo içeren bir atmosfer altında başlayabiliriz. Duygusal iniş ve çıkışlara açık olabileceğimiz hafta başında biraz kendimize vakit ayırmak bizler için daha faydalı olabilir. Ailevi ilişkilerimiz açısından şanslı enerjiler altında olabilir, beklediğimiz yönde desteklerini hissedebilir ve keyifli ortamlarda beraber vakit geçirmek isteyebiliriz. İşimiz, gelecek planlarımız ve seyahat programlarımızda bazı blokajlı, değişim içeren bir atmosferi hissedebilir ve zaman zaman kararlarımızda yön kaybedebiliriz. Bu süreç içinde tutkulu ve takıntılı davranmak bizler için sakıncalı olabilir ve istemediğimiz yönde gelişmelere yaşamamıza sebebiyet verebilir. Bu enerjinin farkında olarak şartları zorlamadan işleyen sisteme teslim olmayı deneyimleyebiliriz.
Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Yeni bir haftaya geleceğe yönelik hayallerimiz ve umutlarımız açısından yeni fırsatlarla karşılaşabileceğimiz bereketli bir atmosfer altında başlayabiliriz. Finansal koşullarımızda artış getirebilecek şanslı fırsatlar karşımıza çıkabilir. Ortak gelirlerimizde harcamalarımıza dikkatli yaklaşmalı risk içeren kararları bekletmeli, birikimlerimizi doğru değerlendirmeye dikkat etmeliyiz. Yaşama karşı bakış açımızı değiştirmek isterken zaman zaman yakın çevre ilişkilerimizde gerginlikler yaşayabileceğimizi göz ardı etmeyelim. Zihinsel olarak kendimizi güvende hissetme isteğimizin yüksek olabileceği bir dönemde olabiliriz. Özellikle hafta ortasında ikili ilişkilerimizde hırslı ve tutkulu davranmamaya özen gösterelim. Sağlığımızla ilgili geçmişten gelen bir rahatsızlığımız var ise haftanın olumlu enerjileri altında kalıcı olabilecek tedavilerle iyileşme sürecine girebiliriz. İlişkilerimizde kalıcı kararlar vermek içinde ideal bir süreç içinde olabiliriz.Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Yeni bir haftaya uzaklardan beklediğimiz bir haberleri alarak başlayabilir ve hayatımızda önemli kararlar almak isteyebiliriz. Yakın çevre ilişkilerimizde olumlu, huzurlu bir atmosfer içinde olabilir, fikirlerimizle sevdiklerimizin yaşamına dokunabiliriz. Geçmişten kalmış üstü kapanmamış konular beklemediğimiz anda önümüze çıkabilir ve kalıcı anlamda kırgınlıklarımızı şifalandırabiliriz. Sosyal medya üzerinde ya da yurt dışı bağlantılı yaptığımız işlerimizde olumlu gelişmeler yaşayabiliriz. Kadersel yol ortaklarımızın yaşamındaki kalıcı değişimlere şahit olabilir ve yön kaybedebileceğimiz aynı zamanda stabil kalmakta zorlanabileceğimiz gündemler içinde olabiliriz. Yakın çevremiz ile ilgili konularımıza daha fazla odaklanmak zorunda kalabiliriz. Kontrolsüz ödemelerimiz gündemimizde olabilir. Zihinsel olarak gergin olabileceğimiz bu süreçte dürtüsel ve duygusal davranmamak bizler için faydalı olabilir.Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Yeni bir haftaya yaşamımızdaki alternatiflerimizi tekrar değerlendirmek isteyebilir ve kadersel ortaklarımızla aramızda huzurlu bir atmosfer altında olabiliriz. İkili ilişkilerimizde beklentilerimizi ölçmek isterken aramızda sevdiklerimizle ortak bir nokta buluşarak kalıcı kararlar almak isteyebiliriz. Kuralcı davranmak ve beklentimizi yüksek tutmak bu süreç içinde bizler adına faydalı olmayabilir. Finansal olarak gelir ve giderlerimize odaklanabilir ve yeni iş fırsatları ile karşılaşabiliriz. Bu dönemde kredi başvurusu yapmayı düşünüyorsak çok aceleci davranmamalı sakin olarak ilerlemeliyiz. Ortak gelirlerimizi ve harcamalarımızı daha dikkatli olarak yönetmemiz gereken bir dönemi deneyimleyebiliriz Çocuklarımız ya da partnerimizle ilgili konularımızda yapıcı bir süreç içinde olabilir, hayatımızdaki sevdiklerimizin varlığına şükredebilir ve huzurlu bir atmosfer altında haftayı tamamlayabiliriz.
Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Yeni bir haftaya günlük işlerimiz ve çalışma koşullarımızda gerçekleşen beklentilerimizi olumlu sonuçlara taşıyabileceğimiz bir atmosfer altında başlayabiliriz. Güneş’in Salı günü bizim burcumuza geçmesi ile yaşamımızdaki değişimlere odaklanmak ve yeni başlangıçlar içinde olmak bizlerin bereketli, şanslı bir süreci deneyimlemesine vesile olabilir. Haftanın ilk günlerinde iş hayatımızda önemli ve olumlu gelişmeler yaşayabiliriz. Dış görünüşümüzde ufak değişimler yapmak isteyebiliriz ama Venüs’ün Retro seyrini başlattığını unutmadan, cerrahi dokunuşlarımızı Ocak Ayının sonuna kadar bekletmeye almak bizler için daha uygun olabilir. Finansal olarak beklediğimiz iyileşme sürecini yaşarken gökyüzü manevi olarak bizi destekleyen enerjilerini önümüze çıkarabilir. Riskli yatırımlar için uygun bir dönemde olduğumuzu unutmayalım.
Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Yeni bir haftaya yaşamımızda bizi neyin mutlu, neyin mutsuz ettiğini yeni farkındalıklar yaşayarak farkına varabileceğimiz ve yeni değişimlere adım atmak isteyebileceğimiz bir atmosfer altında başlayabiliriz. Sosyal çevre ilişkilerimizde yoğun bir iletişim trafiği içinde olabilir ve çevremiz tarafından kalıcı bir şekilde fikirlerimizle desteklendiğimizi hissedebiliriz. Midemizde stres kaynaklı hassasiyet oluşabilir. Yarım bıraktığımız işlerimizi bu haftanın enerjileri ile rahatlıkla çözüme kavuşturabiliriz. Aile yaşamımızda blokaj içeren bir atmosfer içinde olabilir ve sorumluluklarımızın artabileceği bir dönemi yaşamamıza gökyüzü enerjileri vesile olabilir. Tutkulu ve hırslı davranışlarda bulunmak bu dönemde bizler için olumsuz olabilecek sonuçlar doğurabilir ve ailemizde gerginliklere sebebiyet verebilir.Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Yeni bir haftaya finansal olarak hedeflerimizi gözden geçirmek isteyebileceğimiz bir atmosfer altında başlayabiliriz. Elimizdeki var olanlara odaklanarak yaşamdaki hedeflerimizi gözden geçirmek bizler için daha olumlu olabilecek sonuçlara vesile olabilir. İş sebebi ile yer değişikliği yapmayı düşünebiliriz. Geçmişte değerlendirmediğimiz için belki de üzüldüğümüz bir kariyer fırsatı ile tekrar karşılaşabiliriz. Yeni bir iş başvurusu yapmak için olumlu yönde içinde bulunduğumuz haftanın enerjini değerlendirebiliriz. Aile büyüklerimizin sağlık durumlarında değişime açık bir enerji altında olabiliriz. Hafta sonu risk içeren yatırımlarımızda inişli çıkışlı stres içeren bir enerji altında olabiliriz.

Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Kommentare


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page