top of page

19 ARALIK '22 HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ

19 Aralık 2022 Haftalık Burç Yorumları


Ciddi problemler, zaman yönetimi ve verdiğimiz kararların etkisi ile baş başa geçireceğimiz bir haftaya hazırlanıyoruz.


Çözüm suçluluk duygusundan arınmak olacak!


Bir karar vermiş olabiliriz, sorumluluğu üzerimizde taşıyor olabiliriz ama sanmayın ki o kararı tek başına verdiniz... Tüm bunların bir süreç olduğunu her zaman hatırlamamız gerekiyor.


Bizi geri plana çeken, provoke eden her ne varsa arınmak için güzel zamanlar.


Yeni ay derecesi askıya almış planlarımızı yeniden canlandıracak.


Mutlu haftalar diliyorum!


Şifa olsun!


Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.


KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR


Hayatınızdaki her şeyi büyütmek isteyeceksiniz. Haftaya gizemli alanlara çekilerken kendinizi bulabilirsiniz. Maddi kaynaklarınız önem kazanacak bu hafta. Jüpiter’in Koç burcuna geçişi sizlere her anlamda fayda getirecek olsa da neyi büyüttüğünüze dikkat etmenizi öneririm. Hem yaşça hem de konumca sizden büyük olan kişilerle çatışma içine girmemeye özen göstermelisiniz. 23 Aralık'ta oğlak burcunun bir derecesinde bir yeni ay gerçekleşecek. Kariyer planlarınızı tekrar gözden geçirtecek. Uzun zamandır kendinizi gösteremediğiniz her alanda öne çıkmak isteyeceksiniz. Cesaret ikinci adınız olacak. Artık oyun kurucu benim, sizler ise kurduğum oyunun parçası diyebilirsiniz.


BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR


Bilgiyi ve felsefeyi sistematik bir şekilde hayatınıza geçirip, ruhsal genişlemek isteyeceksiniz. Karşınıza aldığınız kişilerle alakalı hafta başında şüphe içinde olabilirsiniz. Sonraki zaman diliminde pişman olacağınız hareketlerden suçlamalardan kaçınmanızda fayda var. Jüpiter koç burcuna bu hafta geçiş yapacak ve inziva evinizde ilerleyecek. Bu süreçte geçmişte sizi sınırlayan bolluk anlayışınızı sorgulayabilirsiniz. 22 Aralık'ta Güneş Oğlak transitiyle bilge kişilerin rehberliğini hayatınıza katabilirsiniz. 23 aralıkta gerçekleşecek olan Oğlak burucundaki yeni ay, rüyalarda artış sağlayabilir. Dini yerleri ziyaret etmek gezilere katılmak için fırsatlar elde edebilirsiniz. Yurtdışında eğitim için uzun süre bekleyenler açısından bu süreç olumlu sonuçlanabilir.


İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER


Arkadaş çevrenizin genişlediği bir döneme hazır mısınız? Haftaya çalışma ortamınızda hırslarını gizleyen ve sonrasında açığa vuran kişilerle karşılaşmanız muhtemel. Sırlarınızı korumak isteyeceksiniz. Oğlak dönemine girdiğimizden bu yana odak noktanız maddi gelir gider ve alma verme dengeniz olmuş olabilir. Düzenlemek ve disipline etmek isteyeceksiniz. Özellikle 23 Aralık oğlak burcunda yaşanacak yeni ayla beraber daha fazla konunun üstüne düşebilirsiniz. Uzun süredir aktif olmak isteyip hiçbir şey yapamaz haldesiniz, arkadaş desteği ile bu hafta daha hareketli geçirme olasılığınız mevcut. Uzun zamandır aradığınız hesapsızca saf arkadaşlığı deneyimlemek isteyebilir ve farklı guruplar içinde bunu bulabilirsiniz.


YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER


Zıtlıkları hayatınıza katma zamanı. Hafta başında aşk hayatınızda şüpheci davranışlarda bulunabilirsiniz. Sevdiğinizin tüm sosyal medya hesaplarını kontrol etmek isteyebilirsiniz. Lütfen bu hafta dürtüsel davranışınıza engel olmaya çalışın yoksa iyi giden şeyleri bozabilirsiniz. Bazılarınız için artık hayatına aldığı kişiler konusunda tamamlanma zamanı ya devam ya da bitti artık diyebilirsiniz kariyeriniz konusunda uzun zamandır yaşadığınız belirsizlik hissi bu hafta son bulacak. Aile gibi gördüğüm çalışma alanım mı yoksa maddi olanakların iyileşmesi mi bunun kararını vereceksiniz. 23 Aralık Oğlak burcunda yeni ay gerçekleşecek ve hayatınızda eksik olanları tamamlamanızı sağlayacak. Duygu durumunuzu artık bir kenara bırakıp sistematik davranmanız konusunda tetikleyici etken olabilir.


ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR


Onay almayı beklemek yerine harekete geçeceğiniz bir hafta. Sizler için toplum içinde nasıl göründüğünüz çok önemli. İşte bu hafta bu kalıbı yıkacağınız etkiler bulunmakta. Niyetiniz sadece kendiniz için ilerlemek ve kalbinizden ne geçiyorsa onu yapmak olacak. Jüpiter’in destekleyici etkisi ile hayatınızda neyi büyütmek istiyorsanız onu gerçekleştirmeniz adına sizlere fırsatlar sunacak. 23 Aralık’ta Oğlak burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Sağlık koşulları ile ilgili rutinlerinizi kontrol ettirmenizde fayda var. İş ve çalışma koşullarınızla alakalı yeni düzenlemeler getirmek isteteceksiniz. Patronunuzun desteğini ve taktirini alacaksınız. Anne sağlığına ya da hayatınızdaki kadın figürlerin sağlığına dikkat.BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR


İnsanların yararına ve faydasına çalışmayı seven sizler destek görmeye hazır mısınız? Hayatınızda hep sizler birilerine fayda sağlamaktasınız. Şimdi yorgun düşen sizlere olgun tavırlarıyla cezp edecek kişiler yardımcı olabilir. Sen düşünme ben varım diyen bireyler hayatınıza girebilir. Özellikle 23 Aralık’ta oluşacak Yeni ay bu açıdan şans ve fırsatlar verebilir. Baş ve burun yaralanmalarına dikkat. Borçlarınızla alakalı düzenlemeye girmediğiniz takdirde yükünüz artabilir. Mirasla ilgili gündemler söz konusu olabilir. Manevi değerleriniz ve alma verme dengenizi gözden geçirmenizi tavsiye ederim. Aile gibi gördüğünüz arkadaş çevrenizden bu dönem beklemediğiniz darbeler almış olabilirsiniz. Arkadaşlıklarınızı tekrar gözden geçirmenizde fayda var.Dolu dolu bir hafta bizleri bekliyor. Bilgiye doyacağız! Şimdiden yerinizi ayırtın! Tanıtım kitapçığınızı istemeyi unutmayın!

Bilgi ve kayıt için Eğitim Asistanımız Whatsapp’tan size 7/24 hizmet veriyor.


TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER


Hayatınızdaki insanda neyi büyütmek istersiniz? Sizler için hak, hukuk adalet adil olmak uyumlu ve dengede kalabilmek çok önemli. Peki bunu görebiliyor musunuz? Açık açık söylemlerde bulundunuz mu yoksa var olan her ne ise uyumu bozmamak için sustunuz mu? Tüm bunların cevabını bu süreçte çözebilirsiniz. Uzun zamandır ait hissetmediğiniz hangi duygu veya yapı varsa içinde bulunmak istemeyeceksiniz. 23 Aralık’ta Oğlak burcunun bir derecesinde bir yeni ay olacak. Ev aile yuva temaları sizler için önemli olabilir. Özellikle eviniz varsa ani değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Güzelleştirmek istediğiniz bir yaşam alanı varsa bunu yapmaya karar verebilirsiniz. Memleket özlemi sizi sarabilir. Gitmek isteyebilirsiniz. Mide rahatsızlıklarına dikkat etmenizde fayda var. Atalarınızla ilgili gündemler ortaya çıkabilir.


AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER


Hislerinizin sizi yanıltmadığını göreceksiniz. Hislerinizle hareket ettiğiniz sürece birçok olay gün yüzüne çıkabilir. Sadece aşırı şüpheci tavırlardan kaçınmanızı öneririm. Enerjiyi doğru kullanmak adına gizemli konulara eğilim sağlamak iyi gelecektir. Hangi konu olursa olsun harekete geçtiğiniz sürece size fayda geldiğini görebilirsiniz. İş ve sağlık konusunda abartılı davranışlarda bulunmamaya dikkat etmelisiniz. Sağlık konusunda belirsiz süreciniz varsa sonuç alabilirsiniz. 23 Aralık’ta Oğlak burucunda yeni ay gerçekleşecek. Bir süredir eş dost akraba ziyareti yapmadıysanız bunları yapmak isteyebilirsiniz. Sevgi alabilir ve sevgi verebilirsiniz. Mesafeli yaklaşımlar olsa da sevginin gerçekliğini hissedeceksiniz. İletişim konuları hız kazanabilir. Eğer işsizseniz yakın çevrenizin tavsiyelerini dinlemekte fayda var


YAY VE YÜKSELEN YAYLAR


Maddi manevi değerleriniz önem kazanacak. Pazartesi günü kendinizi inzivaya çekmek isteyebilirsiniz. Hatta hayattan ve insanlardan soğudum cümlesini sık sık vurgulayabilirsiniz. Neşeli hallerinizle tanınıyorsunuz ve birçok kişi tarafından içinde bulunduğunuz bu durum dikkat çekebilir. Geçici bir durum olduğunu bilmelisiniz. Kendi enerjinizi toparlamak adına bazen sessizlik iyidir. 23 Aralık'ta para kazanım koşullarınızda fırsatlar elde edeceğiniz bir yeni ay gerçekleşecek. Özellikle uzun zamandır bir hobi ile uğraşıyor ve para kazancı sağlayamıyorsanız bu durumla alakalı karar vermenize yardımcı olacak. Hafta ortasında enerjinizi ve hayat neşenizi tekrar elde edeceksiniz. Hareketli bir dönem artık sizler için başlamakta. Özellikle aşk hayatınızda yeni gündemler olabilir.


OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR


Sevgili oğlaklar iyi ki doğdunuz. Güneş sizin burcunuza geçiyor bu hafta. Eğer siz olmasaydınız bizler kararlı ciddi ve istikrarlı olmayı nerden öğrenecektik. Sosyal gruplarda gizemli hallerinizle dikkat çekebilirsiniz. Bu durum içten içe size iyi gelecektir. 23 Aralık’ta sizin burcunuzda bir yeni ay gerçekleşecek ve her anlamda size güzellikler sunabilir. Bu Fırsatları kaçırmamak adına harekete geçmek isterken büyüklerinizin rehberliğini isteyebilir fakat yeteri kadar alamayabilirsiniz. Bu durum sizi üzmesin. Zaten yaptığınız işlerde başarı sizler için önemli ve bu konuda iyisiniz. Yola devam... Hayatı kaçırmamak lazım... Aile köklerinizden özgürleşme hissi içinizi sarabilir. Eğer geniş bir aileye sahipseniz ailenize kendinizi kabullendirme çabası içine girebilirsiniz.

KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR


Toplum önünde kimliğiniz önem kazanacak. Pazartesi toplumsal kimliğiniz ile ilgili güçlü görünmek isteyebilirsiniz. Kimseye yumuşak taraflarınızı göstermek istemeyeceksiniz. Kariyeriniz konusunda hislerinizle ilerlediğinizde güzel fırsatlar elde edebilirsiniz. Gizli düşmanlarınızı alt edebilirsiniz. 23 Aralık’ta Oğlak burcunda yeni ay gerçekleşecek. Öz değer duygunuzu sizlere sorgulatabilir. Bu dönem öz benliğinizi ruhunuza iyi gelen şeyleri bulmak adına geri çekilmeniz iyi gelecektir. Sevgiyi gerçekten verdiğiniz kişilerden alıyor musunuz? İletişim kurduğunuz kişilerin artacağı bir döneme giriş yapmaktasınız. Birçok kişi ile fazlaca konuşma yapmak özgürlük temaları hakkında konuşabilirsiniz. Tek başınıza seyahatlere çıkmak isteyebilirsiniz.


BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR

Yeni sosyal ortamlara girmeye hazır mısınız? Uzun süredir çevreniz iş yaptığınız insanlarla şekillenmiş olabilir. Yeni yeni kazanımlar elde etmektesiniz. 23 Aralık oğlak yeni ayı sonrası yeni iş insanları ile farklı guruplar içinde yer almanız hızlanacak. Kendi öz değerlerinizle alakalı en büyük farkındalığın özgürlük olduğunu anlayabilirsiniz. Kendi işinizi kurmak isteyebilirsiniz. Parasal özgürlük sizler için bu dönem önemli olacaktır. Beslenme ile ilgili gündemleriniz değişebilir. Maddi kaynaklarınızın çoğaltmak açısından hırsınızın artacağı bir süreç sizleri beklemekte. Ailenizle alakalı uzun süredir yaşadığınız mücadeleli yaklaşımlar sizi yormuş olabilir. Bu süreçte sizlerin iyimser davranışlar içinde bulunmanız, olayların yönünü sizin lehinize değiştirebilir. Ailenizin sizi daha iyi anlaması açısından ne istediğinizi net söylemelisiniz.


Hepimize Şifa Olsun...

Kenan Yasin BÖLÜKBAŞI


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page