top of page

19 AĞUSTOS 2020 YENİ AY BURÇ YORUMLARINIZ


Sevgili Arkadaşlarım,

19 Ağustos 20 saat 5.41’de Aslan burcunun 26 derecesinde bir Yeni Ay yaşayacağız. Yeni Ay etkisi Dolunay’a kadar yaklaşık 14 gün boyunca üzerimizde sürecek.

En çok etkilenen burçlar Boğa, Akrep, Aslan ve Kova burçları olacak. Ekstra olarak daha kadersel deneyimler edinecek kişiler ise Yengeç ve Oğlak burçları olacak.

Kaderselden kastım müdahale edemeden gerçekleşen olaylar demektir. Bu olaylar karşısında vereceğiniz tepkileri 14 gün boyunca gözlemlemeli ve hayatınızın nasıl şekillendiğini kaleme almayı ihmal etmemelisiniz.

Yeni Ay haritasında hava elementi yok. Hava elementi olmayan haritalarda konuşmalarımız havada kalabilir. Bu süreçte iletişime oldukça dikkat etmemiz gerekli. Çünkü sarf ettiğiniz bir söz bambaşka bir şekilde anlaşılabilir. Aynı kulaktan kulağa bir oyun oynarmış gibi söylediğiniz bir sözü tekrar siz işittiğinizde bambaşka bir anlama gelmiş olduğunu fark edebilirsiniz.

Bu dönem yazı, çizi, anlatma, aktarma kabiliyetlerinizi yeniden sorgulamanız ve eksik olanları tamamlamanıza niyetlenmek için önemli bir zaman.

- Yabancı dil mi öğrenmek istiyorsunuz?

- Kendinizi aktarmakla ilgili bir yol mu arıyorsunuz?

- Bir YouTube kanalı mı açacaksınız?

- Sosyal Medyayı daha farklı mı kullanmak istiyorsunuz?

Aslında kendinizi teşhir edeceğiniz ve topluma açacağınız alanlarda nasıl ifade edeceğinizi, nasıl göstermek istediğinizi bu Yeni Ayla birlikte keşfedeceksiniz.

DENEBOLA YILDIZI

Güneş Denebola yıldızı ile paralel kuruyor. Denebola yıldızı bize aşırılıkları anlatır. Hayatımızda aşırı yönde neler yaptığımızı görmemiz gerekecek.

Özellikle Venüs tek tek ağır planetleri aktive edecek açılar kuracak. Bu 14 günlük serüvende Venüs’ü daha fazla ön planda göreceğiz. İkili iletişim ve ilişkilerle ilgili aşırılıkları kontrol altına almak zorunda kalacağız.

Hazlarımızı, tutkularımızı ve keyiflerimizi kontrol altına almak zorunda kalacağız. Neye para harcıyoruz?

Gerçekten ihtiyacımıza mı? Yoksa bize haz vermesi için bir mutluluk kaynağı haline getirmek için bir harcama yapıyoruz.

Yani elinizde 100 TL bir bütçe olduğunu düşünün, bu 100 TL’lik bütçeyle dekorasyon ürünleri mi alıyorsunuz? Yoksa evinize yiyecek, içecek, gıda yani ihtiyaç duyduğunuz ürünler mi alıyorsunuz? Bunu sorgulatacak. Gerçekten ihtiyacım kadar mı kazanıyorum? Ve ihtiyacım kadar mı harcıyorum? Yoksa gözüm farklı yerlerde mi? Kendi sınırlarımı biliyor muyum? Kendi sınırlarımla ne kadar ilgileniyorum. Bu soruların yanıtlarını alacağımız 14 günlük serüvene hazırlanıyoruz.

YENİAY DERECESİ

Yeni Ay derecesi 26 Derece Aslan ve bu derecenin denk geldiği burç Boğa. Yani Aslanın içerisindeki Boğa enerjisini yaşayacağız. Daha çok varlık edinmek, kendimize aidiyet kurabileceğimiz alanlar/ eylemler / objeler edinmek, bunları satın almak, kullanmak, altın bilezikler kazanmak vb. konularla ilgileneceğiz.

Keza altın bileziğin anlamı sertifikalar olabilir, paraya çevirebileceğiniz dokümanlar olabilir ve kariyerinizde size fayda sağlayacak, geleceğinizi garanti altına alacak eylemler olabilir. Bunların içerisinde bulunabilirsiniz.

(Ne kadar ilginç değil mi? Aslanın anticiası Boğaya yansır ve boğa özellikleriyle ilgili altın bilezikler deriz. Bu altın bileziklere neden altın diyoruz, neden bizi koruduğuna inanıyoruz? Altının Aslanla ilişkili olduğunu lütfen hatırlayalım.)

VEDİK AÇISINDAN

Vedik astrolojisine göre Yeni Ay Magha Takımyıldızında gerçekleşecek. Size her zaman söylediğim Batı ve doğu astrolojisi farklı yollardan çıkıp aynı şeyi anlatırlar ve yine bunu kanıtlayacak bir yıldızla birlikteyiz.

Bu yıldız bizi topluma karşı nasıl göründüğümüzü fazlaca önemsediğimizi anlatır. Demek ki biz gururumuzu ortaya koyarken iyi işler yapmamızı bekleyen kişileri onurlandırmaya çalışırken kendimizi biraz yıpranmış hissedeceğiz bu süreçte.

Fakat başarı ve zafer için uğraşmaktan vazgeçmeyeceğiz. Kalitesiz hiçbir şeyin içerisinde bulunmak istemeyeceğiz ve kendimizi bir şekilde asaletli bir yere getirmek için, büyük başarılar elde edebilmek için 14 günlük serüvende daha fazla çaba ve uğraş sarf edeceğiz demektir.

Magha takımyıldızının 1. padasında gerçekleşen bu Yeni Ay daha çok Mars özellikleriyle ortaya çıkıyor. Yani liderlik özelliklerimizi daha fazla ortaya çıkartacağız. Cesaret gerektiren konuları daha fazla düşüneceğiz ve geleceğe karşı daha hırslı, bir şeyleri daha kolay elde edebilir hale getirmek için uğraşacağız. Belki bu konularda sabretmeyi unutabiliriz.

Bir şeyi alırken taksit taksit almak yerine direk parasını verip sahip olmak için bir içgüdü besleyebiliriz. Eğer bunu sağlayamazsak da depresyona girebilir kendimizi güçsüz hissedebiliriz.

O nedenle neye zaman, emek ve para harcadığımıza daha fazla dikkat etmeliyiz. Biliyoruz ki Mars artık yavaş yavaş gerileme hareketine doğu gidiyor.


Ülke ve Dünya üzerindeki Etkileri;

Ülke haritamızın 3.evine denk gelen Yeni Ay Eğitim, öğretim, okullar ve sistemle ilgili yeni yapısal düzenlemelerin bu Yeni Ay’la birlikte başlayacağına işaret etmekte.

Özellikle sosyal medya kanallarıyla ilgili çalışmaların yasal yürürlük için son düzenlemelerin yapılması ve bu konularda artık kararların alınmasıyla ilgili belirli süreçler yaşayacağız.

İşin vitrini ve alım satım ürünleriyle ilgili yapısal süreçleri daha fazla ön plana çıkacak. Artık keyiflerimiz, lüks harcamalarımız devlet bünyesine katkı sağlayacak şekilde değiştirilebilmek için daha fazla uğraşılacak.


Venüs tam 1.evimize denk geliyor ve bu birleşim lüks harcamaların artık aile içine kadar gireceğine devletin elinin ailemizin içerisinde evimizin içerisinde yaptığımız düzenlemelere kadar gireceğini açıkça anlatıyor.


Diğer yandan faizlerin artması, bankalarla ilgili yapısal düzenlemeler de bu Yeni Ay’la birlikte bizi oldukça hareketli bir sürece geleceğimize işaret ediyor. Daha önceki yazılarımda da belirttiğim gibi yaz aylarındaki altın ve döviz oranını çıkışı yine devam edecek. Özellikle bu konulardaki yaptığınız yatırımları takip etme sürecinde kontrolünüzü kaybedebilirsiniz. O nedenle temkinli ve dikkatli olmakta fayda var.


Ülkemiz daha çok kendi üretimine, kendi üreticisinin yine ülkesine kattığı değerleri ön plana çıkartacak yeni düzenlemeler içerisine girmeli.


Yeni Ay’ın önerisi daha çok ülke içi kalkınmak ve buradaki üretim sürecini ve üretim kapasitesini arttırmakla ilgili olmalı. Bu Yeni Ay bizi daha çok bu alanlarda önemini çıkartıyor.


Doğru yaptırımların olmasını temenni ediyorum.

Hepimize Şifa Olsun..."Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."Sizler için hazırladığım tüm yazılarıma

ulaşabilirsiniz.Sizler için hazırladığım tüm videolarıma

ulaşabilirsiniz.Yukarıda belirtmiş olduğum vurgular üzerinden kaleme aldığım burç yorumlarınızı Yükselen burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Yükselen Koçlar

Yeni Ay’ı deneyimleyeceğiz. Sizlerin 5. Evinde gerçekleşecek olan bu Yeni Ay ‘yaratıcılığınızı’ ön plana çıkartabilir.


Yeni Ayların etkisi dolunaya kadar yaklaşık 14 gün boyunca üzerimizde sürecektir. Yeni Ay haritasında hava elementi olmadığından bahsetmiştim. Hava elementi olmayan haritalarda konuşmalarınız havada kalabilir. Sevgili koçlar sizler ‘kardeşler’, ‘kuzenler’ ve ‘akrabalarınızla’ aranızdaki diyaloglara dikkat etmelisiniz. Ayrıca yine varsa çocuklarınızla ilgili daha iyi bir iletişim için sinema ve tiyatro gibi onların da yaratıcılığını ön plana çıkartacak aktivitelerle iletişim şekillerini geliştirmeyi hedefleyebilirsiniz. Ya da çocuğu olmayanlarınız iletişiminizi geliştirmek için çocuklarla vakit geçirebilirsiniz.


Denebola yıldızı bize aşırılıkları anlatır. Sizler bu 14 günlük serüvende kendinizi ne şekilde sunuyorsunuz! “İyilik yapmanın ölçüsünü mü kaçırıyorsunuz yoksa aşk ilişkilerinizde çok fazla dramatik mi davranıyorsunuz? Risk almaktan kendinizi alı koyamıyor musunuz?” Tüm sorularınızın yanıtını kendinizi gözlemleyerek bulabilirsiniz.


Bu 14 günlük serüvende Venüs’ü daha fazla ön planda göreceğiz demiştim. Venüs’ünüz 4.evinize denk geliyor. ‘Aile’, ‘yuva’, ‘dekorasyon’, ‘emlak’ ve ‘İlişkide sağlam temeller’ oluşturmakla ilgili ikili iletişim ve ilişkilerde kontrolü elinize almak zorunda kalabilirsiniz.

Yeni Ay derecesi 26 Derece Aslan ve bu derecenin denk geldiği burç Boğa. Yani Aslanın içerisindeki Boğa enerjisini yaşayacağız. Altın bileziğiniz ve geleceğinizi garanti altına alacağınız eylemleriniz arasında; ‘yaşam tarzınız’, ‘kariyeriniz’, ‘aracınız’ ve ‘şahsi kaynaklarınız’ olabilir.Yükselen Boğalar

Yeni Ay’ı deneyimleyeceğiz. Sizlerin 4. Evinde gerçekleşecek olan Yeni Ay ‘aile’, ‘yuva’ ve mahrem alanlarınızla ilgili güvenli ve huzurlu bir yuva kurma isteği içerisine girebilirsiniz.

Yeni Ayların etkisi dolunaya kadar yaklaşık 14 gün boyunca üzerimizde sürecektir. Yeni Ay haritasında hava elementi olmadığından bahsetmiştim. Hava elementi olmayan haritalarda konuşmalarınız havada kalabilir. Sevgili Boğalar sizler ‘yaşam tarzınız’, ‘şahsi kaynaklarınız’, ‘öz değeriniz’, ‘verdiğiniz borç paralar’üzerine yaptığınız konuşmalara dikkat etmelisiniz. Öte yandan ‘Aile’, ‘yuva’, ‘dekorasyon’, ‘emlak’ ve ‘ilişkide sağlam temellerin’ oluşabilmesi adına yapacağınız konuşma ve görüşmeleri havadar ortamları tercih ederek, kendinizi daha net aktarma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Denebola yıldızı bize aşırılıkları anlatır. Sizler bu 14 günlük serüvende kendinizi ne şekilde sunuyorsunuz! “Ebeveynlerinizle olan diyaloglarda buyurgan bir tutum içerisinde misiniz? Sürekli yaşadığınız evde ya da temellerini oluşturmak istediğiniz birtakım süreçlerle ilgili organize olamadığınız için başkalarını mı suçluyorsunuz?” Tüm sorularınızın yanıtını kendinizi gözlemleyerek bulabilirsiniz.

Bu 14 günlük serüvende Venüs’ü daha fazla ön planda göreceğiz demiştim. Venüs’ünüz 3.evinize denk geliyor. ‘Kardeşleriniz’, ‘kuzenleriniz’, ‘akrabalarınız’, ‘sözleşmeleriniz’ ve ‘anlaşmalarınız’ ile ilgili ikili iletişim ve ilişkilerde kontrolü elinize almak zorunda kalabilirsiniz.

Yeni Ay derecesi 26 Derece Aslan ve bu derecenin denk geldiği burç Boğa. Yani Aslanın içerisindeki Boğa enerjisini yaşayacağız. Altın bileziğiniz ve geleceğinizi garanti altına alacağınız eylemleriniz arasında; ‘motivasyon alanlarınız’, ‘öncelikleriniz’ ve ‘imajınız’ olabilir.
Yükselen İkizler

Yeni Ay’ı deneyimleyeceğiz. Sizlerin 3. Evinde gerçekleşecek olan Yeni Ay ‘yakın çevrenizden onay alma isteğinizi’ baskın kılabilir. Yapacağınız ‘sözleşmeler’, ‘hazırlayacağınız raporlarla’ ilgili fikir birliklerine gitmek isteyebilirsiniz.

Yeni Ayların etkisi dolunaya kadar yaklaşık 14 gün boyunca üzerimizde sürecektir. Yeni Ay haritasında hava elementi olmadığından bahsetmiştim. Hava elementi olmayan haritalarda konuşmalarınız havada kalabilir. Sevgili İkizler sizler ‘motivasyon alanlarınız’ ‘öncelikleriniz’ ve ‘imajınız’ üzerine yaptığınız konuşmalara dikkat etmelisiniz. Öte yandan ‘yakın çevreniz’, ‘kardeşleriniz’, ‘akrabalarınız’, ‘aşina olamadığınız alanlarla’ ilgili yapacağınız konuşmaları kaleme alarak kendinizi daha net ifade etme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Denebola yıldızı bize aşırılıkları anlatır. Sizler bu 14 günlük serüvende kendinizi ne şekilde sunuyorsunuz! “Kardeşleriniz ve kuzenlerinizle aranızdaki iletişim dilinin ‘ilgi odağı olmanızdan’ geçtiğini mi düşünüyorsunuz? Yoksa yapacağınız ‘her organizasyonun en iyisinin sizin elinizden çıkacağını’ mı düşünüyorsunuz?” Tüm sorularınızın yanıtını kendinizi gözlemleyerek bulabilirsiniz.

Bu 14 günlük serüvende Venüs’ü daha fazla ön planda göreceğiz demiştim. Venüs’ünüz 2.evinize denk geliyor. ‘Şahsi kaynaklarınızla’, ‘yaşam tarzınızla’, ‘kariyerinizle’ ve ‘aracınızla’ ilgili ikili iletişim ve ilişkilerde kontrolü elinize almak zorunda kalabilirsiniz.

Yeni Ay derecesi 26 Derece Aslan ve bu derecenin denk geldiği burç Boğa. Yani Aslanın içerisindeki Boğa enerjisini yaşayacağız. Altın bileziğiniz ve geleceğinizi garanti altına alacağınız eylemleriniz arasında; ‘sakin’, ‘sabırlı’ ve ‘azimli’ bir şekilde ‘iletişiminizi kuvvetlendirmek’ ve bu konuda ‘eğitimler almak’ olabilir.
Yükselen Yengeçler

Yeni Ay’ı deneyimleyeceğiz. Sizlerin 2.evinde gerçekleşecek olan Yeni Ay ‘duran varlıklarınızla’, ‘şahsi kaynaklarınızla’ ve ‘kariyerinizle’ ilgili konuları gündeminize taşıyabilir.

Yeni Ayların etkisi dolunaya kadar yaklaşık 14 gün boyunca üzerimizde sürecektir. Yeni Ay haritasında hava elementi olmadığından bahsetmiştim. Hava elementi olmayan haritalarda konuşmalarınız havada kalabilir. Sevgili Yengeçler sizler geçmişten bugüne taşıdığınız kadersel döngünüzü sonlandırmak için ‘zaaflarınız’,‘zayıflıklarınız’, ‘bağımlılıklarınız’ ve ‘kurban rolüne bürünmeniz’ gibi konularda üzerine yaptığınız konuşmalara dikkat etmelisiniz. Öte yandan ‘şahsi kaynaklarınızla’, ‘kariyerinizle’, ‘gelirinizle’, ‘yaşam tarzınızla’ ve sizi ön plana taşıyacağını düşündüğünüz ‘sertifikalarla’ ve ‘diplomanızla’ ilgili havada kalan ve tamamlanmayı bekleyen işlemlerinizle ilgilenmek sizi bir adım öteye taşıyabilir.

Denebola yıldızı bize aşırılıkları anlatır. Sizler bu 14 günlük serüvende kendinizi ne şekilde sunuyorsunuz! “Sahip olduklarınıza şükretmenin değerini bilmiyor musunuz? Ya da her şeyim var ama kendimi değerli hissetmiyorum mu diyorsunuz?” Tüm sorularınızın yanıtını kendinizi gözlemleyerek bulabilirsiniz.

Bu 14 günlük serüvende Venüs’ü daha fazla ön planda göreceğiz demiştim. Venüs’ünüz 1.evinize denk geliyor. ‘Motivasyon alanlarınızla’, ‘önceliklerinizle’ ve ‘imajınızla’ ilgili ikili iletişim ve ilişkilerde kontrolü elinize almak zorunda kalabilirsiniz.

Yeni Ay derecesi 26 Derece Aslan ve bu derecenin denk geldiği burç Boğa. Yani Aslanın içerisindeki Boğa enerjisini yaşayacağız. Altın bileziğiniz ve geleceğinizi garanti altına alacağınız eylemleriniz arasında; ‘Dost biriktirmiş olmak’, ‘ideallerinizi belirlemek’, ‘geleceğe yönelik planlar yapmak’, ‘organizasyonlar yapmak’ ve ‘sanatsal aktivitelere katılmak’ olabilir.
Yükselen Aslanlar

Yeni Ay’ı deneyimleyeceğiz. Sizlerin 1.evinde gerçekleşecek olan Yeni Ay ‘Şahsi kaynaklarınızla’, ‘yaşam tarzınızla’, ‘kariyerinizle’ ve ‘aracınızla’ ilgili konularda harekete geçmeniz gerektiğine dair semboller gönderebilir.

Yeni Ayların etkisi dolunaya kadar yaklaşık 14 gün boyunca üzerimizde sürecektir. Yeni Ay haritasında hava elementi olmadığından bahsetmiştim. Hava elementi olmayan haritalarda konuşmalarınız havada kalabilir. Sevgili Aslanlar sizler ‘Dostlarınız’, ‘idealleriniz’, ‘geleceğiniz, ‘organizasyonlarınız’ ve ‘sanatsal aktiviteler’ üzerine yaptığınız konuşmalara dikkat etmelisiniz. Öte yandan ‘motivasyon alanlarınızla’, ‘önceliklerinizle’ ve ‘imajınızla’ ilgili konularda havada kalan ve eksikliğini hissettiğiniz konuları, eyleme geçmeden önce kaleme alabilirsiniz.

Denebola yıldızı bize aşırılıkları anlatır. Sizler bu 14 günlük serüvende kendinizi ne şekilde sunuyorsunuz! “Kendinizi doğru ifade edemediğinizi düşünerek yersiz kibir yaptığınızı mı düşünüyorsunuz? Yoksa çok mu vicdanlı davrandığınızı düşünüyorsunuz? Tüm sorularınızın yanıtını kendinizi gözlemleyerek bulabilirsiniz.

Bu 14 günlük serüvende Venüs’ü daha fazla ön planda göreceğiz demiştim. Venüs’ünüz 12.evinize denk geliyor. ‘Zaaflarınızla’, ‘zayıflıklarınızla’, ‘bağımlılıklarınızla’ ve ‘kurban rolüne bürünmenizle’ ilgili ikili iletişim ve ilişkilerde kontrolü elinize almak zorunda kalabilir ve destek almak isteyebilirsiniz.

Yeni Ay derecesi 26 Derece Aslan ve bu derecenin denk geldiği burç Boğa. Yani Aslanın içerisindeki Boğa enerjisini yaşayacağız. Altın bileziğiniz ve geleceğinizi garanti altına alacağınız eylemleriniz arasında; ‘mesleğiniz', ‘kariyeriniz’, ‘statünüz’, ‘aileniz’ ve ‘evliliğiniz, eşiniz’ olabilir.
Yükselen Başaklar

Yeni Ay’ı deneyimleyeceğiz. Sizlerin 12.evinde gerçekleşecek olan Yeni Ay ‘gizli düşmanlarınızla’, ‘zayıf noktalarınızla’, ‘zaaflarınızla’ ve ‘geçmiş karmalarınızla’ ilgili konularda hassasiyet gösterebilir ve duygusal yoğunluklar yaşayabilirsiniz.

Yeni Ayların etkisi dolunaya kadar yaklaşık 14 gün boyunca üzerimizde sürecektir. Yeni Ay haritasında hava elementi olmadığından bahsetmiştim. Hava elementi olmayan haritalarda konuşmalarınız havada kalabilir. Sevgili Başaklar sizler ‘mesleğiniz', ‘kariyeriniz’, ‘statünüz’, ‘aile’ ve ‘evlilik’ üzerine yaptığınız konuşmalara dikkat etmelisiniz. Öte yandan ‘söylemeye çekindiğiniz’, ‘köşeye sıkışma korkunuz’, ‘kötü talih’ ve ‘yalan ve hileye’ ilgili havada kalan ve sizde kaygı oluşturan bu hislerinize karşı havadar ortamlarda kısa yürüyüşler yapmak sizi dengeleyebilir.

Denebola yıldızı bize aşırılıkları anlatır. Sizler bu 14 günlük serüvende kendinizi ne şekilde sunuyorsunuz! “Çok çalıştığınızı ve bir türlü emeklerinizin karşılığını almadığınız fikrini düşünmekten alıkoyamıyorum kendimi. Ya da yeni bir atılım yapmanın yersiz sorumluluklar getireceğini düşünerek, kendi kendinimin adım atmasını engelliyorum diye düşünüyor olabilirsiniz.” Tüm sorularınızın yanıtını kendinizi gözlemleyerek bulabilirsiniz.

Bu 14 günlük serüvende Venüs’ü daha fazla ön planda göreceğiz demiştim. Venüs’ünüz 11.evinize denk geliyor. ‘İdeallerinizle’, ‘dostlarınızla’, ‘arkadaşlarınızla’, ‘grup etkileşimlerinizle’ ve ‘geleceğe yönelik planlarınızla’ ilgili ikili iletişim ve ilişkilerde kontrolü elinize almak zorunda kalabilirsiniz.

Yeni Ay derecesi 26 Derece Aslan ve bu derecenin denk geldiği burç Boğa. Yani Aslanın içerisindeki Boğa enerjisini yaşayacağız. Altın bileziğiniz ve geleceğinizi garanti altına alacağınız eylemleriniz arasında; ‘yüksek öğreniminiz’, ‘akademik konularınız’ ve ‘hukuki süreçleriniz’ olabilir.

Yükselen Teraziler

Yeni Ay’ı deneyimleyeceğiz. Sizlerin 11.evinde gerçekleşecek olan Yeni Ay ‘idealleriniz’, ‘dostlarınız’, ‘arkadaşlarınız’, ‘grup etkileşimleriniz’ ve ‘geleceğe yönelik planlarınızla’ ilgili yeni kararlar almanızda etkili olabilir.

Yeni Ayların etkisi dolunaya kadar yaklaşık 14 gün boyunca üzerimizde sürecektir. Yeni Ay haritasında hava elementi olmadığından bahsetmiştim. Hava elementi olmayan haritalarda konuşmalarınız havada kalabilir. Sevgili Teraziler sizler ‘yüksek öğrenim’, ‘akademik konular’ ve ‘hukuki süreçler’ üzerine yaptığınız konuşmalara dikkat etmelisiniz. Öte yandan ‘İdeallerinizle’, ‘grup etkileşimlerinizle’ ve ‘geleceğe yönelik planlarınızla’ ilgili konularda aklınıza takılan ve ne yapacağınıza dair havada kalmış sorularınıza yanıt alabilmek için havadar bir ortamda araştırmalarınızı yapabilirsiniz.

Denebola yıldızı bize aşırılıkları anlatır. Sizler bu 14 günlük serüvende kendinizi ne şekilde sunuyorsunuz! “Grup içi aktivitelerde her zaman en iyi ben olmalıyım. Ya da meslektaşlarınız arasında sevilmediğinizi düşünüyor olabilirsiniz.” Tüm sorularınızın yanıtını kendinizi gözlemleyerek bulabilirsiniz.

Bu 14 günlük serüvende Venüs’ü daha fazla ön planda göreceğiz demiştim. Venüs’ünüz 10.evinize denk geliyor. ‘Mesleğiniz', ‘kariyeriniz’, ‘statünüz’, ‘aile’ ve ‘evlilik’ gibi ikili iletişim gerektiren konularda ve ilişkilerde kontrolü elinize almak zorunda kalabilirsiniz.

Yeni Ay derecesi 26 Derece Aslan ve bu derecenin denk geldiği burç Boğa. Yani Aslanın içerisindeki Boğa enerjisini yaşayacağız. Altın bileziğiniz ve geleceğinizi garanti altına alacağınız eylemleriniz arasında; ‘miras’, ‘restorasyon gerektiren eviniz’, ‘madeni yatırımlar’ olabilir.
Yükselen Akrepler

Yeni Ay’ı deneyimleyeceğiz. Sizlerin 10.evinde gerçekleşecek olan Yeni Ay ‘mesleğiniz', ‘kariyeriniz’, ‘statünüz’, ‘aile’ ve ‘evlilik’ ilgili yeni kararlar almanızda etkili olabilir.

Yeni Ayların etkisi dolunaya kadar yaklaşık 14 gün boyunca üzerimizde sürecektir. Yeni Ay haritasında hava elementi olmadığından bahsetmiştim. Hava elementi olmayan haritalarda konuşmalarınız havada kalabilir. Sevgili Akrepler sizler ‘başkalarının kaynakları’, ‘eşinizin veya ortağınızın parası’, ‘yasaklar’, ‘tabular’,‘miras’ ve ‘kayıplar’ üzerine yaptığınız konuşmalara dikkat etmelisiniz. Öte yandan ‘meslekle’, ‘kariyerle’, ‘ününüzle’, ‘itibarınızla’, ‘sosyal statünüzle’, ‘patronunuzla’, ‘aile büyükleriyle’, ‘devletle ilgili işlerinizle’ilgili konularda konuşmalarınızın “söz uçar yazı kalır” mantığıyla kafanıza takılan ve havada kalmasını istemediğiniz anlaşma maddelerini kağıda dökmeyi teklif etmeyi deneyimlemelisiniz.

Denebola yıldızı bize aşırılıkları anlatır. Sizler bu 14 günlük serüvende kendinizi ne şekilde sunuyorsunuz! “Mesleki anlamda yerim doldurulamaz. Ya da yöneticim beni seviyor ve beni işten çıkarmaz herhalde diye düşünüyor olabilirsiniz.” Tüm sorularınızın yanıtını kendinizi gözlemleyerek bulabilirsiniz.

Bu 14 günlük serüvende Venüs’ü daha fazla ön planda göreceğiz demiştim. Venüs’ünüz 9.evinize denk geliyor. ‘Dini’, ‘inançlar’, ‘felsefi’, ‘yüksek öğrenim’, ‘hukuki’, ‘yasalar’, ‘yurtdışı’, ‘yabancı ülke ve kültürler’ ve ‘ahlaki’ süreçlerle ikili iletişim gerektiren konularda ve ilişkilerde kontrolü elinize almak zorunda kalabilirsiniz.

Yeni Ay derecesi 26 Derece Aslan ve bu derecenin denk geldiği burç Boğa. Yani Aslanın içerisindeki Boğa enerjisini yaşayacağız. Altın bileziğiniz ve geleceğinizi garanti altına alacağınız eylemleriniz arasında; ‘ortağınız’, ‘evlilik’, ‘rekabet’, ‘davalar’ ve ‘danışmanlıklar’ olabilir.Yükselen Yaylar

Yeni Ay’ı deneyimleyeceğiz. Sizlerin 9.evinde gerçekleşecek olan Yeni Ay ‘yüksek öğrenim’, ‘akademik konular’ ve ‘hukuki süreçlerinizle’ ilgili yeni kararlar alabilirsiniz.

Yeni Ayların etkisi dolunaya kadar yaklaşık 14 gün boyunca üzerimizde sürecektir. Yeni Ay haritasında hava elementi olmadığından bahsetmiştim. Hava elementi olmayan haritalarda konuşmalarınız havada kalabilir. Sevgili Yaylar sizler ‘ortağınız’, ‘evliliğiniz’, ‘rekabetiniz’, ‘davalarınız’ ve ‘danışmanlıklarınız’ üzerine yaptığınız konuşmalara dikkat etmelisiniz. Öte yandan ‘yüksek öğrenim’, ‘akademik konular’ ve ‘hukuki süreçlerinizle’ ilgili yaptığınız görüşmelerin ardından sizden beklenen evrak işlerinizi unutmamanız ve havada kalmaması için işleme alacağınız işleri kaleme alabilirsiniz.

Denebola yıldızı bize aşırılıkları anlatır. Sizler bu 14 günlük serüvende kendinizi ne şekilde sunuyorsunuz! “Bu hayatın kuralları benden sorulur. Ya da evren, toplum ve insanların nasıl olması gerektiğine ben karar veririm, benim kurallarım geçerlidir diyor olabilirsiniz.” Tüm sorularınızın yanıtını kendinizi gözlemleyerek bulabilirsiniz.

Bu 14 günlük serüvende Venüs’ü daha fazla ön planda göreceğiz demiştim. Venüs’ünüz 8.evinize denk geliyor. ‘Başkalarının kaynakları’, ‘eşinizin veya ortağınızın parası’, ‘yasaklar’, ‘tabular’, ‘miras’ ve ‘kayıplar’ bu süreçlerle ve ikili iletişim gerektiren konularda ve ilişkilerde kontrolü elinize almak zorunda kalabilirsiniz.

Yeni Ay derecesi 26 Derece Aslan ve bu derecenin denk geldiği burç Boğa. Yani Aslanın içerisindeki Boğa enerjisini yaşayacağız. Altın bileziğiniz ve geleceğinizi garanti altına alacağınız eylemleriniz arasında; ‘hizmetlileriniz’, ‘çalışma ortamınız’, ‘günlük düzeniniz’, ‘iş ortamınız’, ‘iş arkadaşlarınız’, ‘usta ve çıraklık süreciniz’, ‘yol göstereniniz-fikirlerini önemsediğiniz’ ve ‘evcil hayvanlarınız’ olabilir.Yükselen Oğlaklar

Yeni Ay’ı deneyimleyeceğiz. Sizlerin 8.evinde gerçekleşecek olan Yeni Ay ‘başkalarının kaynakları’, ‘eşinizin veya ortağınızın parası’, ‘yasaklar’, ‘tabular’, ‘miras’ ve ‘kayıplar’ gibi konularla değişim dönüşümler yaşayabilirsiniz.

Yeni Ayların etkisi dolunaya kadar yaklaşık 14 gün boyunca üzerimizde sürecektir. Yeni Ay haritasında hava elementi olmadığından bahsetmiştim. Hava elementi olmayan haritalarda konuşmalarınız havada kalabilir. Sevgili Oğlaklar sizler ‘hizmetlileriniz’, ‘çalışma ortamınız’, ‘günlük düzeniniz’, ‘iş ortamınız’, ‘iş arkadaşlarınız’, ‘usta ve çıraklık süreciniz’, ‘yol göstereniniz-fikirlerini önemsediğiniz’ ve ‘evcil hayvanlarınız’ üzerine yaptığınız konuşmalara dikkat etmelisiniz. Öte yandan ‘başkalarının kaynakları’, ‘eşinizin veya ortağınızın parası’, ‘miras’ ve ‘kayıplar’ ilgili yaptığınız görüşmelerin ardından konuşulanların havada kalmaması ve unutmamanız için konuşma esnasında yanınızda bir arkadaşınızı bulundurabilirsiniz.

Denebola yıldızı bize aşırılıkları anlatır. Sizler bu 14 günlük serüvende kendinizi ne şekilde sunuyorsunuz! “Başkalarının kaynakları üzerinde her zaman bir hak talep edebileceğinizi düşünüyorsanız. Ya da eşiniz ve ortağınızla ilgili konularda sizin görüşlerinize saygı duymadıklarından şikayet ediyor olabilirsiniz.”Tüm sorularınızın yanıtını kendinizi gözlemleyerek bulabilirsiniz.

Bu 14 günlük serüvende Venüs’ü daha fazla ön planda göreceğiz demiştim. Venüs’ünüz 7.evinize denk geliyor. ‘Ortağınızla’, ‘evliliğinizle’, ‘rekabetlerinizle’, ‘davalarınızla’ ve ‘danışmanlıklarınızla’ ilgili ikili iletişim gerektiren konularda ve ilişkilerde kontrolü elinize almak zorunda kalabilirsiniz.

Yeni Ay derecesi 26 Derece Aslan ve bu derecenin denk geldiği burç Boğa. Yani Aslanın içerisindeki Boğa enerjisini yaşayacağız. Altın bileziğiniz ve geleceğinizi garanti altına alacağınız eylemleriniz arasında; ‘çocuğunuz’, ‘romantik ilişkiniz’, ‘yaratıcılığınız’ ve ‘hobileriniz’ olabilir.
Yükselen Kovalar

Yeni Ay’ı deneyimleyeceğiz. Sizlerin 7.evinde gerçekleşecek olan Yeni Ay ‘Ortağınız’, ‘evliliğiniz’, ‘rakibiniz’,‘davalarınız’, ‘danışmanlıklarınız’ ve ‘eşiniz’ ilgili konularda görüşlerinizi daha net sunabilme imkanı sağlayabilir.

Yeni Ayların etkisi dolunaya kadar yaklaşık 14 gün boyunca üzerimizde sürecektir. Yeni Ay haritasında hava elementi olmadığından bahsetmiştim. Hava elementi olmayan haritalarda konuşmalarınız havada kalabilir. Sevgili Kovalar sizler ‘çocuğunuz’, ‘romantik ilişkiniz’, ‘yaratıcılığınız’ ve ‘hobileriniz’ üzerine yaptığınız konuşmalara dikkat etmelisiniz. Öte yandan ‘Ortağınızla’, ‘evliliğinizle’, ‘danışmanlıklarınızla’ ilgili yoğun bir süreçten geçtiğiniz için konuşmalarınızın havada kalacağını düşünebilirsiniz. Konuşmalarınızın havada kalmaması için talep ettiklerinizi küçük notlar halinde onlara sunabilirsiniz.

Denebola yıldızı bize aşırılıkları anlatır. Sizler bu 14 günlük serüvende kendinizi ne şekilde sunuyorsunuz! “Eşim beni her zaman anlayışla karşılamak zorunda fakat neden hiç anlayış göstermiyor. Ya da ortağım beni dinlemek durumunda fakat bir türlü kendimi dinletemedim diye düşünüyor olabilirsiniz.” Tüm sorularınızın yanıtını kendinizi gözlemleyerek bulabilirsiniz.

Bu 14 günlük serüvende Venüs’ü daha fazla ön planda göreceğiz demiştim. Venüs’ünüz 6.evinize denk geliyor. ‘Hizmetlileriniz’, ‘çalışma ortamınız’, ‘günlük düzeniniz’, ‘iş ortamınız’, ‘iş arkadaşlarınız’, ‘usta ve çıraklık süreciniz’, ‘yol göstereniniz-fikirlerini önemsediğiniz’ ve ‘evcil hayvanlarınız’ ilgili ikili iletişim gerektiren konularda ve ilişkilerde kontrolü elinize almak zorunda kalabilirsiniz.

Yeni Ay derecesi 26 Derece Aslan ve bu derecenin denk geldiği burç Boğa. Yani Aslanın içerisindeki Boğa enerjisini yaşayacağız. Altın bileziğiniz ve geleceğinizi garanti altına alacağınız eylemleriniz arasında; ‘ev’, ‘aile’, ‘ev içi işler’, ‘ebeveynleriniz’, ‘kökleriniz’, ‘atalarınız’, ‘vatan sevginiz’, ‘taşınmaz varlıklarınız’ ve ‘arsalarınız’ olabilir.
Yükselen Balık

Yeni Ay’ı deneyimleyeceğiz. Sizlerin 6.evinde gerçekleşecek olan Yeni Ay ‘Hizmetlileriniz’, ‘çalışma ortamınız’, ‘günlük düzeniniz’, ‘iş ortamınız’, ‘iş arkadaşlarınız’, ‘usta ve çıraklık süreciniz’, ‘yol göstereniniz-fikirlerini önemsediğiniz’ ve ‘evcil hayvanlarınız’ ile ilgili konularda yenilikler söz konusu olabilir.

Yeni Ayların etkisi dolunaya kadar yaklaşık 14 gün boyunca üzerimizde sürecektir. Yeni Ay haritasında hava elementi olmadığından bahsetmiştim. Hava elementi olmayan haritalarda konuşmalarınız havada kalabilir. Sevgili Balıklar sizler ‘ev’, ‘aile’, ‘ev içi işler’, ‘ebeveynleriniz’, ‘kökleriniz’, ‘atalarınız’, ‘vatan sevginiz’, ‘taşınmaz varlıklarınız’ ve ‘arsalarınız’ üzerine yaptığınız konuşmalara dikkat etmelisiniz. Öte yandan ‘Hizmetlinizle’, ‘çalışma ortamınızla’, ‘günlük düzeninizle’, ‘iş ortamınızla’, ‘iş arkadaşlarınızla’, ‘usta ve çıraklık sürecinizle’, ‘yol göstereniniz-fikirlerini önemsediğinizle’ ve ‘evcil hayvanlarınızla’ ilgili havada kalmasını istemediğiniz ve yoğunluktan ilgisiz kaldığınızı düşündüğünüz konular için kendinize hatırlatıcı notlar alabilir ve onları gözle görünür bölmelerinize komayı deneyimlemelisiniz.

Denebola yıldızı bize aşırılıkları anlatır. Sizler bu 14 günlük serüvende kendinizi ne şekilde sunuyorsunuz! “Çalışma ortamınızda saygı görmediğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Ya da usta ve çıraklık döneminizin üstesinde gelemeyeceğinizi düşünüyor olabilirsiniz.” Tüm sorularınızın yanıtını kendinizi gözlemleyerek bulabilirsiniz.

Bu 14 günlük serüvende Venüs’ü daha fazla ön planda göreceğiz demiştim. Venüs’ünüz 5.evinize denk geliyor. ‘Çocuğunuzla’, ‘romantik ilişkinizle’, ‘yaratıcılığınızla’ ve ‘hobilerinizle’ ikili iletişim gerektiren konularda ve ilişkilerde kontrolü elinize almak zorunda kalabilirsiniz.

Yeni Ay derecesi 26 Derece Aslan ve bu derecenin denk geldiği burç Boğa. Yani Aslanın içerisindeki Boğa enerjisini yaşayacağız. Altın bileziğiniz ve geleceğinizi garanti altına alacağınız eylemleriniz arasında; ‘kardeşler’, ‘yakın akrabalar’, ‘komşular’, ‘yaşadığınız mahalle’, ‘yakın çevreniz’, ‘kısa yolculuklarınız’, ‘ulaşım’, ‘nakliyat’, ‘ticaret’, ‘iletişim’, ‘medya’ ve ‘yazılı ve sözlü ifadeleriniz’ olabilir.Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Yorumlar


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page