top of page

18 MAYIS HAFTASI BURÇ YORUMLARI
Sevgili Arkadaşlarım,


Bu hafta eleştirmek, hata bulmak, başkalarını haksız çıkartmak üzerine, hayatı kritize ettiğimiz çok önemli bir hafta içerisinde olacağız.


Bilhassa, farklı bakış açıları içerisinde olmak, bizi ilişkiler anlamında oldukça zorlayacak.


İş konularındaki güvensizlikler ve sadakatsizlikler; bu hafta daha fazla ön plana çıkacak.


Varlığına sevineceğimiz etkileri keşfetmek içinse, bu krizi fırsata dönüştürebiliriz. Eldeki olanların değerini ortaya çıkartabilecek, önemli zamanlarda olacağız. Yeter ki bunu fark etmeyi başarabilecek bir ruha sahip olabilelim. Eğer ki gidenler için üzülmeye devam edersek, eldeki olanlara bağlanmayı ve olanlara güven duymayı da ertelemiş olacağız.


Bu hafta Yeni Ayımız var. Özellikle Cuma günü gerçekleşecek bu Yeni Ay'ın enerjisi ile birlikte, hayatımızı bambaşka bir perspektiften geçirebilmeyi deneyimleyeceğiz.


Eski ilişkilerin yeniden canlanması, iyimserliğin ön plana çıkması ve bazı tamamlanmamış ilişkilerin sonlanması ile bizi yüzleştirecek. Bu hafta daha çok kendimizi duygusal anlamda güçlendirmemiz gereken bir zamandayız. Olaylara karşı yaklaşımımızı, teslimiyetçi bir bakışla tamamlamayı ihmal etmemeliyiz.Hepimize şifa olsun.
"Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."
Koç Burcu ve Yükselen Koç

Bu haftaya ay sizin burcunuzdayken başlıyoruz. Fakat haftanın geneline baktığımızda, duygusal olarak yanlış tercihler içerisinde bulunduğunuzu fark edebilirsiniz. Uygun olmayan kişilerle iş anlaşmaları birliktelikler yapabilmek, bilhassa ortaklıklarda ve paylaşımlarda kafanızın dalgın olması güvensizlik tutkunuz ve umutlarınızı yitirmekle ilgili sınanmanız bu hafta daha fazla artacak.


Bilhassa Perşembe günü Venüs ile Neptün’ün yapacağı kare açı (+)(-) 5 gün önünüzde sizi etkileyecek ve kadersel anlamda ilişkiler hususunda kendinizi sıkıntıda hissedeceksiniz. Hayatınızda özel yeteneklerinizi keşfetmek için daha fazla uğraş vermelisiniz. 150 ve 30 derecelik açılar hem yetenek, hem de kadersel anlamda hayatınızı dönüştürebileceğiniz önemli açılardır.


Görünmeyeni görmek adına, Cuma günü gerçekleşecek Yeni Ay’ı iyi değerlendirmenizi rica edeceğim. Geri planda bıraktığınız işler ve süreçleri bunalımla geçirmek yerine, korku ve kaygılarınızı bir kenara itip, daha fazla iletişime yönelmeli ve insanlarla iç içe olarak sorunları çözmeyi deneyimlemelisiniz.Şifa Olsun.


Boğa Burcu ve Yükselen Boğa

Bu hafta arkanızdan dönen işler ve uğraşlara, tepki veremediğiniz bir hafta yaşayabilirsiniz. "Çok uzunca konuştum, bir yere varamadı, artık konuşmayı bıraktım" dediğiniz bir hafta olabilir.


Sıkıntılı bir ruh hali içerisinde olabilirsiniz. Güvendiğiniz kişiler tarafından, yaralandığınız zamanda olduğunuz için kendinizi ihanetlere karşı koruyamamak ve kalbinizdeki belli duygu kırıntıları nedeniyle istediğiniz yaşamı tadamamanız, hayatın keyfini çıkartamamanız bu hafta sizi daha fazla yoracaktır.


Bilhassa Çarşamba gününe ilişkiler konusunda, daha fazla dikkat etmeniz gereklidir. Dayanıklılığınızın artacağı bir gün olacağını söyleyebilirim. Ufak tefek rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz, gelip geçen belli başlı sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Fakat burada bu korkular nedeniyle, kendinizi kısıtladığınızı da düşünebilirsiniz. Özellikle düşüncelerinize dikkat etmeniz gerekli ve Cuma günü yaşayacağımız Yeni Ay size düşünce ve fikirlerinizde bambaşka perspektiflerden bakma enerjisini ön plana çıkartacak. Duygularınızı ekarte etmeden, düşüncelerinizi duygularınızla aynı senkrona getirmeye çalışmalısınız, o zaman önümüzdeki hafta sizi daha fazla güçlendirecek ve kendinizi daha güvende hissetmeye başlayacaksınız.Şifa Olsun.


İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Bu hafta, kendinize güvendiğiniz müddetçe başarının kapılarını açabileceğiniz çok önemli bir haftaya giriyorsunuz. Kendinizi eylem planları içerisine sokmaya çalışmalısınız. Çünkü “nerede hareket, orada bereket ”dediğimiz önemli bir hafta içerisinde olacaksınız.


Bilhassa bu hafta Cuma günü sizin burcunuzda gerçekleşen bir Yeni Ay yaşayacağız ve Güneş artık sizin burcunuza geçiş yapacak. Çarşamba günü, Güneş'in sizin burcunuza geçmesiyle birlikte, bir aylık önem verdiğiniz konular, kendi önceliklerinize dönmeye başlayacak ve evren sizin dilinizden konuşmaya başlayacak.


Yardımlar görebilir, destekler alabilirsiniz, kendi cesaretinizi ön plana çıkarttıkça doğurganlık üretkenlik ve verimle sınanabilirsiniz. Risk almaya dikkat etmelisiniz ama her risk aldığınız durum, size başarıyla geri dönebilecek önemli bir durumla sizi karşılaştırabilir.


Hafta sonu bilhassa Cumartesi ve Pazar günleri iletişiminize ve ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekli. Cumartesi günü Ay’ın Mars ile yapacağı kare açı; cesaret konusunda biraz öncü davranmanızı, fakat attığınız adımların sonradan size hatalarla geri dönmesiyle sınayacağı için adımlarınızı atmadan önce, tekrar düşünmeniz gereken bir gün olduğunu özetlemekte.Şifa Olsun.


Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç

Bu hafta seyahatler söz konusu olabilir. Pek tabi evde kaldığımız süreçteyiz, fakat belli başlı gidip gelmeniz gereken yerler ya da misafirlikler ziyaretler varsa bunları kovalayacağınız bir hafta olacak. Davetler söz konusu olabilir sosyalleşmeniz, bu hafta daha fazla artabilir özellikle Cuma günü gerçekleşecek olan Yeni Ay, size biraz daha içe dönme ve duygularınızı kontrolden çıkartmanıza aşırılıklara ve bağımlılıklara vesile olacak hareketler içerisine sizi sürükleyebilir.


Bilhassa yemenize, içmenize, tatlı düşkünlüğünüze ve bağımlılıklarınıza bu hafta daha fazla dikkat etmelisiniz. Maddi anlamda zorlanabilirsiniz ve hedefleriniz istediğiniz başarıyı getiremediğini düşünebilirsiniz. Fakat eğer sabredebilirseniz, önümüzdeki süreçlerde neyden zevk alacağınızı keşfedecek ve adımlarınızı bilinçli bir şekilde atmaya devam edeceksiniz.


Perşembe ve Cumartesi günlerine ilişkiler anlamında, iki kat önem vermeniz gerektiğini düşünüyorum ve aşırılıkları kontrol etmek adına, ağzımıza dikkat etmemiz gerekli. Hem ağzımızdan çıkacak cümleler, hem ağzımızdan girecek yiyecekleri bu hafta kontrol etmeye ihtiyacınız var.Şifa Olsun.


Aslan Burcu ve Yükselen Aslan

Bu hafta yaratıcılığınızı başkalarının kullandığını görebilirsiniz. Proje hırsızlıkları, arkanızdan dönen işler ve süreçlerle karşılaşabilirsiniz. Size destek verecek ve destek görmeyi istediğiniz insanlarla ilgili, aranızdaki ilişkilere tekrar dikkat etmeniz gerekli.


Geçmişte bıraktığınız yarıda kalan zorlu süreçleri özellikle Cuma günü yaşayacağımız Yeni Ay’la birlikte yeniden canlandırabilirsiniz ve küskünlükleriniz bilmeden kırdığınız kişilerin gönlünü almak için fırsatlar yakalayabilirsiniz.


Bildiğiniz yerlerden gelecek zenginlikler haricinde, hesap etmediğiniz yerden gelecek kazançlarla sınanabileceğiniz önemli bir hafta olduğunu söyleyebilirim. Kaybetme korkusu ve kıtlık bilincine karşı biraz daha dikkatli olmanız gerekli. Kendi yeteneklerinize güvenmelisiniz, fakat bu yetenekleri başkalarıyla paylaşırken de dikkat etmeli ve neye nasıl yatırım yapmanız gerektiğini daha fazla düşünerek hareket etmeye özen göstermelisiniz. Yasal yollara müracaat etmek ve yasal prosedürlerle ilgili çıkacak sıkıntılara da dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız.Şifa Olsun.


Başak Burcu ve Yükselen Başak

Bu hafta yeninin peşinde olacağınız, bir hafta olacak. Özellikle iş ilişkilerinizde, yeni enerjileri ön plana çıkartabilecek önemli zamanlar yaşayabilirsiniz. İş, mevkii ve sosyal statü alanınızda, bir Yeni Ay gerçekleşecek ve bu Yeni Ay sizi bazı konularda fazlaca sorumluluk aldığınız için stresle mücadele etmenize vesile olacak.


Bilek ağrıları yaşayabilirsiniz, kendinizi izole yalnız kalmış hissedebilirsiniz ve ilişkilerinizde geçici ilişkilere takılıp kalma durumları yaşayabilirsiniz. Fakat yeni olanı hayatınıza çektiğiniz müddetçe, hayatınızda güzellikler yeşerecek. Önemli olan geçmiş ilişkilere takılıp kalmayı bırakıp hayatınızdaki yeni kapılara olanak tanımak olmalı.


İş konusunda gelecek yeni projelere, yeni süreçlere de açık olmanız gereken zamanlara giriyorsunuz, iyi değerlendirmenizi dileyeceğim.Şifa Olsun.


Terazi Burcu ve Yükselen Terazi

Bu hafta, kendinizi yılgın hissedebilirsiniz. Bedeninizde yorgunluk yaşayabilirsiniz. Kibirli insanlarla yüzleşmek ve negatif enerjisi olan insanlarla, iç içe olmak sizin kendi enerjinizi ve ruhsal metabolizmanızı etkileyebilir.


İsteklerinizin karşılanmadığı durum eşittir stres deriz biz tıbbi terimde. Stresle başa çıkmak için daha fazla kolları sıvamanız gereken bir hafta olacak. Yeni alanlara karşı ve keşif merakınızı ön plana çıkartmanız gerekecek.


Cuma günü gerçekleşecek Yeni Ay keşif alanlarınızda gerçekleşecek ve burada kendinizi daha disipline hareket ederseniz, istediğiniz ve hedeflediğiniz umutlara adım adım yaklaşabileceğinizi düşüneceksiniz. Önemli olan çok fazla rahatlık içerisine girmeden, adım adım sorumluluklar almayı başarmak ve bu şekilde ilerlemeyi kendinize hedef ve görev olarak belirlemektir.


Ara vermeden çalışmak tükenmişlik sendromu yaşamanıza vesile olabilir. Dönem dönem kendinize molalar vermeyi ihmal etmeyin.Şifa Olsun.


Akrep Burcu ve Yükselen Akrep

Bu hafta, anlaşılamama durumu yaşayabilirsiniz. Kendinizi krizler içerisinde bulabilir ve bunları fırsata dönüştürmek için önemli avantajlar yakalayabilirsiniz. Yapılan anlaşmalarda ya da ortaklıklarınız da hem ilişki hem de maddesel birliktelikleriniz de adaletsizliklerle karşılaşabilir hak hukuk ve adalet sistemini yeniden ilişkilerinizde gözden geçirmek zorunda kalabilirsiniz.


Kendi hakkınızı alamamak ve bu konularda gecikmeler yaşamakla ilgili sınanacağınız bir hafta olacağını söyleyebilirim. Bilhassa Cuma günü yaşayacağımız Yeni Ay size bu konularda etik ve ahlaki yargılar içerisinde olmanız gerektiği öğütlüyor. Özellikle Venüs Retro’sunun da devam ettiği bu süreçte hayatınıza yenilikleri eklemekle ilgili biraz daha sabretmeniz gerektiğini söyleyebiliriz.


Özellikle operasyonlar, ameliyatlar ya da keyfe keder yapmak istediğiniz değişikliklerle ilgili biraz daha sabretmeniz gereklidir. Verilen sözlerin yerine getirilmesi sizin için çok önemli, fakat bu hafta bu güvensizliklerle karşılaşabilirsiniz, bunlara hazırlıklı olarak bu haftayı değerlendirmeye çalışın.Şifa Olsun.


Yay Burcu ve Yükselen Yay

Bu hafta, uzun zamandır haberlerini beklediğiniz ve gerçekleşmesini beklediğiniz olaylar vuku bulabilir. Özellikle kendi otoritenizi elinize alacağınız ve yaşamınızın otokontrolünü kendi kararlarınızla yönetebileceğiniz, önemli bir haftanın içerisine giriyorsunuz.


Cuma günkü Yeni Ay sizin tam zıt burcunuzda gerçekleşecek, o nedenle kendinizi güçlü temeller üzerine kurulan, ilişki modelleriyle güçlendirmek isteyebilirsiniz.


Öte yandan şüpheciliğiniz artabilir ve mantığınız duygularınızın önüne geçebilir. Kendi irade gücünüzle duygularınızı ve mantığınızı kontrol etmeyi başarmalısınız. Kararlar alırken duyguları temelli ekarte etmeyi bırakmalısınız ya da duyguları temelli ön plana çıkartmayı da bırakmayı deneyimlemelisiniz. Her zaman söylediğimiz gibi denge, idrak, irade bu hafta sizin için çok daha önemli olacak.Şifa Olsun.


Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak

Bu hafta, mutluluğu, sevinci ve bolluğu bereketi yakalayabilmek için var olan düzeni yıkmanız gerektiğini düşündüğünüz bir hafta içerisinde olacaksınız. Hırslarınızla kendinizi ön plana çıkartabilirsiniz. Hırslarınıza yenik düştüğünüz bir yaşam modeli olduğunu düşünebilirsiniz.


Bu hafta özellikle Cuma günü yaşayacağımız Yeni Ay’la birlikte yaşamınızda hangi alanlarda kendinizi es vermeniz gerektiğini ve biraz daha geri plana çekilip, en azından haftanın bir günü kendinize bir mola vermek, bir dinlenme anı yaratmak için yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.


Sadece başarıya odaklanmak sizin için keyifsiz bir yaşam modeli getirecektir. Yaşamınızı şekillendirebilmek için yeni anlayış yapılarına ihtiyacınız olan bir haftadasınız. Sizi besleyecek olan kitaplara, filmlere yönelebilirsiniz. Bilhassa Perşembe ve Cumartesi günleri ikili ilişkilere daha fazla dikkat etmeli ve hırsınızı otokontrol altına almayı deneyimlemelisiniz.Şifa Olsun.


Kova Burcu ve Yükselen Kova

Bu hafta, israfları önlemek için önemli bir haftanız olacak. Gelir ve gider dengenizi sağlayabilmek için daha fazla maddi koşullarınıza odaklanmaya ihtiyacınız olacak.


Başkalarının iyi niyetini suiistimal eden kişilerle çevrenizde karşılaşabilme potansiyeliniz var. Bilhassa çocuklarınız varsa ya da aile ve yuva hanesinde önemli otorite kavramlarıyla ilgili çelişkiler, maddi kayıplar ve iletişimde birbirini yaralama ve zarar verme durumlarıyla karşılaşma potansiyeliniz yüksek.


Cuma günü gerçekleşecek olan Yeni Ay size bu anlamda daha güzel enerjiler verecek. Fakat güvendiğiniz dağlara kar yağabilir, onun için yeni atacağınız adımlarınızdan evvel, güven temalarını yeniden düşünmeli ve iki kez düşünüp sonra adım atmayı deneyimlemelisiniz.Şifa Olsun.


Balık Burcu ve Yükselen Balık

Bu hafta, özellikle önem verdiğiniz kişilerin düşüncelerinde inatçı bir tutum sergilediğini deneyimleyebilirsiniz. Güç kazanma arzusu olan kişiler çevrenizde yoğunlaşabilir.


Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri ikili ilişkilerinizde hırs, tutku ve mücadeleci tavırlar sergileyen insanlarla ikili ilişkilerinize daha fazla dikkat etmeniz gerekecek.


Cuma günü gerçekleşecek Yeni Ay hayatınızdaki engelleri, karşınıza çıkartacak fakat bu engelleri aşmak için de bir fırsatta sunacak. Önemli olan hayatınızdaki otorite figürleriyle aranızdaki iletişime daha güven bağıyla ilerleyebilmek, onlara sırtınızı dayayabilecek kişiler olduklarını hissettirmeniz. Size maddi anlamda yardım ve güç gelebilme potansiyelini arttıracaktır.


Sahip olunan şeylerin kaybından korktuğunuz ve elde ettiğiniz değerlerin elinizden gideceğini düşündüğünüz bir zaman yaşıyor olabilirsiniz. Bu konuda kıtlık bilincinden uzak durup, daha çok evrenin sonsuzluğuna ve sınırsızlığına kendinizi teslim etmeyi deneyimlemeniz gerekli.


Şifa Olsun.

KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA MemberDanışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

E-mail: astroyasam@gmail.com

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page