top of page

18 MART'24 HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ

KOÇ INGRESS


Yıldızımız Güneş, baharın başlangıcı Koç burcu semalarına ilk adımını attığı an (0°) bizler için yeni yılın başlangıcı olarak kabul görür. Bu ana ait haritamıza mevsim giriş (ingress) haritası da demekteyiz. Haritanın anlattığı konular ise uzunca bir dönem önümüze servis edilirler...


Koç Ingress Gezegen Konfigürasyonları:


Balık ve Koç burcu stelyumları ile dolu olan bir harita ile karşı karşıyayız. Balık, bitişleri, tamamlanmaları ve sonları ifade ederken Koç burcu da başlangıçları, yenilikleri ifade etmektedir. Burada bitişler ve yeni başlangıçlar arasında sıkışmış bir enerji taşıyacağız. Özellikle bu iki burç birbirlerinin kontra-antiscia burçlarıdır. Birbirlerinden kaçma eğilimi içerisinde olduklarını söyleyebiliriz. Bu sıkışıklık pek tabi tüm dünyada hissedilecektir.


Özellikle bu yıl dünya liderleri ve yöneticileri için seçimlerle dolu bir yıl yaşıyoruz. Örneğin Rusya’da seçimler henüz yeni gerçekleşti. Yeniden Putin başkan olarak seçildi. Ayrıca Türkiye’de de bu ay sonunda gerçekleşecek yerel seçimler olacak. Yılsonuna doğru Kasım ayında ise Amerika, başkanını seçecek.


Yine aynı adaylar olması hakkında ne düşünüyorsunuz? Aslında bitiş ve yeni başlangıç arasında sıkışıp kalmayı anlatmıyor mu?


Tüm bu konuları bu hafta 20 Mart Çarşamba Günü Türkiye saati ile öğlen 11.30'da C*I*A platformunda inceleyeceğiz! Rod Chang, Olga Morales, Kenan Yasin ve Julija Simas bir araya geliyoruz. Detaylar için takipleyin...18 Mart 2024 Haftalık Burç Yorumları


Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR


Bu hafta ne istediğinizi tam olarak bilecek ve iyisi ile kötüsü ile duygularınızı kabul edeceksiniz. Geçmiş ilişkilerden gelen dersleri alabilir farkındalığınız artabilir. Güneş'in burcunuza geçişiyle, kişisel hedeflerinizi belirleme ve iradenizi güçlendirme döneminin başlangıcı olabilir. Kendinizi ifade etme ve liderlik yeteneklerinizi sergileme fırsatı bulabilirsiniz. Mars'ın burç geçişi sırasında içinizde var olan enerjiyi keşfedebilirsiniz.
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR


Kararlılıkla, güçle hareket ettiğiniz bu dönem mücadeleye işaret ediyor. Karşınızda size muhalif enerji ve güçler bulsanız da amacınızda kararlı olabilirsiniz. Güneş'in burç değiştirmesiyle, içsel keşif ve ruhsal arayışların önem kazandığı bir dönemin başlangıcına işaret edebilir. Mars'ın burç geçişiyle , sosyal çevrenizde ve hayallerinizde aktif olma arzunuzu artırabilir. Dikkatli olmalı ve gerçekçi olmayan beklentilerden kaçınmalısınız.
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER


Uzun vadeli hedefler belirleyerek profesyonel ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. İlerleme ve gelişim fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Güneş'in burç değişimiyle, sosyal gruplara ve arkadaşlıklara odaklanabilirsiniz, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Mars'ın burç değişimiyle hedeflediğiniz alanda yönsüz hissedebilirsiniz. Kendi içsel motivasyonunuzu ve ruhsal amaçlarınızı öne çıkarmak için daha fazla efor sarf edebilirsiniz.
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER


Uzun vadeli hedefler belirleme ve kişisel gelişiminizi teşvik etme imkânı elde edebilirsiniz. Güneş'in burç değişimiyle, hayat hedeflerinize odaklanabilirsiniz. Liderlik yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. Mars'ın burç değişimi, yaratıcılığınızı ve içsel motivasyonunuzu artırma zamanlarına işaret edebilir. Bu süreçte seyahat edebilir, farklı kültürlerle etkileşime geçebilir veya eğitim alanında yeni projelere girişebilirsiniz.
ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR


Bu hafta finansal sorumluluklarınız önceliğiniz olacak. Kişisel hedeflerinizi gerçekleştirmek adına yeni para kazanım yollarını deneyimleyebilirsiniz. Güneş'in burç değişimiyle, geniş bir bakış açısı kazanma ve öğrenme isteğinizi artırırken, kişisel inançlarınız ve değerlerinize odaklanma fırsatları sunabilir. Mars'ın burç değişimiyle, ruhsal derinliklere inme ve gizemli konularla olan ilgilenebilirsiniz. Harcamalarınız artabilir. Duygusal manipülasyonlara dikkat.
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR


Bu hafta, içsel refahınızı artırma ve manevi hedeflerinize odaklanmak için fırsatlar karşınıza çıkabilir. Güneş'in burç geçişiyle giderleriniz konusuna odaklanabilirsiniz. Hırsı ve tutkuyu ortaya çıkarabilirsiniz. Mars'ın burç geçişiyle, ikili ilişkilerinizde iradenizi ortaya koyacak ve hayır kelimesini çok fazla kullanabilirsiniz, aynı zamanda sadakat ve güven konusunda karşı tarafı sınayabilirsiniz.
Dolu dolu bir hafta bizleri bekliyor. Bilgiye doyacağız! Şimdiden yerinizi ayırtın! Tanıtım kitapçığınızı istemeyi unutmayın!

Bilgi ve kayıt için Eğitim Asistanımız Whatsapp’tan size 7/24 hizmet veriyor.
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER


Bu hafta herkesin görüp onaylayacağı başarılara imzanızı atabilirsiniz. Organizasyon becerilerinizi, düzen disiplin anlayışınızı, görev ve sorumluluk inancınızı sergileyebilirsiniz. Güneş'in burç geçişiyle, kişisel ilişkilere odaklanma ve partnerinizle olan bağlantınızı güçlendirme fırsatları çıkabilir. Mars'ın burç geçişiyle sağlık rutininizi yeniden değerlendirebilir, motivasyonunuzu artırabilir ve işlerinizi daha etkili bir şekilde yönetebilirsiniz.
AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER


Gelecek öngörülerinizle ilgili geniş bir bakış açısı geliştirebilir, hedef yönünüzü farklı bir ülkede deneyimlemek adına başvuru yapabilirsiniz. Güneş'in burç değişimiyle, günlük işlerinize odaklanabilir ve organizasyon becerilerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Mars'ın burç değişimiyle, hobilerinizle ilgilenebilir, sanatsal projelere katılabilir veya romantik ilişkiniz içinde daha duyarlı bir tutum sergilemek için bu dönemde motive olabilirsiniz.YAY VE YÜKSELEN YAYLAR


Sosyal ortamlarda daha görünür olabilirsiniz. arkadaşlarınızla zaman geçirmek sizlere iyi gelebilir. Neşenizi tekrar yerine gelebilir. Güneş'in burç değişimiyle, yaratıcılığa, eğlenceye ve romantizme odaklanabilirsiniz. Mars'ın burç değişimiyle ev içi tadilat yapabilirsiniz. Ev içinde yaralanmalara dikkat. Aile üyelerinin duygusal çalkantıları nedeniyle huzurunuz kaçabilir.OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR


Maddi güvence arayışı içine girerken, hayatınızdaki kişilerden tavsiye alabilir ve yön bulma konusunda size destek olabilir. Her şeyi tek başınıza yapma çabanız yerine yardım istemeyi deneyimleyebilirsiniz. Güneş'in burç değişimiyle, aileye odaklanabilir ve köklere bağlılık duygusu güçlenebilir. Mars'ın burç değişimiyle iletişim kurarken fazla değişken bir tavır içinde olabilirsiniz. Yakın çevrenizde duygusal karmaşalara dikkat!KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR


Zihniniz geçmişe dönük olabilir. Kaybettiğiniz bir eşyayı düşünebilir ve günlük rutinleriniz gerçekleştirirken birden bulabilirsiniz. Güneş'in burç geçişiyle iletişimde ve yakın çevrenizde daha aktif ve girişimci olabilirsiniz. Bilgi edinme ve çevrenizle etkileşimde bulunma fırsatlarına açık olabilirsiniz. Mars'ın burç geçişiyle, para yönetimi, kazançlarınızı artırma ve maddi hedeflerinize odaklanma konusunda belirsizlikler karmaşa hâkim olabilir.
BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR


Birden aldığınız haberler yönünüzü değiştirmenize neden olabilir. Ortaya çıkan durumlar karşısında hızlı bir şekilde karar almanız gereken bir süreçte olabilirsiniz. Güneş'in burç değişimiyle, maddi konulara odaklanma ve kişisel değerlerinizi güçlendirme zamanı olarak karşınıza çıkabilir. Mars'ın burç değişimi ise kişisel hedeflerinize kişisel isteklerinizi belirleme konusunda daha kararlı olabilirsiniz.Mutlu haftalar diliyorum.Hepimize Şifa Olsun...

Kenan Yasin BÖLÜKBAŞI


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88
Opmerkingen


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page